21 Şubat 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 21 Şubat 2020 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (21 Şubat 2020 Cuma)

Genel

Bir şeylerin yavaş ilerliyor olması seni üzmemeli bugün. İleriyi düşünerek hevesle atılman gereken şeyler olabilir. Hemen vazgeçmemeli ve yarını düşünerek hareket etmelisin bugün. Böylece daha güzel adımlar atabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

İçine sinmeyen şeyler duygusal gerginlikler yaratabilir. Bu konulara odaklanmak ve zihnini boşaltmak için çaba göstermek sana iyi gelebilir. Sağlıklı bir ruh haline girebilmek için canını sıkan konularla başa çıkabilecek bir ortam yaratman gerekecek kendine.

Aşk

Aşk konularında kendi isteklerini dile getirmek daha güzel sonuçlar elde etmene vesile olabilir. Eğer hoşlandığın bir kişi varsa senin nasıl hissettiğini bilmeli. Bu kişi ile daha keyifli gelişmeler görebilmek için hayatına bir netlik katman gerekebilir.

Para

Etrafındaki negatif insanlarla arana sınır çekmen gerekecek. Parasal olarak senden faydalanılmaması için çaba göstermen gerekebilir. Bu tür konularda kendine dikkat etmek ve kendi kararlarını tek başına almak daha iyi olabilir senin için.
Kova Burcu Günlük Yorumu (21 Şubat 2020 Cuma)

Genel

Bazı konularda gecikmeler yaşaman olası. Ancak bu gecikmelerin canını sıkmasına izin vermemelisin. Bazı şeylere adapte olmayı kolaylaştırman ve kendi kafanı toparlamak için kendine zaman ayırman daha önemli olabilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün dinlenmek ve zihnini boşaltmak sana iyi gelebilir. Sağlıklı kararlar almak için kendine gereken ortamı hazırlaman lazım. Kafanı boşaltmak için temiz ve huzurlu bir alan yaratmak birçok şeyin başlangıcı olabilir.

Aşk

Bugün aşk konularında beklentilerini daha net şekillendirebilirsin. Aşk konularında ne görmek istediğini kendine açıkça söylemek sende daha iyi bir etki oluşturacak. Daha rahat ve keyifli kararlar almak için bugünü değerlendirmen gerekebilir.

Para

İnsanlarla fikir ayrılığına düşmek maddi konularda seni düşündürebilir. Kendine ait bir parasal bağımsızlık istiyorsan, ona göre hareket etmelisin. Paranı kendin kazanmak ve kendin harcamak için çevren ile arana sınır çekmen gerekebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (21 Şubat 2020 Cuma)

Genel

Bugün etraftan duyacağın şeyler, alacağın haberler canını sıkabilir. Ancak bütün duyduklarınla gününü zehir etmemeli ve kendi gündemine odaklanmalısın. Başka taraflardan gelecek haberlerle gününü şekillendirmemen gerekecek bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

İşlenmiş gıdalar tüketmeyi azaltmak sağlığına daha iyi gelebilir. Şekerli yiyecekler ve işlenmiş gıdalar sağlığına zarar veriyor olabilir. Daha sağlıklı beslenmek ve taze besinler tüketmek sana daha iyi gelecek.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek isteyebilirsin. Eğer hayatında birisi yoksa yeni bir kişiye ilgi duyabilirsin. Karşı tarafın dikkatini çekmek için kendine çeki düzen göstermen gerekebilir bugün.

Para

Etrafındaki insanların senin maddi kaynaklarınla sana patronluk taslamaması için dikkatli olman gerekecek. Çevrendeki insanlarla parasal açıdan sağlıklı sınırlar çizmen gerekebilir. Kendi parana hakim olmalısın bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (21 Şubat 2020 Cuma)

Genel

Bugünü kendine ayırmak ve halledilmesi gereken işlere vakit ayırmak sana daha iyi gelebilir. Ev işlerini görmek, halledilmesi gereken konulara öncelik vermek, gerekli konuşmaları yapmak… Kısacası bugün, bitmesi gereken şeyleri sonlandırmak için güzel adımlar atabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hedeflere odaklanmak ve sağlıklı adımlar atmak daha kolay olabilir bugün. Enerjini yükseltecek şeylere vakit ayırmak seni mutlu edebilir. Sağlıklı beslenmek ve hareket etmek sana çok daha iyi gelecek.

Aşk

Aşk hayatında güzel değişimler görmek için kendine odaklanman gerekebilir. Yeni şeyler öğrenmek, farklı konulara odaklanmak, olaylara bakış açını değiştirecek. Aşk konularına yapıcı bakman sana daha iyi gelebilir.

Para

Parasal konulara odaklanmamak ve diğer konulara vakit ayırmak sana daha iyi gelebilir. Büyük paralar elde etmek veya bu büyük paraları harcamak için bir başka gün sana daha iyi gelebilir. Bugün diğer konular daha fazla gündeminde yer edinebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (21 Şubat 2020 Cuma)

Genel

Bugün kendini bazı konularda tıkanmış gibi hissedebilirsin. Yaratıcı fikirler üretmek seni zorlayabilir. Yeni konulara adapte olmak seni yorabilir. Bu tıkanıklığın sebebini bulmak ve ona odaklanmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Duygusal olarak bazı tıkanıklıklar yaşaman olası. Zihnini meşgul eden ve dikkatini dağıtan konuları çözmek için meditasyon gibi konulara odaklanman gerekebilir. Kendine zaman ayırmak ve düşüncelerini dinlemek sana daha iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile alakalı konulara istediğin gibi bir pozitiflikle bakamıyor olabilirsin. Karşı taraf ile aranızdaki anlaşmazlıklar canını sıkıyor olabilir. Bu tür konuları çözebilmek için ilk önce kendi içinde bir açıklık kazanman gerektiğini unutmamalısın.

Para

Maddi konularda yaşanan iyi gelişmeleri bir süreliğine de olsa kendine saklaman gerekebilir. Etrafındaki insanlara gösterişe girmemek senin için önemli olacak. Paranı kendine saklamalısın bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (21 Şubat 2020 Cuma)

Genel

Sevdiğin insanların senden destek görmeleri gerekebilir. Bu kişilere yardım etmek ve onlarla bir arada olmak senin de enerjini değiştirecek. Bugün önceliklerini, çevrendeki insanların ihtiyaçlarına göre belirleyebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Günlük rutin ve disiplin sana daha iyi gelebilir. Sağlıklı kararlar almak ve bunları uygulamak için vücudundaki dengeyi koruman gerekecek. Dengeli hareketler, beslenme ve dinlenme sana iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konusunda keyifli etkiler görmen olası. Kendini daha rahat ifade edebilir ve karşı tarafın ilgisini kazanabilirsin. Karşı tarafın seni fark etmesi ve sana değer vermesi seni daha mutlu edebilir bugün.

Para

Maddi konularda detaylar önemlidir ancak bu detaylarda kendini kaybetmemen gerekecek. Biraz etrafına bakınmak ve kendi işinden kafanı kaldırmak sana daha iyi gelebilir. Parasal konularda kendini çok zorlamamalısın bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (21 Şubat 2020 Cuma)

Genel

Sevdiğin ancak bir süredir görüşemediğin bir insan ile alakalı düşüncelerin olabilir bugün. Özlediğin kişilere vakit ayırmak isteyebilirsin. Keyifli vakitler geçirmek için planlar yapmak ve bu kişileri aramak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Dengeli bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir. Enerjini dengelemek ve daha sağlıklı kararlar almak sana daha iyi bir enerji katacak. Vücudunun ve hayatının dengesini korumak için rutinine sadık kalmalısın.

Aşk

Aşk konularında hislerini ifade etmek senin için önemli olabilir. Karşı tarafa kendini ifade etmek sende daha iyi bir etki oluşturabilir. Hayatında daha sağlıklı etkiler görmek için iletişime özen göstermen gerekebilir.

Para

Daha fazla hareket etmek, daha fazla üretmek para kazanmak için yeterli olmayabilir bugün. Elindeki paralarla idare etmek ve ileriyi planlayarak hareket etmek sana maddi konularda daha iyi gelebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (21 Şubat 2020 Cuma)

Genel

Aşk konularında sevdiğin kişi ile bazı fikir ayrılıkları yaşaman olası. Çok önemli konular olmasa da aranızdaki enerji bugün çok da uyuşmayabilir. Bu konularda ısrarcı olmamak ve farklı şeylere vakit ayırmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı beslenme ve egzersiz konularına özen göstermek kendini daha iyi hissetmene vesile olabilir. Kendin için yeni adımlar atmak ve güzel kararlar almak enerjini yükseltecek. Bugün bu konularda plan yapmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konularında dikkatli hareket etmen gerekebilir. Görmek istemediğin etkileri kesmek ve kendine vakit ayırmak daha iyi olabilir. Sağlıklı kararlar almak için kafanı toparlaman gerekecek. Aşk konusunda uyum ve birliktelik zor olabilir bugün.

Para

Parasal konularda güzel gelişmeler görmen olası. Ancak cebinde paran olması seni mutlu etmek için yeterli olmayabilir. Maddi konular ile kişisel konuları dengede tutman gerekebilir bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (21 Şubat 2020 Cuma)

Genel

Bugün kendini çok yorgun hissedebilirsin. Her zamankinden fazla hareket edebilir, her zamankinden fazla insan ile iletişim kurmak zorunda kalabilirsin. Gün içerisinde kafanı toplamak ve vücudunu dinlendirmek için zaman ayırmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Biraz dinlenmek ve uyku düzenini kontrol etmek sana daha iyi gelebilir. Vücudunun yeteri kadar dinlendiğinden emin olman gerekecek. Sağlıklı bir gün geçirmek için vücudunu fazla yormamalısın bugün.

Aşk

Geçmişte kalan bir kişiye karşı hala hislerin olduğunu hissedebilirsin. Bu hisleri hazmetmek ve yeni gelişmelere vakit ayırmak için biraz zaman ayırman gerekecek kendine. Aşk konularında zaman sana daha iyi gelebilir.

Para

Maddi konularda ani harcamalara girmen pek iyi olmayabilir. Bugün anlık isteklerinle gereksiz masraflara girebilirsin. Durumun bu hale gelmemesi için kendini kontrol altına alman gerekebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (21 Şubat 2020 Cuma)

Genel

Bugün bir şeyleri unutabilirsin. O yüzden planlı, programlı gitmen gerekebilir. Bazı konularda daha net hareket etmek ve bir şeyleri gözardı etmemek için kontrol etmek sana iyi gelebilir. Unutkanlık seni üzmesin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnin çok dolu olabilir. Birden fazla konuya aynı anda yükleniyor olabilirsin. Biraz kafanı toparlamak ve kendine zaman ayırmak sana daha iyi gelebilir. Sakin bir gün geçirmek ve keyif aldığın konulara odaklanmak senin için daha iyi olabilir.

Aşk

Geçmişte yaşanan bir konu tekrar gündeme gelebilir. Ya bu kişi ile tekrar karşılaşacak ya da yaşananları içinde tekrar yaşayacaksın. Bu konuların sende negatiflik oluşturmaması için dikkat etmen gerekecek.

Para

Etrafında maddi konuları çok ciddiye alan insanlarla iletişim kurman gerekebilir. Sen bir şeyleri pozitif görmeye çalışsan da gemileri yakmak isteyenler olabilir. Bu kişilerle dengeli iletişim sana daha iyi gelebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (21 Şubat 2020 Cuma)

Genel

İçini sıkan bir his olabilir bugün. Bu hissin nereden geldiğini görmek için kendine zaman ayırman gerekebilir. Son zamanlarda yaşananların muhasebesini yapmak için kafanı toparlamak isteyebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Duygusal gerginlikler ve sıkıntılar vücudunda strese sebep olabilir. Bu stresi kontrol altına almak ve kendine dikkat etmek için biraz çaba göstermen gerekecek. Zihnini boşaltabileceğin aktivitelere öncelik vermek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiye bakış açın değişebilir bugün. Daha önceden ilgini çeken bir konu artık eskisi kadar seni mutlu etmeyebilir. Aşk konularında fikir değişikliği seni biraz düşündürebilir bugün.

Para

Eline geçen paraları nasıl değerlendireceğin önemli olabilir. Burada önemli olan o parayı kazanman değil de nasıl kazandığın ve neye harcadığın olabilir. Bu tür konularda kafa yorabileceğin bir gündesin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (21 Şubat 2020 Cuma)

Genel

Bugün bir şeylere konsantre olman zor olabilir. Kafanı toparlamak zorlaşabilir. Kendini bir şeyler için zorlamamalısın. Eğer gerçekten önem taşıyan konularla ilgilenmen gerekiyorsa bunları ertelemek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak için sakin bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir. Açık havada yürümek ve derin nefes egzersizleri sana daha iyi gelebilir. Kendin için hareket etmek ve kafanı toparlamak enerjini de yükseltecek bugün.

Aşk

Aşk konusunda yaşanacak durumlar biraz fazla tesadüfi olabilir senin için. Bir şeyleri planlamak ve ona göre hareket etmek sana zor gelebilir. Aşk konularında yaşanacak gelişmeleri oluruna bırakmak sana daha iyi bir enerji katabilir.

Para

Para kazanmak için atacağın adımların sana yakışır olup olmadığını sorgulayabilirsin. Ancak esas ihtiyaçlarını karşılamak için elde edeceğin paralarda dürüst işlere girmek ağrına gitmemeli. Bugün maddi konularda açık fikirli olmalısın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel