22 Ekim 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 22 Ekim 2020 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (22 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

Bazı konuları kafanda çok iyi bir biçimde planlamış olabilirsin. Buradaki mesele bunları nasıl gerçeğe dökeceğin. Eğer bir plan veya hedef söz konusuysa o zaman ne kadar pratik olup bir şeyleri nasıl eyleme geçireceğin önem kazanacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yürüyüş belki de en göz ardı edilen egzersiz tarzıdır ancak en etkililerinden birisidir aynı zamanda. Evinde veya çevrende spor için yeterli ortam yoksa biraz yürüyüş sana daha iyi bir kan dolaşımı sağlayabilir.

Aşk

Aşk konusunda şans senden yana olacak. Dileklerin kabul olabilir, hoşlandığın kişiyle arandaki muhabbeti artırabilirsin. Eğer hayatında kimse yoksa güzel bir aşk kendini gösterebilir.

Para

Hayatındaki bir şeyleri düzeltmek için bir şansın olabilir. Maddi olarak alacağın kararlar seni daha iyi bir noktaya getirebilir. Sağlıklı kararlar alıp parana sahip çıkmak için iyi bir gün olacak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (22 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

Bir şeyleri romantik bir bakış açısıyla görmen gününün nasıl geçeceğini de belirleyebilir. Büyük beklentilere girmek veya işin içinde ilginç, beklenmedik sürprizler beklemek seni üzebilir. O yüzden pratik olmalısın ve büyük beklentilerden uzak durmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Her şeyin tercihlerine bağlı olduğunu hatırlaman gerekebilir. Sağlıklı beslenmek mi sağlıklı beslenmemek mi? Egzersiz yapmak mı yoksa egzersizden kaçınmak mı? Bu kararların ortak noktası, onları senin alıyor olman.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızdaki samimiyet artabilir. Birbirinizi daha güzel bir gözle görebilirsiniz. Aşk konularında daha pozitif etkilerle kendini daha mutlu edebilir ve sevdiğin kişiyle daha iyi anlaşabilirsin.

Para

Bugün pratik olmalısın. İşe yarıyor mu yaramıyor mu? Karşılayabilir musun yoksa paran yetmiyor mu? Kısa cevaplar ve kesin fikirler sana daha iyi gelebilir. Boşuna zaman harcamamalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (22 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

Kalbinin içinden geçenler, isteklerin konusunda kafan biraz karışabilir. Ancak başkalarını memnun etmek yerine kendi isteklerine odaklanman gerektiğini kendine hatırlatman gerekecek. Karışıklığı atlatmak için kendine öncelik vermelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz için doğru zamanı beklemek seni tembelliğe itebilir. Bugünden hareket etmeli ve bugünden adım atmalısın. Egzersiz veya diyet için yarınları beklemek sana yaramayabilir.

Aşk

"Bu kişi bana bakmaz" dediğin birisi varsa o kişinin sana baktığını görebilirsin. Beklentilerini aşan güzel gelişmeler görmen olası. Aşk konusunda daha pozitif etkilerle mutlu olmaya kendini açmalısın.

Para

Bir şeyleri akışına bırakmak sana bugün yaramayabilir. Her şeyin kendiliğinden bir yola gireceğini düşünmemeli ve sorumluluk almalısın. Eylemlerinin, kararlarının maddi konularda ne kadar önemli olduğunu görebilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (22 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

İnsan ilişkilerin kuvvetlendikçe hayatında olan bitenlere daha yumuşak bakabilirsin. Bu pozitif bakış açısının kötü ilerlememesi için güzel ve samimi dostluklara güvenmen gerekecek. Arkadaşlıklar her şeyden önemli olabilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığını daha iyi bir hale getirmek için yapman gereken şey kendini biraz ciddiye alman olacak. Sağlık kontrolleri, doğru beslenme tercihleri ve biraz egzersiz için bazı adımlar atabilirsin bugün.

Aşk

Bugün romantik bir gün geçirebilirsin. Sevdiğin kişiyle daha keyifli bir ortama girmen olası. Eğer hayatında kimse yoksa bile romantik düşünceler ve aşk konusu seni daha mutlu edebilir.

Para

Paranın mutluluğa giden tek yol olduğunu düşünmek seni sıkabilir. Eğer öyle olsaydı dünyada tek mutlu olanlar zenginler olurdu. Ama durumun böyle olmadığının sen de farkındasın. O yüzden hedefi mutluluğa çevirmelisin, paraya değil.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (22 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

Sevgi ve bir şeyler paylaşma konusunda oyunlar oynamamalısın. Bazı konularda dürüst olmak ve olan biteni açık açık konuşmak daha güzel sonuçlar görmene vesile olabilir. İnsanlarla iletişimini artırman gerekecek.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz ve diyet konularına özen göstermen gereken bir gün olabilir. Yolunda gitmeyen veya artık sana yaramayan şeyleri değiştirebilirsin. Yeni bir egzersiz rutini sana daha fazla enerji getirebilir.

Aşk

Geçmişte kalan birisi ile tekrar karşılaşabilirsin. Bitti dediğin bir mevzu tekrar gündeme gelebilir. Kendi iç sesini duymak ve aynı hatalara düşmemek için ekstra özen göstermen gerekecek.

Para

Parayı bir sıkıntı aracı görüp kendine işkence etmemelisin. Sahip olduklarınla mutlu olmayı öğrenmen gerekecek. Bugün elde ettiklerin seni çok daha iyi yerlere getirebilir. O yüzden hedeflerini elindekilerle seçmen gerekecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (22 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

Sevdiğin insanlara vakit ayırmak ve onlara jestlerde bulunmak seni daha mutlu edebilir. Güzel bir yemek, düşünceli bir mesaj, bir telefon konuşması herkese iyi gelebilir. İnsan ilişkilerine odaklanmalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Gününü sağlam bir biçimde planlaman sağlığın için önemli olabilir. Her şeyi hızla bitirmek ve bir şeyleri acele ettirmek yerine gün içerisinde işleri sıraya koyman gerekecek. Enerjinin sürekliliği için bu şart olabilir.

Aşk

Abartılı sevgi hareketleri seni mutlu etmeyecek. Bir şeylerde samimiyet arayacaksın. Daha sakin ve huzurlu bir muhabbet ortamı, gereksiz sevgi gösterilerinden daha iyi gelebilir sana.

Para

Güzel fikirler ve azmini birleştireceğin bir gün. Eğer para kazanmak için bir girişim fikrin varsa bugün adımlar atabilirsin. Maddi konularda daha başarılı kararlar alabileceksin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (22 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

Hayatta bazı şeylerin planlandığı gibi gitmediğini fark edebilirsin. Özellikle insan ilişkilerinde bir şeyleri daha net görebilmek için kendine zaman tanıman gerekebilir. Etrafına daha dikkatli bakmak ve algıları açık tutmak gününün nasıl geçeceğini etkileyecek.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Fiziksel enerjini tekrar sağlamak için neleri değiştirmen gerektiğine bakabilirsin. Sana faydası olmayan alışkanlıklardan kurtulmak ve kendinle daha fazla vakit geçirmek, vücudunu tanımak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiye vakit ayırman gerekebilir. Aranızda daha fazla paylaşım olması için gereken şartları sen sağlayabilirsin. Daha keyifli bir gün için planlar yapman gerekebilir bugün.

Para

Hesabını kitabını iyi bilmen gereken bir gün. Ufak tefek detaylarda boğulmamalı ve bir şeyleri görmezden gelmemelisin. Gerçekten ne kadar paran var, kendine dürüstçe söylemen gerekecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (22 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

Özellikle insan ilişkilerinde gelgitli davranışlarda bulunabilirsin. Ancak kendini kontrol etmen gerekecek. Bir şeyleri tam istediğin şekle sokmak için kendini zorlamak yerine onları dinlemeye çalışmak daha iyi olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

İletişim ile duygusal gerginlikleri çözmeye çalışmalısın bugün. Kendini ifade edebilmek ve stres kaynaklarıyla yüzleşmek sana daha iyi gelebilir. Duygusal ve zihinsel bütünlüğün sağlığın için önemli olabilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle birlikte etrafınızdaki insanlara karşı daha yapıcı davranabilirsiniz. Birbirinizden kuvvet alarak etrafınızda iyi durumda olmayanlara daha fazla odaklanabilirsiniz. Fikir birliği ile destek sizi çok daha iyi bir yere getirebilir.

Para

Parasal konularda dürüst olman gerekecek. Önce kendine sonra çevrendekilere. Zira etrafındakiler de bu konuda ne durumda olduğunu merak ediyor olabilir. Bazı şeyleri dile getirmelisin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (22 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

İnsanlarla ilişkilerinde işe yaramayan, iki tarafı da yoran meseleleri çözmeye çalışmalısın. Bazı şeyleri oluruna bırakmak yerine eksikleri gidermeye çalışmak ve yapıcı olmak sana ve sevdiklerine daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sosyal izolasyonun değiştirdiği standartlara odaklanabilirsin. Hijyen ve mesafe kurallarına ekstra özen göstermen olası. Bu durumların zihninde gerginlik yaratmaması için biraz meditasyona özen gösterebilirsin.

Aşk

Özel birisi ile tanışabilirsin. Veya aklındaki kişiye bir adım atman olası. Aşk konularında kendine ve karşındaki insana dürüst olman gerekebilir. Aşka daha pozitif bakacaksın.

Para

Maddi konularda şans yanında olacak. Ama bu durum gereksiz para harcamanı ifade etmeyecek. Maddi açıdan kendini güvene almalısın. Gereksiz masraflarla bu şansı kaçırmamalısın. Tutumlu olmanda fayda var.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (22 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

İsteklerinin tek tek yerine gelmeye başladığını görebilirsin. Daha keyifli etkiler, insanlarla daha pozitif ilişkiler olası. Kendini mutlu edeceğin güzel konuları kendine çekebileceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Canın farklı yemekler çekebilir. Özellikle belli başlı besinler tüketmek isteyebilirsin. Bu konuya odaklanmalı ve vücudunun neye ihtiyacını bularak ona yönelmelisin. Yediklerine dikkat etmen gerekebilir.

Aşk

Aşka güzel baksan da insanların bir şeyleri abartması ve sevgi gösterileri sana negatif gelebilir. Bu tür detaylara odaklanmamalı ve dürüst, samimi bir iletişime odaklanmalısın. Karşındaki insan sana ayak uydurabilir.

Para

Standartlarını küçültmemeli aksine, hedeflerini genişletmelisin. Zihnini açmak ve maddi konularda kendini geliştirmek için kendine yeni şeyler öğretebilirsin. Birilerinin sana altın tepside isteklerini sunmayacağını öğrenebilirsin en başta.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (22 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

İnsanlarla inatlaşmaman gereken bir gün olacak. Ortaklaşa yapılan işlerde kafana göre hareket etmemeli ve insanları dinlemelisin. Ortak sorumlulukların ortak fikirler gerektiğini kendine hatırlatman ve başkalarını dinlemeyi öğrenmen gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerine ekstra özen gösterebilirsin. Vücudunun ihtiyacı olan besinleri tüketmek ve vitamin, mineralleri yeterince almak önemli olabilir. Egzersiz ile birlikte enerjin daha da artabilir üstelik, bu ikisini birlikte düşünebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle sakin bir gün geçirmek, keyifli bir sohbet size yetebilir. Aranızda büyük beklentilere girmemelisiniz. Ufak iletişim sıkıntılarını daha rahat çözmeye başlayabilirsiniz.

Para

Emeklerinin karşılığını henüz göremesen de bir şeylerin doğru yolda ilerlediğini bileceksin bugün. Kesin sonuçlar eline ulaşmasa da ortaya koyacağın emek ve sabır sana çok daha iyi bir enerji katabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (22 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

Üzerinde çaba gösterdiğin bir iş veya proje güzel bir noktaya gelebilir. Bu tepe noktasında başkalarının da fikrini alman gerekebilir. Daha güzel fikirler üretmek ve bazı şeyleri daha net görmek için insanlarla iletişimini artırabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı kararlar almaya başlaman olası. İlerisi için planlar yapabilirsin. Daha düzgün beslenmek ve daha iyi hareket edebilmek için egzersizlere odaklanabilirsin. Bütün bunların iyi bir sonucunu görmek için bugünden karar almaya başlayacaksın.

Aşk

Aşk ve tutkunun yakıcı olmaması gerekecek bugün. Sevdiğin kişinin canını sıkacak laflar söylememelisin. Hareketlerinde ve sözlerinde biraz sakin olman sana da ona da daha iyi gelebilir.

Para

Bugün bazı konulara daha pozitif odaklanabilirsin. Alacağın güzel bir haber parasal açıdan kendini kontrol etmene de vesile olabilir. Bazı şeylerin o kadar da kötü olmadığını görmek sana yarayabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel