21 Mayıs 2021 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 21 Mayıs 2021 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2021 Cuma)

Genel

Olaylara duygusal yaklaşmak sana daha yakın gelebilir bugün. Ama duygularının seni yönetmesine de izin vermemen gerekecek. Hayatının dengesini yeniden şekillendirdiğin bir gün olabilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek gün içerisinde enerjinin sürekli olmasına vesile olacak. Daha sağlıklı bir gün için su miktarını artırmalısın. Vücudunun su kaybetmesine izin vermemelisin bugün.

Aşk

Aşka kendini açmak daha kolay olabilir. Eğer sohbet ettiğin birisi varsa aranızdaki sohbet bugün daha da aşka yönelebilir. Yeni aşk etkileri seni çok daha mutlu edebilir bugün.

Para

Maddi konularda daha keyifli ve güzel bir gün geçirebilirsin. Eğer masrafları kısabilirsen... Yarınlara para ayırmak bu aralar senin için daha önemli bir mesele olabilir, o yüzden dikkati elden bırakmamanda fayda var.
Kova Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2021 Cuma)

Genel

Gün içerisinde zihnini yoracak birden fazla şey ile karşılaşabilirsin. Ama bunu aşmak için bir şansın da olacak. Kendine göre bir gün planlamak ve olabildiğince az insan ile iletişime geçmek iyi olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün sağlık açısından yeni kararlar alman olası. Diyet veya egzersiz konularında farklı düşünebilir ve yeni gelişmelere kendini açabilirsin. Bugün daha doğru kararlar alabilirsin.

Aşk

Günü sevdiğin kişiyle geçirmeye ayırmak sana iyi gelecek. Aşkın yenileyici bir etkisi olabilir. Çevresel etkenlerden uzak durmak ve sevdiğin kişiye odaklanmak sana iyi gelecek.

Para

Kendine bir bütçe belirlemeli ve bunu aşmamaya çalışmalısın. Bu bütçe konusu seni daha fazla sarabilir ve ileriye dönük de yeni bütçeler, harcama planları oluşturabilirsin. Mantıklı davranacaksın bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2021 Cuma)

Genel

Her zaman herkesle iyi anlaşacaksın diye bir kural yok. Aksine böyle bir beklenti seni gereğinden fazla yorabilir bugün. Biraz kendince zaman geçirmen sana çok daha iyi gelebilir. İnsanlarla olabildiğince az zaman geçirmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve duygusal yükleri üstünden atmak zihinsel olarak daha iyi bir enerjiye kavuşmana vesile olabilir. İç huzurunu sağlamak ve rahat olmak bugün sağlık açısından önemli olacak.

Aşk

Aşka bakış açın biraz soğuk olabilir bugün. Hoşlandığın birisi varsa ona karşı hislerinin değiştiğini ve hatta soğuduğunu hissedebilirsin. Olaylara daha fazla mantıkla yaklaşabilirsin.

Para

Maddi konularda kendine yetmek bugün önemli ve yeterli olabilir. Başka büyük beklentilere girmemek bugün senin için iyi olabilir. Elindekilerle yetinmek ve sahip olduklarına şükretmek iyi olacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2021 Cuma)

Genel

Bugün kendi üstüne gitmemelisin. Sakin bir gün geçirmeyi hedeflemek sana iyi gelebilir. Zihnen ve bedenen yorgun olabilirsin, bunu aşmak için dikkatli olmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendini çok fazla yormamak iyi olabilir. Dinlenmeye zaman ayırabilirsin. Biraz mola vermek veya gün içerisinde biraz kestirmek sana iyi gelebilir. Zihnini boşaltman gereken bir gün olacak.

Aşk

Bugün aşk konularında büyük beklentilere girmemek sana daha iyi gelebilir. Kendini bu konularda zorlamamalısın. Aşk konularında karşındaki insanın senden beklentilerini gözden geçirmen de iyi olabilir.

Para

Parasal konularda özenli davranman sana çok iyi gelecek. Maddi konularda büyük masraflara girmemek ve çok açılmamak önemli olabilir. Kendine bu konularda bir sınır koyman iyi olabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2021 Cuma)

Genel

Bugün gerginliklere karşı dikkatli olman gerekecek. Kendini fazla kasmamalı ve insanlarla bir şeyleri düzeltmek için zorlamamalısın. Mümkün oldukça yalnız vakit geçirmen sana iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltman ve daha sakin bir gün geçirmen sana iyi gelebilir. Meditasyon yapabilir, yalnız vakit geçirerek zihnini boşaltabilirsin. İç huzurun her şeyden önemli olabilir.

Aşk

Aşka çok fazla vakit ayırmak istemeyebilirsin bugün. Kendince zaman geçirmek ve kalbini dinlendirmek daha iyi olabilir. Büyük beklentilere girmeden bir gün geçirmek iyi olacak.

Para

İş konularında veya maddiyat ile alakalı meselelerde kendi işini kendin görmelisin. Başkasından beklentilere girmek seni yorabilir. Bunu aşmak için dikkatli olmalı ve kendi masraflarını kendin görmelisin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2021 Cuma)

Genel

Bugün sorgulama günü. Ama yargılama günü değil. İkisinin arasındaki fark önem kazanabilir. Neler yaşandığını görüp analiz etmek bir şey, bunları kendi kafanda yargılayıp bir sonuca vardırmak başka bir şey. Buna dikkat etmeli ve kimsenin ipini çekmemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün virüs konularında dikkatli davranmalısın. Hijyene ve mesafe kurallarına ekstra özen göstermen daha iyi olabilir. Etrafındaki insanların boşladığı kurallara senin uyman gerekebilir.

Aşk

Hoşlandığın kişinin davranışlarını anlamak isteyebilirsin. Bu kişinin neden bu şekilde davrandığını merak etmen olası. Bunu anlamanın en direkt ve net yolu onunla açık açık konuşmak olacak.

Para

Maddi kararlarını alırken bağımsız davranman olası. İş ortamlarında daha çok kendi bildiğini yapabilirsin. Bildiğin işte emek göstermek güzel gelişmeler yaratabilir. Ama bilmediğini sorman daha iyi olacak.
Başak Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2021 Cuma)

Genel

Etrafındaki insanları yargılamamak önemli olabilir. Çevrende olan bitene biraz daha yapıcı bakman gerekecek bugün. Başkalarının kararını veya hayatlarını yargılamadan önce iki kere düşünmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Eğer çok fazla tuz tüketiyorsan bu da sana en az şeker kadar zarar veriyor olabilir. Tansiyon problemleri veya ödem gibi sıkıntılarla uğraşmamak için tuz tüketimini azaltman iyi olabilir.

Aşk

Bugün aşka bakış açını yenilemen iyi olabilir. Neler beklediğin, nasıl iletişimlere geçtiğin önemli bir konu olabilir. Bunları göz önünde bulundurman gerekecek.

Para

Maddi konularda her şeyin en iyisini bildiğini düşünmemeli veya çevrendekilerin hatalarına bakıp "ben bu hataya düşmedim" diye övünmemelisin. Herkesin başına gelenin farklı olduğunu ve herkesin farklı bir yapısı olduğunu hatırlamalı, yargıları kendine saklamalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2021 Cuma)

Genel

Bugün olaylara daha çok mantığın ile yaklaşacaksın. Duygularını kontrol edebilecek ve etrafında olan biteni mantık çerçevesinde değerlendirebileceksin. Bu durum sana hayatında daha fazla kontrol sağlayabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün sağlığın için değişimlere gidebilirsin. Yediklerinde değişime gitmen iyi olabilir mesela. Daha fazla sebze ve meyve tüketmek, kırmızı et tüketimini azaltmak sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

Hoşlandığın insan sana ilginç beklentilerle gelebilir. Sanki senin o kişiyi eğlemen gerekiyormuş gibi kendini üstten satabilir. Tabii bu durum senin buz gibi soğumana sebep olabilir. İlginç bir aşk günü olacak.

Para

Maddi konularda çevrendeki insanların gündeminde neler var daha net görebilirsin. İnsanların niyetlerini görmen, onların davranışlarını anlaman sana iyi gelecek. Bu konularda kendini geliştirebilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2021 Cuma)

Genel

Bugün yapıcı davranmak birçok soruna cevap bulmana vesile olacak. Hem azmin hem de olumlu bakış açın birçok konuda sana güzel gelişmeler yaşatabilir. Bu enerjiyi çok ama çok iyi değerlendirmelisin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Virüs konularında dikkatli davranman hem kendini hem de çevrendekileri koruyabilir. Özellikle dezenfektan kullanımını artırman ve kendi hijyenine özen göstermen sana çok iyi gelecek.

Aşk

Aşk konularına yeni bir bakış açısı ile bakabilirsin. Hayatında birisi olmasa bile aşk konularında ne bekleyeceğini daha net görecek ve kendini daha önceden soktuğun beklenti çemberinden çıkacaksın.

Para

Eğer parasal konularda kafanı kurcalayan meseleler varsa bugün bunu aşmak için çok iyi gelişmelerle karşılaşabilirsin. Bu gelişmeler kendiliğinden karşına çıkmayacak tabii. Azmin ve emeğin zaferini göreceksin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2021 Cuma)

Genel

Başkasının ilgisini üstünde toplamak yerine kendi işini kendin görmeli, biraz daha alçakgönüllü olmalısın. Zira popüler olmak, ilgi toplamak düşündüğün gibi bir etki yaratmayabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sakin bir gün geçirmek, yaşananlara odaklanıp kendine ders çıkarmak ve biraz meditasyon yapmak bugünün duygusal gerginliklerini aşmanda önemli olabilir. Zihinsel olarak kendini toparlamalısın.

Aşk

Hoşlandığın insan ile daha fazla iletişim kurmak isteyebilirsin. Ancak bu durumun seni gereğinden fazla yorması olası. Sırf bu kişinin ilgisini çekmek adına olmadığın biri gibi davranmamalısın.

Para

Bugün parasal konularda bir şeyleri abartmaman iyi olacak. Kararların, hareketlerin, planların daha alçakgönüllü olmalı. Maddi konuları gözünde büyütmemelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2021 Cuma)

Genel

Aşk konularında güzel gelişmeler görmeyi istemek sana baskın gelebilir. Ancak bunu hayatının esas amacı haline getirmemelisin. Aşk konularına biraz mesafeli yaklaşman iyi olabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz bugün sana çok iyi gelecek. O yüzden egzersizden kaçmak için bahaneler üretmemelisin kendine. Biraz da olsa, evinde de olsa hareket etmen iyi olacak.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini üstünde toplamak için kendin olman gerekecek. Eğer başka başka şeyler yapman veya olmadığın biri gibi davranman gerekiyorsa bu işte bir terslik var demektir. Aşka dikkatle bakmalısın.

Para

Parasal konularda kaygıları bir nebze de olsa geriye atacağın bir gün olabilir. Bugün maddi konularda daha rahat olman olası. Kendine yeteceğin bir gün olacak bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2021 Cuma)

Genel

İnsanlara yardımcı olmayı seven bir yapın var. Ama bugün yardım ile müdahaleyi birbirine karıştırmamalısın. Karşındaki insana destek olmak adı altında o kişiye müdahalelerde bulunmamalısın.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün sağlığını kuvvetlendirmek için bol bol beslenme mevzularına odaklanmalısın. Yeni alışkanlıklar edinmek ve daha sağlıklı beslenmek adına değişimler yapmak önemli olabilir.

Aşk

Bugün sevdiğin insanların aşk hayatına destek olmak, onların yüzünü güldürmek ve aradaki yanlış anlaşılmaları çözmek isteyebilirsin. Ama bu konuda başkalarının işine müdahale etmemeyi görmen gerekecek.

Para

Maddi konularda kendine göre kararlar alman daha doğru olabilir. Başkasına parasını nasıl harcayacağı hakkında akıl vermemelisin. Sadece kendi işine bakmak iyi olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel