21 Mayıs 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 21 Mayıs 2020 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

Bir şeyleri yoluna koymak ve sadece kendin için değil, herkes için güzel kararlar almak sana yarayabilir. Bu güzel kararları almak için olaya şükrederek bakman gerekebilir. Bir şeylerin kıymetini bilmek güzel bir girizgah olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı kararlar almanda önüne engel olan şeyleri kaldırmak isteyebilirsin. Kötü alışkanlıklara yumuşak bakmana sebep olan kişilerle arana mesafe koyabilir, yediklerine dikkat etmek için sana yaramayan şeylerden uzak durabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile aranda dahaf azla iletişim olması için harekete geçebilirsin. Bu kişiden kaçmak seni daha fazla mutlu etmeyecek. Bir şeylerde ilk adımı atmak aşk konularında daha iyi gelişmeler getirebilir.

Para

Gerçekler ve hayalleri sağlam bir biçimde ayırt edebilmelisin. Bazı konularda beklentilere girmeden önce sahip olduklarını net bir biçimde görmen gerekecek. "Öyle olursa böyle olur" demekle "şu an elimde bu var" demek arasındaki farkı görmen lazım.
Kova Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

Çevrendekilere destek olmak isteyebilir, onlara öncelik verebilirsin. Sevdiklerini mutlu etmek için bazı girişimlerin olabilir. Kendini daha iyi ifade etmek için sosyal konularla ilgilenebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sabırsız davranmaya başlamış olabilirsin. Değişimi hemen bugün görmek isteyebilirsin. Bu tür durumlarla başa çıkabilmek için bol bol esneme hareketi ve yoga gibi egzersizlere odaklanman gerekecek. Zihnini sakinleştirmen gerek bugün.

Aşk

Kendine odaklanmak ve aşkta görmek istediğin, göstermek istediğin kişiye özen göstermek daha iyi olabilir. Aşk konularında karşı tarafın düşünceleri ve hareketleri yerine kendi isteklerine ve hareketlerine odaklanabilirsin bugün.

Para

Bugün sahip olduklarına odaklanmak ve şükretmek, ilerisi için daha güzel şeylere odaklanmana vesile olabilir. Sahip olduklarına şükrederek geleceğinde daha güzel şeylere sahip olabilirsin. Bugün zihnini boşaltma ve elindekilere odaklanma günü.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

Bugün sorumluluklarını halletmek yerine biraz kendine vakit ayırmak ve kafa dinlemek isteyebilirsin. İki durum için zaman ayarlayabilmek ve işleri bir düzene koyabilmek daha önemli olacak. Hem kendine vakit ayırabilmeli hem de işlerini halledebilmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Ev içinde yapılabilecek egzersizleri daha ciddiye alman gerekebilir. Disiplinin, kendi ciddiyetini gösterir. Eğer bir işte sebat edemiyor ve disiplinli davranamıyorsan kendini ciddiye almıyor olabilirsin. Bunu değiştirmek ise senin görevin, başkasının değil.

Aşk

Senden hoşlanan birisine bir şans vermek isteyebilirsin. Sana ilgisi olan birisi ile daha fazla iletişim kurabilir, onun nasıl bir insan olduğunu görmek isteyebilirsin. Sağlıklı iletişimler kurmak için çaba gösterebileceksin bugün.

Para

Sakin bir ruh haliyle geleceği planlamak bugün senin için daha kolay olabilir. Maddi açıdan geleceği daha net görebilmek için bugünden elinde olanlara bakman ve bunlara şükretmen gerekecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

Bugün ilginç bir gün geçirebilirsin. Etrafındaki insanlarla arandaki iletişim bir iyi bir kötü olabilir. Olaylara nasıl tepkiler vereceğin senin için önemli olabilir. Çevrendeki insanlarla iletişimine özen göstermelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine ve sevdiklerine iyi gelecek şeyler için hazırlık yapabilirsin. Sağlıklı yemekler hazırlamak, iç huzurunuzu yakalamak için herkese zaman tanımak gibi. Bugün kimseyi yormamak ve kafanı bozmamak için bir denge kurman gerekebilir.

Aşk

Yeni birisi ile tanışabilirsin bugün. Bu kişiyi merak edebilir ve onu internetten araştırabilirsin. Onunla alakalı bir karara varmadan önce yüz yüze bir konuşma yapma ihtimalini elde tutman gerekebilir.

Para

Maddi konularda kafanı toparlaman zorlaşmış olabilir. Ancak evde durup maddiyatı gözden geçirmek sana iyi gelecek. Dikkatini dağıtabilecek şeyler daha az ve bu sebeple daha mantıklı kararlar alabilirsin bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

İsteklerine özen gösterebilirsin bugün. Gelecek için daha keyifli hayaller kurabilirsin. Bir şeylerin istediğin gibi gerçekleşmesi için ilk adımları daha sağlam atabilir ve bunları gerçeğe dönüştürmek için harekete geçebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve daha sağlam kararlar alabilmek için hayattaki beklentilerini gözden geçirmen gerekebilir. Daha sağlıklı bir hayat için vücudundan neler beklediğini gözden geçirebilirsin bugün.

Aşk

Bugün yeni bir insan ile aranızda güzel bir enerji olduğunu fark edebilirsiniz. Birbirinizden elektrik alabilirsiniz. Bu elektriği nasıl yönlendireceğiniz ise zamanla belli olacak. O yüzden ani kararlarla hızlı hareket etmemelisin.

Para

Bugün kim olduğuna, hayattan ne istediğine karar vermek isteyebilirsin. Parasal açıdan kendin için neler yapabileceğini görmek isteyeceksin. Böylece kendini daha rahat ifade edebileceksin bir şeyler için.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

Her şeyi açıklama gibi bir huyun varsa bundan vazgeçmen gerekebilir. Sürekli etrafındakilere laf anlatman gerekiyor gibi hissetmemelisin. Bırak biraz da onlar merak edip sorsunlar. Kendini gereksiz yere yormamalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Ufak ufak adımlarla güzel gelişmeler elde edebilirsin. Egzersiz konularında kendine aşırı yüklenmek yerine ufak adımlarla işe başlaman gerekecek. Böylece daha sağlıklı hareket edebilecek ve gelecek için daha sağlam kararlar alabileceksin.

Aşk

Hoşlandığın kişiye karşı açık olman gerekebilir. Ona nasıl hissettiğini sağlam bir biçimde ifade etmek sana daha iyi gelecek. Aşk konularında daha sağlıklı kararlar almak için harekete geçebilirsin.

Para

Maddi konuların temeline inmen gerekecek bugün. Neyin gerçekten yaradığına neyin sana mali bir yük olduğuna bakman gerekebilir. Bu konu seni zorlayabilir ancak günün sonunda kendini daha iyi hissedebileceksin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

Kendin için neyi ne kadar kullandığını görmen gerekebilir. İsteklerin için girdiğin masrafları gözden geçirebilir, yeni kararlar alabilirsin. Bir şeyleri isterken nelere mal olduğunu kendine hatırlatman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini yormadan önce kendine zaman vermen gerekebilir. Ani kararlar ve büyük girişimler yerine zihnini dinlendirebileceğin ve etrafında daha sakin odaklanabileceğin bir süreç yaratmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

Sürpriz konuşmalar, beklenmedik mesajlar, aşk konusunda bir şeyleri iki kere düşünmene sebep olabilir. Hoşlandığın birisi ile arandaki iletişim artabilir ve bu konu seni daha mutlu edebilir bugün.

Para

Etrafındaki insanları etkilemek yerine biriktirdiğin paraları artırman gerekecek. Çevrendeki insanlara yaranmak için kesenin ağzını açmamalısın. Maddi açıdan kendine göre birikimler yapman daha önemli olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

Akıl alabileceğin birisi ile konuşma yapabilirsin bugün. Bazı konularda seni daha iyi yönlendirebilecek kişilerle konuşman olası. Hayatın ile alakalı yolunda gitmediğini düşündüğün konularda daha sağlıklı kararlar alabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunun neyi nasıl hissettiğini, nasıl tepkiler verdiğini gözden geçirmek isteyebilirsin. Bir şeylere karşı aşırı hassasiyet geliştirdiğini görmen olası. Bu konularda daha sağlıklı olabilmek için kendini kontrol etmen gerekebilir.

Aşk

Hoşlandığın kişinin gerçek kişiliğini görmek ve onu tanımak, bu konularda daha farklı düşünmene sebep olabilir. Aşk konularında bir şeyleri iki kere düşünebilir ve nelerin aceleye gelmemesi gerektiğini gözlerinle görebilirsin.

Para

Maddi açıdan bir şeylere geç karar vermene kimse kızamaz. Bugün maddi açıdan daha dikkatli davranmak ve acele etmemek isteyeceksin. Parasal açıdan ileriyi düşünerek hareket etmek seni yavaşlatsa da en doğrusu bu olabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

Bir şeyler düşündüğünden daha uzun sürebilir. Ancak bu durumun seni germesine izin vermemelisin. Bir şeylerin zamanının gecikmesinin sebebi senden kaynaklanmıyorsa eğer bu şeyleri oluruna bırakmak ve "kısmet" demek daha doğru olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Sana iyi gelen şeyleri görmeli ve gerisini kesebilmelisin. Gerek yediğin yemekler olsun, gerekse egzersizler… Hatta gerekiyorsa insanları da buna dahil etmelisin. Sana yaramayan şeyleri hayatından çıkarman gerekecek bugün.

Aşk

Sevdiğin kişinin yüzünü güldürmek isteyebilirsin. Ancak her şey istediğin gibi gitmeyebilir. Birbirinize zaman tanımak size daha iyi gelebilir bugün. İletişim konularında ısrarcı olmamalısın.

Para

Gelecek hakkında hedeflerin ve hayallerin azaldıysa eğer, bugüne çok fazla emek harcıyor olabilirsin. Artık yarını düşünemeyecek kadar kendini kaptırmamalısın bir şeylere. Negatiflikten uzak durmak için biraz parasal konulara ara verebilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

Her şeyi tek başına üstlenmek doğru bir hareket değil. Hem kendini gereksiz yere yorar hem de çevrendekilerle aranı bozarsın. İş birliği yapmak ve bir şeyleri bölüşmek sana da çevrendekilere de iyi gelebilir bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Bedenini gereksiz yere yorabilecek işlenmiş gıdalardan uzak durman gerekiyor. Çok fazla şeker seni düşünmediğin kadar yoruyor olabilir. Vücuduna iyi bakmak için bu tür gıdaları kesmen gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişi de sen de bir şeyleri çok ciddiye alıyor olabilirsiniz. Ancak bazı şeyleri hafife almayı öğrenmeniz gerekecek. Bir şeyleri çok ciddiye alarak canınızı sıkacak sözler söylememeli ve kendinize dikkat etmelisiniz.

Para

Bir şeyleri değiştirmek için daha sağlıklı adımlar atabilirsin. Maddi açıdan kendini daha iyi bir noktaya koymak ve gelir gider tablolarını gözden geçirmek bu değişimi kolaylaştırabilir. Sakince ve organize bir biçimde hareket edebileceksin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

Bir şeyler istediğin gibi gelişmediyse henüz, hemen gemileri yakmamalısın. Bir şeyleri zamana bırakmayı ve kendini çok fazla yormamayı öğrenmen gerekecek. Daha farklı şeylere odaklanmanın zamanı gelmiş olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Vücut ve zihin dengeni sağlayabilmelisin. Hem kendin hem de çevrendekiler için daha sağlıklı bir ruh halinde olmalı ve enerjini günün sonuna kadar koruyabilmelisin. Bu denge için egzersiz konularına daha fazla özen gösterebilirsin.

Aşk

Aşk konularında negatif şeyler görmek kalbini yorabilir. Daha keyifli konulara odaklanmak isteyebilirsin. Eğer sevdiğin kişiyle bir şeyleri doğrultmanız zorlaştıysa kendinize zaman ayırmanız daha iyi olabilir.

Para

Maddi konulardaki isteklerinin seni hırslandırması normaldir ancak bu hırsa yenilip karakterinden ödün vermemelisin. Bugün hem maddi açıdan hem de insani açıdan kendini kontrol etmen gerekebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

İnsanlara kendini ifade etmek için sürekli bir savaşa girmen gerekiyor gibi hissetmemelisin. Sürekli savunma modunda olmak seni gereksiz yere yorabilir. Karşı tarafı dinlemek ve anladım diyebilmek daha büyük olgunluk olabilir senin için.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

İçine sinmeyen şeyleri ifade edememek vücudunda stresin etkilerini daha fazla görmene sebep olabilir. Gerginlikler kramplara ve tutulmalara yol açabilir. O yüzden dikkatli olmalı ve bol bol su tüketmelisin bugün.

Aşk

Kafanı toparlamak ve keyifli konulara odaklanmak aşk konularından daha fazla öne çıkabilir. Aşk konularında kendini ifade etmekte zorlanıyorsan eğer, bugün kendine zaman tanımalı ve başka şeylere odaklanmalısın.

Para

Yapıcı eleştirileri kabul etmen gerekecek. Eğer bir iş ortaya koyduysan ve sonucunu insanlara sunduysan o zaman geri çekilip onların neler dediğini duyman gerekebilir. Maddi açıdan daha iyi başarılar için eleştiriye kendini açmalısın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel