22 Aralık 2020 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 22 Aralık 2020 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (22 Aralık 2020 Salı)

Genel

İnsanlarla arana ufak bir mesafe koymak sana daha iyi gelebilir bugün. Zira sana söylenenler kafana yatmayabilir. Kolay sinirlenebilirsin. Ani tepkiler vermemek için mesafe koymak önemli olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün esneme hareketleri sana daha iyi gelecek. Kaslarını hareket ettirmek ve eklemlerini oynatmak farklı bir enerji katabilir sana. Bunun için ev ortamında kendine bir alan yaratabilirsin.

Aşk

Aşkta içine sinmeyen şeyler daha çok gündemine gelebilir. Aklına yatmayan, kalbinde de yer edinmeyecek. O yüzden biraz durup düşünmen gerekebilir.

Para

Maddi konularda mantığını konuşturacaksın. Etrafındaki insanlar senden faydalanamayacak. Duygusal zaaflarla etrafındaki insanlara para saçmayacaksın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (22 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün insanlarla iletişimine, onlarla olan ilişkine dikkat edebilirsin. Çevrendekilerle daha dikkatli konuşmalar yapmak ve uzlaşmacı davranmak önemli olabilir. Kime ne dediğine dikkat etmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Hijyene ve mesafe kurallarına özen göstermelisin. Virüsün seni etkilememesi için dikkati elden bırakmamalısın. Temiz olmak ve mesafe kurallarına uymak seni bir nebze de olsa virüsün kötü etkilerinden koruyabilir.

Aşk

Bugün aşkta pozitif olmalısın. Zira karşındaki insan alınganlıklar yapabilir. Yanlış anlaşılmalara fırsat vermemek sana düşebilir. Aman dikkat!

Para

Sahip olduğun şeylere odaklanmak ve kendi paranla planlar yapmak daha iyi olacak. Başkasının parasına veya ihtimallerle eline geçebilecek paralara göre plan yapmamalısın. Elindeki neyse odur bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (22 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün her şey farklı ilerleyecek. Sen A derken insanlar Z diyecek, sen bir şey beklerken karşına bambaşka bir şey çıkacak. Bu tür değişimler ve ilginç olaylar seni meraklandırabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kaslarını hareket ettirmek vücudunu kuvvetlendirmene vesile olabilir. Biraz yürüyüş belki de ev içi bazı egzersizler sana daha iyi gelecek. Kan dolaşımını artırmak sana daha farklı bir enerji katabilir.

Aşk

Aşkı kendi haline bırakmalısın. Bir şeyleri zorlamamak daha önemli olabilir. Olayların kendi akışında karşına neler getireceğini görmen gerekebilir.

Para

Bugün parasal kaygıları bir kenara bırakmalısın. Maddi kaygılarla hayatına odaklanıp olayları kendine zehir etmemelisin. Kazancın da masrafların da olurunda kalması gerek bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (22 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün sıkıntıları çözmek adına daha mantıklı adımlar atabilirsin. Düşünme faslını bitirip harekete geçebilirsin. Yoluna girmesi gereken meseleler için daha mantıklı adımlar atabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bünyeni ve bağışıklığını kuvvetli tutmak için vücudunu ısıtman gerekecek. Özellikle de soğuk havalarda virüs kol gezerken… Kendine özen göstermek için daha sıkı giyinmen ve sıcak içecekler tüketmen gerekebilir.

Aşk

Net olmak mutlu olmaktan önemli olabilir. Doğruları, gerçekleri konuşmak aşkta önemli olacak. Yalanlarla, bir şeyleri saklamayla yola devam etmeyeceksin. Bu da durumlarında değişim yaratabilir.

Para

Maddi konularda daha iyi kazançlar elde etmek için yeni fikirler üretmen gerekebilir. Her zaman işleyen şeylere odaklanmaktansa daha farklı konulara vakit ayırabilirsin. Para kazanmak için zihnini çalıştırabilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (22 Aralık 2020 Salı)

Genel

İçine sinmeyen şeyleri dile getirmen gerekecek. Durup beklemek, bundan bahsetmemek pek doğru olmayabilir. Doğruya doğru, yanlışa yanlış demelisin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kaslarını ve eklemlerini hareket ettirmek için esneme hareketlerine odaklanmalısın. Ev içerisinde sakin ve rahat bir ortamda kaslarını hareket ettirmek sende daha farklı bir etki yaratabilir. Bugün buna olanak hazırlamalısın.

Aşk

Aşk konusunda içine sinmeyen şeyleri konuşabilirsin. Bu durum gergin bir ortam oluşturabilir ancak bir şeylerin dile dökülmesi sende daha iyi bir etki yaratacak. Bugün aşkta iletişime özen göstermelisin.

Para

Sevdiklerini mutlu etmek için para harcamayı sevebilirsin. Ama o insanların bunu cepte görmesi olayın başka bir yere gittiğini gösterebilir. Hediyenin mecburiyet olmadığı günlere dönmek isteyebilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (22 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün gaza gelerek hareket etmemelisin. Çevrende seni tetiklemek için bekleyenler olabilir. Başkasının lafıyla hareket etmek yerine sakince beklemek ve düşünmek sana daha iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kan dolaşımını artırmalısın. Özellikle hareketsiz kaldığın bir sürecin ardındaysan. Kan dolaşımını artırmak, biraz daha hareket etmek sana daha iyi gelecek, enerjini tazelemene vesile olacak.

Aşk

Aşkta daha pozitif etkilerle karşılaşman olası. Bir süredir yolunda gitmeyen bir mevzu çözüme kavuşabilir. Sevdiğin kişiyle daha uzlaşmacı bir tavırla konuşabilirsin. Bu enerjiyi iyi değerlendirmelisin.

Para

Geleceğe dönük birikimler yapmak için bugünden bir bütçe yapıp o bütçenin dışına çıkmamak sana daha iyi gelebilir. Maddi konularda ileriye dönük kararlar almalısın bugün. Bunun için de bütçe içerisinde kalman gerekebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (22 Aralık 2020 Salı)

Genel

Hayatın sana güzel kıyaklar geçeceği bir gün ile karşı karşıyasın. Aklından geçeni yapabileceğin bir gün olabilir. Keyifli gelişmeler, yeni fırsatlar kapına gelebilir. Kendini olumlu durumlara açmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün zihnini boşaltman olası. Etrafında olan biteni daha net görerek bir şeyleri kişisel algılamaktan vazgeçebilirsin. Sana stres veren konuları daha farklı değerlendirerek hayatından çıkarman olası. Bu da ruh halini etkileyebilir.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekebilirsin. Aranızda daha güzel bir iletişim olabilir. Birbirinizi tanımaya vakit ayırmak aşka olan bakış açınızı da değiştirmenize fırsat tanıyabilir.

Para

Sahip olduklarına şükredeceğin bir gün olacak. Elde ettiklerinle mutlu olacağın, sahip olduklarınla yetineceğin bir gün olacak. Bu güzel şükretme hali sana daha pozitif bir enerji katabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (22 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün bakış açını değiştirebilirsin. Olanlara daha farklı yaklaşman olası. Etrafını daha dikkatle gözlemlemen ve aldığın kararları irdelemen sana daha iyi gelebilir.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün duygusal gerilimlere karşı önlem alman gerekebilir. Her zaman seni zayıf yerinden vuran kişilerle arana mesafe koyabilir, hatta bu "zayıf yer" meselesini daha fazla irdeleyebilirsin. Stresle kendi içinde yüzleşebilirsin.

Aşk

Bugün aşkta bir şeyleri zorlamamak daha iyi olabilir. Hem sen hem de sevdiğin kişi başka şeylere odaklanabilirsiniz. Bu durum da birbirinizden beklentilerinizi farklı şekillendirebilir.

Para

Bugün yeni kararlar alacaksın. Maddi açıdan daha da kuvvetlenebilirsin. Yapacağın harcamalar da, atacağın adımlar da seni mutlu edecek. Geleceğe dönük parasal adımlar atabileceksin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (22 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün yarım kalan meseleleri bitirebilir, yeni başlangıçlar için güzel kararlar alabilirsin. Çevrende olan biteni daha dikkatle gözlemleyebilecek ve mantıklı kararlar alabileceksin. Bu enerjiyi sonuna kadar değerlendirmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün dinlenebilmelisin. Sadece gün içerisinde tembellik yapmak olarak algılamamalısın bunu. Günün sonunda yeterince uyku çekebilmek, gereken saatlerde melanin salgılamak önemli olabilir.

Aşk

Bugün kafan çok dolu olabilir, aklında sürekli başka meseleler olabilir. Aşkta istediğin kadar vakit ayıramayabilirsin. Ancak bir şeyleri sonradan halletmek için güzel kararlar alabileceksin.

Para

Bugün maddiyatta bağımsız olmak sana daha iyi gelebilir. Başkasına göre kararlar almamalı, başkasının parasıyla planlar yapmamalısın. Kendince çözümler üretmen daha kıymetli olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (22 Aralık 2020 Salı)

Genel

"Ya o ya bu" tarzı seni bir yere götürmeyebilir. Eğer etrafında seni sürekli seçim yaptırmaya zorlayan kişiler varsa dikkatli olmalısın. İlle de bir şey seçeceksen kendi kararınla seçmelisin, onların zorlaması ile değil.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün sadece virüs için değil aynı zamanda zihnini boşaltmak için de temizliğe özen gösterebilirsin. Daha sağlıklı bir gün geçirmek için temizlik yapmak hem mikroplardan arınmanı hem de zihnini boşaltmanı sağlayabilir.

Aşk

Bugün kendini yeni bir flörtleşmenin etkisine açabilirsin. Keyifli bir sohbet olası. Ancak bu kişi ile alakalı hızlı hararlar almaman gerekecek. Bırak bazı şeyler oluruna göre aksın.

Para

Bugüne erkenden başlamak sana iyi gelebilir. Günün erken saatlerinde işlerini yola koymak, maddi açıdan daha rahat etmeni sağlayacak. İşlerini halletmeye odaklanabilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (22 Aralık 2020 Salı)

Genel

Günün erken saatlerinde işlerini yoluna koyman gerekebilir. Vakit kaybetmeden işlere zaman ayırmak, onları erkenden halletmek sana iyi gelecek, bu konuya özen göstermelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bolca su içmek günlük enerji ihtiyacını şekerli gıdalardan daha fazla sağlayabilir. Su tüketimini artırmak dengeli bir enerjin olmasını sağlayabilir bugün. O yüzden buna yönelmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle baş başa bir gün geçirmek size çok daha iyi gelebilir. İşlerinizi yoluna koyup birbirinizle zaman geçirmeniz aranızda daha güzel bir iletişim başlatabilir bugün.

Para

Maddi konularda kendine güvenerek hareket etmelisin. Başkasının parası ile hayal kurmamalı, kendi imkanlarınla değişimler yapmalısın. Bu durum zor olsa da sana daha iyi uyabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (22 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün güvenini tazelemen gerek. Ama en başta da kendine olan güvenine… Bir şeylere olmaz gözüyle bakmamalı, kendine güvenerek adım atmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

İnsanların göz ardı ettiği virüse karşı önlemlere senin dikkat etmen gerekecek. Çevrendeki insanların bir şeyleri boşlaması, senin de aynı şeyi yapacağını ifade etmiyor, o yüzden biraz daha dikkatli olmalısın.

Aşk

İnat ve ısrar, ayak diretme işe yaramayabilir. Sevdiğin kişiyi köşeye sıkıştırmamalısın. Bir şeyleri oluruna bırakmak sizde daha iyi bir etki yaratabilir.

Para

Maddi açıdan bugünden harekete geçmelisin. Bir şeyleri ertelemek sana iyi gelmeyebilir. Maddi mevzularda daha net olman ve iletişim içerisinde kalman gerekebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel