21 Mayıs 2019 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 21 Mayıs 2019 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2019 Salı)

Genel

Sana daha önceden hata yapmış ve seni kırmış olan bir insanı affetmeyi düşünmen gerekecek bugün. Bazı konularda yapılan yanlışların geri dönüşü olabilir, sadece biz buna izin verirsek. O yüzden kendini bu yükten kurtar ve bu kişiyi affetmeye bak.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kendini daha iyi hissedeceğin bir gün. Bugünün güzel enerjisini evini toparlayarak ve yaşam alanını temizleyerek geçirebilirsin. Günün sonunda daha rahat nefes aldığını fark edeceksin.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile arandaki durumun bir netlik kazanmasını isteyebilirsin bugün. Ancak bunun için aceleci davranmamalı ve karşındaki insanı zorlamamalısın. Bazı şeyleri oluruna bırakman gerekecek.

Para

Başkalarına destek olmayı seven bir yapın var. Ve bu yüzden senin yardıma ihtiyacın olduğunda karşılık görememek seni üzebiliyor. Bugün parasal konularda sevdiklerine daha açık olman gerekebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2019 Salı)

Genel

Kendini ifade etmek için fazladan çabalar sarf etmen gerekebilir bugün. Etrafındaki insanlara kendini anlatabilmek bu kadar zor olmamalı diye düşünebilirsin. Ancak bu konuda hem senin hem de çevrendekilerin öğreneceği çok şey var.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunu çok fazla yormamalı ve bünyeni koruyabilmelisin. Bağışıklık sistemine dikkat etmen gereken bir gün. Hem yorgunlukla hem de dış etkenlerle kendini normalin altında hissedebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile çok keyifli vakitler geçirebileceksin. Eğer hayatında kimse yoksa, geride kalan ilişkin ile alakalı kafana yatmayan mevzuları çözebilir ve geleceğine daha rahat bakabilirsin.

Para

Emeklerinin karşılığını aldığından emin ol bugün. Senden daha az iş yapıp senden daha fazla para kazanan insanlara karşı dikkatli olmalısın. Bugün parasal mevzularda kendi değerini daha dikkatlice düşünmelisin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2019 Salı)

Genel

Cesur olman gereken bir gün. İş ile alakalı "asla yapmam" dediğin bir şey varsa bu konuda kendinle yarışabilirsin. Genel olarak hayatında daha iyi bir yere gelmek için bazı kurallarını esnetmen gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Etrafında olan bitene karşı hassas olacağın bir gün. Bu hassasiyetin temelinde stres ve duygusal yükler var. Bunu atmak için meditasyon yapabilir ve nefes egzersizlerine odaklanabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda dürüstlüğün olması gereken bir gün olacak. Bazı konularda ondan bir şeyler saklamamalısın. Aranızdaki iletişim sağlam kaldıkça ilişkinize bir şey olmayacak.

Para

Parasal konularda sana avantaj sağlayacak bir fırsatı iyi değerlendirebilirsin. Bu konularda dikkatli oluşun bugün sana güzel kazançların kapısını açabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2019 Salı)

Genel

Etrafında seni destekleyen insanların varlığını gördükçe şaşırabilirsin. Bir süredir herkesi düşman bellemiş olabilir veya karşındaki insandan olumsuz hareketler beklemiş olabilirsin. Ancak bugün bu negatifliği üstünden atma ve etrafında ne kadar sevildiğini anlama vakti.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen gereken bir gün. Sindirimini zorlayacağı için değil ancak genel olarak enerjine yansıyacağı için… Daha hafif şeyler yemeli ve kızartmalardan uzak durmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda bir rekabet yaşanabilir bugün. İkiniz de aynı şeyi elde etmek isteyebilir ve bunun için çaba gösterebilirsiniz. Kim kazanırsa kazansın mutlu olacağınız için bugün keyfiniz yerinde olacak.

Para

Maddi hesaplara dikkat etmen gereken bir gün. Bazı hesapların üstünden tekrar tekrar geçebilirsin. Bu durum seni tedirgin edebilir. Ancak sakin bir kafayla halledemeyeceğin şeyler değil bunlar.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2019 Salı)

Genel

Bugün etrafında uyum görmek isteyeceksin. Kavga, gürültü gibi şeylerden uzak kalmak ve her şeyi olması gerektiği gibi yolunda görmek isteyeceksin. Bu konularda fazladan çabalara girebilir ve gerektiği yerde ara buluculuk yapabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Şekerden uzak durman gereken bir gün. Enerji patlaması ve enerji düşüşlerini kısa sürede yaşamamak için şekere dikkat etmelisin. Bugün senin düşmanın şeker olacak.

Aşk

Sevdiğin kişinin daha farklı yönlerini göreceğin bir gün. İlişkinizde her şeyi çözdüğünü düşünürken aniden yeni şeyler ortaya çıkabilir. Bu durumlar aklını karıştırmamalı.

Para

Bir arkadaşına parasal konularda vereceğin destek ve tavsiye sayesinde kendini çok daha iyi hissedeceksin. Sevdiğin arkadaşına yardımcı olmak seni parasal konularda daha dikkatli düşünmeye itecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2019 Salı)

Genel

Kendini mutlu hissedeceğin bir gün. Sahip olduklarına şükredeceğin ve sevdiğin insanlarla güzel vakitler geçireceğin bir gün olacak. O yüzden bugünün güzel enerjisini bu kişilere ayırmaya çalış.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunun dengesini sağlayarak hem kendine hem de çevrendekilere bir iyilik yapmış olursun. Bugün bu dengeyi korumak için bol bol su tüketmeli ve yediklerine dikkat etmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile bir süredir aklında olan mevzuları çözmek için bazı konuşmalar yapabilirsin bugün. Karşındaki insan seni dikkatle dinleyecek ve bu mevzuyu çözmek için senin kadar istekli olacak. Bu konuda şans senden yana.

Para

Yanlış kararlardan kaçınmak için dikkatli olman gerekiyor bugün. Başkalarının paran hakkındaki fikirlerini duymazdan gelmeli ve kendi bildiğinden şaşmamalısın. Parasal konularda çok fazla karar alma bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2019 Salı)

Genel

İş veya okul konularında şanslı olacağın bir gün. Beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Bu tür konularda şansın açık olacak. O yüzden olabildiğince, insanların sana ulaşabileceği bir yerde ol.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Etrafındaki insanlara yardım etmek için ekstra bir enerji bulabilirsin bugün. Bu güzel enerjiyi sevdiklerinle harcarken farkına varmadan stresten uzak ve daha rahat hissedeceksin.

Aşk

Hoşlandığın ancak karşılık göremediğin birisi varsa etrafında bunun enerjini ne kadar düşürdüğünü fark edebilirsin. Sakince, kendi başına biraz vakit geçirip kendini neden böyle bir ruh haline soktuğunu düşünmen gerekecek.

Para

Parasal konularda dikkatinin dağınık olabileceği bir gün. Bugün yeni kararlar almak yerine elindekilerle mutlu olmalısın. Daha sonra sıkıntıya girebileceğin bazı konulardan uzak durmak için parasal konularda fazla karar almamaya çalış.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2019 Salı)

Genel

Geleceğin ile alakalı güzel kararlar alabileceğin bir gün. Bugün alacağın kararlar beklentilerine bir adım daha yaklaşmanı sağlayacak. Azim ve heves bir arada seni yükseğe çıkaracak.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Evini ve çalışma ortamını derleyip toplama vakti. Bu aktiviteyi bir egzersiz olarak düşünebilirsin. Hem daha rahat nefes alacağın hem de daha fazla hareket edeceğin bu egzersizi fazla erteleme.

Aşk

Hoşlandığın kişiye karşı dilin tutulabilir. Kendini nasıl ifade edeceğini bilemeyebilirsin. Bu konuda kendini çok fazla zorlamaman gerekecek.

Para

Parasal konularda seçeneklerini değerlendirmek için güzel bir gün. Daha farklı para kazanma yöntemleri veya para biriktirme araçlarını dikkatle değerlendirebilirsin. Net bir karara varmadan önce iyi bir araştırma yapman gerekecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2019 Salı)

Genel

Bugün yeni şeyler öğreneceğin bir gün. Daha önceden yaşadığın bazı sıkıntıların sebepleri ortaya çıkabilir ve bunları çözmek için kendinde yeni bir kuvvet bulabilirsin. İnsanlara olan bakış açın değişecek bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Sindirim sistemine dikkat etmen gereken bir gün. Bugün sana neyin yarayıp yaramadığını düşünebilirsin. Özellikle süt ve süt ürünlerine karşı daha dikkatli olman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha ciddi konularda konuşmanız gerekecek bugün. Daha önceden yaşadığınız ancak bir şekilde hala çözüme ulaşmamış olan mevzuları dikkatle çözebilirsiniz.

Para

Hayatına daha büyük paraların girmesi için ufak detaylara daha çok dikkat etmen gerekiyor. Para biriktirmek için büyük paralar kenara koymak yerine elindeki ufak miktarları değerlendirebilirsin bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2019 Salı)

Genel

Bugün şanslı bir gün! Sevdiğin kişilerle keyifli vakitler geçirebilecek ve yeni insanların dikkatini daha kolay çekebileceksin. Sosyal ortamlarda daha fazla bulunmalı ve insanlarla arandaki ilişkiye daha fazla odaklanmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Arkadaşlarınla beraber katılacağın grup egzersizleri seni çok daha mutlu edecek bugün. Bugünün güzel enerjisini sevdiğin kişilerle birlikte yapacağın yürüyüşler veya diğer egzersizlerle harcayabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişinin seni yanlış anlamasından çekinebileceğin bir gün. Ancak bu tedirginlikle doğru yapacağın şeyi bile yanlış yapabilirsin. Bu konuda dikkatli olmalı ve içinden geldiği gibi davranmalısın.

Para

Maddi konulara odaklanmak için sakince düşünmen gerekebilir. Bugün çevrende olan bitenin çok fazla etkisinde kalabilir ve parasal konularda sonradan pek de memnun olmayacağın kararlar alabilirsin. Ciddi bir harcamadan önce sessiz bir ortamda bulunmaya çalış.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2019 Salı)

Genel

Bazı şeyleri yazarak daha iyi ifade edebilirsin bugün. Konuşmalarda dilin takılsa da kelimeleri yazarken hiçbir sıkıntın olmayacak. O yüzden bir süredir sana sıkıntı veren mevzuları mesajla veya mail yolu ile çözmeye çalışmalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunun dengesini sağlamak için zihnini de dinlendirmen gerekecek bugün. Eğer dikkat etmezsen çok fazla inişli çıkışlı duygular yaşayacaksın. O yüzden derin nefes egzersizleri yapmaya çalış.

Aşk

Sevdiğin kişiyle ufak tefek rekabetlere girebilirsin. Bu durum sizi çok eğlendirebilir. Bol bol birlikte vakit geçirmeye çalışın bugün.

Para

Maddi olarak şanslı bir gündesin. İsteklerine daha kolay kavuşabilirsin. Maddi açıdan daha rahat hissedebilirsin. Bugünün şansını iyi kullan.
Koç Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2019 Salı)

Genel

İnatçılık etmekten kaçınmalısın bugün. Sana farklı tekliflerle gelen kişilere kendi isteğini yaptırmak için uğraşmamalı ve onların tekliflerine uymalısın. Bu sayede hiç beklemediğin bir şekilde çok keyifli vakitler geçirebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Daha fazla vitamin almaya çalışmalısın. Daha fazla vitamini taze meyve ve sebzelerden almayı denemelisin. Böylece vücudunu yormadan çok daha iyi bir besin tüketimi sağlamış olacaksın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile bazı fikir ayrılıklarına düşebilirsin bugün. Ufacık bir sebepten tartışmaya başladıktan sonra aniden olay bambaşka bir yere gelebilir. O yüzden dikkatli olmalısın.

Para

Maddi anlamda beklentilerine kavuşmak için daha büyük bir çabaya girebilirsin bugün. Belirli bir rutinle para kazanmak sana yeterli gelmeyebilir. Farklı yollar denemeyi düşünebilirsin bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel