21 Nisan 2020 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 21 Nisan 2020 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (21 Nisan 2020 Salı)

Genel

Sevdiğin kişilerle iletişim kanallarını açık tutmalısın bugün. Daha iyi muhabbetler dönebilir, güzel sohbetlerle geleceğe daha pozitif odaklanabilirsin. Kendini bu iyi ruh haline sokman geleceğin için daha hayırlı olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini yeniliklere açarak günlük rutinini daha da iyi bir hale getirebilirsin. Belli bir düzen oluşturmada önemli olan adımlardan birisi de sana yarayabilecek yeni şeyleri bu düzene katmaktır. Yeni bir egzersiz veya farklı bir besin kaynağı keşfetmek sana iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konuları seni eskisi kadar mutlu etmiyor olabilir. Bugün kendini biraz geri çekmek isteyebilirsin. Hem kendi hislerini gözden geçirmek hem de karşı tarafın davranışlarını düşünmek için biraz zaman iyi gelebilir.

Para

Yeni masraflara girmeden önce kendini toplaman gerekebilir. Bir masrafa girmeden düzgün bir harcama planı çıkarman gerekebilir. Kendini bu tür konularda yenilemek ileride daha fazla para biriktirmeni kolaylaştırabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (21 Nisan 2020 Salı)

Genel

Zihnini açmak sana iyi gelecek bugün. Algıların her zamankinden açık olmalı. Birden fazla konuda daha iyi sonuca varabilecek, daha iyi çözümler üretebileceksin. İnsanlar leb demeden leblebiyi anlayabilirsin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini fazla yoruyor olabilir misin? Bir şeyleri halletmek için çok fazla koşuşturuyor olabilirsin. Kendine biraz zaman ayırmak ve vücudunu dinlendirmek sana daha iyi gelebilir. Bugün vücuduna nazik olmalısın.

Aşk

Aşk konularında "ya tamam, ya devam" gibi bir noktada olabilirsin. Bunun kararını almadan önce kendine karşı dürüst olman ve bir şeyleri ötelmemen gerekecek. Aşk konularına biraz mantıkla yaklaşman gerekebilir.

Para

Bugün algıları açık tutman gerekecek. Eğer bir masraf yapman gerekecekse o zaman ilginç ve uygun bir şey ile karşılaşabilirsin. Büyük masraflara girmeden istediklerini alabilirsin bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (21 Nisan 2020 Salı)

Genel

Ortam değişiklikleri planlayabilirsin bugün. Şu an için olmasa da ileride daha farklı bir ortama girmek isteyebilirsin. Senin için daha iyi olacak, sana iyi gelecek yerlere gitmek için araştırmalar yapabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Uykuna dikkat etmen gereken bir süreçten geçiyor olabilirsin. Düzenli bir uyku çekmek sana çok daha iyi gelebilir. Bugün uyku düzenini ayarlamak için çaba göstermeli ve erkenden yatağa girmenin bir yolunu bulmalısın.

Aşk

Aşk konularında bir şeyleri detaylıca düşünmeyi seviyor olabilirsin. Ancak detaylarda kaybolmak sana yaramayabilir. Aşk konularında karşındaki insanın her hareketini ilmek ilmek analiz etmek yerine bir şeyleri oluruna bırakman gerekebilir.

Para

Parasal konularda katı olmak seni yoruyor olabilir. Ancak kendini ilerisi için hazırlaman gerektiğini unutmamalısın. Para biriktirmek ve mantıklı harcamalar yapmaya alışman gerekecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (21 Nisan 2020 Salı)

Genel

Bir şeylere adapte olabilmek ve istediğin gelişmeleri görebilmek bugün seni daha mutlu edecek. Bir şeyleri yoluna koymak seni daha iyi düşünmeye itebilir. İlerisi için planlamalar yapabilir ve kafanı toparlayabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlık için bir şeyler yapmak adına hep yarını bekliyor olabilirsin. Ancak yarın güzel bir vücuda sahip olmak istiyorsan bugünden harekete geçmen gerekeceğini unutmamalısın. Bugün harekete geçmek, üşengeçliği yenmeni gerektirebilir.

Aşk

Aşk konularında kendine odaklanabilirsin. Karşı tarafa nasıl davrandığın hakkında, ilişkideki yerin hakkında bol bol düşünebilirsin. Kendini bir ilişkiye oturtmadan önce ilişkideki yerini kendi kafana oturtman gerekebilir.

Para

Önümüzdeki zamanları iyi bir şekilde planlaman gerekebilir. Maddi olarak neyi nasıl yapacağını bilmek ilerisi için daha önemli olacak senin için. Parasal açıdan planlı ve organize devam etmelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (21 Nisan 2020 Salı)

Genel

İnsanlarla iletişim öncelikli olabilir. Telefon konuşmaları, e-mailler, mesajlaşmalar… Dikkat gerektiren şey, ne okuduğunu anlaman olacak. Yanlış anlaşılmalara düşüp zaman kaybetmemek için ne okuduğuna, ne söylediğine dikkat etmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunu iyi bir şekle sokmak istiyorsan eğer bugünden harekete geçmen gerekecek. Daha iyi bir egzersiz programı ve iyi bir öz disiplin sağlamak önemli olabilir. Hem yediklerine dikkat etmeli hem de egzersizlerinde hareketlerine özen göstermelisin.

Aşk

Bir şeylere duygusal yaklaşabilir ve negatif düşünebilirsin. Gereksiz yere kendini veya sevdiğin kişiyi yorman olası. Bu duygusal karmaşayı çözmek için biraz kafanı dinlemen gerekebilir.

Para

Yeni fikirler üretmek ve farklı iş kapıları düşünmek isteyebilirsin. Birden fazla konuda daha fazla gelişme görebilirsin. Maddi açıdan daha farklı düşünmek sana çok daha iyi gelebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (21 Nisan 2020 Salı)

Genel

Sana iyi gelecek, zihnini açacak ve daha yaratıcı olmana vesile olacak şeylere odaklanmak isteyebilirsin bugün. Bol bol müzik dinlemek, yeni şeyler okumak, daha pozitif şeylere yer açmak sana çok iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve daha güzel konulara odaklanmak stresin vücudundaki etkilerini elimine etmeye yarayabilir. Kendini daha iyi hissetmek ve gerginliklerden uzak kalmak için güzel şeylere odaklanmalısın bugün.

Aşk

Aşk konularına istediğin kadar odaklanamayabilirsin bugün. Bir şeylere çok ciddi bakman olası. Aşk ve mutluluk için bir şeyleri daha hafif görmen ve kendini rahat bırakman gerekebilir. Bugün kafanı toplamayı öncelik edinebilirsin.

Para

Bazen bir şeylerin dengesini tutturmak çok zor olabilir. O tür zamanlarda bir şeyleri oluruna bırakmak daha iyi olabilir. Maddi kaygılarla bir şeyleri düzeltmek için kendini yıpratmamalı ve daha güzel günleri beklemelisin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (21 Nisan 2020 Salı)

Genel

Aşk ve hislere daha fazla özen gösterebilirsin bugün. Beklenmedik gelişmeler görmen olası. Kendini bu konulara kaptırmak, ileride olabileceklere bakış açını da değiştirecek. Kendini aşkın etkilerine açman gerekecek bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

İnat ve gerginlik stresin sonucudur. Kendini bu strese kaptırmamalısın. Enerji akışını sağlamak, inat etmemekle başlar. Değişim başlatmak ve daha sağlıklı kararlar almak için sürekli bir şeylere ters çıkmayı bırakman gerekebilir.

Aşk

Yeni bir insandan hoşlanabilirsin. Onunla iletişime geçmek isteyebilirsin. Daha farklı hislere sahip bir biçimde bulabilirsin kendini. Her ne olursa olsun kendini bu hislere kapatmaman gerekecek.

Para

Para biriktirmen gereken bir süreçten geçiyor olabilirsin. Ani isteklerle masraflara girmek yerine paranı kendine saklaman gerekecek. Neye gerçekten ihtiyacın olduğunu görmek, gereksiz harcamaların önüne geçebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (21 Nisan 2020 Salı)

Genel

Eline daha fazla para geçebilir bugün. Bir zam veya ekstra bir gelir sağlayabilirsin. Bu durumu kutlamak isteyeceksin. Gereksiz masraflara girmemek, en güzel kutlama olabilir senin için. Sevdiklerinle keyifli bir telefon konuşması sana bir kutlamadan daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Odaklanmak ve konsantrasyon önemli bir konu olabilir senin için. Zihnini bir yere odaklamak için çevrende bir temizlik ve sükunet arayabilirsin. İçinde bulunduğun yaşam alanını derleyip toplamak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konularında daha pozitif olabilirsin. Sevdiğin kişiyle aranızda daha iyi bir iletişim olabilir. İki tarafın da isteğinin aynı olduğunu görebilirsin. Bu konulara güzel bir vakit ayırmak içinin rahatlamasına yarayacak.

Para

Eğer çok önemli bir ihtiyaç için harcamayacaksan o zaman paranı biriktirmen gerekebilir. Bugün gereksiz masrafları kısman gerekecek. Kendini rahata alıştırmadan önce güvenceni kuvvetlendirmen gerekebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (21 Nisan 2020 Salı)

Genel

Zihnini açacak konuşmalar yapabilirsin bugün insanlarla. Bazı konularda daha güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar kurmak ve bir şeyleri daha iyi kavramak adına çok daha başarılı adımlar atabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunun kuvvetini artırman gerekebilir. Kaslarını kuvvetlendirmeli ve kan dolaşımını artırmalısın. Spor ve egzersiz için spor salonlarına gidemesen de evinde yapabileceğin egzersizlere odaklanmalısın bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek için fiziksel görünümüne daha fazla özen gösterebilirsin. Bir nevi kendi reklamını yapmak isteyeceksin bu kişiye. Sahip olduğun sosyal hesapları elden geçirebilir, onun ilgisini çekebilecek bir duruma getirebilirsin bunları.

Para

Maddi konularda bir şeyler istediğin gibi gitmiyor olabilir. Ancak kendini bu konularda çok fazla yıpratmamalısın. Bazı durumların geçici olduğunu kendine hatırlatman ve ileriye dönük daha pozitif hedefler koyman gerekecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (21 Nisan 2020 Salı)

Genel

Rüyalar ve hayallerle kendine yeni hedefler koyabilirsin. Rüyanda göreceğin şeylere dikkat etmelisin. Gerçekten istediğin şeylere odaklanabilmek için sana yol gösterebilirler. Bugün algılarını her zamankinden daha fazla açman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz konularında bir rutine sahip olman gerekebilir. Hareketlerini bir düzene oturmalı ve belli bir disipline girmelisin. Böylece vücudunun enerjisini daha iyi bir noktaya taşıyabileceksin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızdaki ilişkinin dengelerini sağlam bir şekilde oturtmanız gerekecek. Bu ilişkinin hayatınızdaki yerini sorgulayabilirsiniz bugün. İçine sinmeyen şeyleri daha kolay dile getirebileceksin.

Para

Maddi konularda yakında daha iyi gelişmeler görebilirsin. Önemli olan bugünden kendine fazla yüklenmemek. Gereksiz masrafları kısmak ve çok katı olmayan bir bütçe ayarlamak arasında o dengeyi yakalaman gerekecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (21 Nisan 2020 Salı)

Genel

Eğer uzun süredir bir şeylerle uğraşıyorsan ve bir sonuç bekliyorsan bugün bu sonuca daha da yaklaşabilirsin. Araştırma, okuma ve eğitim gibi konularda daha güzel sonuçlar elde edebilirsin. Kendini geliştirmek adına daha fazla şey başarabileceksin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücuduna odaklanmak için iyi bir gün olabilir. Sağlığın ile alakalı kafana takılanları gündeme getirebilir ve doktorlara danışabilirsin. Bir şeyler için önlem almak, daha sonradan tedaviye girmekten daha iyi olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin sana karşı hislerini merak ediyor olabilirsin. Onun sana karşı tavırlarında bir eksiklik olduğunu hissetmen olası. Bu durumu çözebilmek için iletişiminizi kuvvetli tutmanız gerekecek.

Para

İnsanlara yardım etmek isteyebilirsin. Ancak bir şeyleri ölçülü yapman gerekecek. Gereksiz yere büyük masraflara girmemeli ve başkalarına para saçmamalısın bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (21 Nisan 2020 Salı)

Genel

Hayata daha pozitif odaklanabilmek için yeni şeyler okuyup öğrenebilirsin. Hayata bakış açını değiştirecek şeylerden ilham alabilirsin bugün. Zihnini yeni şeylere açarak daha güzel şeyler geliştirebilir ve geleceğin için daha güzel adımlar atabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücuduna fazla yüklenmeden önce kendini gerçekten iyi hissettiğine emin olman gerekecek. Dengeli bir enerji sağlamalısın kendine. Hem zihinsel hem de bedensel olarak enerjini bütünleştirmek için çaba göstermen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi de sen de bir şeyleri olması gerektiğinden fazla ciddiye alıyor olabilirsiniz. Bir şeylere alınganlık yapma ihtimaliniz yüksek. O yüzden kalp kırıcı sözlerden kaçınmalı ve her şeyi kişisel algılamamalısınız.

Para

Bir şeyleri yoluna koymak için harekete geçebilirsin bugün. Maddi açıdan iyi gelişmeler görmek için geç kaldığını düşünmemelisin. Bugünden harekete geçmek bir sürü şeyi yoluna koymana vesile olabilir. Bu iyi enerjiyi mantıklı değerlendirmelisin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel