21 Eylül 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 21 Eylül 2019 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (21 Eylül 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün etrafında olan bitene yetişmek için kendini zorlaman gerekebilir. Bazı yeni gelişmeler ile başa çıkmak için kafanı toparlaman gerekecek. O yüzden adımlarını dikkatli atmalı ve acele kararlar vermemelisin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersizin sağlık için önemi çok büyüktür. Önemi büyük olan bir başka şey de vücudun yeteri kadar dinlenmesi. Hem egzersiz hem de dinlenmenin dengede olması kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayacak bugün.

Aşk

İnsanlarla daha fazla vakit geçireceğin bir gündesin. Sosyal ortamlarda keyifli sohbetler, hiç beklemediğin birisi ile yakınlaşmanı sağlayabilir. Aşk konularında kendini güzel sürprizlere açman gerekecek bugün.

Para

Gereksiz masraflar yapmaman gereken bir gündesin. Alışverişin dozunu kaçırabilir ve aslında çok da ihtiyacın olmayan, sonradan pişman olacağın şeylere para verebilirsin. İradene sahip olman gerekecek bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (21 Eylül 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün senin için güzel bir gün olacak. Keyfinin yerinde olacağı ve sosyal konulara daha fazla önem vereceğin bir gün. Daha önceden yaşadıklarını değerlendirmek ve daha objektif kararlar almak kendin için düzgün bir yol çizmeni sağlayacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sana fayda sağlamayan alışkanlıklarına bir dur diyebilirsin bugün. Sağlığına iyi gelmeyen birçok şeyi hayatından çıkarmak isteyebilirsin. Yeme alışkanlıklarını değiştirebilir ve egzersiz konularında daha seçici olabilirsin bugün.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek için güzel bir gün olacak. Bu kişi ile daha anlamlı sohbetler etmek ve onu daha yakından tanımak, kalbinin daha hızlı atmasını sağlayabilir.

Para

Parasal konularda sakin bir gün seni bekliyor olacak. Çok fazla masrafa girmeyeceğin ve elinde bulunan paralara şükredeceğin bir gündesin. Keyfini çok fazla kaçıracak harcaman olmayacak bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (21 Eylül 2019 Cumartesi)

Genel

Sevdiğin bir arkadaşın ile aranda bir gerginlik varsa eğer bugün bu konulara odaklanabilirsin. Aranızdaki bu durumu çözmek arkadaşlığınızın daha da kuvvetlenmesini sağlayacak. O yüzden bu arkadaşına daha fazla vakit ayırmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen sadece kilonu koruman için gerekli değildir. Vücuduna yaramayan gıdaları kesmen, kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayacak. Sindirim sistemine ağır gelen gıdaları kesmek için bir adım atmalısın bugün.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile güzel sosyal ortamlara girebilirsiniz. Arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirmek ikinize de ferah bir ortam yaratabilir. Aranızda yaşanan gerginlikleri geride bırakmak için güzel bir fırsatınız olacak bugün.

Para

Para kazanmak için seni en çok etkileyen şey işine gösterdiğin ilgi olacak bugün. Heveslendiğin konularda paralar kazanmak beklediğinden daha keyifli bir gün geçirmeni sağlayabilir. Sevdiklerine de destek olabileceğin bir gündesin bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (21 Eylül 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün üstünden büyük bir yük kalkıyor gibi hissedebilirsin. Son zamanlarda üstüne ağırlık olan ve duygusal olarak yoran bazı mevzular varsa bugün bunları sonlandırabilecek ve rahatına bakabileceksin. Daha fazla hareket etmek de sana güzel etkiler katacak bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Esneme hareketlerini artırman ve bol bol su tüketmen, uyku düzenini tekrar sağlamanı kolaylaştırabilir. Vücudunu rahatlatmak için daha fazla çaba sarf etmen gerekecek bugün. O yüzden esneme hareketlerine özen göstermelisin bugün.

Aşk

Bugün aşk konularına konsantre olamayabilirsin. Senin için önem taşıyan konularda bir ilişki yer edinemeyebilir bugün. Kafanı toparlamak için kendine zaman ayırmak ve aşk konularını zamana bırakmak sana daha iyi gelebilir.

Para

Kendine iyi davranman gereken bir gündesin. Bugün kendi için harcamalar yapabilir ve daha mutlu olabilirsin. Parayı kazanmak kadar harcamak da önemli olacak senin için. Seni mutlu edecek bir şey alabilirsin bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (21 Eylül 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün insanlarla arandaki muhabbeti biraz daha resmi tutman gerekebilir. Eğer halledilmesi gereken bir iş varsa veya sorumluluklar ön plandaysa, o zaman işe duyguları karıştırmamalı ve fikir ayrılıklarından uzak durmalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Açık havada uzun bir yürüyüş kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak bugün. Hem zihnini boşaltmak hem de kan dolaşımını arttırmak için yürüyüş gibi egzersizlere önem göstermen gerekiyor bugün. O yüzden boş vaktini dikkatli değerlendirmelisin.

Aşk

Bugün aşkta sürprizler seni bekliyor olacak. Bazı şeylerin kendiliğinden yoluna girmesi ve bazı şeylerin aniden gidişat değiştirmesi gününün nasıl geçeceğini belirleyecek. Aşk konularını oluruna bırakman gerekecek bugün.

Para

Bugün ortak iş yaptığın insanlardan güzel kazançlar elde edebilirsin. İki tarafı da mutlu edecek gelişmeler aranızdaki güven duygusunu sağlamlaştırabilir. Parasal olarak etrafındaki insanlara normalden daha fazla vakit ayırabilirsin bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (21 Eylül 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün ortada bir gerginlik varsa eğer bunu görmezden gelmeye çalışmamalısın. Ortadaki sıkıntıyı çözmek için senin bir adım atman gerekebilir. Hayatını kolaylaştırmak için insanlarla arandaki iletişime dikkat etmen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini berrak tutmak için daha fazla egzersiz ve aktiviteyi hayatına katman gerekebilir. Egzersizlerin yanında keyif alacağın bir hobi edinmek de stresi vücudundan atmana yarayacak. Bugün güzel enerjilere kendini açacaksın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile bazı konularda ortak kararlar almak ve birlikte para harcamak size daha iyi gelecek bugün. Aranızdaki anlayışı arttırmak için parasal konulara birlikte odaklanabilirsiniz.

Para

Etrafındaki insanlarla ortak sorumlulukların ve yapman gereken masraflar varsa herkesin buna katkıda bulunduğundan emin olman gerekecek bugün. Kendi parana sahip çıkmalı ve etrafındaki insanların seni kullanmasına izin vermemelisin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (21 Eylül 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün alacağın kararlarda biraz tedirgin olabilirsin. Tercihler söz konusuysa eğer hangi yola sapacağını düşünmek seni yorabilir. Seni rahatsız eden ve içine sinmeyen tercihlerden uzak durmalı ve sana mutluluk veren şeylere odaklanmalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sevdiklerinle vakit geçirmek ve onlarla bol bol muhabbet etmek kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak. Stresin vücudundaki etkilerini atmak için sevdiğin insanlara vakit ayırman ve bol kahkahalı aktiviteler hazırlaman gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile ortak kararlar alırken kendi fikrinden veya isteklerinden fedakarlık etmeyi alışkanlık haline getirmiş olabilirsin. Ancak bugün önceliği senin isteklerine de vermen gerekecek. O yüzden açık sözlü olmalı ve sevdiğinle düşündüklerini paylaşabilmelisin.

Para

Bugün kafanı parasal konulara vermek sana zor gelebilir. Aklında daha başka şeyler olabilir bugün. Etrafında olan bitene odaklanmak ve parasal konuları aceleye getirmemek sana daha iyi gelecek bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (21 Eylül 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün içinden geçenleri söylemen gerekecek. Bazı fikirlerini çevrendekilerle paylaşman, yaşanan olaylarda bazı değişimler yaratabilir. Kendini daha iyi ifade edebileceğin ve insanlarla ilişkini daha sağlam tutacağın bir gündesin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersiz ve diyet konularında kendine acımasız olmak ile disiplinli davranmak arasında büyük bir fark var. Bugün kendine daha nazik olmalı ve özellikle hareketlerine daha dikkat etmelisin. Kendine çok yüklenmemeye çalış bugün.

Aşk

Bugün ilgi odağı olabilirsin. Etrafındaki insanlarla arandaki muhabbet giderek artabilir. Bu muhabbetlerden bir tanesi kalbinin daha hızlı atmasına sebep olabilir. Aşk konularında şanslı olacağın bir gündesin.

Para

Parasal konularda kendine nasıl bir avantaj sağlayacağını düşünerek geçirebilirsin bugünü. Yeni stratejiler üretmek ve ufak tefek görünen detaylara daha fazla vakit ayırmak uzun vadede güzel kazançlar sağlayabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (21 Eylül 2019 Cumartesi)

Genel

Günün erken saatlerinde işlerine odaklanmak ve günün ilerleyen saatlerinde de sosyal konulara vakit ayırmak kendini çok daha iyi hissettirecek bugün. Disiplinini iyi sağlayacak ve hem iş hem de arkadaşlıklar ile alakalı güzel gelişmeler yaşayacaksın. Bugünün keyfini çıkar.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Gecenin bir yarısı uyanıyorsan veya uykuya dalmakta zorlanıyorsan hem zihninin hem de vücudunun sana anlatmaya çalıştığı bir derdi var demektir. Vücudunun verdiği sinyalleri iyi değerlendirmeli ve anksiyete konularında kendine dikkat etmelisin.

Aşk

Bugün romantik bir gün seni bekliyor. Sevdiğin kişi ile birbirinize vakit ayırırsanız eğer, ikinizi de mutlu edecek güzel etkiler paylaşacaksınız. Aranızdaki uyumun daha da arttığını fark edebilirsiniz bugün.

Para

Daha önceden elde ettiğin maddi bir kazancı değerlendirmek konusunda bugün bol bol düşünebilirsin. Parasal konularda yeni stratejiler geliştirmek sana kendini daha iyi hissettirecek. Bugün ayakların yere daha sağlam basacak parasal konularda.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (21 Eylül 2019 Cumartesi)

Genel

Daha önceden öğrendiğin bazı bilgiler bugün işine yarayabilir. Bilgilerini ve birikimini kullanarak güzel adımlar atmak iş ve sosyal konularda sana güzel bir alan oluşturacak. O yüzden algılarını açık tutmalı ve bildiğini kendine saklamamalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Hareketlerinin yavaşladığını, kendini bazı şeylere tam olarak veremediğini hissedebilirsin bugün. Bunun bir sebebi olabilir, o da uyku. Vücudun yeteri kadar dinlenmemiş olabilir bugün, o yüzden uyku düzenine özen göstermen gerekecek.

Aşk

Yeni bir ilişki içerisindeysen sevdiğin kişi ile arandaki iletişim tam olarak yerine oturmamış olabilir. Bazı yanlış anlaşılmalara dikkat etmelisin bugün. Olabildiğince net ifadeler kullanmak ikinize de iyi gelecek.

Para

Parasal konularda çevrendeki insanlardan destek alman gerekebilir bugün. Ufak bir konuda sevdiğin birisinden destek istemek aranızdaki bağı daha da kuvvetlendirecek. Maddi olarak sana güzel katkıları olabilir bu kişinin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (21 Eylül 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün bazı konularda sana yanlış yapıldığını düşünebilirsin. Haksızlığa uğradığını düşünmek seni biraz fazlaca yorabilir. Hakkını aramak ve bu davranışı sana layık gören insanlarla yüzleşmek ise kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayacak. O yüzden bugün geri çekmemelisin kendini.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Enerjinin düştüğünü hissettiğin anda kendini içine kapatmamalısın. Daha aktif olmak, enerjinin de artmasına vesile olacak. Egzersizi sadece kendini iyi hissettiğin zaman önemsememeli, buna benzer günlerde kendini daha iyi hissetmek için de değerlendirmelisin.

Aşk

Bugün yeni bir ilişkiye başlama konusu gündeme gelebilir. Bu tür yeniliklere karşı nasıl bir tepki vereceğin önemli olacak. Bazı şeylere kendini hazır hissetmek ve aşk konusunda kendini yeni etkilere açmak kalbinin daha hızlı çarpmasını sağlayacak bugün.

Para

Duygusal konuların ağır basması parasal konuları geriye atmana sebep olabilir bugün. İş ve kazanç söz konusu olduğunda dikkatini tam olarak veremeyebilirsin bazı şeylere. Bugün büyük masraflar yapmaktan kaçınmalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (21 Eylül 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün içgüdülerine güvenmen gerekecek. Algılarının açık olacağı bu günde hislerin, gördüklerinden daha çok anlam taşıyabilir. Etrafında olan biteni gözlemlemek ve kararlar almak için iyi bir gündesin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Daha iyi egzersiz yapmalı ve egzersiz planlara genel olarak özen göstermelisin bugün. Eğer halihazırda takip ettiğin bir egzersiz programı yoksa bugün bunlara göz atmak için vakit ayırman gerekebilir.

Aşk

Yeni bir insan ile tanışma ihtimalin çok yüksek bugün. Eğer bir süredir hayatında aşka yer vermiyorsan eğer, sürprizlere hazırlıklı olmalısın. Aşkta güzel gelişmeler yaşayarak kendini çok daha iyi hissedecekin bugün.

Para

Parasal konularda etrafındaki insanlarla aynı fikirde olmayı bekleme bugün. Kendi düşüncelerini ifade etmekte zorlanabilir ve maddi konularda kendini zora sokabilirsin. Bugün kendi işine odaklanmak ve sana ait olan kazancı korumak daha önemli olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel