21 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 21 Temmuz 2022 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (21 Temmuz 2022 Perşembe)

Genel

Kontrol edemediğin olaylar hakkında ne kadar endişelenirsen o kadar dibe batabilirsin. Gidişatına müdahale edemediğin olayların canını sıkmasına izin vermemelisin o yüzden. Gereken önlemleri aldıktan sonra bir şeyleri oluruna bırakman en iyisi.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Arkadaşlarınla sosyalleşmek için planlarında değişiklik yapabilirsin bugün. Etkinliklerini bu amaca göre düzenlemek senin için önemli olabilir gerçekten. Stresten arınmak ve keyifli şeylere odaklanmak senin için önem kazanabilir.

Aşk

Sevdiğin insan yaptıklarıyla aklında daha çok yer edinebilir bugün. Olumlu davranışlarıyla seni rahatlatıp gününün daha iyi geçmesini sağlayabilir bu kişi. İlişki yönünden bağlarınızı kuvvetlendirebilirsiniz.

Para

İleriye dönük planların hakkında düzenlemeler yapmak isteyebilirsin bugün. Programını kontrol etmek, varsa eksiklikleri düzeltmek seni ilerisi için daha rahat hissetmeye itebilir. Ancak kontrol edemediğin şeyleri kendi haline bırakmayı da öğrenmen gerekebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (21 Temmuz 2022 Perşembe)

Genel

Kendini enerjik hissetmesen de gün içinde işlerini halletmek için hareketli olman gerekebilir bugün. En iyisi öncelikler sırası belirleyip ona göre hareket etmek olacak. Her şeyi aynı anda halletmeye kalkmamalısın o yüzden.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Eğer yeni bir ilaç kullanıyorsan veya bir tedavi görüyorsan bugün vücudunun buna alışması için biraz dinlenmeye ihtiyacı olabilir. Günü erken bitirmek, bedenini zorlamamak senin için iyi olabilir. Biraz daha uyuman gerekebilir.

Aşk

Bugün aşk konusunda kafan rahat olabilir. Bir şeyleri sıkıntıya dahil olmadan gözden geçirebilir, kafanı toparlama şansı bulabilirsin. Eğer hayatında birisi yoksa kendini gözlemlemek için iyi bir gün olacak.

Para

İşleri yoluna koymak için kolları sıvayacaksın. Ve kolları sıvadığını gören herkes sana ekstra iş ile gelecek bugün. O yüzden kime evet, kime hayır diyeceğini iyi bilmelisin. Öncelikler belirlemen en iyisi bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (21 Temmuz 2022 Perşembe)

Genel

Beraber zaman geçirmekten zevk aldığın bir arkadaşınla uzun sohbetler yapabilirsin bugün. Bu sohbet sırasında yeni şeyler öğrenmen olası. Bir süredir ihmal ettiğin kişi veya konular hakkında daha fazla bilgi edinebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kendine zaman ayırman ve kendin için yenilikler yapman gerekecek. Eğer günlük rutinine biraz daha hareket katmak istiyorsan bugün bunu planlaman gerekebilir mesela. Günlük bir hareket ve egzersiz rutini sana çok daha iyi gelecek.

Aşk

Hoşlandığın insanla daha fazla zaman geçirmek için her imkanı değerlendirmen gerekebilir. Birlikte zaman geçirmek önceliğin olabilir. Aşka ve sohbete zaman tanımak kalbinin daha da hızlı atmasını sağlayabilir.

Para

İçinde bulunduğun sıkıntının sürekli olmadığını bilmek senin için önemli bir hal alabilir. Bugün karşına çıkacak fırsatları doğru şekilde değerlendirmek senin için daha farklı kapılar demek olabilir. Bunu es geçmemelisin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (21 Temmuz 2022 Perşembe)

Genel

Çevrendeki insanlarla olan ilişkilerin hakkında düşünmek isteyebilirsin bugün. Sürekli bir şeyler veren taraf olmak seni yorabilir zira. İnsanlarla ilişkinde bir denge kurmak kendini biraz daha iyi hissetmek adına önem kazanabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

5/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün alışkanlıklarını düzenlemen en iyisi. Hayatını bir rutine bağlamak da sıkıcılık değil, bir düzen demektir ayrıca. Kötü alışkanlıkları bırakıp daha sağlıklı yaşamak için gereken çabaları gösterebilirsin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi için sürekli fedakarlık yaptığını düşünüyorsan biraz geri çekilip olan biteni düşünmen gerekebilir. İçine sinmeyen şeyleri kendine ifade edebilmelisin önce. Karşı tarafın seni kullandığını düşünüyorsan bazı şeylerin bitmesi daha iyi olabilir.

Para

Başkasının lafı ile kuyuya inilmez, bugün bunu daha net görebilirsin. Bir iş veya girişim için bir başkasının var olmayan vaatlerini dinlemek seni zora sokabilir. İşte ve maddiyatta sadece kendine güvenmelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (21 Temmuz 2022 Perşembe)

Genel

Bugün tahmin ettiğinden daha fazla yorulabilirsin. Güvendiğin insanların yardımını istemekten çekinmemelisin o yüzden. Destek, iş birliği ve ekip ruhu ile bir şeyler çok daha iyi sonlanabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Gün içinde enerjini sık sık toparlaman gerekebilir bugün. Kendini daha zinde hissetmek için özen göstermen gerekebilir o yüzden. Enerji depolamana vesile olacak yiyecekler tüketmen gerekebilir bugün.

Aşk

Sevdiğin insanla zaman geçirmek sana angarya gibi gelmemeli bugün. Onunla zaman geçirmekten keyif almıyorsan eğer bu iletişimin amacı ne? Onun arkadaşlığından keyif almak ilişkinizin gidişatı için önemli olabilir.

Para

Bugün iş ortamlarında birlik ve beraberlik daha önem kazanabilir. Bir şeyleri tek başına yüklenmemelisin. Çevrenden destek istemek sana daha iyi gelebilir. Ekip çalışması ve ortak sorumluluklar işte seni biraz daha rahatlatabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (21 Temmuz 2022 Perşembe)

Genel

Bugün başkalarının seni yönlendirmesine izin vermemelisin. Kendi fikirlerine ve deneyimine güvenmelisin. Başkasından alacağın akıl veya destek seni yarı yolda bırakabilir. Özgür olduğunu bilmek ise sana daha farklı kapılar açacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Melankolinin etrafını sarmasına izin vermemelisin bugün. Depresif ortamlardan uzak durmak senin için iyi olacak o yüzden. Kendini kötü hissettiğin zamanlarda dikkatini dağıtmak için yürüyüşe çıkman iyi bir fikir olabilir.

Aşk

Hoşlandığın insanın dikkatini çekmek senin için çok zor olmayabilir bugün. Girdiğiniz ortamlarda ortak zevkleri paylaştığınızı fark etmek aranızdaki iletişimi artırabilir. Güzel sohbetler keyfini yerine getirebilir.

Para

Bugün maddi anlamda bağımsız olmanın etkisi daha fazla olabilir. Kendi emeklerine ve kazancına güvenmelisin bugün. Gereksiz masrafları kısarak da uzun vadeli planlar yapabilir ve paranı değerlendirebilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (21 Temmuz 2022 Perşembe)

Genel

Her şeye alınganlıkla yaklaşmaman gereken bir gün olabilir. Hayatın sana karşı bir kumpas kurduğunu düşünmemen gerekecek. Sevdiğin insanların senin kötülüğünü istediğini düşünmemen gerekecek. Bu konularda kendini dizginlemen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Kendi kendini üzmekten vazgeçmen gerekebilir bugün. Birisinin bir lafı ile bütün günün enerjisini düşürmemelisin. Kendi gününü kendin düzenlemeli, sağlığına özen göstererek daha iyi hissetmeye odaklanmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle bir şeylerin kopma noktasına geldiğini düşünebilirsin. Bu konularda kendine zaman vermek ve acele kararlar almamak en iyisi. Bir şeyleri düşünmek ve karşı tarafın neler yapacağını görmek için kendini geri çekmen gerekebilir.

Para

Maddi durumunun dengeli kalması için daha çok uğraşman gerekebilir bugün. Nasıl olsa geliyor diyerek savurgan davranmamaya özen göstermen iyi bir öncelik olabilir. Alacağın önlemler ileride maddi konularda rahat etmeni sağlayabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (21 Temmuz 2022 Perşembe)

Genel

Büyük sıkıntıları geride bırakmak senin için önemli bir gelişme olacak senin için! Her şeyin ardından da bu sıkıntılardan çıkardığın dersleri hayatının her alanında uygulamak isteyebilirsin. Bir şeylerin yoluna girmeye başladığını görebilirsin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Duygusal olarak hassas hissedebilirsin kendini bugün. Sana karamsarlık aşılayacak insanlardan uzak durmak senin için daha iyi olabilir. Güne iyi odaklanırken bir anda bütün negatifliğini sana yıkmak isteyenlere karşı dik durmalısın.

Aşk

Mevcut ilişkinin gidişatını değiştirmek için birkaç girişimin olabilir bugün. Gelecek ile ilgili planlar yapıp bunları uygulamaya koymak isteyebilir ve bunu karşı tarafa belli edebilirsin. Atacağın adımların kararlı olması senin için önemli olabilir.

Para

Bugün iş konusunda kafanı kurcalayan ve seni endişelendiren bir şey çözülebilir. Kendiliğinden çözülen bu mesele seni daha rahat ettirebilir. İçinin rahatlaması ve maddi olarak daha iyi şeylere odaklanman keyfini yerine getirecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (21 Temmuz 2022 Perşembe)

Genel

İçine girdiğin yoğunluğun zihnen ve bedenen seni zorlaması olası. Ama buna ne kadar izin vereceğin sana bağlı olacak. Gün içerisinde molalar vermek ve kendine zaman ayırmak tamamen sana bağlı bir tercih olabilir. Kendine öncelik vermeyi unutmamalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Fırsat buldukça dinlenmeyi ihmal etmemelisin bugün. Uzun ve yorucu geçecek günün sonunda kendini daha rahat hissetmek de önemli bir konu olabilir. Uyku düzenini boşlamaman en iyisi bugün.

Aşk

Bugün aşka zaman yaratmak seni zorlayabilir. Sevdiğin birisi varsa kendini ihmal edilmiş hissedebilir. Bu negatiflikten uzak durmak için ufacık da olsa bir jest, günün iyi geçmesini sağlayabilir.

Para

Sıkı çalışmaya devam etmek ileride iyi paralar kazanmana yardımcı olabilir evet. Ama bugün kendini hırpalamak ile verimli çalışmak arasındaki farklı görmen gerekecek. Verimli çalışmalar için planlı hareket etmen gerekebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (21 Temmuz 2022 Perşembe)

Genel

Bugün daha şanslı olduğunu görebilirsin. İşler istediğin gibi gidip keyfini yerine getirmeye başlayabilir çünkü. Yarım kalan işlerini bitirmek isteyebilirsin o yüzden. Ertelediğin konulara zaman ayırman iyi sonuçlanmalarını sağlayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün yorgun düşmemek veya güneşten kötü etkilenmemek için güneşin yoğun olduğu saatlerde dışarıda bulunmaman iyi olabilir. Tabii çıkman gerekiyorsa illa, o zaman da güneşten korunduğundan emin olmalısın.

Aşk

Bugün aşk dolu konuşmalar gündemde olabilir. Hayatında birisi varsa o kişiyle daha samimi olman olası. Eğer hayatında birisi yoksa o zaman bugün flörte çok daha açık olabilir, aşka dair daha fazla umut besleyebilirsin.

Para

Karşına çıkacak fırsatlar konusunda ön yargılardan uzak durman gerekebilir bugün. Şansını boşa geçmemen gerekebilir. Bir şeyleri beğenmezlikten gelmek veya ona bir şans vermemek maddi kayıplara sebep olmasın!
Boğa Burcu Günlük Yorumu (21 Temmuz 2022 Perşembe)

Genel

Hayatının ilerleyişini düzenlerken plan ve program yapmaya zaman ayırmanın etkisini görebilirsin bugün. O yüzden ileride de yapmayı düşündüklerini planlamak hayatını daha iyi kontrol etmene vesile olabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kalabalıkta daha çok zaman geçirebilirsin bugün. O yüzden de virüs konusunda daha dikkatli olman gerekebilir. Dezenfektasyon konusunda tedbirleri artırmak senin için yararlı olabilir. Hatırlatma dozunu da es geçmemelisin.

Aşk

İlişkiler hakkında karamsarlığa kapılmamaya dikkat etmelisin bugün. Olayların şimdilik istediğin gibi gitmemesi geçici bir durum olabilir zira. Mutluluk konusunda umutları yitirmemen ve olayları kendi haline bırakman daha iyi olabilir.

Para

Harcamalarını daha dikkatli yapmakta yarar var bugün. İleriye dönük yatırımlar senin için önem kazanabilir. Gereksiz para harcamalar yerine ileriyi düşünerek hareket etmek bir şeyleri daha rahat kontrol etmeni sağlayacak.
Koç Burcu Günlük Yorumu (21 Temmuz 2022 Perşembe)

Genel

Uzun zaman sonra kendine göre güzel bir gün geçirmek seni şaşırtmamalı. İşler yoluna girebilir, insanlarla daha iyi anlaşabilirsin. Şansını bazı konularda zorlamadığın sürece keyfine diyecek olmayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı alışkanlıklar sana kendini çok daha iyi hissettirebilir. Bugün beslenme düzenine dikkat etmen ve şekeri kesmen iyi olabilir mesela. Kendini daha iyi hissetmek ve enerjini iyi kontrol edebilmek için bu önemli olabilir.

Aşk

Farklı insanlarla tanışmaktan çekinmemelisin bugün. Sosyalleşme fırsatlarını değerlendirmek zihnen ve kalben kendini yeni etkilere açmana vesile olabilir. Kafası sana uyan bir insanla tanışıp flörtleşmen olası.

Para

Yeni iş fırsatları konusunda daha cesur olman gerekecek bugün. Her zamankinden fazla risk almak senin için önemli olabilir açıkçası. Farklı yatırımlar konusunda arkadaşlarından fikir almak bu konulardaki bakış açını daha da genişletebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel