21 Eylül 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 21 Eylül 2020 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (21 Eylül 2020 Pazartesi)

Genel

Bazı değişimler yapmak için iyi bir gün olabilir. Hayatında genel olarak veya özellikle sosyal çevrende farklılıklar olabilir. Değişime ayak uydurabilmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

2/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek bugün sana daha iyi bir enerji verebilir. Şekerli veya gazlı içecekler tüketmek yerine su tercih etmelisin. Böylece enerjinin daha da arttığını görebileceksin.

Aşk

Gün içinde aşk ile alakalı çok fazla heyecanlı beklentin olmasa da ilerleyen saatlerde daha keyifli gelişmelerle karşılaşman olası. Aşka bakış açını değiştirecek güzel gelişmelerle karşılaşabilirsin.

Para

Paranı kimle paylaştığına dikkat etmen gerekecek. Sana masraf çıkarmamak istediğini ve senin tarafında olduğunu söyleyen insanlara iki kere dikkat etmelisin üstelik. Kimle paranı paylaştığın önemli olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (21 Eylül 2020 Pazartesi)

Genel

İletişim ve bilgi alışverişi önemli olabilir. Kimle ne konuştuğun, nelerden bahsedildiği önem kazanacak. Bilgi alışverişinde yanlışlar olmaması için bazı şeyleri iki kere teyit etmen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Diyet ve egzersiz konularına bir bütün olarak odaklanmalısın. İşlenmiş ve şekerli gıdaları azaltmak, yanında da daha fazla hareket etmek sana çok daha iyi bir enerji sağlayabilir. Bugün bu konulara özen göstermelisin.

Aşk

Hayatında kimse yoksa bugün insanlarla olan iletişimine dikkat etmen gerekebilir. Çünkü hiç beklemediğin bir noktada keyifli gelişmelerle karşılaşabilirsin. Aşk konularında güzel iletişimler seni heyecanlandırabilir.

Para

Durum değerlendirmesi yapmak için önemli bir gün olabilir. Bir şeylerin iyi mi kötü mü olduğunu direkt olarak gözlerinle görmek sana daha iyi gelebilir. Mantıklı kararlar almak için kendi gördüklerine inanmalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (21 Eylül 2020 Pazartesi)

Genel

Hiç beklemediğin noktalarda destek alabilir, maddi olarak kendini daha iyi hissedebilirsin. Bu güzel iletişim ve beklenmedik gelişmeler hayatta hala güzel şeylere yer var demene vesile olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stres ve gerginliklerle başa çıkmak için biraz kafanı dinlemen gerekebilir. Sağlıklı kararlar almak için kafanı toparlaman gerekecek. Duygusal gerginliklerle başa çıkmak adına bugün dikkat etmen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızdaki iletişimin ve bağın daha da arttığını hissedebilirsin. Daha sağlıklı ve keyifli gelişmeler, iletişim artışı gibi konular size daha iyi gelecek bugün.

Para

Düşündüğün kadar paran olmasa da sahip olduklarına güzel şeyler yapmaya vakit ayırabileceksin. "Keşke daha fazlası olsa" değil de "Şükür ki bu var" demek bütün modunu değiştirebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (21 Eylül 2020 Pazartesi)

Genel

Çevrenden destek görmen olası. Sıkıntıda olduğun veya zorlandığın konularda sevdiğin kişilerin desteğini görebilirsin. Ancak bu desteklerin karşılıksız olduğundan veya bir alt metni olmadığından emin olmak sana düşecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı kararlar almak demek hayata bir denge getirmek demektir. Yediklerinde, hareketlerinde ve dinlenmende sana yaramayan şeyleri hayatından çıkarman gerekebilir. Bugün bu konularda dikkatli düşünebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli vakitler geçirmek için aklına bazı fikirler gelebilir. Bir şeyleri başlatan taraf sen olabilirsin. Göstereceğin özen, karşındaki insanın kalbini ısıtabilir.

Para

Maddi konularda şansın dönebilir. Daha güzel gelişmelerle karşılaşabilirsin. Etrafında olan biteni iyi analiz ederek kendini sağlama alabilirsin. Maddi açıdan keyfin yerine gelecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (21 Eylül 2020 Pazartesi)

Genel

Bir şeylere daha fazla hevesle odaklanabilmelisin bugün. Can sıkıntısı veya gerginlikle olaylara odaklanmak yerine daha keyifli konularda güzel gelişmelere kendini açmak sana düşecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Pandemi sürecinde kendin için eksik bıraktığın şeylere odaklanman gerekebilir. Hareketsizliğin ileride sıkıntı çıkarmaması için bugün nasıl egzersizi artıracağına odaklanman gerekebilir.

Aşk

Kendine en yakın gördüğün kişi ile arandaki iletişime özen göstermen gerekebilir. Sevdiğin, değer verdiğin bu kişiyi boşlamamalı ve aranızdaki iletişimi kuvvetli tutmalısın. Bugün bazı şeyler sana düşebilir.

Para

Maddi konularda güzel gelişmeler görmek için kendini doğru ifade edebilmen gerekecek. Bir rekabet veya üste çıkma durumu olabilir. Kendini mantıkla ifade etmek parasal gelişmeleri kapına getirebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (21 Eylül 2020 Pazartesi)

Genel

Etrafındakilerin gazına gelerek harekete geçmemeli ve kendi kararlarını almalısın. Sağlam bir duruş sergilemek ve çevreyi okumak senin için önemli detaylar olacak bugün. Dikkatli olmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı kararlar almak ve kendine çekidüzen vermek için iyi bir gün olabilir. İçinde bulunduğun ortamda nasıl egzersiz yapabileceğini düşünebilir ve bu konularda araştırmalar yaparak yeni başlangıçlara girişebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda ciddi bir atmosfer olabilir. Bir şeyleri iki taraf da çok ciddiye alabilir veya alınganlık yapabilir. Olabildiğince yapıcı kalmalı ve olayları büyütmemelisin.

Para

Maddi geleceğini umutlara ve dileklere bağlamamalısın. Ayakların yere daha sağlam basmalı. Bir şeyleri gerçeklerle görmek sana zor gelse de senin için önemli olan içinde bulunduğun durumu analiz edebilmek olacak.
Başak Burcu Günlük Yorumu (21 Eylül 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün arkadaşlıklar, konuşmalar ön planda olabilir. İnsanlarla arandaki iletişim sana neler yapman gerektiğini ortaya koyacak. Gündeminin büyük bir kısmı çevresel faktörlerden etkilenebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sevdiğin insanlarla konuşmak, keyifli sohbetler ve eğlenceli bir aktivite sana çok daha iyi gelebilir. Sağlığın için duygusal gerginliklerden kurtulman gerekecek. Bunun için bu konulara özen göstermelisin.

Aşk

Geçmişte kalan bir kişi ile tekrar iletişime geçebilirsin. Bu iletişim sizi tekrar bir araya getirmeyebilir belki ama bazı konularında daha da netleşmesine vesile olabilir. Bugün iletişimlere özen göstermelisin.

Para

Para harcamak için birden fazla şey dikkatini çekebilir. Ama neyin gerekli neyin gereksiz olduğuna kendin karar vermelisin. Maddi açıdan sağlam durman ve ona göre hareket etmen gerekecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (21 Eylül 2020 Pazartesi)

Genel

Keyfine göre davranmak iyidir ama tutarlı olup dikkatli davranmak daha iyidir. Bir şeyleri abartmamak, tutumluluğa özen göstermek bugün senin için iyi olacak. Kendini bu konulara açabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hijyen ve temizlik konuları bugün önceliğin olabilir. Yaşam alanını veya çalıştığın ortamı daha temiz hale getirmek hem fiziksel açıdan hem de zihinsel açıdan daha rahat etmene vesile olabilir.

Aşk

Bir süredir arkadaş olduğun bir insan ile aranızda bir flörtleşme yaşanabilir. Aşk konularına daha fazla odaklanabilirsiniz. Birbirinize daha farklı bir gözle bakmak aşk konularını gündeme getirebilir.

Para

Maddi olarak içinde bulunduğun durumu gözlemlemen gerekebilir. Yeni bir masrafa girmeden önce etrafında olan biteni net bir biçimde görmen gerekecek. Para harcarken aceleci olmamalısın bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (21 Eylül 2020 Pazartesi)

Genel

İletişim konuları gündemini değiştirebilir. Sevdiğin, değer verdiğin insanlarla iletişimini artırmak ve arkadaşlıklarını kuvvetlendirmek sana her şeyden kıymetli gelebilir bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersiz ve diyet konuları daha fazla gündeminde olabilir. Kendin için daha doğru kararlar alabilirsin. Hem beslenmene hem de egzersizine daha fazla özen gösterebilirsin.

Aşk

Bazı konulara sadece kendi bakış açından bakmak yeterli olmayabilir. Aşktaki mutluluğu görmek için empati yapman gerekecek. Karşındaki insanı anlamaya çalışmak aranızdaki uzlaşmacı tavrı destekleyebilir.

Para

Para ile arandaki muhabbet daha farklı bir hal alabilir. Kaçan kovalanır misali, paranın peşine düşebilirsin. Ancak ortada söz konusu olan şeyin bir insan olmadığını fark etmen, davranışlarında değişime gitmene vesile olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (21 Eylül 2020 Pazartesi)

Genel

Beklenmedik güzel gelişmeler kapını çalabilir. Sürpriz gelişmeler, yaşanacak güzel olaylar enerjini artırmana vesile olacak. Bazı konularda kendini daha rahat hissedebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz konularında daha kalıcı kararlar alman gerekebilir. Kendini daha kuvvetlendirmek için öz disiplinin üzerinde çalışman gerekecek. Sadece spor salonuna gitmek değil, kendi ortamında hareketlerini sıklaştırmak önemli, bunu görebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiye bir adım atmak için cesurca davranabilirsin. Aşk konularında daha mantıklı ve sağlam adımlar atman olası. Kendini ifade etmek senin için daha kolaylaşabilir.

Para

Alışkanlıklar ve öz disiplin ön plana çıkabilir. Parasal konularda daha güzel gelişmeler görmek için istikrar ve süreklilik isteyebilirsin. Kendi alışkanlıklarının veya para kazanma yolunun doğru olduğuna inanacaksın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (21 Eylül 2020 Pazartesi)

Genel

Çevrende bildiğin ama bir süredir konuşmadığın insanlarla aranda daha keyifli konuşmalar yaşanabilir. Bazı konularda kendini daha net ifade edebilirsin. Sosyal konularda yüz yüze görüşmeler zor olsa da iletişim açısından keyifli bir gün geçirebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığın için doğru kararlar almak ve bunları sürekli hale getirmek öz disiplin gerektirir. Bugün bu konularda kendini zorlayabilir ve sağlıklı bir rutin oluşturmak adına daha fazla çaba gösterebilirsin. Güzel kararlar almaya başlayarak hayatına bir yön verebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle paylaşmak isteyeceğin bazı güzel gelişmeler olabilir. Bir telefon konuşması veya görüntülü arama sizi daha da mutlu edebilir. Güzel şeyleri paylaşmak denilince aklına gelen ilk isim kalbine daha da yaklaşabilir ayrıca.

Para

Etrafındaki insanların yavaş kaldığını düşünebilirsin. Güzel gelişmeler beklerken çevrendekilerin bazı şeyleri çok ağırdan aldığını ve bunu kasıtlı yaptıklarını düşünebilirsin. Sinirlenmeden çözüm araman gerekecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (21 Eylül 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün zihnini açmak için sanatsal konulara daha fazla odaklanabilirsin. Güzel bir müzik dinlemek, iyi bir kitap okumak sana daha iyi gelebilir. Kendince daha keyifli bir vakit geçirmek isteyebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Güneşte fazla vakit geçirdiysen veya geçirmen gerekiyorsa vücudunun isteklerine daha fazla özen göstermen gerekebilir. Bol bol su tüketmen ve güneşe karşı kendini koruman önemli olacak.

Aşk

Aşk konularında beklenmedik bir durum ile karşılaşman olası. Bazı konularda daha sağlıklı hareket etmek için fırsatın olabilir. Eğer hayatında birisi varsa o kişiyi daha iyi anlamaya çalışabilir ve bazı konuları daha net görebilirsin.

Para

Bildiğin yoldan şaşmamak sana daha iyi gelebilir. Bildiğin gibi işlere odaklanmak ve bazı konularda risk aramamak senin için doğru olacak. Söz konusu olan para ise daha mantıklı kararlar alabilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel