21 Mart 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 21 Mart 2020 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (21 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün karşına birden fazla mesele çıkabilir. Ancak bu meselelerle başa çıkmak için iyi bir enerjin olacak. Bir şeyleri aceleye getirmediğin takdirde güzel ve keyifli gelişmeler görmen mümkün. Bu enerjiyi iyi değerlendirmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Derin nefes egzersizleri sana daha iyi gelebilir. Açık havada bulunmak ve ciğerlerine temiz hava doldurmak enerjini de artıracak. Bol bol nefes egzersizi yapmak sakin kalmana da vesile olabilir.

Aşk

Bazı şeyleri geçmişte bırakarak yeniye odaklanmak senin için daha iyi olabilir. Aşk konularında yeni insanlar, yeni düşünceler sana daha iyi gelebilir. Kendini farklı etkilere açabilmelisin bugün.

Para

Maddi konularda sıkıntıları çözmek için acele etmemelisin. Bugünün şartları ile yarınınki bir olmayabilir. Biraz beklemek ve analiz yapmak sana daha iyi gelecek bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (21 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Yeni bir arkadaş edinebilir farklı bir insan ile bir araya gelebilirsin. Seni farklı ve keyifli düşüncelere itecek bir insan ile muhabbeti koyulaştırman olası. Güzel konularda daha rahat ilham bulabileceksin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bir şeyleri yeniden fethetmeye gerek olmadığını görmen gerekebilir. Sağlıklı adımlar atmak ve enerjini yükseltmek için hiç denenmemiş yollara başvurmamalısın. Bilinenden şaşmamak ve günlük rutinini bozmamak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Hoşlandığın bir insan ile keyifli konulara girebilirsiniz bugün. Yeni bir mevzu, bir konuşma veya ilerisi için yapılacak bir plan sizi daha fazla iletişime itebilir. Aranızda daha keyifli etkiler olabilir bugün.

Para

Maddi konularda önemli kararlar veya sonuçlar bekliyorsan biraz kafanı dağıtman gerekebilir. Dikkatini paradan ayırmak sana daha iyi bir etki yarabilir. Kendine biraz zaman vermelisin bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (21 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün hayatına daha fazla fırsat girebilir. Baktığın her yerde ilerisi için bir fırsat görebilirsin. Eğer bugünden sonuçlar almayı beklemiyorsan geleceğe odaklı bir şekilde daha güzel plan ve programlar yapabilirsin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kişisel bakıma özen gösterebilirsin. Aynada gördüğün kişiyle barışmak için harekete geçebilirsin. Kendini nasıl hissettiğin ve kendine ne kadar vakit ayırdığın önem taşıyabilir bugün.

Aşk

Aşk konusunda karşına çıkan etkiler biraz kafanı karıştırabilir. Ancak bu etkilerle başa çıkmak için kendine zaman verebileceksin. Karşındaki insanı anlamak için aceleci olmayacağın bir gün olacak.

Para

Bugün kendine daha fazla vakit ayırabilirsin. Ancak bütün paranı kendine harcamaman gerekecek. Masrafları kısmak ve daha sakin bir gün geçirmek sana yarayabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (21 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün yeni insanlarla tanışma veya onları uzaktan izleme gibi durumlara girebilirsin. Farklı kişilerin etkisini üstünde daha fazla görmen olası. Onlardan örnek almak ve kendi hayatına odaklanmak daha keyifli sonuçlar verebilir sana.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yaşadığın ortamı toplamak ve düzenlemek sana daha iyi bir enerji verebilir. Hayatında kaosu çıkarmak için çevreni temizlemen ve yaşam alanını düzeltmen gerekebilir. İlk olarak nerede daha fazla vakit geçiriyorsan oraya odaklanmalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek için onun ilgisini çeken konular hakkında bilgi sahibi olman gerekebilir. Ortak hobiler ve farklı düşünceler üretmek sana düşebilir. Aranızda daha keyifli bir durum oluşması için bu konulara dikkat edebilirsin.

Para

Motivasyonunu parada aramamalısın bugün. Eline daha fazla para geçmesi veya para harcama gibi konular seni düşündüğün kadar mutlu etmeyebilir. Diğer konulara odaklanmak sana daha iyi gelecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (21 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Vücudunu fazla yormak seni negatif düşünmeye itebilir. Kendine zaman ayırıp dinlenmek ve sağlığını ön plana çıkararak hareket etmek gereksiz stresten kurtulmana vesile olabilir. Bugün kafanı toparlamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek senin için iyi olacak. Kendini daha iyi hissetmek ve enerjini toplamak için su tüketimine özen göstermen gerekebilir. Kendi içindeki enerjini düzene sokmak için suya ihtiyaç duyabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli bir vakit geçirebilirsin. Aranızda daha yapıcı etkiler olabilir. Hayatında birden fazla negatiflikle uğraşmak durumundaysan sevdiğin kişinin desteğini görebilirsin bugün.

Para

Maddi konularda daha iyi sonuçlar elde etmek için büyük bir adım atman gerekebilir. Ve bu büyük adım bazen sadece sıkıntılara karşı dik durmaktır. Kendini çok fazla negatif düşünceyle boğmamalı ve hedeflerini gözden düşürmemelisin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (21 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Bir şeyleri evinden halletmek için iyi bir gün olabilir. Bazı işleri evden halletmek sana daha iyi bir esneklik ve rahatlık katabilir. Birçok işi halledebilmek için güzel enerjiyi sevdiğin ortamda vakit geçirerek bulabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunu kuvvetlendirmek isteyebilirsin bugün. Kaslarını kuvvetlendirmek, bol bol su tüketmek ve derin nefes egzersizleri sana daha iyi gelebilir. Bugün hareketlerinde dikkatli olmalısın.

Aşk

Aşk konusunda sürpriz gelişmeler görebilirsin. Hoşlandığın kişiden bir mesaj alabilir, sevdiğin insanın sana sürprizler hazırladığını görebilirsin. Beklenmedik gelişmeler kalbinin daha hızlı atmasına vesile olabilir.

Para

Maddi konularda hislerin ve duyguların daha fazla kazanç elde etmene yeterli olmayabilir. Ancak bu durum iyi şeyler hedefleme isteğini tetikleyecek. Elinden daha fazlasının gelmesi için çaba göstermen, bu hislere bağlı olabilir. O yüzden bu hislere arkanı dönmemelisin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (21 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün canın biraz sıkkın olabilir. Herkesin hayatının mükemmel olduğu ama seninkinin kötü olduğu yanılgısına düşebilirsin. Bu algıdan kendini kurtarmak için hayatına odaklanmalı ve gün içinde büyük beklentilere girmeden işlerine odaklanmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve daha keyifli bir enerji yakalamak için egzersize odaklanman gerekebilir. Biraz hareket etmek ve kan dolaşımını artırmak sen de daha iyi bir etki oluşturabilir. Bugün aktif bir gün geçirmek sana yarayacak.

Aşk

Sevdiğin kişiyle vakit geçirmek enerjini toplamana vesile olabilir. Bir muhabbet, telefonlaşma veya mesajlaşma bile sana daha iyi gelecek. O yüzden sevdiğin kişiye vakit ayırmalısın bugün.

Para

Eğer büyük paralar harcamak istemiyorsan planlı hareket etmen gerekecek. Maddi olarak belli bir plan içerisinde kalmak ve daha dikkatli hareket etmek, elinden gereksiz para çıkışını engelleyebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (21 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Kendini çok fazla yorduysan biraz dinlenmen gerekebilir. Çok fazla yorgunluğa düşmemek ve vücudunu dinlendirmek için kendine zaman ayırman gerekecek. Bir şeylere girişmeden önce enerjini tamamen toplaman gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek ve bol bol su tüketmek sana daha iyi gelebilir. Sindirim sistemini kontrol altına almak ve kendini bu yönde yormamak enerjini artıracak. Bol su tüketimi ve sağlıklı sebzeler tüketmek sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konularında kendine iyi etkiler çekmek isteyebilirsin. Ancak karşı tarafı tam tanımadan harekete geçmemelisin bugün. Önceliğini karşı tarafı tanımaya vermek sende daha iyi olabilir.

Para

Parasal olarak enerjini kuvvetlendirmek için yeni hedefler koyman gerekebilir kendine. Maddi olarak farklı hedeflere odaklanmak, bu hedefler için daha fazla çaba göstermene vesile olabilir. Ve eline daha fazla para geçmesine tabii ki de…
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (21 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Evini temizlemek, hayatına bir düzen getirmek için iyi bir gün olabilir. Yapacağın hareketlerde daha çok bir düzen ve temizlik konusu hakim olabilir. Çevrendeki insanları da bu konuda gazlayabilir ve yaşam alanını cennete çevirebilirsin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Hijyen senin için önemli olabilir. Mikroplardan arınmak ve daha rahat nefes alacağın ortamlar oluşturmak önceliğin olacak. Temizlik konuları sende daha iyi bir enerji oluşturabilir.

Aşk

Aşk konusunda gerçekçi düşünmek sana daha iyi gelecek. Hayallere kapılarak beklentilerini şekillendirmek yerine olan biteni dikkatle gözlemlemek bu konuda daha dikkatli davranmana vesile olabilir. Hemen sonuçlara atlamamalısın.

Para

Maddi konularda kendine güvenerek hareket edebilirsin. Bu güven seni doğru adımlara itebilir. Çevrendeki insanlarla parasal olarak daha iyi anlaşabileceksin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (21 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Arkadaşlık ve parasal konular birbiri ile uyuşmayabilir. Bugün senden destek isteyen arkadaşlar karşına çıkabilir. Maddi olarak atacağın adımlar bu desteği sağlamasa da onların yanında olduğunu bilmeleri size daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücuduna bir iyilik yapmak istiyorsan elin hemen sağlıksız yiyeceklere gitmemeli. Bir şeyleri kutlamak, bir değişiklik yapmak hemen işlenmiş gıdalara odaklanmana sebep olmamalı. Sağlıklı beslenmeye odaklanmalısın bugün.

Aşk

Aşk konularında farklı olana odaklanmak sana daha iyi bir etki sağlayacak. Hep aynı şeyleri yapmak yerine farklı konulara odaklanmak ilişkinizi canlandırabilir. Aşk ve ilişkiler konusunda farklılık size daha fazla şey katabilir.

Para

Parasal olarak değişim istersen bu değişimi cebinden para çıkararak yapmayacağını görmen gerekebilir. Eline daha fazla para geçmesi için çaba göstermelisin. Böylece istediğin değişimi daha hızlı görebileceksin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (21 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün güzel bir sürprizle karşılaşabilirsin. Ancak bu sürprize "gerçek değildir bu" deme ihtimalin fazla. Bu olayı ve kendini aşağı çekmek yerine olaylara pozitif bakmak sana iyi gelebilir. Kendine olan güveni artırman gerekecek bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Açık hava yürüyüşleri sana iyi gelebilir. Hele bir de sevdiğin insanlar sana eşlik ediyorsa. Arkadaşlarınla açık havada aktiviteler yapmak sana çok daha iyi gelecek. Bugün bu enerjiyi iyi değerlendirmelisin.

Aşk

Aşk konularında farklılıklar seni merak ettirebilir. Eğer hayatında kimse yoksa yeni birisinden hoşlanabilir ve bu konuda neler olabileceğini merak edebilirsin. Bir şeyleri zorlamadığın takdirde güzel gelişmeler görmen olası.

Para

Hedeflerinin gerçek dışı olduğunu söyleyenlere kulak tıkamalısın bugün. Çünkü bu hedeflere giden doğru yolları daha net kestirebilirsin. Parasal olarak hedefin ne olursa olsun güzel adımlar atabileceksin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (21 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün enerjin yüksek olacak. Bu enerjiyi nereye kullanacağın önemli olabilir. Sağlığına odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Vücudunla barışmak ve enerjini kontrol etmek için çaba göstermelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kan dolaşımını artırmak için hareket etmen gerekebilir. Eğlenceli aktiviteler sana daha iyi bir etki katacak bugün. Sağlıklı kalabilmek için sadece spor salonlarını değil, sevdiğin insanlarla aktiviteleri de düşünmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyi etkilemek isteyebilirsin bugün. Onun gözlerinde ışıltı görmek seni mutlu edebilir. Ancak bu konularda kendini fazla yormamalı ve olayları germemelisin. Bir şeyleri oluruna bırakmak her şeyden daha etkileyici olabilir.

Para

Bugün kendine olduğu kadar çevrende olan bitene de odaklanmalısın. Parasal konularda sen fark etmeden arkadan iş çevirenler olabilir. O yüzden bu duruma düşmemek adına etrafa karşı algılarını açmalısın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel