22 Eylül 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 22 Eylül 2019 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (22 Eylül 2019 Pazar)

Genel

Bugün rüyalarına dikkat etmelisin. Gördüğün rüyalar seni çok etkileyebilir. Bilinç altının sana anlatmaya çalıştıklarını dikkatle izlemelisin. Rüyanı yorumlamak ve ne anlamlara geldiğini görmek için etrafındakilere danışabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün dinlenmeye vakit ayırman sana daha iyi etkiler sağlayacak. Vücudunu gereksiz yere yormamalı ve yeterince dinlendiğinden emin olmalısın. Vücudunun ihtiyacı olan besinleri tükettiğinden de emin olman gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda bazı yanlış anlaşılmalar olabilir. Aranızdaki şakalaşmalara dikkat etmeli ve birbirinize kullandığınız kelimeleri dikkatle seçmelisiniz. Karşındaki insanın kafasını karıştırabilirsin bugün.

Para

Parasal konularda elibol bir insana dönüşebilirsin bugün. Yardıma ihtiyacı olanlara destek olmak veya sevdiklerinin eksiklerini kapatmak istediğin bir şey olabilir. Her şeyde olduğu gibi bunda da ölçülü olman gerekecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (22 Eylül 2019 Pazar)

Genel

Bugün enerjin biraz düşük olabilir. Bir şey yapmaya halin yok gibi hissedebilirsin. Kendine karşı nazik olmalısın, evet, ancak tembellikten de uzak durmalısın. Zihnini çalıştırabileceğin şeylere odaklanmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün az da olsa egzersize odaklanabilmelisin. Esneme hareketleri ile kaslarını rahatlatabilir ve kendini daha rahat hissedebilirsin. Ağır egzersizler için halin olmasa bile esneme hareketleri daha rahat nefes almanı sağlayacak.

Aşk

Sevdiğin kişiyi mutlu etmek biraz zor olabilir bugün. Kendine vakit ayırmak ve kafanı toparlamak sana daha iyi etkiler bırakabilir. Sevdiğin kişi ile keyifli vakitler geçirmek için bazı şeyleri zorlamamalısın.

Para

Bugün parasal konularda şansını fazla zorlamamalısın. Alacağın kararları zamana bırakmalı ve ani harcamalar yapmamalısın. Şansına güvenerek hareket etmek seni zora sokabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (22 Eylül 2019 Pazar)

Genel

Arkadaşlarınla vakit geçirmek ve sevdiklerin için planlar yapmak kafanın dağılmasını sağlayabilir. Gün içerisinde keyfin yerinde olmayabilir belki ancak sevdiklerine vakit ayırmak sana daha güzel bir etki sağlayacak.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Aldığın besinlere dikkat etmen gereken bir gün. Bol bol vitamin ve mineral aldığından emin olmalısın. Vücudunun ihtiyacı olan besinler tüketmen kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel bir aktivitiye girmek sana daha iyi gelebilir. Eğer bir süredir birlikte vakit geçiremiyorsanız ve ortak bir şeyler yapamıyorsanız bugün birbirinize vakit ayırmanız gerekebilir.

Para

Sevdiklerine yardım etmek ve onlar için para harcamak senin için keyifli olabilir. Ancak bazı konularda kendine sınırlar koymalısın. Etrafındakilerin senden faydalanmasına fırsat vermemelisin bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (22 Eylül 2019 Pazar)

Genel

Bugün etrafındaki kişilerin seni bazı konularda kullanmak istediğini hissedebilirsin. Sıcak ve yapıcı yanını kendi çıkarları için kullanmaya çalışanlara karşı dikkatli olmalısın. Herkese gerektiği kadar değer vermeli ve fazlasını kendine saklamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün daha sağlıklı tercihler yapmak için kendini zorlaman gerekecek. Yediklerine ve içtiklerine dikkat etmeli, şekerden olabildiğince uzak durmalısın. Vücudunu yoracak gıdalardan uzak durman gereken bir gün olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile keyifli vakitler geçirmen mümkün. Birbirinize zaman ayırmak ve güzel aktivitelere katılmak aranızdaki muhabbeti daha da artıracak. Bu güzel ve neşeli enerjinin tadını sevdiğin kişi ile çıkarabilirsin.

Para

Maddi konularda etrafındaki insanların anlattıklarına dikkat etmelisin. Parasal kazanç sağlamak uğruna yalanlar söyleyen kişilere karşı hassasiyetin artabilir. İnsanların seni kandırmasına izin vermemelisin bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (22 Eylül 2019 Pazar)

Genel

Bugün yeni konulara odaklanmak ve farklı şeyleri hayal etmek senin için daha kolay olabilir. Gerçekten uzak olsa da içinde bulunabileceğin hayali konulara odaklanmak zihnini dinlendirmeni sağlayacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendin için yemekler hazırlamak, daha sağlıklı tercihler yapmanı kolaylaştırabilir. Yemek konularında kolaya kaçıp dışarıdan yemek söylemek yerine doyurucu yemekler hazırlamaya vakit ayırman sana daha iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile keyifli ve bol kahkahalı bir gün geçirebilirsin. Aranızdaki bu keyifli muhabbet, aşkınızın da artmasını sağlayabilir. Eğer hayatında kimse yoksa, yeni bir insan ile güzel muhabbetler edebilirsin bugün.

Para

Bugün keyifli bir enerjin olacak para konusunda. Bazı konuları başka zamanlardaki gibi ciddiye almayacaksın. Maddi kaygıları bir kenara koyarak hareket etmek sana güzel etkiler kazandıracak.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (22 Eylül 2019 Pazar)

Genel

Etrafındaki kişilerle fikir ayrılığına düşmen mümkün. Ancak her konuda fikrini direkt olarak ifade etmek yerine sessiz kalıp gözlem yapmak sana daha iyi gelebilir bugün. Adım atmak için acele etmemeli ve kendin için bir strateji yapmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek ve tercihlerinde özenli olmak sana daha iyi gelecek. Organik beslenme konularına daha fazla özen gösterebilirsin. Mutfağına giren gıdaların nereden geldiğini bilmek ve bu konularda araştırma yapmak isteyebilirsin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile keyfinizi yerine getirecek aktivitelere katılabilir veya birbirinizle aranızdaki iletişimi kuvvetlendirebilirsiniz bugün. Aranızdaki muhabbetin ve eğlencenin artacağı bir gündesiniz.

Para

Bugün sorumluluklarını ciddiye alman gerekecek. Bazı konuları yoluna koymak için kendine bir plan çıkarabilirsin. Yapılacaklar listesi hazırlayabilir ve bu listede parasal konulara öncelik verebilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (22 Eylül 2019 Pazar)

Genel

Üstünde emek verdiğin bir konunun ileride nasıl bir sonuca bağlanacağı hakkında kafanda bazı soru işaretleri olabilir. Bu konunun nasıl sonuçlanacağı ve başarılı olup olmayacağın hakkında düşünebilirsin. Ancak kafanı farklı konulara vermek sana daha yapıcı etkiler sağlayacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak için açık hava yürüyüşlerine çıkabilir ve sevdiğin bir kişiyi yanına katabilirsin. Hem keyifli sohbetler hem de bol hareket, enerjinin çok daha yükselmesini sağlayabilir bugün.

Aşk

Bugün ilgi odağı olabilirsin. Etrafındaki insanlarla flörtleşmek ve keyifli vakitler geçirmen mümkün. Ciddi bir ilişki için kendini hazır hissetmesen de keyfini yerine getirecek muhabbetler kurman gününün daha iyi geçmesini sağlayacak.

Para

Bugün dinlenmek ve kafanı toparlamak sana daha güzel etkiler sağlayacak. Parasal kaygıları bir kenara bırakmak ve sana keyif veren aktivitelere odaklanmak enerjini yenilemeni sağlayabilir. Maddi konulara çok fazla odaklanmayacaksın bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (22 Eylül 2019 Pazar)

Genel

Bugün iç sesini dinlemek sana daha iyi gelebilir. Algıların ve hissiyatının kuvvetli olacağı bir gündesin. Bazı olayların iç yüzünü daha kolay görebilir ve yaşadığın olaylar hakkında daha kolay çıkarımlar yapabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Mutfakta daha fazla vakit geçirmen gerekebilir. Hem tadını sevdiğin hem de sana iyi gelen yemekler yapmak sağlığına daha iyi gelecek. Kendi istediğin gibi bir yemek hazırlamak zihnini boşaltmanı ve mideni doldurmanı sağlayabilir.

Aşk

Eğer hayatında kimse yoksa yeni bir insan ile aranda güzel muhabbetler oluşabilir bugün. Aşk konularına odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Hayatında yeni bir etkinin olması, kalbinin daha hızlı atmasını sağlayacak.

Para

Bugün parasal konularda araştırmanı daha dikkatli yapmalısın. Eğer bir para harcanacaksa, bu harcamayı yapmadan önce o konu hakkında daha fazla şey öğrenebilirsin. Kulaktan duyma bilgilerle hareket etmemelisin bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (22 Eylül 2019 Pazar)

Genel

Bugün kendini biraz kötü hissedebilirsin. Ailende yaşanan tartışmalar seni biraz gerebilir. Kendine vakit ayırmak ve kendine ait bir alana sahip olmak isteyebilirsin bugün. Yalnız kalma düşüncesi ağır basacak senin için.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen gereken bir gündesin. Daha farklı gıdalar seçerek sindirim sistemine daha iyi gelecek kararlar alabilirsin. Mideni yormamak ve enerjini yüksek tutmak önemli olabilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile fikir ayrılıkları yaşayabilirsin bugün. Bu durumun üstüne gitmek için erken olabilir. Kendine zaman ayırmak ve kafanı toplamak, farklı konulara odaklanmak sana daha iyi gelebilir.

Para

Maddi konularda yeni planlar yapmak ve farklı hedeflere odaklanmak seni mutlu edebilir. Parasal olarak farklı kararlar alabileceğin ve daha fazla hayal kurabileceğin bir gündesin. Parasal olarak eyleme geçmek yerine düşünmek sana daha güzel etkiler katabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (22 Eylül 2019 Pazar)

Genel

Bugün kendini meşgul tutman gerekebilir. Farklı konulara odaklanman ve kafanı dağıtman daha önemli olacak. Parasal konularda yaşadığın belirsizliğin verdiği sıkıntıyı üstünden atmak için keyif aldığın konulara odaklanmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı yaşam için bir rutin oluşturman gerekebilir. Kendine iyi gelecek egzersizleri bulmak ve uyku düzenine dikkat etmek bu rutin için önemli olabilir. Hayat tarzını tamamen değiştirmek yerine ufak farklılıklarla güzel sonuçlar elde edebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile keyifli sohbetler etmek isteyeceksin bugün. Ancak bu sohbetleri ederken kelimeleri dikkatli seçmelisin. Bugünün enerjisi sevgililerin birbirini dikkatli bir şekilde anlamasını zorlaştırabilir. Bu konuda dikkatli olmanda fayda var.

Para

Maddi konularda önemli konuları ertelemen gerekebilir bugün. Bazı konularda dikkatini toplaman zor olabilir. O yüzden parasal mevzularda acele kararlar almamalı ve kendine zaman ayırmalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (22 Eylül 2019 Pazar)

Genel

Bugün kulağına gelen her şeye hemen inanmamalısın. Dedikodu ve yalanın havada uçuşacağı bir gündesin. Bir konu hakkında karar alman gerekiyorsa, o konu ile alakalı detayları kulaktan dolma bilgilerden değil de kaynağından öğrenmen daha iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendin için sağlıklı bir yaşam tarzı oluşturman gerekecek. Abes veya devam ettirmesi zor olan, sadece popüler olduğu için dikkat çeken diyetler yerine kontrol edebileceğin ve kendini zorlamayacağın programlara odaklanmalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişinin yüzünü güldürmek isteyebilirsin bugün. Ancak seçtiğin kelimelerde dikkatli olmalısın. Aranızda keyifli ve mutlu bir muhabbet olmasını isterken pot kırman mümkün. Kelimeleri dikkatli seçmelisin bugün.

Para

Sevdiğin arkadaşlarınla vakit geçirmek ve onlarla alışverişe çıkmak sana daha iyi gelebilir. Bugün sadece kendin için para harcamak yerine sevdiklerinle daha paylaşımcı olabilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (22 Eylül 2019 Pazar)

Genel

Etrafındaki insanlara karşı dikkatli olman gereken bir gündesin. Sana veya sevdiğin bir kişiye sıkıntı çıkaran kişilere karşı dikkatli davranman gerekecek. Bazı stresli durumlar yaşaman mümkün. Ancak sakin kalmak ve olayları dikkatle halletmek sana daha iyi gelecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunda biriken stresi atmak için kendine zaman ayırmalısın. Sıkıntılı ortamlardan çıkmak ve daha rahat hareket edeceğin ortamlarda bulunmak bu stresi atmanı sağlayabilir. Kendi sağlığına öncelik vermen gereken bir gün olacak.

Aşk

Sevdiğin kişinin ilgisini çeken konulara odaklanman biraz zor olabilir. Onun önem verdiği konulara çok fazla vakit ayıramayabilirsin. Ancak diplomatik davranmalı ve bu konularda dikkatli davranmalısın.

Para

Bugün maddi konularda etrafındaki insanlara destek olmak sana daha iyi bir etki bırakabilir. Gerek sevdiklerine gerekse etrafında desteğe ihtiyacı olan kişilere karşı cömert olman daha iyi enerjiler toplamanı sağlayabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel