21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 21 Haziran 2019 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (21 Haziran 2019 Cuma)

Genel

Bugün kelimeler, kendini ifade etmede çok yeterli olmayabilir. Kendini daha iyi anlatmak için mimiklerine ve hareketlerine dikkat etmelisin. Bu sayede çok daha iyi bir iletişim kurman mümkün. Hislerinin artacağı bir gündesin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Genel olarak sağlığına neyin iyi gelip gelmediğini anlaman gereken bir gün olabilir. Diyetinde değişiklikler yapabilir ve sana daha iyi gelen sebze ve meyvelere odaklanarak sindirim sistemini rahatlatabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişiye kendini ifade etmek isteyebileceğin bir gündesin. Bu kişi ile açıkça konuşmak seni daha iyi bir ruh haline sokacak. Sonucu ne olursa olsun bu konularda açıklık elde edecek ve kendini çok daha rahat hissedeceksin.

Para

Maddi konularda bazı planlarını gözden geçirmen gerekebilir. Özellikle insanlarla alakalı kısımlarda daha dikkatli adımlar atmalı ve olayları ego savaşlarına çevirmeden bir kazanç yarışına girmelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (21 Haziran 2019 Cuma)

Genel

Bugün zihninin yavaşladığını hissedebilirsin. Bir tembellik göstergesinden çok dikkat dağınıklığı olabilir bu durum. Dikkatini toplamakta zorlandığın için yeni kararlar almak sana daha da uğraştırıcı gelebilir. Kendine dikkat etmelisin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Daha fazla hareket etmek ve ortam değişikliğinde bulunmak hem fiziksel sağlığına hem de zihinsel sağlığına iyi geliyor. Bugün olabildiğince hareket etmeli ve farklı ortamlarda bulunarak kendini tazelemelisin.

Aşk

Aşkta kaygılarla hareket etmemen gerekecek bugün. Bazı şeylerin senin kontrolünde olmaması seni yorsa da oluruna bırakmayı öğrenmelisin. Oluruna bırakacağın şeyler, seni düşündüğünden daha da mutlu edebilir bugün.

Para

Maddi konularda ve işler ile alakalı daha dikkatli düşüneceğin bir gün. Yeni fırsatları değerlendirmek ve daha fazla para kazanmak gibi hedeflerin olacak. Bunu değerlendirirken zihninin maddi kaygılarla dolu olmadığından emin olmalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (21 Haziran 2019 Cuma)

Genel

Bugün kendini ifade etmek daha da kolaylaşacak senin için. Etrafındaki insanlara bazı durumları aktarmak daha kolay olacak ve bu sayede iş gibi konularda daha güzel gelişmeler yaşayabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Stresli bir ortamda bulunmak bazen kaçınılmaz olabilir. Ancak stresin etkilerini azaltmak bizim elimizdedir. Açık havada vakit geçirmek, derin nefes egzersizleri ve bir yürüyüş stresin etkilerini azaltmada birebir olacak senin için.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile arandaki duyguların arttığını fark edebilirsin bugün. İlk defa baş başa kalacaksanız bugün aranızdaki duyguların yoğunluğu seni şaşırtabilir. Aşkta sürprizlere hazır olmalısın bugün.

Para

Sevdiklerinle ortak bir bütçe oluşturmak gibi konulara odaklanabilirsin bugün. Hem arkadaşlarınla güzel vakit geçirmek hem de bunun masrafını birlikte çıkarmak sana daha iyi gelecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (21 Haziran 2019 Cuma)

Genel

Etrafındaki insanların senden bir şeyler sakladığını fark edebilirsin bugün. Düşüncelerini kendine saklayacağın ve kolay ifade etmeyeceğin bir gündesin. Bu günde yeni şeyler öğrenmek ve fikirlerini şekillendirmek için iyi bir fırsatın olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

İçinde bulunduğun ortamın uyum içerisinde olması, temiz olması ve sana huzur vermesi için bazı şeyler yapabilirsin bugün. Gerek değişimler gerekse temizlik, hem kafanın dağılmasını hem de içinde bulunduğun ortamı düzeltmede faydalı olacak.

Aşk

Duygularında iniş ve çıkışların hızlıca gerçekleştiğini görebilirsin bugün. Ani kararlar almaktan kaçınmalı ve dikkatle hareket etmelisin. Bu duygu değişimleriyle hareket etmek daha sonra pişman olmana sebep olabilir.

Para

Maddi konularda hayal ettiğin şeylere daha da yakın olacaksın bugün. Para söz konusu olduğunda hedeflerin ve atacağın sağlam adımlar bugün daha iyi sonuçlar almana vesile olabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (21 Haziran 2019 Cuma)

Genel

Bugün bazı şeyleri kendini yormadan halletmeye bakmalısın. Kendini çok yormak ve normalden daha fazla hareket etmek daha farklı sonuçlar almanı sağlamayabilir bugün. O yüzden esnekliğini korumalı ve sakince düşünüp hareket etmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Dengeni sağlamak için kendine dikkat etmen gereken bir gün. Vücudunun dengesini korumak ve genel olarak kafanın daha rahat olması için yoga gibi egzersizlere odaklanabilirsin bugün.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile arandaki iletişim hiç beklemediğin bir noktaya gelebilir. Kafanı kurcalayan mevzuların daha rahat konuşulacağı ve ardından kendini çok daha iyi hissedeceğin bir gün olabilir bugün.

Para

Etrafındakilerin güvenini kazanman için ilk önce kendine güvenmen gerekecek. Maddi konularda öne çıkmak için kendine daha fazla güvenmeli ve adımlarını daha sağlam atmalısın bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (21 Haziran 2019 Cuma)

Genel

Etrafındaki insanlarla aranda fikir ayrılıkları olabilir bugün. Ancak bu durumun kendi özgüvenine yansımasına izin vermemeli ve söylediklerinin arkasında durmalısın. Bildiklerine ve kendi davranışlarına güvenmelisin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücuduna en çok neyin yaradığını, neyin yaramadığını kestirmek için iyi bir gün. Daha önceden süregelen bazı egzersizlerin çok da faydalı olmadığını fark edebilirsin. Sağlığını daha iyi bir duruma getirmek için güzel adımlar atabilirsin bugün.

Aşk

Bugün aşkta sürprizlere hazırlıklı olmalısın. Keyifli ve güzel etkilere açık olmalı ve karşına çıkacak yeni insanlara daha fazla fırsat tanımalısın. Çok şaşıracağın ve mutlu olacağın bir gün olabilir bugün.

Para

Bugün sorumluluklarını yerine getirmekten kaçınmamalı ve maddi konulara ayrı bir dikkatle bakmalısın. Emeklerinin sonucunu almaya başlayacağın bu günlerde ufak tefek sıkıntıları fark etmen olası.
Başak Burcu Günlük Yorumu (21 Haziran 2019 Cuma)

Genel

Bugün iletişim konularında çok daha rahat olacaksın. Kendini ifade etmek senin için zor olmayacak. Öğreneceğin bir bilgiyi etrafındakilerle paylaşmak da önceliğin olabilir. İnsanlar ile ilişkilerin ön plana çıkacak bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun neye ihtiyacı olup olmadığını düşünüp karar vermen gerekiyor. Bugün, sağlığın konusunda neye öncelik vereceğini düşünmelisin. Daha sonra atacağın adımları belirlemeden önce hangi konuda kendini daha iyi hissetmek istiyorsun, ona karar verme zamanı.

Aşk

Bugün konuştuğun bir kişi hakkındaki hislerinde bazı değişimler olabilir. Daha önceden fark etmediğin huylarını fark edebilir ve bu kişiye karşı net bir bakış açısı yakalayabilirsin. Bazı olaylara daha net bakabileceksin.

Para

Maddi konularda etrafta olan bitene ayrı bir ilgi duyabilirsin bugün. Söylenenlere ve söylenmeyenlere dikkat ederek maddi konular ile alakalı güzel analizler yapabilirsin. Parasal konularda dikkatli olmalısın bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (21 Haziran 2019 Cuma)

Genel

Vücudunda dikkat etmen ve hareketlerinde ölçülü olman gereken bir gün. Bugün bazı işleri halletmek için içinde gereken enerjiyi bulamayabilirsin. O yüzden bugünden önlemler almak daha iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Daha fazla su tüketmeli ve vücudunu yoran yiyecek ve içeceklerden uzak durmalısın bugün. Vücudunun daha iyi hissetmesi ve genel olarak daha fazla enerji sahibi olman için ufak ama faydalı adımlar atman gerekecek.

Aşk

Bugün sürprizlere açık olmalısın. Bulunacağın bir ortamda normalde hiç dikkatini çekmeyecek olan birisine karşı hislerin olduğunu fark edebilirsin. İlgini çekecek olan kişi ile güzel muhabbetler edebilirsin bugün.

Para

Maddi konularda bazı şeyleri daha dikkatli incelemen gerekecek. Uğraştığın şeylerin gizli yüzleri olabilir. Etrafta nelerin söylendiği, nelerin söylenmediği ve nasıl bir yol izlendiğine bak. Maddi konularda bugün sadece kendine güvenmelisin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (21 Haziran 2019 Cuma)

Genel

Bugün daha yaratıcı olabilirsin. Karşına çıkan mevzulara daha dikkatli çözümler bulabilirsin. Bugün karşına çıkan mevzular için sakin davranmak ve kontrolü elden bırakmamak sana daha fazla şey katabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün yediklerine dikkat etmen gerekecek. Sindirim sistemini fazla yormamalı ve bünyeni kuvvetli tutmak için bol bol vitamin tüketmelisin. Yediklerine genel olarak daha fazla dikkat etmeye başlamak için güzel bir gün.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile aranda yaşanacak ufak bir iletişimsizlik ona daha dikkatle bakmanı sağlayabilir. Bu kişiyi daha da merak edebilir ve onunla vakit geçirmek için fırsat kollayabilirsin bugün.

Para

Maddi konularda nasıl bir yol izleyeceğini bilemeyebilirsin bugün. Harcamalar konusunda kararsız kalabilirsin. Böyle durumlarda yapacak en iyi şey büyük adımlar atmamaktır. Daha sonradan pişman olacağın masrafları yapmamaya çalış bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (21 Haziran 2019 Cuma)

Genel

Bugün ufak tefek zevklere odaklanman gerekebilir. Detaylarda birçok keyif veren unsur bulabilirsin. Büyük işlerin peşinden koşmak yerine sahip olduğun şeylerin keyfini çıkarmaya bak bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kafanda koyduğun hedeflere daha kolay ilerleyebilirsin. O yüzden sağlığın ile alakalı güzel hedefler seçmelisin. Gerek diyet, gerekse egzersiz olsun, kafana koyduğunu gerçekleştirebileceksin.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile arandaki olaylar senin için normalden farklı bir şekilde ilerleyebilir. Ancak bugün beklentilerinin dışında yaşanan gelişmeler ileride "iyi ki" dedirtecek cinsten olabilir.

Para

Parasal konularda kendini ifade etmek biraz zor gelebilir. Seçtiğin kelimeler etrafındakilere garip gelebilir. Para mevzularında kendine güvenmeli ve neyi hak ettiğini ifade edebilmelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (21 Haziran 2019 Cuma)

Genel

Bugün senin için yoğun geçebilir. Yapman gereken birden fazla iş çıkabilir ve aniden sorumlulukların artabilir. Bütün bunlarla başa çıkmak seni yorsa da günün sonunda ne kadar verimli olduğunu fark edip sevineceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kan dolaşımını hızlandıracak ve kalp atışını arttıracak egzersizlere odaklanman gerekebilir bugün. Pilates, koşu gibi egzersizler kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayacak.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile görüşme planlarında bazı aksaklıklar olabilir. Bu durum en başta canını sıksa da daha sonra başka şeylere vakit bırakacağı için iyi bile gelebilir sana. O yüzden rahat davranman gerekecek bugün.

Para

Parasal konularda hassas bir gün olacak senin için. Gerek harcamalar, gerekse kazançlar olsun bazı şeyleri çok ciddiye alabilir ve büyük tepkiler verebilirsin. Kazancının peşine düşme günü.
Koç Burcu Günlük Yorumu (21 Haziran 2019 Cuma)

Genel

Bugün yeni şeyler öğrenebileceğin bir gün. Özellikle emek verdiğin konularda bilmediğin şeylerin ortaya çıkması seni biraz strese sokabilir. Bu olayların üstesinden gelmek için yaratıcılığını kullanman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bulunduğun ortam sana stres kaynağı olabilir. Bu durumu değiştirmek zor olsa da stresi vücudundan atmak o kadar zor olmayabilir. Yoga, esneme hareketleri ve bol su tüketimi, stresin etkilerini azaltmakta yararlı olacak sana.

Aşk

Bugün sürprizlere hazırlıklı olmalısın. Eğer sevdiğin bir kişi varsa ve bugün görüşecekseniz, hiç beklemediğiniz bazı olaylar gerçekleşebilir ve olayı hareketlendirebilir. Esnek kalmakta fayda var.

Para

Maddi durumların ruh halini çok kolay etkileyebileceği bir gün. Ancak paranın gidişatının senin üzerinde bu kadar etkisinin olmaması lazım. Hislerini kontrol etmeli ve seni neyin üzdüğünü bulup bakış açını değiştirmelisin bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel