22 Ağustos 2021 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 22 Ağustos 2021 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (22 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Bugün havada aşk olacak. Kendini bu tür konulara daha fazla açabilirsin. Kalbinin daha hızlı attığını hissedebilir, aşka daha fazla önem gösterebilirsin. Yeni sohbetler gündeme gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı bir bedene ulaşmak için yapman gereken bazı değişimler olabilir. Bugün bunun için biraz daha fazla çaba gösterebilirsin. Beslenme biçiminde değişikliğe gitmen önemli olabilir.

Aşk

Eğer hoşlandığın birisi varsa aranız daha iyi olabilir bugün. Aşk konularında daha pozitif etkiler görmen olası. Eğer hayatında birisi yoksa kalbini hızlı attıracak bir etki ile karşılaşabilirsin.

Para

Bugün maddi olarak kendini yormamak iyi bir tercih olabilir. Parasal meseleleri bir sonraki güne erteleyebilirsin. Kendine bu konularda biraz mola verdirmek iyi olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (22 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Bugün değer verdiğin birisi ile görüşmek sana kendini iyi hissettirebilir. Arkadaşlarına zaman ayırabilir, daha güzel konuşmalara dahil olabilirsin. Kendini yalnızlaştırmaman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bolca su tüketmek sana kendini iyi hissettirebilir. Eğer son zamanlarda tükettiğin su miktarında azalma varsa bununla başa çıkmalısın. İçtiğin su miktarını ölçmen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile sakin ve güzel bir iletişim sana kendini iyi hissettirebilir. Eğer hayatında birisi yoksa bile aşk konularında sohbet ve iletişimler baskın olabilir. Kendini bu tür etkilere açmalısın.

Para

Maddi açıdan dikkatli davranman gerekebilir. Kendini yormamalı ve daha özenli davranmalısın. Gereksiz masrafları kısmak ve ileriye dönük birikimlerde bulunmak bunu kolaylaştırabilir senin için.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (22 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Bugün aşkta kazanan taraf olabilirsin. Kalbin daha da ısınabilir. Keyifli sohbetler ve aşka dönüşen konuşmalar yaşanabilir. Seni mutlu edecek gelişmeler yaşanabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyaçlarını görmezden gelmemelisin. Canını dinlemen gerekebilir hatta biraz. Eğer bir doktor randevusu alman gerekiyorsa bunu ertelememen gerekecek.

Aşk

Eğer hayatında sevdiğin bir insan varsa birbirinizi çok daha iyi anlayabilirsiniz. Kalbinizi birbirinize daha fazla açmanız olası. Aşk konuları size iyi gelebilir.

Para

Bugün paranın kıymetini görmen gerekecek. Masrafları kontrol etmek ve kendine bütçe oluşturup bunun dışına çıkmamak önemli olabilir. Biraz daha planlı harcamalar yapabilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (22 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Bugün gönül işleri her zamankinden daha fazla emek isteyebilir. Aşka daha fazla odaklanabilirsin. Kalbinin daha hızlı atması olası. Bugün öncelikli olarak hislerine odaklanmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kan dolaşımını artırmak iyi bir seçenek olacak bugün. O yüzden evde tembellik etmemelisin. Biraz hareket etmeli ve derin nefes egzersizlerinde bulunmalısın. Bu sana kendini çok daha iyi hissettirebilir.

Aşk

Aşkta en başta kendine karşı dürüst olman gerekecek. Kalbini kırmamak için önce kendine karşı bu dürüstlüğü sağlaman gerekebilir. Ne hissettiğini net bir biçimde görebilirsin.

Para

Maddi olarak aldığın kararları değiştirmek isteyebilirsin. Bunlar olağan şeyler. Kendini fikir değişikliğinde bulunduğun için suçlamaman gerekecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (22 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Bugün kendi içinde bir kuvvet bulabilirsin. Bu manevi bir kuvvet olabilir. Hayatına odaklanırken daha kendinden emin adımlar atabilir, duygusal meselelere daha net odaklanabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kaslarını esnetmek için çabalara girişebilirsin. Daha rahat hareket edebilmek ve kaslarının hareket kabiliyetini artırmak için esneme hareketleri yapabilir, bol bol su tüketebilirsin.

Aşk

Aşk konularında daha dikkatli hareket edebilirsin. Kendini daha net ifade etmen ve karşıdaki insan ile iletişimini olumlu tutman kalbinin daha hızlı atmasına ve aşkta güzel gelişmeler yaşanmasına fırsat verebilir.

Para

Bugün alacağın kararlar uzun vadeli olabilir. O yüzden olumlu düşünmeli ve yapıcı olmalısın. Parasal konularda ileriyi düşünerek hareket edebilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (22 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Bugün daha mutlu hissetmen olası. Günün keyfini çıkarmalı ve gereksiz yorgunluklardan uzak durmalısın. Daha keyif alacağın aktivitelere öncelik vermen yaşadığını hissettirebilir sana.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Günü kendine göre yaşamak ve gereksiz yorgunluklardan uzak durmak iyi olabilir. Biraz dinlenebilmelisin. Daha rahat nefes almalı ve günün keyfini çıkarmaya çalışmalısın.

Aşk

Bugün sevdiğin insan ile iletişimler daha iyi ilerleyebilir. Eğer hayatında birisi yoksa yeni bir sohbet kalbini ısıtabilir. Aşkta güzel iletişimler ve mutlu hareketler baskın olabilir.

Para

Kendin için masraflar yapabilirsin. Kendini düşünerek hareket etmen bencillik değil pratiklik olacak bugün. İhtiyaçlarını gidermen ve kendini mutlu etmen önceliğin olabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (22 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Sevdiğin insanlara zaman ayırman sana kendini çok daha iyi hissettirecek. Sevdiğin insanlara, ailene zaman yaratman ve onlarla keyifli vakitler geçirmen çok iyi olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek sana iyi gelecek bugün. Bütün enerjini yediklerin etkileyebilir. O yüzden sağlıklı beslenmeye odaklanmalı ve şekerli gıdalardan uzak durmalısın.

Aşk

Aşk konusunda daha açık ve net davranabilirsin. Hislerini karşı tarafa daha fazla geçirebilirsin. Bu durum aranızda daha sıcak ve samimi etkiler yaratabilir. Aşka daha rahat odaklanabilirsin.

Para

Bugün sevdiğin kişilerle daha paylaşımcı olabilirsin. Onlara hediyeler almak veya jestlerde bulunmak sana da onlara da iyi gelebilir. Keyifli etkileri daha da artırabilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (22 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Eğer kafa karışıklığı yaşıyorsan biraz geri durman gerekebilir. Kendine zaman yaratabilir, yoğunlukları erteleyebilirsin. Bugün kendini dinlendirmen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendine zaman yaratmak ve biraz mola vermek iyi bir seçenek olacak. Kendini dinlendirdiğinden emin olmalı ve bu zamanı kendine sen yaratmalısın.

Aşk

Aşk konularında acele etmemek bugün önemli olabilir. Hislerinden emin olsan da karşı tarafa zaman tanıman gerekebilir. Acele etmemen en mantıklı karar olabilir.

Para

Eğer son zamanlarda iş ve maddi konular ile alakalı daha fazla yorgunluklar içerisindeysen bugün dinlenmenin tam zamanı olabilir. Parasal meseleleri bir başka güne bırakmayı denemelisin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (22 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Duygusal bir yoğunluk içerisinde hissedebilirsin kendini. Bir şeylere her zamankinden daha duygusal tepkiler vermen olası. Ama bu ruh halinin günlük işlerini engellemesine izin vermemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün meditasyon senin kurtarıcın olabilir. Zihnini boşaltmak ve stresten uzaklaşmak sana iyi gelebilir. Açık hava yürüyüşleri dikkatini toplamanı kolaylaştırabilir.

Aşk

Hislerin daha ağır basabilir. Bu hislerini doğru kanalize etmen gerekecek. Kendini zihnen ve bedenen bu tür duygusal gelgitlerden koruman gerekebilir. Biraz daha mantığa sığınabilirsin.

Para

Bugün parasal mevzularla duygusal mevzuları birbirinden ayırt etmen gerekecek. Bu tür konularda araya bir sınır çekmen ve duygusal tepkilerle para harcamaman gerekebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (22 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Bugün tembellik etmemen gerekecek. Ufacık şeyler için bile olsa harekete geçmen gerekebilir. Zihnini ve bedenini hareket halinde tutman iyi olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün biraz hareket etmek sana iyi gelebilir. Evde tembellik etmemelisin. Biraz yürüyüşe çıkabilir veya ufak bir egzersiz programını gerçekleştirebilirsin. Hareket sana iyi gelebilir.

Aşk

Bir şeyleri içine atmaman gerekecek. Aşk konularında daha baskın davranmalısın. Biraz daha kendinden emin adımlar atmak ve karşı tarafa kendini ifade etmek iyi gelişmelerin kapısını açabilir.

Para

İleriye dönük kararlar almak için iyi bir gün olabilir. Eğer bir proje veya iş gibi bir planın varsa bu konularda daha fazla kafa yorabilirsin. Dikkatli düşünmen gerekecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (22 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Sevdiğin kişiye zaman ayırmak bugün kendini çok daha iyi hissetmene vesile olabilir. Eğer hayatında aşk anlamında birisi yoksa romantik filmlere odaklanabilirsin. Aşk konusunda düşüncelerin yoğunlaşabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Fiziksel olarak daha aktif olman iyi olabilir. Harekete geçebilirsin. Kan dolaşımını artırmak ve kaslarını hareket ettirmek sana iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konusunda daha net düşüncelerin olabilir. Eğer hoşlandığın birisi varsa bunu o kişiye ifade edebilirsin. Kalbinin daha hızlı atması olası. Bu enerji sana iyi gelebilir.

Para

Bugün maddi olarak büyük masraflara girmemen iyi olabilir. Gereksiz masrafları kesmek ve ileriye para saklamak bugün için iyi olacak. Kendini bu konularda zorlamamalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (22 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Aşk konularında biraz kararsız kalman olası. Yaşananları gözden geçirip dikkatlice hareket etmen gerekebilir. Bu tür konuları aceleye getirmemen iyi olabilir bugün.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine ekstra özen göstermen gerekebilir. Özellikle de çok fazla şeker tükettiysen bu aralar… Yediklerine dikkat etmen ve daha az şekerli ve işlenmiş gıdalar tüketmen sana iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile yaşananları gözden geçirmek isteyebilirsin. Acele karar almamak veya gemileri hemen yakmamak önemli olabilir. Biraz kendine zaman tanıman gerekecek.

Para

Maddi konuları bir başka güne erteleyebilirsin. Eğer halledilmesi gereken bazı masraflar varsa bir sonraki güne ertelemen iyi olabilir. Bugün masrafları azaltmak daha doğru olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel