22 Ekim 2019 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 22 Ekim 2019 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (22 Ekim 2019 Salı)

Genel

Bugün mantık ve hisler birbirine girebilir biraz. Etrafındaki insanlarla mantık çerçevesinde konuşurken onların duygularını gözardı edebilirsin. Bu konulara özen göstermek ve karşı tarafın ne düşündüğünden çok ne hissettiğine odaklanmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün enerjin yüksek olacak. Ancak bedensel enerjinle zihinsel enerjin uyuşmayabilir. Bu uyumu tekrar yakalamak için açık hava yürüyüşleri ve esneme hareketleri sana daha iyi gelecek bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile farklı şeylere odaklanabilirsiniz. İkinizin de ilgisini çekecek ancak daha önceden deneyimlemediğiniz maceralara atılabilirsiniz. İkinizin de enerjinizin yüksek olacağı bir gün geçirebilirsiniz.

Para

Bugün parasal konularda farklı fikirler üretebilirsin. Ancak gerçekçi olmak ve mantığınla hareket etmek sana daha fazla şey kazandıracak. Hayal alemine dalıp gitmemelisin bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (22 Ekim 2019 Salı)

Genel

Hayatına denge getirmen gereken bir gündesin. Gerek iş gerekse sosyal hayatında bu dengeyi kurmak ve onu korumak senin için önemli olacak. Parasal konularda kararlarını bu dengeye göre almak hayatını daha da kolaylaştırabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Zihnini toparlamak senin için önemli olacak bugün. Stresin etkilerini atmak ve duygusal olarak kendini daha sakin ve rahat hissetmek için biraz daha fazla egzersiz yapabilirsin. Esneme hareketleri ve açık hava yürüyüşleri sana daha iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin kişinin keyfini yerine getirmeye çalışabilirsin bugün. Sahip olduğun yüksek enerjyi onunla paylaşmak isteyebilirsin. Ancak bazı şeyleri zorlamamalı ve oluruna bırakmayı öğrenmelisin bugün.

Para

Bugün işine daha rahat odaklanabileceksin. Verdiğin emeklerin karşılığını da güzel bir şekilde alabileceksin. Üretken olduğun kadar karşılığını da alabilecek ve içini rahatlatabileceksin bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (22 Ekim 2019 Salı)

Genel

Bugün hem şans hem de güzel enerjiler seninle olacak. Halletmek istediğin konularda cesur adımlar atabileceksin. Kendinden emin bir şekilde yoluna devam edebilir ve mutlu olacağın kararlar alabilirsin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün sağlığına öncelik vermen gerekebilir. Hem yediklerine hem de hareketlerine dikkat etmen gerekebilir. Sindirim sistemini zora sokmamalı ve daha aktif bir gün geçirerek kaslarını kuvvetlendirmelisin.

Aşk

Bugün ince detaylara özen göstereceksin. Sevdiğin kişi ile aranda geçen kelimelere, bakışlara ve imalara gereğinden fazla önem verebilirsin. Sevdiğin kişi ile iletişimini kuvvetli tutman gerekecek bugün.

Para

Zihnini boşaltmak ve enerjini yükseltmek bugün önceliğin olmalı. Sağlığını ön plana alarak hareket etmelisin bugün. Kendini çok fazla yormamalı ve daha enerjik hissetmek için kendine vakit ayırabilmelisin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (22 Ekim 2019 Salı)

Genel

Bugün iş ve yeni insanlarla iletişim kurmak seni biraz gerebilir. Ancak farklı konulara odaklanmak ve yeni adımlar atmak seni heyecanlandıracak da. Günün erken saatlerini iş ve parasal konularda halletmen gerekenlere ayırman, günün geri kalanını daha iyi geçirmeni sağlayacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stresi vücudundan atmak için kendine zaman ayırman gerekebilir. Kendini fazla yormadan, stresin kaynağından uzak kalacak şekilde bir gün geçirmek senin için ve sağlığın için daha yapıcı olacak bugün.

Aşk

Aşk konusunda farklılıklar dikkatini çekebilir bugün. Eğer bir ilişkin varsa sevdiğin kişiyle vakit geçirmek için farklı konulara odaklanabilirsiniz. Eğer hayatında kimse yoksa aşkı hiç beklemediğin bir yerde bulabilirsin.

Para

Etrafındaki insanların ilgisini ve dikkatini kazanmak için çaba göstermen gereken bir gün olacak. Parasal konularda ilerisi için bir adım atmadan evvel birlikte iş yaptığın kişilerle arandaki iletişimi artırman gerekebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (22 Ekim 2019 Salı)

Genel

Aşk konularında gergin hissedebilirsin kendini. Eski aşk mevzuları gündeme gelebilir tekrar. Ve bu konuların gündeme gelmesi seni biraz gerebilir. Sakin kalmak ve daha rahat adımlar atmak önceliğin olmalı bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün enerjini kendine saklamak ve biraz dinlenmek daha iyi olabilir. Meşguliyeti bol olan bir günde kendine gereksiz yorgunluklar yaratmamalısın. Vücudunun yeteri kadar dinlendiğinden emin olman gerekecek.

Aşk

Aşk konularında kafan karışabilir bugün. Eğer bir ilişkin varsa sevdiğin kişi ile ne durumda olduğunuzu görmek isteyebilirsin. Eğer hayatında kimse yoksa aşk konularında kendine biraz fazla yüklenebilirsin.

Para

Bugün daha fazla eşyaya sahip olmak yerine sahip olduklarına şükretmek sana daha iyi gelebilir. Gereksiz masraf ve harcamalardan uzak durmak ve alışverişten uzak durmak senin için daha iyi bir tercih olacak.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (22 Ekim 2019 Salı)

Genel

Bugün dikkat konuları senin için önemli olacak. Ufak detayların önemini daha çok görebileceksin. Etrafında olan bitenler hakkında adım atmadan önce bu detayları incelemek isteyebilirsin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Günün sonunda dinlenmek ve vücudunun yeteri kadar enerji topladığından emin olmak için uyku düzenine dikkat etmen gerekebilir bugün. Vücudunu çok fazla yormaman gereken bir gün olabilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişinin duygularını görmek bugün biraz zor olabilir. Birbirinizi anlamak ve aşk konusunda aynı fikirlere sahip olduğunuzu görmek zorlaşabilir. Birbirinize zaman tanımak sizin için daha iyi olacak bugün.

Para

Bugün maddi konularda dikkatini toplaman gerekecek. Bir harcama yapmadan önce paranın nerede olduğundan emin olmalı ve etiketleri doğru okumalısın. Dikkatsizlikle fazla masraf yapmaya meyilli olabilirsin bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (22 Ekim 2019 Salı)

Genel

Bugün keyifli bir gün geçireceksin. Konuştuğun kişilerle aranda güzel bir muhabbet olacak. Bazı işleri yoluna koymak için gereken enerjiyi kendinde bulabileceksin. Daha rahat bir gün seni bekliyor olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini boşaltmalı ve vücudunu yeterince dinlendirebilmelisin bugün. Özellikle uyku düzenine dikkat etmeli ve gece daha rahat uykuya dalmanı sağlayacak şeylere odaklanmalısın. Sıcak bir bitki çayı sana çok etkili gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile sosyal bir ortama girmek aranızdaki gerginliği atmanızı sağlayabilir. Eğer aranızda güzel bir iletişim kurulamadıysa henüz, kalabalığın gücünden faydalanabilirsiniz. Kalabalık ve keyifli ortamlar aşk konularında sana daha iyi gelecek.

Para

Bugün parasal konularda kendine bir sınır çekmen gerekecek. Gerek harcamalar gerekse birikimler olsun, parasal olarak aşırıya kaçmaman gerekebilir. Kime ne kadar para verdiğinin hesabını tutman da işine yarayabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (22 Ekim 2019 Salı)

Genel

Bugün sosyal aktiviteler keyfini yerine getirebilir. Günün erken saatlerinde iş ve sorumluluklarını yerine getirmek ve ardından sevdiğin kişilerle vakit geçirmek için güzel planlar yapmak enerjini çok ama çok artıracak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Gün içerisinde koşuşturman bol olabilir. Bu koşuşturma içerisinde hissetmesen de günün sonunda kendini yorgun bir şekilde bulabilirsin. Vücudunun yeteri kadar dinlendiğinden emin olman gerekecek bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişiyi daha iyi tanımak bugün önceliğin olabilir. Bu kişiye karşı bir adım atmadan önce sana karşı tavırlarını ve sözlerini incelemek isteyeceksin. Bugün gözlem için iyi bir gün olabilir.

Para

Bugün çok güzel bir kaynak keşfedebilirsin parasal açıdan. Güzel kazançlar elde edebilir ve kimsenin fark etmediği konulara odaklanabilirsin. Maddi konularda karşına güzel fırsatlar çıkabilir bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (22 Ekim 2019 Salı)

Genel

Bugün çok neşeli ve keyifli hissedebilirsin kendini. Karşına çıkan her ne olursa olsun kendi keyfini bozmayacaksın. Enerjinin yüksek olacağı ve birçok işi halledebilecek kuvvete sahip olacağın bir gündesin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sadece kendin için değil, sevdiklerin için de dikkatli tercihler yapman gerekebilir. Özellikle yediklerine dikkat etmeli ve sevdiklerinin de neler tükettiğinden emin olmalısın bugün. Besin takviyesi konularını göz önünde tutabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda şanslı olduğunu düşünebilirsin bugün. İlişkin içerisinde bazı konuların yolunda gitmesi seni çok mutlu edecek. Eğer sevdiğin kişi ile son zamanlarda bazı anlaşmazlıklar yaşadıysan bunları geride bırakmanın vakti gelmiş olabilir.

Para

Üstünde emek harcadığın konuların ne zaman ve nasıl bir karşılık vereceğini düşünebilirsin bugün. Maddi konularda attığın adımların karşılığını almak isteyebilirsin. Kendini bu konularda çok sıkmaman gerekecek bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (22 Ekim 2019 Salı)

Genel

Bugün etrafındaki insanların hatalarını görmekte zorlanmayacaksın. Yapılan yanlışları fark etmek ve bunları düzeltmeye çalışmak önceliğin olacak. Ancak başkalarına odaklanmışken kendi hatalarını görmezden gelebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bedensel ve zihinsel dengeyi yakalaman gerekecek bugün. Zihnindeki gerginlikleri vücudundan atmalı ve daha fazla hareket edebilmelisin. Bugün yapacağın egzersizleri sadece kasların için değil stresle başa çıkabilmek için de yapmalısın.

Aşk

Sürprizlere alışkın olsan da aşk konusunda yaşanacak gelişmeler seni şaşırtacak bugün. Güzel ve farklı etkilere kedini açman gerekebilir. Aşk konusunda beklenmedik durumlar yaşanabilir bugün.

Para

Maddi konularda yapıcı olman gerekebilir. Hayallere ve beklentilere kapılarak kararlar almak yerine gün içerisinde halledebileceğin konulara odaklanmalı ve "yapamam" kelimesini lügatından çıkarmalısın bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (22 Ekim 2019 Salı)

Genel

Bugün aşk konularında daha keyifli bir enerjin olacak. Gerek kendini ifade etmede gerekse aşkını yaşamada bir sıkıntı çıkmayacak. Sevdiğin kişinin ilgisini çekecek güzel konular bulabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün enerjin yüksek olacak. Bu güzel enerjiyi sağlığını daha iyi bir noktaya getirmek için egzersizlerle kullanabilirsin. Bol bol hareket etmek ve derin nefesler almak sağlığına çok daha iyi gelecek bugün.

Aşk

Sevdiğin kişinin ilgisini artırmak ve aranızdaki aşkı çoğaltmak için senin bazı planlar yapman gerekebilir. Sevdiğin kişiye karşı düşünceli hareketlerde bulunmak sana ve ilişkinize daha iyi gelecek bugün.

Para

Fiziksel enerjini koruman maddi konularda daha sağlıklı kararlar almanı da etkileyecek. Yorgunluktan veya bir şeyin çabucak bitmesini isteyerek gereksiz masraflara girebilirsin. O yüzden kendi sağlığına odaklanman daha iyi olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (22 Ekim 2019 Salı)

Genel

Bugün ilgini çeken konulara odaklanmak ve yeni şeyler öğrenmek önceliğin olabilir. İlgili olduğun konularda araştırmalar yapmak ve kendini geliştirmek sana daha iyi enerjiler katacak ve daha keyifli şeylere odaklanabileceksin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün sağlığına öncelik vermelisin. Herkesin yediği yemekleri yemek yerine kendine iyi geleceğini bildiğin gıdalar tüketmek sana daha iyi bir enerji katabilir. Başkalarının standartlarına göre yaşamamalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda bazı yanlış anlaşılmalar olabilir. Aranızdaki şakalaşmalara dikkat etmeli ve birbirinize kullandığınız kelimeleri dikkatle seçmelisiniz. Karşındaki insanın kafasını karıştırabilirsin bugün.

Para

Bugün kendini işine vermen daha iyi olacak senin için. Üretken olmak ve kafanı iş ve parasal konulara yormak daha güzel kazançlar elde etmeni sağlayabilir. O yüzden öncelik verdiğin konuları dikkatle seçmelisin bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel