22 Haziran 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 22 Haziran 2020 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (22 Haziran 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün insanlar sana karşı dikkat etmeli ve senin yoluna çıkmamalı. Bazı şeylere daha agresif yaklaşabilirsin. Bir şeyleri daha iyi bir hale getirmek için yumruğu masaya vurman gerekebilir. Bu enerjiyi iyi değerlendirmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

2/5

Sağlık

Temiz yemeye başlaman gerekebilir. Daha sağlıklı tercihler yapıp organik beslenebilirsin. Bugünkü tercihlerinde daha dikkatli olmak ilerisi için önemli olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle ikinizi de mutlu edecek aktivitelere girmek sizin için daha iyi olabilir. İkinizin de zihnini boşaltması ve hayattaki güzelliklere odaklanabilmesi için bu şart olabilir hatta. Sevdiğiniz şeylere öncelik vermelisiniz.

Para

Maddi konularda büyük önlemler alman gereken bir gün olabilir. Yolunda gitmeyen şeyleri gözardı etmemeli ve kendini güvenceye almalısın. Parasal olarak sağlam adımlar atman senin için daha iyi olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (22 Haziran 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün kendini göstermek isteyebilirsin. Etrafındaki insanların ilgisini kazanmak ve daha fazla hareket etmek istemen olası. Sağlık koşullarına dikkat ettiğin sürece istediğin gibi bir gün geçirebileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Gerçekçi kalarak egzersize odaklanmalısın. Bir ayda yirmi kilo vermek gibi saçmalıklara inanmamak ve vücuduna dikkat etmek sana daha iyi gelebilir. Bugün sağlıklı kararlar alırken aynı zamanda gerçekçi olman gerekecek.

Aşk

Samimi konuşmalar, büyük bir aşktan önce gelebilir bugün. Kendini ifade edebilmen, karşı taraf ile anlaşabilmen senin için daha önemli olabilir. Aşk konularında samimiyete öncelik verebilirsin.

Para

Maddi konulara değişen şansına inanamayabilirsin. Ancak durumlar ne olursa olsun kendini güvenceye alıp hareket etmen gerekecek. Maddi olarak gidişatı iyi gözlemlemelisin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (22 Haziran 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün kendin için dik durman gerekecek. Etrafındaki insanların seni ötelemesine izin vermemeli ve kendi kararlarının arkasında durabilmelisin. Bazı şeyleri istediğin gibi halletmek isteyebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini çalıştırmak için bedenini çalıştırman gerekebilir. Zihnini boşaltmak ve sağlıklı bir biçimde odaklanabilmek için bir şeylere, egzersiz konularına özen göstermen gerekecek. Bugün harekete geçmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle samimi konuşmalar yapman olası. Bazı şeyleri birbirinize karşı ifade ederken açıklığa özen gösterebilirsiniz. Dürüstlük ve güzel sohbetler size iyi gelebilir.

Para

Bir şeyleri değiştirmekten çekinmemelisin. Bu değişecek şeyler en ufak konular olsa bile. Maddi konularda gidişatta ufak tefek değişimler olabileceğini kendine anlatman gerekecek bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (22 Haziran 2020 Pazartesi)

Genel

Daha fazla ilerleme kaydetmek için bugün tembellik yapmaman gerekecek. Daha iyi bir gün için kendini zorlamalısın. Sahip olduğun enerjiyi halledilmesi gereken işlere odaklamak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kendine zaman ayırıp bakım konularına odaklanabilirsin bugün. Hijyen konuları gündeme gelebilir. Daha sağlıklı olman için mikroplardan arınmak önceliğin olacak bugün.

Aşk

Sevdiğin kişinin fikirlerini bilmek sana huzur verebilir. Bazı konulara açıklık getirmek ve karşı tarafın düşüncelerini öğrenmek içini rahatlatacak. Bugün iletişime özen göstermelisiniz.

Para

Maddi konularda pozitif olman iyi gelebilir. Ancak tedbiri elden bırakmaman gerekecek. Maddi olarak kendini sağlama alarak bir sonraki adımı düşünmen ve risk alırken dikkatli olman senin için daha doğru olabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (22 Haziran 2020 Pazartesi)

Genel

İçinde biriken enerjiyi iyi şeylere yönlendirebilmelisin. Sürekli devam eden bir enerji patlaması yaşıyor olabilirsin. Bu enerjiyi pozitif konulara odaklandırmak sana çok daha iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kaslarını kuvvetlendirmek ve vücudunu esnetmek önemli bir konu olabilir. Bugün hem esneme hareketlerine odaklanmalı hem de ufak tefek kuvvetlendirici hareketlere girişmelisin. İki konu sana kendini daha iyi hissettirebilir.

Aşk

Bazı durumları tek başına kontrol edip yönlendiremezsin. İlişkiler de böyledir. Sen her ne kadar olayları daha mantıklı çözmeye çalışsan da karşı taraf bu etkilere açık olmayabilir. Bir şeyleri zorlamamak ve keyifli konulara yönelmek size daha iyi gelebilir.

Para

Paraya duygusal yaklaşabilirsin bugün. Ama bu duyguların seni yanlış yönlendirmesine fırsat vermemelisin. Parasal açıdan kendini daha sağlama almak için bu tür hislerin geçmesini beklemen gerekebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (22 Haziran 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün risk almak seni mutlu edebilir. Görüp de çekindiğin, geri durduğun şeyler için adım atman gerekecek. Atak olmak, cesur olmak beklenmedik gelişmeler getirebilir karşına.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermek ve vücudunun ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri tüketmek sana çok daha iyi gelebilir. Bünyeni kuvvetlendirmek, daha sağlıklı hareket edebilmek için yediklerini özenle seçmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişinin de senin de kendi hayatlarınızda canınızı sıkan şeyler olabilir. Bunları birbiriyle karıştırmamalı ve ilişkinize yansıtmamalısınız. Bugün sahip olduğunuz enerjiyi bu konular üstünde tartışarak boşa harcamamalısınız.

Para

Maddi konularda canını sıkan konulara odaklanmak için kendince bir zaman geçirmen gerekebilir. Büyük masraflara girmeden önce bu şekilde düşünmek sana iyi gelebilir. Paranı gereksiz yere harcamadan önce içini sıkan konulara odaklanabilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (22 Haziran 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün keyifli bir gün geçirebilirsin. Eğer canını sıkmayacak şeylere odaklanırsan… Bugün sevdiğin kişilerle güzel muhabbetlere odaklanabilir ve iletişimle çözülmesi gereken şeylere daha rahat odaklanabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunu istediğin şekle sokmak için daha uzun vadeli kararlar alabilirsin bugün. Sağlıklı beslenme, egzersiz ve esneme hareketleri gibi durumlar önceliğin olabilir. Bugün alacağın kararlar kalıcı olacak.

Aşk

Aşk konularında bir şeyleri kendi haline bırakmak sana daha iyi gelebilir. Bazı konuları kontrol etmek için çok fazla inatlaşmamalısın kendinle. Bazı konular kendiliğinden gerçekleştiğinde kıymetli olabilir.

Para

Maddi konularda negatif düşünceleri alıp pozitife çevirmen kolaylaşabilir. Bir şeyleri düzeltmek, yarım kalan işleri bitirmek sana iyi gelecek. Maddi konularda daha yapıcı olabilirsin bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (22 Haziran 2020 Pazartesi)

Genel

Enerji ve hevesli olmak sana çok iyi gelebilir bugün. Bir şeyleri düzeltmek, yoluna koymak için iyi bir gün. Yenilikler yapmak, kendini değişime açmak için de bu güzel etkiyi kullanabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bir şeyleri sonlandırmak, bitirmek sana daha iyi gelecek. Yarım kalan işler varsa eğer, bunları çözmek, zihinsel olarak kendini daha sağlam hissetmene vesile olabilir. Bugün zihnini boşaltmak için eksikleri gidermeye odaklanabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ifadelerini anlamlandırmak isteyebilirsin. Karşı tarafın sana olan yaklaşımını merak edebilirsin. Ama imalar veya ufaktan söylenen sözler yerine açık açık konuşmak size daha iyi gelebilir.

Para

Neden özellikle canını sıkacak detaylara odaklanıyorsun? Önce bir onu çözmen gerek. Gereksiz yere kafanda kurup canını sıkacak detaylar yerine sahip olduğun güzelliklere odaklanman gerekebilir. Bugün kendine daha nazik davranmalısın bu konuda.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (22 Haziran 2020 Pazartesi)

Genel

Bir durup düşünsen neleri değiştireceğini daha net görebilirsin. Ama kendine o zamanı vermiyor gibisin. Bugün biraz kendini geri çekmek ve etrafında olan biteni uzaktan görmek sana çok fayda sağlayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Etrafındaki insanların seni yumuşak yüzlü bulup üstüne gittiğinin farkında mısın? Eğer değilsen, bugün kendini geri çekip biraz düşünmen gerekecek. Duygusal gerginliklerin temelinde bu olabilir, aman dikkat!

Aşk

Duygularını geri tutmak sana yaramayabilir bugün. Sevdiğin kişiye nasıl hissettiğini açıklaman gerekebilir. Kendini daha iyi ifade edebilir ve aşk konularında tıkanık bir yolu açabilirsin bugün.

Para

Bazı şeyleri keşfetmek sana düşecek. Maddi konularda neyin iyi neyin o kadar da iyi olmadığını görmek seni mutlu edebilir. Bunun için dikkatini parasal konulara vermen gerekebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (22 Haziran 2020 Pazartesi)

Genel

Birden fazla işi aynı anda halletmeye çalışabilirsin. Ama bu konuda bünyeni çok fazla yormamaya dikkat etmen gerekecek. İşleri belli saatlere bölmek ve kendine zaman ayırmak çok daha iyi şekilde sonuçlanabilir senin için.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmeli ve egzersizi boşlamamalısın. Bu ikisinin dengesini iyi kurman sana çok iyi bir enerji sağlayabilir. Dış görünüşün için değil ama sağlığın için bu ikiliyi sağlamlaştırmalısın.

Aşk

Bugün aşk konularında kendi isteklerine göre değil de iki kişinin uzlaşmasına göre gelişmeler görmen olası. Bazı şeyler tam olarak senin düşündüğün gibi olmasa da ortak kararlar almak seni mutlu edebilir.

Para

Maddi konularda eli açık olmak iyidir ancak savurganlık arasındaki çizgiyi iyi bilmen gerekir. Bugün gereksiz masrafları kısmak ve dikkatli olmak için sınanabilirsin. Neyin önemli bir harcama olup olmadığını iki kere düşünmen gerekebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (22 Haziran 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün bir partnerlik söz konusu olabilir. Gerek iş, gerek arkadaşlık gerekse aşkta güzel bir karşılaşma yaşayabilirsin. Etrafındaki insanlarla iletişimini artırmak daha güzel gelişmeler görmene vesile olabilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Dinlenmek demek tembellik yapmak demek değildir. Ama kendine rahat bir ortam hazırlayıp sıcak bir çay içmek sana çok iyi gelebilir bugün. Sağlığın için vücudunu dinlendirmeyi öğrenmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranda daha keyifli bir muhabbet olabilir. Ona karşı hislerinin arttığını hissedebilirsin. Aranızda daha keyifli ve güzel bir gelişme olması mümkün. Aşka kapılarını kapatmamalısın.

Para

En ufak sıkıntıda dünyaları yakmamalısın. Bugün biraz geri durup olan biten hakkında kendine zaman vermen gerekebilir. Ani tepkilerle gereksiz masraflara girmemeli, sakince bekleyebilmelisin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (22 Haziran 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün bütün enerjini iş konularına verebilirsin. Halletmek istediğin şeyleri, yarım kalan işleri sonlandırmak sana çok daha iyi gelebilir. Bugün algıların daha açık olacak ve senin için önem taşıyan konulara yönelmen daha iyi olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen ve egzersize odaklanman sana çok daha iyi bir enerji sağlayabilir. Tembellik etmemeli ve hareket etmelisin. Sağlığını düşünerek günlük rutininde değişim yapmak için iyi bir gün olacak.

Aşk

Aşk konularında kendini daha iyi etkilere açmak isteyebilirsin. Bazı şeyleri oluruna bırakmak ve kendini dış etkilere kapatmamak daha iyi olabilir. Beklenmedik durumlarla karşılaşman olası bugün.

Para

Etrafındaki insanlardan bir şeyler beklemen gereksiz olabilir. Bugün kendi işini kendin görebilmelisin. Böylece bazı şeyleri daha net bir biçimde halledebileceksin. Parasal açıdan kendine güvenmen gerekecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel