21 Kasım 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 21 Kasım 2019 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (21 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

Bugün duygusal konularda daha keyifli şeyler yaşayabilirsin. Kendini bu tür konulara açmak, genel olarak kendini nasıl hissettiğini de etkileyecek. İçine kapanmamalı ve etrafında olan bitene uyum göstermelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yeteri kadar vitamin aldığına dikkat etmelisin. Hem bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek hem de vücudunun işleyişini kolaylaştırmak için taze bir şekilde vitamin tüketmen gerekecek. Bugün sağlıklı beslenme konularına özen gösterebilirsin.

Aşk

Bugün aşk konularında değişimler yaşayabilirsin. Her zamankinden farklı bir etki hayatında olabilir. Bu güzel etkinin sana daha güzel ve yapıcı bir aşk konusu açmasına fırsat tanımalı ve olanlara kendini açmalısın.

Para

Parasal konularda kararlar alırken kendine göre davranman gerekecek. Çevrendekilere uyum sağlamak ve onların isteğine göre kendini şekillendirmek seni üzebilir. Kendi paranı istediğin gibi harcayabilmelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (21 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

Bugün zihnini daha da açabileceksin. Etrafında olan bitene fazlaca odaklanabileceksin. Çevrendeki insanların hislerini ve düşüncelerini görerek adım atmak geleceğin için daha sağlam kararlar almana vesile olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermen genel olarak kendini nasıl hissedeceğini de etkileyecek. Sindirim sistemini yormamak ve daha sağlıklı tercihlerde bulunmak kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayabilir bugün.

Aşk

Bugün aşk konularında çok hızlı davranabilir ve daha sonra pişman olabilirsin. Sevdiğin kişiyle arandaki iletişimin kötü bir noktaya gelmemesi için kafanı toparlaman gerekecek. Bugün kendine zaman ayırmak daha iyi olabilir.

Para

Bugün parasal konularda yeni fikirler elde edebilirsin. Kendini daha iyi hissetmek için yaratıcılığa önem vermen gerekecek. Maddi konularda atacağın adımları belirlemek ve yeni stratejiler geliştirmek için iyi bir gündesin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (21 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

İnsanlarla arandaki iletişim daha da artacak bugün. Bu iletişimi nasıl yönlendireceğin önemli olabilir. Özellikle aşk konularında karşındaki insanın fikirleri ve düşünceleri gündemini çok meşgul edebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığına daha fazla özen göstereceğin bir gündesin. Kendini nasıl hissettiğin ve bunu nasıl değiştirebileceğin önemli olacak. Daha sağlıklı kararlar almak için kendini zorlayacak ve bazı değişimlere gidebileceksin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile ilginç konular hakkında konuşabilirsiniz bugün. Herkesin farklı bir düşüncesinin olduğu konuların gündeme gelmesi, birbirinizi tanımada faydalı olacak. Birbirinize karşı anlayışlı olmanız gereken bir gün.

Para

Bugün kendine bir bütçe ayarlamak ve bu bütçe içerisinde kalmak daha iyi olabilir. Her şeyin fazlasına yöneleceksin bugün. Bu durumu masraflarına ve harcamalarına yansıtmamalı, gereksiz yere para savurmamalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (21 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

Aşk konusunda kendini biraz geriye çekmek daha iyi olabilir. Bugün, karşındaki insanın kendini ifade etmesi daha önemli olabilir. Bu tür konularda aceleci davranmamak, aşk ile alakalı içinin daha rahat etmesine vesile olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Duygusal gerilimler gününün nasıl geçeceğini etkileyebilir. O yüzden bugün dinlenebilmeli ve vücudundaki gerginliği üstünden atabilmelisin. Sağlığını düşünerek hareket etmelisin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişim, aşk konusunda nereye yöneleceğinize etki edecek. Bazı konularda daha dikkatli adımlar atmak ve aranızda gerginlikler oluşmaması için özenli davranman gerekebilir bugün.

Para

Bugün parasal konulara ve işe odaklanmak daha iyi olabilir. Çevrendeki insanların senin dikkatini dağıtmasına izin vermemeli ve işine odaklanmalısın. Kendini iş ve parasal konulara verince daha güzel sonuçlar elde edebilirsin bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (21 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

Aşk konusunda daha fazla adım atman gerekebilir bugün. İçinde bulunduğun durumu anlamak ve ona göre hareket etmek aşk konularında daha keyifli etkileri hayatına çekecek. Kendi mutluluğun için dikkatli davranmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunun dengesini kurman gerekebilir. Hem zihinsel hem de bedensel olarak kendini iyi hissetmek için daha düzenli bir hayat gerekebilir. Bugün kendine biraz daha fazla özen göstermelisin.

Aşk

Aşk konuunda negatif olayları üstünden atmak için kendine zaman vermen gerekebilir. Karşı tarafın kendini ifade etmesi için fırsat tanımak, aranızdaki negatifliği atmak için güzel bir adım olarabilir. Bu konularda daha yapıcı davranman gerekecek.

Para

Parasal konularda daha şanslı olacaksın bugün. Elini attığın konulardan güzel kazançlar elde edebilirsin. Yeni projelere başlamak ve ileriye dönük adımlar atmak için güzel kararlar alabileceksin. Bu güzel şansı iyi değerlendirmelisin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (21 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

Bugün dikkatini nereye vereceğin önemli olacak. Hangi konuya odaklanırsan o konuda gelişmeler yaşayacaksın. O yüzden keyifli ve güzel şeylere odaklanmak sana daha güzel bir gün geçirmen için fırsat verebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Düzenli egzersiz ve yeme planı sana daha iyi gelecek. O yüzden bugünden planlar yapmak sana iyi gelebilir. Eğer sürdürdüğün bir plan varsa bugün bu planı biraz daha çeşitlendirebilir ve gününü hareketlendirebilirsin.

Aşk

Aşk konusunda olduğun gibi davranmak ve içinden gelene önem vermek sana iyi gelebilir. Büyük beklentiler içerisine girmeden keyifli bir gün geçirmek, güzel bir flörtün hayatına girmesine vesile olabilir.

Para

Maddi konularda sadece eskiden gelen inanışlarınla fazla yol kat edemeyeceksin bugün. Geleceğe dönük yeni adımlar atmak ve parasal açıdan daha farklı stratejiler geliştirmek seni daha rahat ettirebilir. Kendini yenilemen gerekecek bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (21 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

Etrafındaki insanların fikirlerine gereğinden fazla önem vermemelisin. Kendine göre bir hayat tarzı belirlemek ve kendi adımlarını atmak sana daha iyi gelebilir. Kendi mutluluğun için içinden geldiği gibi davranmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sıcak bir banyo sana daha iyi gelebilir bugün. Duygusal gerilimleri üstünden atmak ve daha keyifli konulara odaklanmak için bu eylem gerekli olacak. Kaslarını esnetmen ve üstündeki yorgunluğu atman kendini daha iyi hissettirecek.

Aşk

Bugün içinden geldiğin gibi davranmak sana daha iyi gelebilir. Aşk konularında daha keyifli şeyler yaşamak için sıradanlığa değil içinden gelen değişikliğe güvenmelisin. Yeni bir aşk kapıda olabilir.

Para

Daha önceden yaşanan konuları gözlemlemek ve maddi konularda yaşanılan durumları irdelemek ilerisi için daha iyi olabilir. Daha önceden yaptığın gereksiz masrafları görüp bunları hayatından çıkarmak için iyi bir gündesin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (21 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

Bugün adımlarında dikkatli olmalı ve aceleci davranmamalısın. Duygusal konuları içeren mevzularda daha sağlam basman gerekecek yere. Kafana göre çıkarımlar yapıp ona göre hareket etmek yerine aşk konularında karşı tarafın adımlarını beklemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersiz ve uyku düzenine daha fazla odaklanman gerekecek bugün. Daha düzgün bir rutin oluşturmak için bu ikisine özen göstermeli. Egzersiz konularında tembellik yapmamalı ve uyku düzenin için erkenden yatağa girmelisin.

Aşk

Bugün aşkı farklı ortamlarda bulabilirsin. Daha farklı bir gün geçirmen aşk konularını hayatına daha hızlı çekebilir. Her zamankinden farklı şeylere odaklanman karşına daha keyifli insanları çıkarabilir bugün.

Para

Yakın bir zamanda çok fazla para harcaman gerekebilir. Veya daha fazla para ile muhatap olabilirsin. Ama bugün işine odaklanmalı ve ileride gerçekleşebilecek durumlar için hazırlık yapmalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (21 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

Bugün aşk konularına daha fazla odaklanabilirsin. Bazı konuların kendiliğinden gelişmesi için fırsat tanıyacaksın. Bunun yanında kendi istediğin gibi şeyler yaşamak için de yavaştan yer yapabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve duygusal gerilimleri hayatından çıkarmak bugün önemli olabilir. Kafanı toparlamak ve istediğin gibi bir gün geçirmek için stresin etkilerini üstünden atabilmen gerekecek. Açık havada bulunmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile farklı şeylere yönelmeniz size daha iyi gelebilir. Eğer bir süredir birlikteyseniz ve olaylar monotonlaştıysa bugün adım atmalı ve daha farklı olan konulara odaklanmalısınız.

Para

Kendin için masraflar yapabilirsin bugün. Kendine para ayırmak ve seni mutlu edecek şeylere para harcamak sana daha iyi gelebilir. Bugün parasal konularda kendine nazik davranmalı ve istediğin gibi hareket etmelisin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (21 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

Yeni bir insana ilgi duyabilirsin bugün. Bu kişi ile benzer zevkleriniz olabilir. Bu tür konulara odaklanmak ve güzel muhabbetler etmek senin için daha keyifli bir gün demek olacak. O yüzden kendini içine kapatmamalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Duygusal bütünlüğün, genel sağlığın için önemli olabilir. Kendini nasıl hissettiğin, fiziksel olarak halihazırdaki durumunu da etkileyebilir. O yüzden keyfini yerine getirecek şeylere odaklanmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

Kendini aynada nasıl gördüğün, aşk konusunda da nasıl hissedeceğini belirleyebilir. Hoşlandığın kişinin ilgisini çekecek özeni göstermek sana daha keyifli bir gün geçirmek için fırsat tanıyabilir.

Para

Maddi konularda ileride yapabileceğin masraflar için bugünden hazırlık yapmalısın. Eğer almak istediğin bir şey için para biriktiriyorsan bu paraya sağlam tutunman gerekecek. Gereksiz masraflardan kaçınmalısın bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (21 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

Aşk konularına kafanı çok takabilirsin. Hoşlandığın kişi ile aranda olabilecekleri çok fazla düşünmek negatif enerji çekecek. O yüzden daha farklı konulara vakit ayırabilmelisin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sakin kalmak ve uzun yürüyüşlere çıkmak zihnini boşaltmana yarayacak. Aynı zamanda bitki çayları içebilir ve kafanı toparlamak için biraz yalnız kalabilirsin. Bugün duygularını ve düşüncelerini kontrol altına alman daha sağlıklı olabilir.

Aşk

Bugün aşk konularında kafan karışabilir. Karşı tarafın hislerini ve duygularını tam olarak onların ağzından duymadan kendi içinde çıkarımlar yapabilirsin. Kalbinin kırılmaması için bu konularda acele etmemen gerekecek.

Para

Masraflara karşı dikkatli olmalısın. Ani kararlarla büyük masraflara girmemelisin. Parasal konularda daha dikkatli davranman sana paranın kıymetini gösterecek. Alışverişlere bir bütçe ile girmeli ve fazlasını harcamamalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (21 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

Bugün aşk konularında temkinli olman gerekecek. Duygu ve düşüncelerini insanlara karşı açarken kendini fazlaca kaptırabilirsin. Bu yüzden biraz geri durmalı ve karşı tarafın da bir şeyler söylemesi için fırsat tanımalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Fiziksel olarak kendini daha iyi hissedeceğin bir gündesin. Enerjini istediğin her konuya yönlendirebileceksin. Ancak fevri davranışlar ve agresifliği göz önünde bulundurarak biraz daha sakin bir gün geçirmen gerekebilir. Açık havada derin nefes egzersizleri sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Eğer sevdiğin birisi varsa ve aranızda keyifli bir muhabbet varsa, karşı tarafın senin için bir şeyler yapmasına fırsat tanıman gerekecek. Eğer hoşlandığın ancak açılamadığın birisi varsa o kişinin, kendi duygularını anlaması için zaman tanıman gerekebilir.

Para

Bugün kendini işine odaklayabileceksin. Sadece parasal getirisinden dolayı değil, bazı şeyleri istediğin gibi yoluna koymak isteyeceksin. Bu konuda atacağın adımlar sana daha iyi gelecek bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel