21 Ağustos 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 21 Ağustos 2019 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (21 Ağustos 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün sakin bir gün geçireceksin. Sevdiğin kişilerden sana güzel hediyeler veya anlamlı bir jest de gelebilir. Etrafındaki insanlarla aranda güzel bir uyum ve muhabbet gerçekleşecek. Bu güzel uyumu iyi değerlendirmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün biraz daha aktif olmak ve yemeklerinde daha seçici olmak sana daha iyi gelecek. Sağlıklı beslenmek ve bol hareket sadece dış görünüşüne değil aynı zamanda içten kendini nasıl hissettiğine de etki bırakacak.

Aşk

Bugün duygularını paylaşmak için iyi bir gün. Sevdiğin kişiye ona karşı olan hislerini belli etmen daha güzel etkilerin hayatına girmesini sağlayacak. Aşk söz konusu olduğunda daha açık sözlü olacaksın bugün.

Para

Bugün ekip çalışması sana daha iyi gelecek. Eğer halletmen gereken bir sorumluluğun varsa bunu çevrendekiler ile paylaşmak sana daha iyi gelebilir. Etrafındaki insanlara maddi konularda güvenmen gerekecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (21 Ağustos 2019 Çarşamba)

Genel

Maddi konularda bazı şeyler istediğin gibi ilerlemeyebilir. Ancak bu konuda kaygılar yaratmak ve olayları kafanda büyütmek yerine kendine zaman tanıman gerekecek. Bazı konulara farklı bir bakış açısı ile bakmayı öğreneceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

2/5

Sağlık

Vücuduna iyi gelmeyen gıdaları kesmek ve sana daha iyi geleceğini düşündüğün yeni tatlar keşfetmek için iyi bir gündesin. Bugün mutfakta daha fazla vakit geçirebilir ve kendin için güzel yemekler yapabilirsin.

Aşk

Son zamanlarda canını sıkan veya kalbini kıran bir durum ile karşı karşıyaysan bugün bu durumlar üzerinde bazı değişimler yaşanabilir. Daha sakin ve huzurlu bir hava içerisinde karşına çıkan mevzuları çözmek için uğraşacaksın.

Para

Maddi konularda önemli kararları sonraya ertelemen gerekebilir. Yorgun olacağın bir gün olabilir bugün. Parasal konulara dikkatini vermek biraz fazla zaman alabilir. O yüzden ani kararlar almaktan kaçınmalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (21 Ağustos 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün istediğin her konuda güzel sonuçlar alabileceksin. İlgilendiğin konularda güzel adımlar atabilecek ve sorumluluklarını yerine getirebileceksin. Bugün senin için önem taşıyan mevzuları gündeme getirmen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini berraklaştırmak ve olanları daha dikkatli bir şekilde gözden geçirmek için stres ve gerilim kaynaklarından uzak kalmak ve objektif düşünmek gerekir. Bugün bu konulara özen göstermen hem stresi vücudundan atmak için önlemler almanı sağlayacak hem de kendin için daha doğru kararlar alabileceksin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile keyifli bir gün geçireceksin. Eğer birbirinize istediğiniz kadar vakit ayırabilirseniz aranızdaki uyumu arttıracak güzel muhabbetlere dalabilirsiniz. Bugün birbiriniz ile birlikte olmaktan keyif alacaksınız.

Para

Parasal konularda henüz net bir sonuç göremesen de gidiş yolunun sana güzel şeyler kazandıracağını fark edebilirsin bugün. Emeklerinde sebat etmeli ve sonuçların iyi olacağına inanmalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (21 Ağustos 2019 Çarşamba)

Genel

Mekan değişikliği ve genel olarak taşınma gibi konuları düşünebileceğin bir gündesin. Bulunduğun ortamın sana mutluluk vermediğini düşünüyorsan bu konu için bir adım atman gerekebilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunun dengesini korumak için hem hareketlerine hem de dinlenmene dikkat etmen gerekebilir. Sağlığını korumak için yorulduğun kadar dinlenmeli ve özellikle de uyku düzenine dikkat etmelisin bugün.

Aşk

Bugün aşk konularında yavaş davranman gerekebilir. Bazı konuları iyice hazmetmeden yeni kararlar alman mutlu olman için yeterli olmayabilir. Eğer bir ilişki içerisindeysen sevdiğin kişi ile uyum sağlamak için yavaştan alman gerekecek.

Para

Kendine ve evine para harcamak sana daha iyi gelecek bugün. Bazı konularda masraftan kaçınmaman ileride bu konularda pişman olacağın anlamına gelmiyor. Bugün keyfine göre para harcamalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (21 Ağustos 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün iletişim konularında kuvvetli olacaksın. Kendini ifade etmek, emeklerini istediğin noktaya getirmek ve genel olarak güzel sonuçlar almak için güzel bir enerjin olacak. Bugün iş ve parasal konularda da başarılı olacaksın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen ve öğün atlamaman gerekiyor. Bugün yeme planını gözden geçirmeli ve daha fazla mutfağa girerek kendin için hazırlık yapmalısın. Vücudunun ihtiyacı olan gıdaları aldığından emin olmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda son zamanlarda bazı sıkıntılar yaşandıysa eğer, bugün bu durum ile alakalı yeni gelişmeler yaşayabilirsin. Genel olarak ilişkin hakkında daha berrak kararlar alacağın bir gündesin.

Para

Bugün maddi konularda güzel adımlar atabileceksin. Parasal olarak güzel kazançlar elde edebilir veya bu paraları iyi bir yatırıma dönüştürebilirsin. Aklın ve mantığın ile hareket edeceksin bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (21 Ağustos 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün bazı mevzuları halletmek için kendinde iyi bir kuvvet bulabilirsin. Sorumluluklarını yerine getirmek ve sevdiklerine vakit ayırmak senin için o kadar da zor olmayacak. Sadece gün içerisinde stres ve gerginliklere karşı dikkatli olman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmen gereken bir gündesin. Vücudunda biriken negatif enerjileri atmak ve kaslarının esnekliğini korumak için daha fazla su içmen gerekiyor olabilir. Bugün bu konuya özen göstermen ve sürekli bir su tüketimi için kendini alıştırman daha iyi olacak.

Aşk

Bugün aşk konusunda güzel bir enerji seninle olacak. Gerek platonik gerekse süregelen bir ilişki olsun kendini daha iyi ifade edebileceğin ve karşı tarafla daha yakın olabileceğin bir gündesin. Aşkta kendine güzel bir şans tanıyacaksın bugün.

Para

Parasal konular üzerine stres yapman seni biraz yorabilir bugün. Bazı şeyleri oluruna bırakman ve kendine güvenmen gerekecek. Maddi konularda sahip olduklarınla mutlu olmalısın bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (21 Ağustos 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün biraz rahat olmak ve kafandaki sıkıntıları bir kenara bırakmak isteyebilirsin. Katı kuralların ve bir disiplinin varsa bunları gevşetmek ve daha rahat olmak bugünün önceliği olabilir senin için.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Temizlik ve hijyen konuları bugün önem kazanabilir senin için. İçinde bulunduğun ortamları temizlemek ve mikroplardan arınmak sağlığına da zihnini boşaltmaya da iyi gelecek bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile huzurlu ve sakin bir vakit geçirebilirsiniz. İki tarafın da dinlenmeye olan ihtiyacı ağır basabilir. Önemli mevzular hakkında düşünüp kararlar almak yerine keyfinize bakmanız olası.

Para

İşe odaklanmak ve geçimini sağlamak gibi konular senin için önemli. Ancak bugün kendini mutlu edecek konulara odaklanman daha iyi enerji çekmeni sağlayacak. Maddi kaygıları bir kenara bırakarak hareket etmelisin bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (21 Ağustos 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün ufak tefek konulara odaklanabileceğin ve hayat kaliteni geliştirebileceğin bir gündesin. Evde bozulan eşyalarla ilgilenmek, kendine bakımlar yapmak ve genel olarak kafanı verebileceğin ufak sorumlulukları halletmek sana daha iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Temiz hava ve bol egzersiz bugün ihtiyacın olan bir hareket olabilir. Hem kaslarını çalıştırmak hem de derin nefesler almak vücudunun ihtiyacı olan bir şey olabilir. Bugün açık havada egzersiz yapmayı düşünmelisin.

Aşk

Aşk konularında senin alacağın kararlar önemli olacak bugün. Karşındaki insanla arandaki iletişimi nasıl bir noktaya getireceğine karar vermek için iç sesini dinlemek ve kendi mutluluğunu düşünerek bir karar alman gerekebilir.

Para

Çevrendeki insanlara yardım etmek ve onların dertlerini sarmak sana daha iyi gelecek bugün. Bazı yardım kuruluşlarına para vermek veya desteğe ihtiyacı olanların yardımına koşmak, parasal konularda egonun önüne geçecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (21 Ağustos 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün kendini göstermek için iyi bir gündesin. Emek verdiğin konularda başa geçmek ve isteklerine göre bazı şeyleri şekillendirmek senin için daha kolay olacak. Bugün genel olarak eyleme geçmek senin için daha kolay olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün enerjinin yükseldiğini hissedebilirsin. Bu yüksek enerjiyi daha fazla egzersize odaklanarak harcamak sağlığına daha iyi gelecek. Özellikle kaslarının esnekliğini ve genel olarak hareket kabiliyetini arttırmaya çalışmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyi arkadaşlarınla veya ailenle tanıştırmak gibi özen isteyen konulara bugün vakit ayırman gerekebilir. Bugünün güzel enerjisi bazı zor sınavlardan daha kolay geçmeni sağlayacak. Özellikle aşk konularında istediğin gibi güzel gelişmeler elde edebileceksin.

Para

Bugün parasal konularda yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Kendini kelimeler ile ifade etmek yerine eylemlerinin konuşmasına fırsat vermelisin. Kendi işine odaklanmak ve parasal konularda kendine güvenmek daha iyi olabilir senin için.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (21 Ağustos 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün şanslı bir gündesin. Önem verdiğin konularda iyi sonuçlar elde edebilirsin. Bu güzel şansını ve enerjini senden almaya çalışanlara karşı dikkatli olduğun sürece keyifli bir gün seni bekliyor olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

İyi bir egzersiz rutini oturtmak için güzel bir gündesin. Bazı şeylerin disiplin ve rutin ile gerçekleştiğini görmen gerekecek. Hem sağlık hem de daha fit olmak gibi konularda bu disiplini konuşturman gerekebilir.

Aşk

Hoşlandığın birisi varsa bugün bu kişi ile arandaki iletişim artabilir. Kendini daha iyi ifade edebilir ve bu kişinin ilgisini çekebilirsin. Aşk konularında keyfinin yerine geleceği bir gündesin.

Para

Parasal konularda seninle çatışan veya fikirlerini küçümseyen insanlara karşı dikkat etmen gerekecek. Çevrende maddi konularda senden faydalanmaya çalışanlar olabilir. O yüzden dikkatli olmakta fayda var.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (21 Ağustos 2019 Çarşamba)

Genel

Arkadaşlarınla vakit geçirmek veya farklı yerlere gitmek isteyebilirsin. Bugün yakın geleceğinde yapmak isteyeceğin aktiviteleri planlamak için iyi bir gün olacak. Bol bol sevdiğin ve fikrine değer verdiğin insanlarla görüşmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve yediklerine dikkat etmek sana iyi gelecek. Vücudundan toksinleri atmak ve daha sağlıklı beslenerek gereken vitaminleri almak sağlığında genel olarak iyi etkiler bırakacak bugün.

Aşk

Aşk konularında daha önceden yaşadığın hayal kırıklıkları varsa bugün bu konulara odaklanabileceksin. Kendini daha iyi hissetmek için ve ilişkiler hakkında daha dikkatli düşünmek için vaktin olacak bugün.

Para

Parasal konularda çevrendekilere destek olmak veya yardımlar yapmak isteyebilirsin bugün. Eğer güzel bir kazancın veya birikimin varsa, yardıma ihtiyacı olanlar için bir şeyler düşünmek isteyebilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (21 Ağustos 2019 Çarşamba)

Genel

Herkes, bir hedefe kitlendiğin zaman onu elde etmek için neler yapabileceğini biliyor. Bugün çevrendeki insanların desteğini aldığın sürece birçok konuda başarılı olacaksın. Ancak gün içerisinde stres ve gerginliklere karşı dikkatli olman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Vücudundaki gerilimi atmak ve zihnini boşaltmak için kendine zaman ayırman gerekecek. Vücudunun hem zihinsel hem de bedensel dengesini korumak için stresten uzak durmalı ve etkilerini azaltabilmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle vakit geçirmek ve birlikte stres atmak için güzel aktivitelere girişmek kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak. Birlikte yemek yapabilir veya keyif alacağınız sosyal bir ortama girebilirsiniz bugün.

Para

Bugün kendine biraz vakit ayırman ve maddi kaygılardan uzaklaşman gerekebilir. Yaşadığın gerilim maddi konularda daha mantıklı kararlar almanı engelliyor olabilir. O yüzden bugün biraz kafanı toparlamanda fayda var.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel