22 Aralık 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 22 Aralık 2019 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (22 Aralık 2019 Pazar)

Genel

Kendini biraz yalnız bırakılmış hissedebilirsin. Ancak bu durumu aşmak için senin adımlar atman gerekebilir. İnsanlarla arandaki iletişimi kuvvetlendirmek için adımlar atabilirsin. Bazı konuları düzeltmek için senin çabaların önemli olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Derin nefes egzersizleri ve esneme hareketleri sana daha iyi gelebilir. Vücudunun kontrolünü ele almak için ne kadar esnek olduğuna odaklanman gerekecek. Rahat hareket etmek her zamankinden önemli olabilir.

Aşk

Eğer bir ilişkin varsa sevdiğin kişinin seninle ilgili kendi kafasında bazı kararlar aldığını görmek seni şaşırtabilir. Eğer sevdiğin bir insan yoksa, hoşlandığın kişinin senin için neler düşündüğünü merak edeceksin.

Para

Parasal konularda seni sıkıntıya sokan masraflarla karşılaşman mümkün. Bu durumlarla tek bir seferde uğraşmak yerine kendine zaman tanımak ve bir ödeme planı hazırlamak daha iyi olabilir. Masraflar için kendini çok fazla üzmemelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (22 Aralık 2019 Pazar)

Genel

Hem sakin kalmak hem de halledilmesi gereken şeylere odaklanmak kafanı toparlamanı sağlayacak. İçine sinmeyen bazı mevzuları çözmek için biraz sakince düşünmen gerekebilir. Birçok konuyu halledebilecek enerjiye sahip olabilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Günlük egzersizler, enerjini yüksek tutmanı sağlar. Bugün, bu konuda disipline her zamankinden fazla ihtiyacın olabilir. Daha sağlıklı hissetmek için egzersizlerinden vazgeçmemelisin.

Aşk

Aşk konularında büyük değişimler görebilirsin. Bir süredir kafanı sıkan bir mevzu varsa bu durumda güzel gelişmeler yaşanabilir. Eğer bir süredir aşka kapıların kapalıysa o zaman daha keyifli etkilere kendini açman gerekecek.

Para

Daha önceden yaşanan bir maddi konu ile alakalı ders çıkarman gerekebilir bugün. Parasal olarak kendini zora sokmamak için doğru olana odaklanman gerekecek. Bunun için de biraz eskilerden örnek alman iyi olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (22 Aralık 2019 Pazar)

Genel

Yeni insanlarla tanışabileceğin bir gün olabilir. Farklı ortamlara girebilir ve yeni yüzlerle tanışabilirsin. Aşk konularında beklenmedik gelişmelerle karşılaşman mümkün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığın ile alakalı olumlu adımlar atmak için kendini biraz baskı altında hissedebilirsin. Bazı şeylerin değişmesi gerektiğini düşünebilir ve bu konularda daha sert adımlar atabilirsin. Ancak sağlığın için yapıcı davranman gerekecek.

Aşk

Eğer bir ilişkin varsa, sevdiğin kişinin hiç bilmediğin bir yüzü ile karşılaşabilirsin. Eğer bir ilişkin yoksa yepyeni bir insan ile tanışabilir ve aşk konularında güzel gelişmeler yaşayabilirsin. Aşkta değişim seni bulacak bugün.

Para

Bir denge kurmak senin için önemli olabilir. Parasal konularda harcamalar kadar kazançlar da ön plana çıkacak bugün. Daha fazla para değerlendirmen gerekebilir. O yüzden her şeyi harcama hanesine yazmamalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (22 Aralık 2019 Pazar)

Genel

Hedeflerine ulaşmadan rahat etmeyeceksin. Ancak bu süreçte kendini gereksiz yere yormamalısın. Sakin kalmak ve daha yapıcı olmak bugün senin için biraz daha önem kazanabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol sebze tüketmek bu aralar ihtiyacın olan bir şey olabilir. Yediklerine dikkat etmeli ve sağlıklı beslenmek için taze sebzelere odaklanmalısın. Kış sebzelerini değerlendirmek ve kendin için yemek yapmak daha iyi olabilir.

Aşk

Aşk konularında inatlaşabilirsin bugün. Eğer hoşlandığın bir insan varsa, karşısında çok gergin bir insan bulabilir. O yüzden yapıcı davranmalı ve dikkatli hareket etmelisin.

Para

Maddi olarak daha güzel adımlar atabilmek için iyi fırsatlar edinebilirsin bugün. Daha fazla para kazanmanı sağlayacak konulara vakit ayırabilir ve yeni stratejiler geliştirebilirsin. Bugün aran parayla iyi olacak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (22 Aralık 2019 Pazar)

Genel

Hayatında yolunda gitmeyen şeyler olduğunu düşünebilir ve biraz gerilebilirsin. Ancak bu gerginlikler yerine, düzeltmek istediğin şeylere odaklanmak daha iyi olabilir. Bugün yeni planlar yapabilir ve farklı adımlar atabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Açık hava yürüyüşü sana daha iyi gelebilir. Biraz temiz hava almak ve zihnini boşaltmak sağlığın için daha iyi olabilir.Gerginlikleri üstünden atman, kaslarını korumanı sağlayacak bugün.

Aşk

Kendini gergin veya yorgun hissederken, sadece sevdiğin kişiyi mutlu etmek için hareket etmek seni daha da yorabilir. Bugün kafanı toparlamak için biraz geri çekilmek sana daha iyi gelecek.

Para

Maddi olarka senden faydalanmaya çalışan insanlara karşı dikkatli davranmalısın. Parasal olarak kendini sıkıntıya sokacak ve hiç istemediğin şeylere evet dedirtmeye çalışabilirler. O yüzden dikkatli olmanda fayda var.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (22 Aralık 2019 Pazar)

Genel

Hayatında gerçekleştirmek istediğin konulara daha fazla vakit ayırabilirsin. Bazı konularda değişikliğe gitmek ve kendi doğrularını görmek sana iyi gelecek. İsteklerine öncelik vereceğin bir gün olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol yeşil sebze tüketmen gereken bir gün olabilir. Vücudundaki toksinleri atmak için yediklerine dikkat etmeli ve taze sebzeler tüketmelisin. Koyu yeşil yapraklı sebzeler sana daha iyi gelecek bugün.

Aşk

Yeni bir insandan hoşlanabilir ve bu kişiyi çok yakından tanıyor gibi hissedebilirsin. Ancak aşkta aceleci olmaman gerekecek. Karşındaki insanla arandaki muhabbetin şekillenmesi için biraz zamana ihtiyacın olabilir.

Para

Parasal konularda harcamalara dikkat etmen gereken bir gündesin. Masrafları ve kazançları bir dengede tutman gerekebilir. Gereksiz harcamalarla bütçeni yormamalı ancak yapılması gereken masraflardan da kaçınmamalısın. Bu durum seni biraz zorlayabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (22 Aralık 2019 Pazar)

Genel

Bugün biraz dinlenmeli ve beklentilerini azaltmalısın. Sevdiğin insanlarla vakit geçirmek ve sakin kalmak senin için önemli olabilir. Daha sağlıklı düşünmek için biraz dinlenmeye vakit ayırmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Uyku düzenine özen göstermen gerekebilir bugün. Yeterince dinlendiğinden emin olmalısın. Seni yoracak aktivitelere girmek yerine kafanı dinlemelisin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile en ufak aktiviteler bile keyifli gelebilir bugün. Büyük ve hareketli eğlencelere gerek yok. Ufacık bir muhabbet, evde geçecek güzel bir vakit, ikinize de iyi gelecek bugün.

Para

Bugün çevrende daha yapıcı insanlar olabilir. Bu kişilerle arandaki iletişimi maddi konulardaki sıkıntıları çözmek için kullanabilirsin. Sevdiklerinin fikirlerini almak sana iyi gelebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (22 Aralık 2019 Pazar)

Genel

Hayatını şekillendirmek istediğin konularda biraz yardım alman gerekebilir. Bugün kolları sıvayıp yeni şeyler öğrenmeli ve hayatındaki öncelikleri dikkatli bir biçimde değerlendirmelisin. Negatiflikten uzak durmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Neleri değiştirip değiştiremeyeceğine daha fazla odaklanabilirsin. Özellikle sağlığın ile alakalı konularda daha dikkatli kararlar alabilirsin. Hijyen ve düzen konuları senin için önemli olabilir bugün.

Aşk

Bugün aşk konularında kendini iyi hissedeceksin. Sevdiğin kişinin ilgisi üstünde olacak. Aşk konularında daha rahat hareket edebilir ve sevdiğin kişinin sana verdiği değeri gözlerinle görebilirsin.

Para

Çevrendeki negatif insanların senden uzakta olmasını isteyebilirsin. Özellikle parasal konularda seni üzen kişilerle arana bir mesafe koymak isteyeceksin. Ancak bu konuda harekete geçmeden önce dikkatle düşünmen gerekecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (22 Aralık 2019 Pazar)

Genel

İnsanlarla arandaki iletişimde güvene daha fazla yer ayırman gerekebilir. Gerek ikili ilişkilerde gerekse normal arkadaşlıklarında güven ve cesaret önem kazanacak. Sevdiğin insanların niyetine inanmalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün sağlığın için doğru kararlar alabileceksin. Sağlıklı beslenmek, içinde bulunduğun ortamı temizlemek ve daha rahat hareket edebilmek için esneme hareketlerine odaklanmak sana çok daha iyi gelecek.

Aşk

Aşk konusunda güzel ve değişik gelişmeler görmek için kendini hazırlaman gerekebilir bugün. Kendi içinde alacağın kararlar ve aşka bakışın bazı konularda daha farklı adımlar atmanı sağlayabilir. Bugün kendi içindeki aşk konularına odaklanacaksın.

Para

Farklı ortamlara girmek ve sevdiklerinle güzel vakitler geçirmek için büyük paralar harcamana gerek yok. Bugün bütçeni sarsmadan daha keyifli etkinlikler düzenlemek isteyebilirsin. Elini illa cebine atmana gerek yok bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (22 Aralık 2019 Pazar)

Genel

Duygusal konularda kendini çok fazla geriyor olabilirsin. Bazı konularda kendinden beklentilerin çok fazla olabilir. Ancak özellikle insanlarla ilişkiler konusunda her şeyi tek başına yapmaman gerektiğini, karşı tarafın hislerinin önem kazandığını kendine hatırlatmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Acele hareketlerden kaçınmalısın bugün. Bazı kararları aceleyle alman veya hızlı hareketler etmen seni yorabilir. Biraz daha sakince davranman ve hareketlerinde kontrollü olman kasların için önemli olabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile bir sonraki adıma geçmek isteyebilirsin. Onunla bu konularda konuşmak ve birbiriniz hakkında neler hissettiğinizi görmek seni mutlu edebilir. Aşk konularına bir açıklık getirmek isteyeceksin bugün.

Para

Karşına çıkan ufak tefek sıkıntıları nasıl çözdüğün, elindeki paranın kıymetini belirleyecek bugün. Eğer daha fazla para kazanmak istiyorsan, karşına çıkan mevzulara nasıl yaklaştığını fark etmen gerekecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (22 Aralık 2019 Pazar)

Genel

Karşına çıkan ufak fırsatları değerlendirmekten kaçınmamalısın bugün. Her ne ile alakalı olursa olsun, atacağın ufak adımlar, seni daha fazla şeye götürebilir. Bugün yeni başlangıçlar yapmaktan kaçınmamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Daha sağlıklı adımlar atmak için güzel bir gün olabilir. Sağlığın ile alakalı yeni başlangıçlar yapabilirsin. Yeni bir diyet, farklı bir egzersiz programı… Her ne olursa olsun sağlığın daha iyiye gidecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile önemli konularda fikir birliğine gidebilirsiniz bugün. Bu aralar kafanızı kurcalayan mevzularda daha rahat konuşmanız olası. Bu enerjiyi, birbirinize vakit ayırarak kullanmalısınız.

Para

Bugün eline dünden daha az para geçiyorsa eğer bunun geçici olduğunu kendine hatırlatman gerekebilir. Parasal dalgalanmalara bünyeni alıştırmalı ve olaylara dünyanın sonu gibi yaklaşmamalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (22 Aralık 2019 Pazar)

Genel

Bugün insanlarla arandaki iletişimi düzeltmek için elinden geleni yapacaksın. Birçok konuda güzel gelişmeyle karşılaşabilirsin. İnsanlarla aranda daha keyifli bir iletişim oldukça günün daha güzel geçecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendine bir alan oluşturmak, bu alanı temizlemek, derleyip toplamak sana daha iyi gelebilir. Zihinsel olarak kendini daha iyi hissetmek için biraz daha organize olman gerekebilir. Stresin etkilerini üstünden atman kolaylaşabilir.

Aşk

Tamamen farklı bir konuya odaklandığın bir anda aşk kapını çalabilir. Bugün aşk konularında sürprizlere hazırlıklı olmalısın. Beklenmedik anlarda karşına çok hoşlanacağın bir insan çıkabilir.

Para

Yeni şeyler almaya karar vermek, onları gerçekten almaktan daha kolaydır. Bugün, seni zorlayacak bazı masraflara daha olumlu bakabilirsin. Ancak günün sonunda bu masrafların seni sokacağı durumu düşünmen gerekecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel