21 Ekim 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 21 Ekim 2019 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (21 Ekim 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün sevdiğin kişi ile arandaki iletişimin farklılaştığını hissedebilirsin. İkiniz de daha farklı insanlar olmaya başlamış olabilirsiniz. Aranızda doğabilecek gerginlikleri yumuşatmak ve ufak tefek konulara odaklanmak için senin çaba göstermen gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve gerginliklere karşı esneme hareketlerine daha fazla özen göstermen gerekebilir. Kaslarında biriken gerilimi atman ve daha rahat hareket etmen sağlığın için daha iyi bir hareket olabilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişimin değişmesi, aranızdaki gerilimin artmasına sebep olabilir. Eğer hayatında kimse yoksa aşk konularında eskisinden daha farklı düşünebilir ve ona göre davranabilirsin bugün.

Para

Parasal konularda kafanın karışması söz konusu. Böyle bir durumda kendini yalnız bırakılmış gibi hissedebilirsin. Ancak güvendiğin insanlara bu konuyu açman gerekecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (21 Ekim 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün insanlarla bazı konuşmalar yapman gerekiyorsa eğer ne konuştuğundan emin olman gerekecek. Dedikodularla veya kulaktan dolma bilgilerle insanlara bir şeyler anlatmamalısın. Daha sonradan pişman olacağın şeyler söylememelisin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stres ve yorgunluk vücudunu güçsüz düşürebilir bugün. Kendini toparlamak ve enerjini yükseltmek için düzgün beslenmeli ve gün içerisinde ne kadar sıvı tükettiğine dikkat etmelisin. Ağır hareketlerden kaçınman da iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile konuşurken dikkatli kelimeler seçmen gerekebilir. İkinizin de gergin olacağı bir gün olabilir. Bu gerginliği artıracak yorumlar veya sözlerden kaçınman gerekecek.

Para

Strateji geliştirmek ve uzun vadeli planlar yapmak sana daha iyi gelecek. Hızlıca, kısa yoldan para kazanmanın zor olduğunu görebilir ve istikrarlı adımlar atmak isteyebilirsin. Yavaş yavaş hedeflerine ulaşmaya başladığını hissedebilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (21 Ekim 2019 Pazartesi)

Genel

Halletmen gereken işlerin sorumluluğu sana biraz ağır gelebilir. Artık senin kontrol etmediğin bazı şeyler için daha fazla endişelebilirsin. Ancak bir şey senden çıktıktan sonra bunun gerginliğini taşımaman gerekecek bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Açık havada bol yürüyüş ve nefes egzersizleri sana daha iyi bir etki bırakabilir bugün. Sağlığın için yapacağın güzel tercihlerde açık havada daha fazla bulunmak olmalı. Bugün kendine yeni bir rota belirleyebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda seni sıkan bazı mevzular var ve sen bunları görmezden geliyorsan bu konuları konuşmanın vakti gelmiş olabilir. Aranızda daha fazla iletişim olması bu sıkıntıların sendeki etkisinin azalmasını sağlayacak.

Para

Parasal konulardaki sıkıntıları dile getirmediğin sürece içini kemirmeye devam edebilirler. O yüzden maddi konularda çevrendekilerle daha paylaşımcı olmalı ve sorumluluklar üzerinden iş bölümü yapmalısın bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (21 Ekim 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün son dakikada halledilmesi gereken bazı işler dikkatini çekebilir. Bazı şeylere koşturmak ve bunları halletmek için fazladan enerji harcaman gerekebilir. Ev ile alakalı işler ve halledilmesi gereken sorumluluklar vaktini alabilir bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Tek başına açık havada yürümek, hem zihnini boşaltmanı hem de kaslarını kuvvetlendirmeni sağlayabilir. Bugünkü enerjini kendini toparlamak ve daha rahat hareket etmek için kullanabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda güzel etkilere kendini açmak isterken sana hiçbir faydası olmayan kişilere gereğinden fazla özen göstermen olası. Bugün aşk hayatında verdiğin ilginin karşılığını aldığından emin olman gerekebilir.

Para

Maddi konularda kendini çok fazla zorlamaman gereken bir gündesin. Hedeflerine ilerlerken arada bir dinlenmeyi unutmaman gerekecek. Bugünü kendine ayırmak ve kendine göre masraflar yapmak seni hedeflerinden alıkoymayacak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (21 Ekim 2019 Pazartesi)

Genel

Daha önceden yaptığın masrafları düşünmek bugün canını biraz sıkabilir. Ancak giden paranın yerini dolduracak bir yol bulabilirsin. O yüzden önceden yaptığın masraflara odaklanmak yerine ileride kazanacağın paralara odaklanmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yeni kararlar almak ve yeni bir düzen oturtmak çok zor gibi görünse de ihtiyacımız olan şey ufak bir adım olabilir. Bugün yeme alışkanlıkların için ufak bir değişim ile kendine güzel bir kapı açabilirsin bu konuda.

Aşk

Sevdiğin kişinin senin yüzünü güldürmek için türlü türlü şeylere odaklanması olası. İkiniz de birbirinizi mutlu etmek için keyifli konulara odaklanmak isteyebilirsiniz. Birbirinizin modunu yükseltmek size daha iyi bir etki sağlayacak.

Para

Etrafındaki insanlarla parasal konularda fikir ayrılıklarına düşmen olası. Bu durumda alttan almak veya orta yolu bulmak isteyebilirsin. Ancak fedakarlık yapması gereken bir tek sen olmamalısın bu konuda.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (21 Ekim 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün yeni bir arkadaş edinebilirsin. Karşına çıkacak bu kişi ile arandaki iletişimin artması, bazı konularda yalnız olmadığını gösterebilir. Daha paylaşımcı olman enerjinin daha iyi bir hale gelmesine vesile olabilir bugün. İyi etkilere kendini açmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sevdiklerinle paylaşımcı olmanın stres düzeyini azaltmada faydasını görebilirsin. Sevdiklerinle daha fazla vakit geçirerek kendini çok daha iyi hissedebilir ve sağlığına iyi gelecek enerjileri toplayabilirsin bugün.

Aşk

Aşk konusunda beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsin. Hiç aklında yokken yeni bir insan ile karşılaşman mümkün. Eğer sevdiğin bir kişi varsa sana güzel adımlarla gelebilir kendisi.

Para

Maddi kazanç konularında sana ilham verecek konular bulman gerekebilir. Elindekiyle yetinmek yerine daha üretken olabileceğin konulara odaklanmak sana daha iyi gelebilir bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (21 Ekim 2019 Pazartesi)

Genel

Maddi konularda yapıcı bir tavrın olsa da bazen para harcamak sana çok daha cazip gelebiliyor. Bugün paranın kolay kazanılmadığını kendine hatırlatman gerekebilir. Gereksiz masraflardan koşarak kaçman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Duygusal gerilimleri vücudundan atmak bugün senin için önemli olabilir. Doğada bulunmak, toprağa basmak ve derin enfes egzersizleri yapmak stresi atlatmanda faydalı olabilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişimi kuvvetli tutmak isteyebilirsin bugün. Aranızdaki iletişimin daha iyi bir hale gelmesi birbiriniz ile alakalı daha önceden bilmediğiniz veya size yanlış aktarılan şeyleri fark etmenize sebep olabilir.

Para

Maddi konularda büyük adımlar atmak isteyebilirsin. Ancak aceleci olmamalısın. Parasal anlamda risk alarak yeni bir konuya başlamak yerine elinde devam eden projelere odaklanmak daha iyi olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (21 Ekim 2019 Pazartesi)

Genel

Sevdiğin kişi ile aranda bir kopukluk olabilir bugün. Aranızdaki iletişimde bazı aksaklıklar yaşanabilir. Gereksiz yanlış anlaşılmaları kafanızda büyütmek yerine birbirinize zaman vererek daha sağlıklı bir ortamda görüşmek daha iyi olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini iyi hissetmek için sadece sağlıklı beslenmen veya egzersizine odaklanman yetmeyebilir. Bugün daha keyifli tercihler yapmak sağlıklı tercihlerin önüne geçebilir. Kendini mutlu etmen enerjini de yükseltecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki mevzuları zorlamamalısın bugün. Aranızdaki fikir ayrılıkları sizi biraz gerebilir. Sakin kalmak ve bazı şeyleri kişisel algılamamak ikinize de daha iyi gelebilir.

Para

Bugün sahip olacağın enerjiyle elindeki işleri bitirip yenilerine odaklanabileceksin. Maddi konularda sana fayda sağlayacak konulara odaklanman geleceğin için daha hevesli olmana vesile olabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (21 Ekim 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün kendine biraz vakit ayırmak ve açık havada zaman harcamak sana daha iyi gelebilir. Hayatında olan biten şeylerin seni biraz gerdiğini düşünebilirsin. Kendine güzel bir kaçış alanı oluşturman daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün tembellik yapmamalısın. Egzersiz programına uyman gerekiyor. Eğer bir egzersiz programın yoksa, o zaman da yeni bir program yapman gerekiyor. Bol hareket ve nefes egzersizleri sana daha iyi gelecek.

Aşk

Bugün kafanı toparlamak senin için öncelik olabilir. Sevdiğin kişiyle bazı konuları zorlamak yerine kendine vakit ayırman daha yapıcı bir enerji oluşturacak. Kendini ve sevdiğini yormamalısın.

Para

Bugün çevrendeki insanlarla parasal konularda arana bir sınır çekmen gerekecek. Arkadaşların ve ailen için para harcarken dikkatli olmalı ve ortak bütçelere girmemelisin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (21 Ekim 2019 Pazartesi)

Genel

Bugünün güzel enerjisi sana şans getirecek. Elini attığın konularda güzel sonuçlar elde etmen o kadar da zor olmayacak bugün. Bu güzel şansı neye değerlendirdiğine dikkat etmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün sana teklif edilen yemeklere "hayır" diyebilme gücünü sınaman gerekecek. Sadece kibarlık olsun diye sana yaramayacak yemeklere evet dememelisin. Sağlığını düşünerek yemek yemelisin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyi mutlu etmek için bazı sürprizler hazırlayabilirsin. Veya bu kişiyle görüşme fikrinin senden çıkması bile bu kişiyi mutlu edecek. O yüzden sevdiğin kişiyi düşünerek adım atabilirsin bugün.

Para

Bugün masraflara girmeden önce iki kere düşünmelisin. Eğer önemli bir harcama yapman gerekiyorsa biraz bekleyip araştırma yapmak ileride gereksiz masrafa girmeni engelleyecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (21 Ekim 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün eline ufak bir miktar para geçebilir. Eline bu paranın geçişi seni rahatlatabilir. Maddi konularda biraz daha rahat oluşun genel olarak enerjine de yansıyacak bugün. Kendini daha iyi hissetmen olası.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve zihnini boşaltmak için açık hava yürüyüşleri yapmak sana daha iyi gelebilir. Bazı konulara fazlaca odaklanman stres düzeyini ve bu sebeple de ağrılarını artırabilir. Bunlarla başa çıkmak için dikkatli olman gerekecek.

Aşk

Bugün yeni bir insan ile aranda bir yakınlaşma gerçekleşebilir. Hiç beklemediğin yerden güzel etkiler alabilirsin. Aşk konusunda algılarının açılmaya başladığı bir gün olacak.

Para

Maddi konularda kendi içine dönmen gerekecek. Parasal mevzuları kendi başına halletmek ve bu konulardaki fikirlerini kendine saklamak daha iyi bir seçenek olabilir senin için. O yüzden etrafındaki insanlarla ne konuştuğuna dikkat etmelisin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (21 Ekim 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün bazı şeyleri tek başına denemek isteyebilirsin. Her zamanki ortamından farklı yerlerde bulunmak, sana iyi gelecek yeni konulara odaklanmak ve bunları tek başına yapmak enerjini yükseltebilir. Kendine vakit ayırmak çok daha iyi olabilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve esneme hareketleri yapmak stresin etkilerini azaltmanda sana faydalı olacak. Vücudunda biriken gerginlik ve yorgunlukları atmak için daha fazla esneme hareketi yapman gerekiyor olabilir.

Aşk

Eğer bir süredir aşk konularında işlerin yolunda gitmediğini düşünüyorsan bugün bu konuda daha farklı deneyimler elde edebilirsin. Hayatına yeni bir etki girebilir ve bu kişiden hoşlanabilirsin. İlgini çekecek farklı şeyler aşkta da seni bulacak.

Para

Maddi konularda etrafındaki insanların standartlarına uymak her zaman sana uymayabilir. Çevrende olan bitene göre kendini ayarlamak seni biraz zora sokabilir. O yüzden kendi masraflarını, kendi kazancını başkalarına göre ayarlamamalısın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel