21 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 21 Kasım 2022 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (21 Kasım 2022 Pazartesi)

Genel

Stres ve kaygının seni kontrol etmesine izin vermemelisin. Kontrolün dışında gerçekleşecek olaylar hakkında aşırı düşünmekten vazgeçmelisin. İhtimalleri düşünmek, istediğin gibi hareket etmeni engelleyebilir. Hayallerin geleceğini örtmesine izin vermemelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz programınla ilgili değişiklik yapmaktan çekinmemelisin. Uzmanların da yardımı ile birlikte yeni şeyler denemek senin için heyecan verici olabilir. Yemek düzenini de bu kararını destekleyecek şekilde değiştirmekte yarar var.

Aşk

Yeni insanlarla tanıştıkça ilişki yaşama konusunda şansın artacak. Mümkün olan tüm etkinliklere katılmaya özen göstermelisin. Bu sayede şansının arttığını fark etmek sana cesaret verebilir.

Para

Maddi sıkıntıların seni rahatsız etmediği bir gün geçireceksin. Eline geçecek para ile gün boyunca harcamalarını daha rahat bir şekilde yapmak mümkün olacak. Harcamalarını yapıp kendine zaman ayırmaya özen göstermelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (21 Kasım 2022 Pazartesi)

Genel

Uzun süredir seni rahatsız eden sorunlarla ilgilenmek için daha istekli olacaksın. Farklı bakış açıları sayesinde mevcut sorunlarınla ilgili yeni çözümler bulmak mümkün olabilir. Sürekli yeni bir yerden bakmaya çalışmaya devam etmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Daha aktif olmaya çalıştıkça daha iyi hissedeceksin. Hayatındaki hareketi artırmak kendini daha iyi hissetmek için önemli olacak. Gün boyunca rahat etmek için ağır yiyeceklerden uzak durmaya devam etmelisin.

Aşk

Aşk ile ilgili yeni kararların eşiğindesin. Alacağın kararları konusunda dikkatli davranmak, her durumda avantajlı olmanı sağlayabilir. Arkadaşlarının sınırsız desteğini aldığını bilmek sana güç verecek.

Para

İşlerinin planladığın gibi gitmesi başka planlar yapmak için fırsat yaratabilir. Farklı alanlarda farklı çalışmalar yapmak için imkan bulmak seni daha çok motive edecek. Yeni gelir kaynakları yaratabilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (21 Kasım 2022 Pazartesi)

Genel

İşlerinin ilerleyişinin bir noktada sıkıştığını görmek seni farklı adımlar atmaya itebilir. Yeni çözümler üretmeye çalışırken planını yeniden düzenlemek isteyebilirsin. Alacağın yeni önlemler sayesinde işleyişinin düzeldiğini görmek mümkün olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Her zamankinden farklı şeyler denemek ister istemez daha sağlıklı olmana imkan yaratacak. Yeni egzersiz programları denemekten kaçınmamalısın. Havaların aniden soğumasına karşı önlemlerini artırmak yararlı olacak.

Aşk

Sevdiğin insan yapacağı sürprizlerle seni şaşırtabilir. Onun sayesinde günün beklediğinden daha iyi geçecek. Birlikte geçireceğiniz zamanın ikiniz için de yararlı olması için daha paylaşımcı olmak yararlı olabilir.

Para

İş ortamında kontrolü ele almak durumunda kalabilirsin. Yolundan çıkan işler hakkında adım atıp sorumluluk almaya çalışmak sana değer katacak. Bugün yapacakların ileride benzer durumlarda kendinden daha emin olmanı sağlayacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (21 Kasım 2022 Pazartesi)

Genel

Beklenmedik gelişmelere hazır olmak senin için iyi olacak. Karşılaşacağın gelişmelere hazırlıksız yakalanmamakta fayda var. Hazırlıksız yakalanmamak için daha dikkatli olmak isteyebilirsin. Akılcı davranmaktan vazgeçmemelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bu aralar duygusal açıdan yorgun olduğunu düşünebilirsin. Eline geçecek fırsatları yenilenmek için değerlendirmeye devam etmelisin. Meditasyon ya da yoga ihtiyaç duyduğun ortamı sağlayabilir. Yemek düzenini düzeltmeye çalışmak sana iyi gelecek.

Aşk

Görüştüğün insanla ilişkinin derinleştiğini görmek seni mutlu edecek. İlişkinin iyileşmesi için daha istekli olman gerekebilir. Elinden geleni yaptıkça aranızdaki ilişkinin istediğin şekilde geliştiğini görmek seni mutlu edecek.

Para

Sürpriz harcamalarla karşılaşabilirsin. Masrafları ertelemek yerine çözmeye çalışmak günü daha rahat geçirmen için yardımcı olabilir. Yapılması gerekeni yapmaktan çekinmemek sana fayda sağlayacak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (21 Kasım 2022 Pazartesi)

Genel

Bugün beklenmedik fırsatlar, beklenmedik insanlar aracılığıyla gelebilir. İş konularında daha şanslı olabilirsin. Şansının bu tür konularda döndüğünü görmek sana ayrı bir keyif ve neşe verecek. Bunun peşine düşmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlık açısından daha rahat bir gün geçirebilirsin. Seni zorlayan şeyler olmaması olası. Yediklerine dikkat ettiğin sürece bir şeyler daha rahat ilerleyebilir. Sana hazımsızlık yapacak şeylerden uzak durman sana yetecek bugün.

Aşk

Keyfini çıkaracağın güzel bir sohbet kalbini de hızlı attırabilir bugün. Güzel bir arkadaşlık yavaş yavaş farklı bir hal alabilir veya bir arkadaş gibi anlaşacağın yeni birisiyle flörtleşebilirsin. Aşka kendini biraz daha rahat açman olası.

Para

Alacağın telefonlar, eline geçecek e-mailler sana daha iyi bir fırsatın kapısını açabilir. İş ve para konularında çok daha başarılı bir gün seni bekleyebilir. O yüzden insanların sana ulaşabilir olduğundan emin olmalısın bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (21 Kasım 2022 Pazartesi)

Genel

Yeni fikirler üretebileceğin bir gündesin bugün. Yaratıcı fikirlere odaklanmak hem iş konularında hem de sosyal konularda çok daha iyi şeyler elde etmene vesile olabilir. Bugün elini attığın her bir konuda kendi yolunu çizebileceksin. Bu enerjinin peşine düşmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bolca sıvı tüketmek sana kendini çok ama çok daha iyi hissettirebilir. Enerjinin arttığını hissederken aynı zamanda kaslarını daha rahat hareket ettirebildiğini de fark edebilirsin. Bol sıvı tüketmenin cildinde de önemli etkileri olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin kalbini kazanmak için doğru adımları atabileceksin bugün. O kişiye kendini belli etmek istiyorsan eğer bugün tam zamanı olabilir. Karşındaki insanı yaratıcı adımlarınla etkilemen olası.

Para

Bugün burcundaki etkiler seni iş konusunda sadece başarıya itecek. Eğer bir işin yoksa ancak bir arayıştaysan, uzun vadeli olabilecek güzel bir fırsat kapını çalabilir. Kazançlar konusunda daha mantıklı hareket edebilirsin. Paranı çoğaltmak kaderinde olacak bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (21 Kasım 2022 Pazartesi)

Genel

Sosyal konulara daha fazla odaklanabilirsin. Yakın çevrende yaşananlara müdahale etmek isteyebilirsin. Bir şeylerin daha iyiye gitmesi için kendi çabalarını gösterebilir, daha pozitif bir etkiye kendini açabilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Baş ağrılarına karşı önlemler alabilmen gerekebilir. Ağrının başladığını hissettiğin anda bir şeyler yapman gerekebilir. Bu konularda doktorlardan tavsiye almak çok daha iyi olabilir. Ancak o zamana kadar bolca sıvı tüketmek de önemli bir başlangıç olabilir.

Aşk

Aşk konusunda daha şanslı bir gününde olabilirsin bugün. Sevdiğin kişiyle daha iyi anlaşabilirsin. Birlikte daha yapıcı iletişimlere girebilirsiniz. O kişiye öncelik vermen bir şeyleri daha net görmeni de sağlayabilir.

Para

Çevrendeki insanlara destek olmak maddi açıdan daha önemli olabilir. Sadece kendi bütçeni değil, çevrendeki insanların da bütçesini düşünebilirsin. İnsanlara destek olmak sana kendini çok daha iyi hissettirebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (21 Kasım 2022 Pazartesi)

Genel

Gireceğin sosyal ortamlar senin için oldukça önemli olabilecek insanlarla iletişime geçmeni sağlayabilir. Sana önemli bilgiler sağlayabilecek insanlarla aynı ortamlarda bulunmak birçok konuda yolunu açabilir. Bu tür konulara açık olmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün enerjinin yükseldiğini hissedebilirsin. Enerjini iyi değerlendirmek için de güzel bir egzersiz programına başlayabilirsin. Daha keyifli ve sağlıklı bir gün için spora özen göstermen gerekebilir.

Aşk

Hislerini kendine daha rahat ifade edebilirsin bugün. Eğer aşkta bir tıkanıklık yaşandığını hissediyorsan bundan giderek uzaklaşman olası. Bir şeylerin daha da rahat gittiğini görmek seni mutlu edecek.

Para

Kazançlar konusunda sana yol gösterenler olabilir. Bu konuda önemli insanlardan destek alabilirsin. İş konusunda elinden tutanlar, yolunu açanlar olabilir. Bu güzel etkiler seni çok daha büyük başarılara itebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (21 Kasım 2022 Pazartesi)

Genel

Bugün kendini geliştirmek için önemli konulara daha fazla odaklanabilirsin. Özellikle de kariyer ile alakalı konularda daha fazlasını yapmak gibi bir niyetin olabilir. Kendini geliştirmek, daha fazlasına odaklanmak senin için daha kolay olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini biraz daha iyi hissettiğin bir gün olabilir senin için. Bolca sıcak ve vitamin dolu bitki çayları tüketmen de sana iyi gelecek o yüzden. Yediğinin de içtiğinin de etkisini daha fazla görebilirsin bugün.

Aşk

Keyfini yerine getirecek bir sohbet, bir aşka dönüşebilir. Flört konularına daha açık olman gerekebilir. Aşka kendini açmak, güzel iletişimlerle kendini belli edecek. Flörtleşmekten çekinmemelisin.

Para

Bilgisayarlar ile aranı iyi tutsan iyi edersin. Zira bugün bilgisayar başında çok fazla zaman geçirebilirsin. İş ve kazançlar söz konusu olduğunda özellikle de internet önemli bir konu haline gelebilir. Buna odaklanman gerekecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (21 Kasım 2022 Pazartesi)

Genel

Bugün alacağın haberler oldukça önemli olabilir. Arkadaşlarından, iş yaptığın insanlardan oldukça önemli haberler alabilirsin. Bu tür iletişimlere açık olmak için insanların sana her şekilde ulaşabildiğinden emin olman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Keyfin yerindeyken enerjinin de nasıl arttığını görebilirsin bugün. Sağlığın için egzersize daha fazla özen gösterebilirsin o yüzden. Açık havada yürüyüşler yapmak sana düşündüğünden daha iyi bir enerji katabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızdaki iletişimin tekrar iyi bir hale gelmesi seni rahatlatabilir. Eğer aranızda çözemediğiniz meseleler olduysa bunu çözebilmek için iyi bir iletişime sahip olabilirsiniz. Dinlemek ve derdini anlatabilmek kolaylaşabilir senin için.

Para

Bugün güzel haberler alabilirsin. Parasal konularda şansının dönmesi olası. Eğer bir iş arıyorsan bugün güzel bir sonuca varabilirsin. Telefonlaşmalar, mailleşmeler daha uzun sürebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (21 Kasım 2022 Pazartesi)

Genel

Bugün evinde misafir ağırlayabilirsin veya kalabalıklar içerisine girebilirsin. Sosyalleşmek, keyifli sohbetlere girmek sana oldukça iyi gelebilir. Uzun bir zamanın ardından ilk kez bu kadar kalabalıklardan keyif alabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Eve tıkanıp günü yalnız geçirmemen gerekecek. Daha sosyal bir hayat sana kendini çok daha iyi hissettirebilir. Enerjini daha iyi yönlendirebilmek için sevdiğin insanlarla daha keyifli ortamlara girebilirsin. Bu sana çok iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin insanlarla keyifli ortamlara girmek kısmetini de açabilir. Sana ilgi gösteren bir insanla tanışabilirsin. Aşkta daha keyifli bir etki görmek kalbini hızlıca attırabilir. Flörtleşmeler keyfini yerine getirecek.

Para

İş konularında güzel gelişmeler görebilirsin. Aldığın güzel haberleri sevdiklerinle kutlamak isteyebilirsin. Biraz daha para harcamaya açık olabilirsin. Ancak bu durum sana sıkıntı yaratmayacak, para harcamaktan keyif alabilirsin bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (21 Kasım 2022 Pazartesi)

Genel

Bugüne bomba gibi başlayabilirsin. Arkadaşların veya iş ilişkilerinin olduğu insanlar sana çok güzel haberler getirebilirler. Yeni başlangıçlar için güzel zeminler oluşabilir. Daha hızlı ve aktif bir biçimde hayata adapte olabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini çok daha iyi hissetmen olası bugün. Haftaya daha iyi başlayabilirsin. Enerjinin giderek yükseldiğini görebilirsin. Gününü daha rahat kontrol edecek ve sağlığına daha dikkat edecek bir hale gelebilirsin.

Aşk

Aşka odaklanırken için daha rahat olabilir. Eğer hayatında birisi varsa onunla alakalı içinin daha da rahatladığını, ona daha fazla güvendiğini fark edebilirsin. Kalbinin güvende olduğu hissine kavuşmak aşkı daha tatlı hale getirebilir sana.

Para

Özellikle iş konularında daha iyi gelişmeler görmen olası bugün. Zihnini bu konulara verdiğin zaman neleri başarabileceğini görmek seni mutlu edecek. Kaldı ki bazı şeyler zihninde yaşanmayacak, güzel fırsatlar kapına da gelebilir!


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel