21 Aralık 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 21 Aralık 2020 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (21 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün çok abartılı hareketlerden kaçınmalısın. Hem para harcamak konusunda, hem hareketlerin konusunda biraz daha yavaş davranman gerekecek. Abartı seni sonradan pişman olabileceğin şeylere itebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendince bir gün geçirmek, biraz dinlenmek sana daha iyi gelebilir. Uyku düzenine odaklanmak bugün sana daha iyi bir enerji verebilir. Daha rahat bir uyku çekmek için hazırlık yapabilirsin.

Aşk

Kendine güvenerek adım atmakta zorlanabilirsin. Ama aşkta geri kalmamak için kendini ifade etmen gerekecek. Bugün bu konularda iyi bir gelişme görmek için olanaklara bakabilirsin.

Para

Para harcarken dikkatli olmanda fayda var. Gereksiz masraflarla kendini yormamalısın. Para harcarken şov yapmamalı, elindekilerle yetinmeyi öğrenmeli, şükretmelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (21 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün hayal gücün çılgın atabilir. Ama dikkatli olmalı ve günün sonunda dünyaya geri dönmelisin. Hayallerde yaşamamalı, bunları gerçekleştirmek için olması gereken adımları atabilmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sevdiklerinin sağlığına odaklanabilir, onlar için bir şey yapabilirsin. Sevdiğin insanların daha sağlıklı olması için çaba göstermen olası. Güzel bir yemek hazırlamak ile işe başlayabilirsin.

Aşk

Bugün aşk konusunda şansın yaver gitmeyebilir. Kendini ifade etmekte zorlanabilirsin. Bu durumu düzeltmek için bir şeyleri bir süreliğine de olsa oluruna bırakmanda fayda var.

Para

Maddi açıdan güzel gelişmeler görmek için yaratıcı fikirler üretmen gerekecek. İş konusunda güzel gelişmeleri bu şekilde yakalayabilirsin. Maddi konularda daha özgür olabilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (21 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Bugüne başlamak or gelebilir. Bir türlü yatağından kalkmak istemeyebilirsin. Veya kendini bir işe vermekte zorlanabilirsin. Bu ruh halini aşmak için biraz mediyasyona yönelmen ve seni geri çeken şeylerle yüzleşmen gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Azalan enerji düzeyini artırmak için biraz egzersize odaklanabilirsin. Esneme hareketleri sana daha iyi gelebilir. Ufak yürüyüşlere çıkabilirsin. Eğer tembellik edersen günün tembellik içinde geçebilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiye kendini açmak isteyebilir ama bunun için doğru zamanı görmeyebilirsin. Kendini sürekli başka bir zamana hazırlamak bu kişiden uzaklaşmana sebep olabilir. O zaman bu zaman, şimdi harekete geçmelisin!

Para

Maddi olarak kendini zorlamaman gereken bir gün olabilir. Fazla masrafa girmemelisin. Kendini maddi anlamda yorarak sonradan pişman olabileceğin hatalardan kaçınmalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (21 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün kendi işlerine odaklanabilirsin. Halledilmesi gereken meseleleri çözmek, daha güzel kararlar almak sana iyi gelebilir. Sevdiğin konulara vakit ayırmak için işleri erkenden bitirmen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Güzel bir yemek hazırlamak senin için iyi olabilir. Sağlıklı beslenmek adına daha fazla adım atabilir ve mutfağa girebilirsin. Kendin için güzel bir yemek yapmak bütün enerjini daha iyi bir hale getirebilir.

Aşk

Aşkta her şey monotonlaşmış olabilir. Bu ruh halinden çıkman gerekecek. Ama bu monotonluğu aşmak iki kişinin emeğini isteyebilir. O yüzden bir şeyleri dile getirmelisin.

Para

Okunması gereken evraklar, belgeler daha fazla gündeminde olabilir. Halledilmesi gereken işleri çözmek için zaman yaratman gerekebilir. Bir şeyleri dikkatli okumak ve parana sahip çıkmak önemli olabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (21 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün biraz dinlenmek sana daha iyi gelebilir. Kafanı toplamak, daha iyi şeylere odaklanmak zor olsa da kendince biraz zaman harcamalısın. Bir şeylere ara vermek seni zora sokmayacak.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Yorgunluğu gidermeden zihnini boşaltman zorlaşabilir. Kendine zaman ayırıp biraz dinlenerek daha rahat düşünebilirsin. Zihinsel yorgunlukları üstünden atmak için biraz kendine zaman ayırmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiye eleştirel yaklaşabilirsin. Onun nasıl bir insan olduğunu düşünebilir, farklı yönlerini görebilirsin. Onu daha iyi tanımak için zaman yaratabilirsin.

Para

Maddi beklentilere girmemek ve kendini bunun için yormamak daha iyi olabilir. Sahip olduklarınla mutlu olmak, yetinmek sana daha güzel bir gün getirebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (21 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün yarım kalan işleri bitirmek için yeterince zamanın olacak. Eksikleri gidermek, yarınlara geçmeden bugünden bir şeyleri halletmek ve dünden iş bırakmamak senin için önemli olabilir. İşleri aksatmamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Gün içerisinde enerjinin sürekliliği için çaba göstermen gerekebilir. Bunun için şekerli gıdalardan uzak durmak ve enerjini dengeleyecek kadar su tüketmek sana iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle arana para işlerinin girmesine fırsat vermemelisin. Aranızda daha sakin bir konuşma için fırsat yaratmak sana düşebilir. Maddi meselelerle birbirinizin kalbini kırmamanız gerekecek.

Para

Maddi konularda dikkatli hesaplamalar yapman gerekebilir. Gözünden kaçabilecek detayların daha sonradan sana masraf olarak geri dönmemesi için bugünden hesabını iyi bilmelisin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (21 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün kendini korumak zorlaşabilir. Etrafındaki insanlar sana sürekli saldıracakmış gibi gelebilir. Bu ruh halini aşmak ve kendinle zaman geçirmek için planlar yapmak daha iyi olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sakin bir gün geçirmek bütün enerjini değiştirebilir. İnsanlarla iletişimini azaltmak ve kendince bir gün planlamak sana daha iyi gelecek. Biraz kendinle baş başa kalmalısın.

Aşk

Bugün içgüdülerine göre hareket etmelisin. İçine sinmeyen şeyleri göz ardı etmemelisin. Aşkta daha rahat ve mutlu bir gün için biraz hislerine güvenmen gerekecek.

Para

Maddi açıdan büyük beklentilere girmemek senin için iyi olabilir. Sağlıklı kararlarla parana sahip çıkmak için biraz zaman gerekecek. Bu süreçte elindekilerle yetinmek sana daha iyi gelebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (21 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün kendine güvenerek hareket etmelisin. İsteklerinden, ihtiyaçlarından geri durmamalısın. Atacağın adımlarda sağlam durmak sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Güzel bir yemek yemek hem ruhunu hem de bedenini doyurabilir. Sağlıklı beslenmenin faydasını daha fazla görebilirsin. Bunun için senin mutfağa girmen gerekebilir.

Aşk

Aşk konusunda çok yakınından insanların sana bakışının nasıl değiştiğini görebilirsin. Sevdiğin bir arkadaşından gelecek bir jest ve ufak bir yorum aşk konularını düşünmene sebep olabilir.

Para

Parasal açıdan kendine güvenerek hareket etmelisin. Başkalarının lafı veya beklentisiyle değil, kendine olan güveninle adım atman gerekecek. Bugün maddi açıdan kendine güveneceksin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (21 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün evinle uğraşmak sana iyi gelecek. Hijyen sağlayabilir, yeniden dekore edebileceğin noktalara odaklanabilirsin. Evine yeşil bitkiler koymak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sıcak bir çay içmek sana daha iyi gelebilir. Vücudunu sıcak tutmak senin için iyi olacak. Bünyeni, bağışıklığını kuvvetli tutmak için vücudunu ısıtmanın önemini görmen gerekebilir.

Aşk

Bugün aşk konusunda beklenmedik gelişmelerle karşılaşman olası. Hiç beklemediğin birisinden ilgi görebilirsin. Gururunu okşayacak sürprizlerle karşılaşman aşka bakış açını yumuşatabilir.

Para

Kendin için, evin için para harcamak seni mutlu edebilir. Almak istediğin eşyalar için planlar yapabilirsin. Daha mantıklı ve keyifli harcamalarla gününü ve evini şenlendirebilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (21 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün hislerine bir denge getirmelisin. Bir iyi bir kötü, bir sıcak bir soğuk seni yorabilir. Sakin ve huzurlu bir gün için biraz kendinle baş başa kalman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Duygusal gerginliklerin bünyende etki bırakmaması için biraz kendinle baş başa kalman gerekebilir. Kafanı boşaltmaya, meditasyona daha fazla ihtiyaç duyabilirsin. Bugün kendine dikkat etmelisin.

Aşk

Bugün aşkta kandırılmaya müsait olabilirsin. Sana söylenen her şeyi hemen doğru olarak görmemelisin. Olayları gözlemlemek için zamana ihtiyacın olacak.

Para

Maddi konularda büyük masraflara girmemek için dikkat etmen gerekebilir. Ani isteklerle para harcamaman gerekecek. Daha dikkatli davranman gerekebilir, parana sahip çıkmalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (21 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün ciddi bir gün olabilir. Veya bazı şeyleri ciddiye alman gereken bir gün. Etrafında olup bitenleri daha dikkatle değerlendirmek senin için daha iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Strese karşı dikkatli olman gereken bir gün olacak. Günün gerginliğinin geçip gitmesi için kendine fırsat tanımalısın. Günün sonunda yeterince dinlendiğinden emin olarak işe başlayabilirsin.

Aşk

Bugün kendini aşka daha fazla açabilirsin. Hislerinde ciddi bir artış olabilir. Eğer sevdiğin birisi varsa ona verdiğin değer çok daha fazla artabilir. Kendini bu değişime hazırlamalısın.

Para

Maddi konulara ciddi bir bakış açısıyla yaklaşacaksın. Resmi belge ve evrak işlerin varsa bunları daha ciddiye alabilirsin. Bazı şeyleri iki kere okumak, iki kere teyit etmek sana daha iyi gelebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (21 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün işlerini yoluna koymak için yeterli enerjiyi bulabilirsin. Daha mantıklı kararlar alman olası. Enerjin ile birçok şeyin üstesinden gelebilir ve çok yol kat edebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Stresi ve gerginliği atarak daha keyifli bir güne başlaman olası. Gün içerisinde enerjinin düşmemesi için biraz daha fazla su tüketebilir ve şekerli gıdaları kesmeyi deneyebilirsin.

Aşk

Bugün hiç beklemediğin bir biçimde aşk seni bulabilir. Sen bu konuya vakit ayırmasan da o konu seni bulacak. Hiç beklemediğin muhabbetler, ilginç sohbetler gündeme gelebilir.

Para

Parasal anlamda daha güzel kararlar alarak yola devam edebilirsin. Maddi gücünün farkına varacaksın. Alacağın kararlar seni gelecekte çok daha iyi şeylere itebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel