21 Aralık 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 21 Aralık 2019 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (21 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

Kafanı toplamak, biraz dinlenmek ve olaylara daha sakin yaklaşmak sana daha iyi gelebilir. Bazı konularda güzel sonuçlar elde edebileceksin. Bu sonuçları elde etmek için ise dikkatini toplaman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek, kafanı toplamak için iyi gelebilir. Hem gün içerisinde enerjini yükseltmek hem de daha iyi hissetmek için daha fazla su tüketmelisin. Bugün sağlığın için daha fazla sıvı tüketmen gerekecek.

Aşk

Bugün kendini aşk konusunda ifade etmen zorlaşabilir. Eğer hoşlandığın bir insan varsa ona kendini tam olarak ifade edemeyebilirsin. Bazı şeyleri aceleye getirmemek daha iyi olacak bugün.

Para

Parayı arayıp bulmak, onu deliğinden çıkarmak sana kalacak bugün. Maddi konularda farklı yollar denemek ve eline daha fazla para geçmesi için çaba göstermek önceliğin olabilir. Bugün parasal konulara dikkatle yaklaşmalısın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (21 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

Duygusal bir yoğunluk yaşaman olası bugün. Ancak hayatında olan bitenleri sadece duygusal bir çerçeveden görmemeli, mantığınla hareket etmelisin. Hayatın ile alakalı daha yapıcı kararlar almak için mantığına güvenmen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun yeteri kadar dinlendiğine emin olmalı ve gereken besinleri tükettiğini bilmelisin. Bugün daha sağlıklı adımlar atmak için hem dinlenmene hem de yediklerine dikkat etmen gerekecek. Sağlıklı kararlar almak için güzel bir gün olabilir.

Aşk

Bir süredir seni mutlu etmeyen bir ilişki içerisindeysen bugün bu durumu sonlandırman gerekebilir. Aşk konusunda kendi mutluluğunu göz önünde bulundurman gerekecek. Seni mutsuz eden insanla arana bir sınır çekebilirsin.

Para

Maddi konularda dengeli davranman gerekecek bugün. Gereksiz yere fazlaca masraf çıkarmamalısın kendine. Parasal olarak bir denge kurmak için elindeki olanakları dikkatli değerlendirmen gerekebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (21 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

Etrafta olan biten gerginlikleri kontrol etmek sana düşmez. Ancak yine de kendini bu konuda kurtarmak için dikkatli davranmalısın. Hayatına bir denge getirmek için çaba göstermen gerekecek bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun daha iyi hissetmesi için neler yapabileceğini görebilirsin bugün. Düzenli bir hayat tarzı, sağlam bir rutin ve egzersiz programı sana daha iyi gelebilir. Bugün kendin için daha iyi kararlar alabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyi memnun etmek her zamankinden zor olabilir. Ancak karşındaki insanın keyfini yerine getirmek sana düşmeyebilir bugün. Ona sadece destek olmak ve ihtiyacı olduğunda sana ulaşabileceğini bilmek yeterli olabilir.

Para

Harcamalar ve kazançlar ile alakalı bir liste yapman gerekebilir. Eline ne kadar para geçtiğini, ne kadarını harcadığını görmek sana daha iyi gelebilir. Bugün parasal açıdan hesaplar yapman gerekecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (21 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

Duygusal bir gerilim hattında olabilirsin. Etrafta olan bitene karşı duygusal tepkiler verebilirsin. Bu konunun önüne geçmek ve daha pozitif olmak sana daha iyi gelebilir. Biraz daha yapıcı olmalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı bir yeme stili ve düzgün bir diyet programı sana daha iyi gelebilir. Gün içerisinde enerjini yükseltmek için vücudunu yoran gıdalar tüketmek yerine daha sağlıklı şeylere geçebilirsin. Bugün diyet konuları gündeme gelebilir.

Aşk

Bugün büyük beklentilere girmemelisin aşk için. Bazı konularda kendini fazlaca kurabilirsin. Beklentilerini kontrol altına almak aşk konusunda daha keyifli bir gün geçirmeni sağlayacak.

Para

Parasal konularda gerginlikle hareket etmek yerine keyif aldığın konulara odaklanman, bu konularda daha iyi kazançlar elde etmeni sağlayabilir. Maddi konulara negatif enerji yüklememeli ve işe olumlu bakmalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (21 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün ortamda bir gerginlik olabilir. Bu gergin havayı nasıl kullanacağın önemli olacak. İnsanlarla arandaki iletişime dikkat etmeli ve beklentilerini çok yüksek tutmamalısın bugün. Kendi işlerine ve kendine odaklanman daha iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Açık hava yürüyüşleri enerjini yenilemeni sağlayabilir. Bugün kendine biraz daha dikkat etmen gerekecek. Daha sağlıklı hareketler etmek için kendini biraz daha dışarı atmalısın.

Aşk

Aşk konularında daha dikkatli olmalısın bugün. Bazı konular beklediğinden daha farklı gelişebilir. Kendini bu konularda daha esnek tutmak daha iyi gelebilir. O yüzden biraz dikkatli davranmalısın.

Para

Maddi konularda etrafındaki insanlarla arandaki iletişime dikkat etmelisin. Başkalarının maddi durumu ile alakalı durumlarda yorumlarını kendine saklamak daha doğru olabilir. Para ile arkadaşlığı karıştırmamalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (21 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün kendi enerjini kendi başına yüksek tutman gerekecek. Daha eğlenceli bir bakış açısına sahip olmak seni güzel konulara itebilir. İnsanlarla iletişimini artırarak daha keyifli bir gün geçirebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyaçlarını göz önünde tutman gereken bir gün. Sağlıklı kararlar almak ve düzenli beslenmek sana daha iyi gelebilir. Sağlıksız alışkanlıklarından kurtulmak için dikkatli davranmalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile ortak kararlar almak ve ileriye dönük hareketlerde bulunmak sana daha iyi gelecek. Bazı konularda fikir birliği yapmanız aranızdaki muhabbeti daha da artırabilir. Aşk konusunda mutlu olacağın bir gün.

Para

Parasal konularda yaşanacak gelişmeler insanlarla arandaki iletişime sıkı sıkıya bağlı olabilir. O yüzden iş ve maddi konular ile alakalı her durumu kuvvetlendirilmesi gereken bir iletişim olarak görmelisin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (21 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

Bazı fırsatların tek bir kere geldiğini düşünerek kendine haksızlık ediyor olabilirsin. Bir şeyleri kaçırmış olma hissinin geçici olduğunu, hayatın sana birden fazla güzel fırsat hazırladığını kendine hatırlatmalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

2/5

Sağlık

Kendini daha iyi hissetmek için kendine göre bir hazırlık yapman gerekiyor olabilir. Daha sağlıklı kararlar almak ve günlük yaşantında buna göre değişimler yapmak bugün önceliğin olmalı.

Aşk

Duygusal olarak bir yoğunluk içerisinde olabilirsin. Hoşlandığın bir insan varsa onunla aranda bir şeylerin oluşması için kendini fazlaca sıkabilirsin. Duygusal patlamaları kontrol altına almak sana daha iyi durumlar oluşturacak.

Para

Parasal konuların insanlarla arandaki iletişime girmesine izin vermemelisin bugün. Maddi konularda hırslı davranışların her iki tarafı da etkilediğini görmen gerekebilir. Para ile alakalı davranışlarında dikkatli olmalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (21 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

Etrafındaki insanlarla uyum içerisinde olman gereken bir gün. Ancak bu durum kendini geri çekmen veya başkalarına öncelik vermen anlamına gelmiyor. Bazı konulara diğer insanlarla eşit olarak yaklaşmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kafanı dinlendirmek zihnen daha kuvvetli olmanı sağlayacak. Stres ve gerginliklere karşı önlem almak ve kendini çok fazla yormamak bugün senin için önemli olabilir. Duygusal yüklerini üstünden atmalısın bugün.

Aşk

Uzun zamandır tanıdığın bir insan ile aranda aşk konusunda daha farklı gelişmeler yaşanabilir bugün. Hiç beklemediğin bir anda aşk konusunda ilginç gelişmelerle karşılaşabilirsin. Sana aşkını ilan eden insanlar olabilir bugün.

Para

Yeni şeyler öğrenmek için geç değil. Bugün parasal konularda daha farklı hareket etmek için kendini yeni konulara açabilirsin. Yatırım ve birikim ile alakalı konularda daha rahat hareket edebilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (21 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün bazı konulara daha tutkulu yaklaşabilirsin. Ancak etrafındaki insanların kalbini kırman olası. Kendini ifade ederken biraz daha sakin kalmalı ve olayları iki taraflı düşünmelisin. Bencillik etmemek ve karşındaki insanı anlamak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kendin için yemek hazırlamak hem kafanı dağıtmanı hem de sağlıklı beslenmeni sağlayacak. Hazır gıdalara yönelmek yerine mutfakta sevdiğin yemekleri yapmak daha iyi olabilir. Bugün tükettiğin gıdalara öncelik vermelisin.

Aşk

Sevdiğin insanın bazı konularda senden farklı düşünmesi bugün kendisini gösterebilir. Aranızda beklenmedik durumlar yaşansa da bu durumlara nasıl tepkiler vereceğin önemli olacak.

Para

Maddi konularda bazı sıkıntılar olabilir. Ama bu sıkıntılarla nasıl başa çıkacağına sen karar vereceksin bugün. Parasal olarak artan gerginliği çözmek için senin yeni bir fikir bulman gerekebilir. Dikkatle düşünebilmelisin bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (21 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

İş ile özel hayatını ayırman gereken bir gündesin. Bazı konulara kendini çok fazla kaptırabilirsin. Olayları kişisel olarak algılamak yerine biraz daha sakin davranmalı ve yapıcı olmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen gereken bir gün olabilir. Abur cubur ve şeker içerikli işlenmiş gıdalar tüketmek yerine daha sağlıklı sebze ve meyveler tüketmek sana daha iyi gelecek. İşlenmiş gıdaları hayatından uzak tutmalısın bugün.

Aşk

Kendini çok daha rahat ifade edebileceğin, eğlenebileceğin bir insan ile karşılaşabilir ve güzel bir flört başlatabilirsin. Aşk konularında büyük beklentilere girmediğin sürece keyifli bir gün geçireceksin.

Para

Birlikte iş yaptığın veya parasal olarak güvendiğin insanların fikrine kendini açman gerekebilir bugün. Maddi konularda onlardan farklı düşünebilirsin ama yine de tavsiyelere kulak vermende fayda var.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (21 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

Doğru insanlarla doğru zamanda, doğru yerde olmak senin için önemli olabilir bugün. Gereksiz yere enerjini sömüren insanlarla arana bir sınır koymalı ve sana değer veren kişilerle vakit geçirmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Farklı bir egzersiz türüne odaklanabilirsin bugün. Sağlığını daha iyi bir hale getirmek için egzersize yer vermen gerektiğini bileceksin. Sana uygun bir egzersiz bulmak ise bugün biraz kafanı yorabilir.

Aşk

Çok derin konulara, ağır muhabbetlere girmediğin ve beklentilerini çoğaltmadığın sürece aşk konusunda sakin ve keyifli bir gün geçirmen olası. Ancak bazı düşünceleri paylaşmak için güzel bir gün olmayabilir.

Para

Maddi konularda hızlı sonuçlar almak isteyebilirsin bugün. Ancak bazı şeyler kontrolün dışında gelişebilir. Yeni gelişmeleri stresli ve negatif bir ruh haliyle beklemek yerine daha farklı konulara odaklanabilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (21 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün enerjin yüksek olacak. Bu enerjiyi nereye yönlendirdiğin önemli olabilir. Bazı konularda abartıya kaçmaya daha yakın olabilirsin. Kendini çok fazla yormamak ve öne atmamak için dikkatli olmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine bir hedef belirlemek, enerjini gereksiz yere tüketmenin önüne geçebilir. Sağlığını düşünerek yeni kararlar almak ve bir rutine girmek enerjini kendine saklamanı sağlayacak.

Aşk

Sevdiğin kişi ile keyifli bir gün geçirebilirsin. Bazı konularda senin bir şeyleri hazırlaman ve ona bu konularda sürpriz yapman daha iyi olabilir. Sevdiğin insanı mutlu edebilecek bir kapasitedesin bugün.

Para

Eğer eline daha fazla para geçmesini istiyorsan o zaman daha geniş çaplı düşünmenin zamanı gelmiş olabilir. Bugün karşına parasal konularda daha fazla fırsat çıkabilir. Algılarını açık tutmalısın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel