22 Aralık 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 22 Aralık 2022 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (22 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

Kendi hayatını derleyip toplamak için doğru adımlar atabilirsin bugün. Sadece bunun için biraz daha dikkat gerekebilir. Eğer sözlerine ve davranışlarına dikkat edersen birçok şeyi yoluna koyabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Kendini daha iyi hissetmek için ne yapman gerekiyor? Daha sağlıklı beslenmek mi, daha iyi uyumak mı, daha fazla hareket etmek mi? Bunun önceliğine karar verecek olan sensin, o yüzden bu konuda daha fazla çaba göstermen şart.

Aşk

Kısmetinin açıldığını görebilirsin bugün. Birden fazla insandan ilgi görmen olası. Kalbinin yeni durumlara açık olması bu olayları nasıl yönlendireceğini de belirleyebilir. Aşka hazır olup olmadığına kendin karar vermelisin.

Para

İş ortamlarındaki gerginliklere dikkat etmende fayda var. Senin o kadar da önemsemediğin veya görmezden geldiğin bir konu, bazı insanların canını sıkabilir. Bu duruma sebebiyet veren şeyi bulmak önceliğin olmalı.
Kova Burcu Günlük Yorumu (22 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

Kafanın rahatlığı hayatının birçok alanına yansıyabilir. İçin rahat olduğu sürece elinden kurtulan bir mesele olmayacak. Bu güzel hisse alışsan iyi olur, zira gezegenler sana güzel gelişmeler müjdeliyor.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Doktor randevularını bulmak çok zor olsa da bu aralar, sen yine de bir şansını dene. Özellikle kendini tekrar eden ve kronikleşen bir durum varsa bunu kesinlikle bir doktora göstermen şart.

Aşk

Aşkta bir şeyler kendiliğinden yoluna girebilir. Buna şans mı dersin, kısmet mi bilinmez. Ancak bir şeyler daha rahat olacak senin için. Yeni bir aşka merhaba demen de çok olası.

Para

İş konularında kendini geliştirebileceğin bir gün olacak. Daha fazlasına daha rahat bir kafayla odaklanabilirsin. Eğer yeni bir şeyler öğrenmen gerekiyorsa bu konuda başarılı olacaksın. İşinde ilerlemek için önüne gereken fırsatlar çıkacak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (22 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

Eğer canını sıkan bir durum varsa bugün bununla başa çıkabilirsin. Daha yapıcı bir ruh halinde olman olası. Bu durumları daha iyiye getirmek için kolları sıvayabileceksin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Dişlerinin sağlığı için daha fazla çaba göstermen gerekebilir. Bu çabayı gösterirken önlem almanın, tedaviden daha fazla işe yaradığını görebilirsin. O yüzden hijyene ekstra özen göstermelisin.

Aşk

Kalbinde birisi varsa onunla iletişim kurmak için çaba göstermelisin. Bu iletişimin yapıcı bir tutumda gerçekleşmesi aşk için önemli olabilir. Hislerini karşı tarafa doğru bir biçimde aksettirmenin bir yolunu bulman gerekecek.

Para

Maddi açıdan bir şeyleri yavaş da olsa yoluna koyabileceksin. Bu da sana ekstra bir mutluluk verebilir. Borcun varsa ve bunu ödemekte zorlanıyorsan, sana daha fazla uyan bir ödeme planı çıkarabileceksin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (22 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

Arkadaşlıklar söz konusu olduğunda geri plana attığın bir mevzu bugün kendini belli edebilir. Bu durumu yapıcı bir tutum ile çözmen olası. O yüzden iletişimlerde daha pozitif olman iyi olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Biraz daha hareket etmen şart bugün. Bu hareket sana daha iyi bir kan dolaşımı olarak geri dönebilir. Kan dolaşımını artırmak ve kanındaki oksijenin artmasını sağlamak, kendini çok daha iyi hissetmene vesile olabilir.

Aşk

Bir arkadaşlığın aşka dönüşme gibi bir ihtimali olabilir. Bu ihtimalin seni ne kadar memnun edip etmeyeceğine ise sen karar vermelisin. Karşındaki insanı arkadaşın olarak görüyorsan bu arkadaşlığı devam ettirmek biraz çaba gerektirebilir.

Para

Beklenmedik parasal gelişmeler kapıda. Bu gelişmeleri nasıl değerlendireceğin ise tamamen sana kalmış. Paranı nasıl harcayacağın veya nasıl değerlendireceğin tamamen sana ait bir karar olabilir. O yüzden doğru bir biçimde hareket etmen şart.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (22 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

Canını sıkan her ne varsa bugün üstesinden gelebilirsin. Kendine inanman gerekecek. Bugün hayat sana her konuda iyi gelişmeler görmek için doğru fırsatları çıkarabilir. Önemli olan bu fırsatları değerlendirmek olabilir senin için.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersiz demek sadece spor salonunda bir hocanın yazdığı programı gerçekleştirmek demek değildir her zaman. Bazen insan kendi evinin rahatlığında da hareket çalışabilir. Bunun için internetten iyi örnekler ve programlar bulabilirsin.

Aşk

Hislerini daha net görebileceğin bir gün olabilir senin için. Bu da karşı tarafa açılmak demek tabii ki. Kendi hislerinden ne kadar emin olursan, aşkta başarı şansın o kadar yüksek olabilir. O yüzden iç sesini duyman gerekecek bugün.

Para

İş konularında bir arayıştaysan eğer, bugün güzel gelişmelerle karşılaşabilirsin. Yeni bir teklif, bir mülakat veya görüşme yaşanabilir. Bu görüşmelerde kendini doğru bir biçimde ifade etmen sana çok iyi fırsatlar sunabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (22 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

Her zamankinden daha fazlasını kazanabileceğin bir gün olabilir bugün. Emeklerinin sonucuna vardığını görmek seni oldukça mutlu edebilir. Bugün uzun zamandır gelişmesini istediğin bir durumun sonuca yaklaştığını görebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Var olan anksiyete ve stres günlük meselelerden dolayı beslenebilir. İşte bugün bundan uzak olacağın bir gün olacak. O yüzden kendini dinlendirmek demek, zihnini boşaltmak ve keyifli şeylere öncelik vermek demek olacak bugün.

Aşk

Aşka öncelik vermeyi tercih edersen eğer, kalbine göre güzel gelişmeler görebilirsin. Eğer bir ilişki içerisindeysen bu ilişkinin çok daha iyi yerlere gitmesi olası. Eğer hayatında birisi yoksa yeni birisiyle tanışabilirsin.

Para

Bugün gezegenlerin burcundaki etkileri inanılmaz. Bunu en çok maddi konularda görebilirsin. İş konularında düğümlenen şeyler açılabilir, güzel teklifler alabilirsin. Emeklerinin kıymetinin bilineceği bir gün olacak senin için.
Başak Burcu Günlük Yorumu (22 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

Her şeyin zorla ilerlediği gibi bir algıya kapılıyorsan kendini biraz geri çekmenin zamanı gelmiş demektir. Akışın tersi yönde ilerlediğini düşünüyorsan bir şeyleri kendi haline bırakabilirsin. İnan bu sana daha iyi gelecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihinsel ve fiziksel yorgunluklarla başa çıkabilmek adına daha fazla çaban olabilir bugün. Bol bol vitamin ve mineral takviyesi alabilirsin. Uyku düzenine özen gösterebilir ve daha sakin bir rutin tercih edebilirsin.

Aşk

Aşkta bir şeyler senin inadınla veya senin zorlamanla gitmemeli. Eğer karşı taraftan yeteri kadar adım gelmediğini düşünüyorsan kendini geri çekmenin zamanı gelmiş demektir. Kalbini başkalarına ezdirmemelisin.

Para

Bir işi oldurmaya çalışmak inanılmaz derecede yıpratıcı olabilir. Buna fırsat vermemek senin elinde olacak bugün. Eğer olmuyorsa zorlamamak en iyisi. Hayat sana başka kapılar açabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (22 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

Kendini çok daha iyi hissedeceğin bir gün olacak bugün. Bu güzel ve keyifli günden olabildiğince verimli bir enerji alman gerekebilir. İşlerini yoluna koyarak hayatında daha iyi şeylere yer açabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bazen içinde bulunduğumuz durumların stresi bizi kendi düşüncelerimizden daha fazla yorabilir. Sen de çevrendeki insanların negatifliklerini sana yansıttıkları bir süreçten geçmiş olabilirsin. Bugün bundan sıyrılma ve iyiye odaklanma vakti! Kendi zihnini karartmamalısın.

Aşk

Aşkta her şey istediğin gibi gidebilir bugün. Aklından geçen kişi sana mesaj atabilir. Beklenmedik birisinden bir ilgi görebilirsin. Sevileceğin bir gün olacak bugün. O yüzden bu enerjinin kıymetini bilmelisin.

Para

Parasal olarak kendini daha da kuvvetlendirebilirsin. Bu zamana kadar ortaya koyduğun emek ve yatırım iyi bir biçimde karşılık görebilir. Daha fazla para kazanabilir, keyfini yerine getirebilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (22 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

Çevrendeki insanları biraz daha farklı bir biçimde değerlendirmeye başlayabilirsin. Onlarla empati yapmak sana farklı bakış açıları kazandırabilir. İnsanları anlamak, daha rahat yol almanı sağlayacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz için kendini biraz zorlaman gerekebilir. Biraz hareket edebilmen gerekecek. Daha iyi bir hareket kabiliyeti için esneme hareketlerini evde kendin bile yapabilirsin.

Aşk

Kalbinde birisi yoksa eğer bugün bu konuda değişimler yaşanabilir. Aşkta daha şanslı olabilirsin. Hislerini daha net görebilirsin. Aşkta kendini daha iyi ifade edebilirsin. Her türlü, aşk sana iyi gelecek bugün.

Para

İş ortamlarında tam olarak anlaşamadığın insanlar varsa bugün bu konuda bazı değişimler olabilir. Herkesin kendine göre bir gündemi olsa da bugün onları daha iyi anlayarak ortak bir paydada buluşabilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (22 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

Hayatta bir şeylerin daha da sakinlediğini ve yoluna girdiğini düşünebilirsin bugün. Bu zamana kadar zorla ilerleyen meseleler kendiliğinden hareket edebilir. Bu da sana çok daha iyi bir manevra alanı verebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Stresten arınmak ve keyifli bir gün geçirmek sana çok iyi gelecek bugün. Sağlık açısından çok daha keyifli bir gün geçirebilirsin. Kendini fazla zorlamadığın bir gün olacağı için de enerji seviyeni artırabileceksin.

Aşk

Aşkta bir şeyler daha iyiye gidebilir. Ve bu durum beklenmedik bir şekilde gelişebilir. Aşka dair yeni gelişmeler yaşanırsa eğer, bunlara direkt olarak kapıyı kapatmaman en iyisi o yüzden.

Para

Para ile alakalı yeni kararlar alacaksan eğer dikkatli davranmanda fayda var. Özellikle de yapılacak masraflar ile alakalı dikkati elden bırakmamalısın. Bütçeni fazla sarsacak ve lüks sayılabilecek şeylere para ayırırken iki kere düşünebilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (22 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

Kalbindekileri dile getirmek önemli bir mesele haline gelebilir. Özellikle de kalp kırmadan konuşmak gibi meseleler gündeminde olacak. Bir şeyleri ifade etmek isterken yıkıcı davranmaman en iyisi.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stresin giderek arttığını hissediyorsan bu konuda bir şeyler yapman gerekebilir. Stresten arınmak o kadar kolay gelmese bile en azından esneme hareketleri ile kaslarını gevşetebilir, bunun fiziksel etkilerini gözden geçirebilirsin.

Aşk

Hayatında seni mutlu eden birisi yoksa eğer, bu konuda başkalarının ne dediğine değil kendi düşüncelerine odaklanman gerekecek. Bu da kendi hislerinle yüzleşmek demek. Bu zamana kadar seni mutsuz eden durumları analiz etmen iyi bir başlangıç olabilir.

Para

Parasal anlamda kendi bildiklerinden şaşmamalısın. Çevrende sana para ile alakalı ders vermek isteyenler olabilir. Bu kabul edilebilir bir şey. Ancak o kişilerin senin yerine karar almasına veya senin parana el uzatmasına izin vermemelisin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (22 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

Hayatında bazı şeyleri daha dikkatlice planlayabileceğin sakin bir gün olabilir bugün. Bazı konularda daha mantıklı davranabileceksin. Ve bu durum her biçimde kendini belli edecek sana.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Kendi sağlığını o kadar da dert edinmeyeceksin bugün. Bazı şeyler daha rahat ilerleyebilir. Sağlık konularında kaygılar yaşamadan veya kendini zorlamadan günün keyifini çıkarmak sana pozitif bir etki katacak.

Aşk

Aşk konularında kendi beklentilerini gözden geçirmen gerekebilir. Özellikle de etrafa gösteriş yapmak istediğin bir konu haline geldiyse aşk. Sevdiğin kişiyle alakalı düşüncelerini kontrol edip yanlışları ayırman gerekebilir.

Para

İş ve parasal konularda dikkatli planlamalar yapabilirsin. Bu planlamalar sadece bugünü kurtarmanı değil, ileri odaklı kararlarını da etkileyebilir. Sağlam adımlar atabilmek seni daha ileriye götürecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel