20 Temmuz 2022 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 20 Temmuz 2022 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (20 Temmuz 2022 Çarşamba)

Genel

Yakın bir akraban tarafından yapılacak ziyaret kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir. Eski günler hakkında konuşmak, geçmiş güzel anıları hatırlamak keyfini yerine getirebilir. Sohbet ortamının tadının çıkarmak bugün sana iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Etrafındaki insanların seni negatif etkilemesine izin vermemelisin. Ruh halinin duyduklarınla değişmemesi önemli bir konu haline gelebilir. Enerjini korumak için günlük rutinine meditasyon ekleyebilirsin.

Aşk

Yeni tanışacağın biri sayesinde kendini tekrar aşk hakkında düşünürken bulabilirsin bugün. Bu insanla daha fazla zaman geçirmek, onunla bir ilişki yaşama ihtimalini güçlendirebilir. O kişiyi tanıyarak ve kendini doğru ifade ederek güzel gelişmeleri kendine çekebilirsin.

Para

Yeni işler hakkında daha cesur davranman gerekebilir. Yeni iş fırsatlarını değerlendirmek için adımlarını korkusuzca atman önemli bir hal alabilir hatta. Bir işe başlamak, onu devam ettirmekten daha zorlayıcı gelebilir sana.
Kova Burcu Günlük Yorumu (20 Temmuz 2022 Çarşamba)

Genel

Yaşadığın yer hakkında birkaç düzenleme yapmak isteyebilirsin bugün. Ev ile ilgili ufak tamiratlar ve düzenlemeler yapmak beklediğin değişikliği yaratmanı sağlayabilir ve bu da seni memnun edebilir. Yaşadığın yerde yapacağın değişiklikler sana ilham verebilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Evde sıkışıp kalmak yerine fırsat buldukça dışarı çıkmak daha yararlı olabilir senin için. Hareketsiz kalmamaya dikkat etmelisin o yüzden. Kan dolaşımını artırmak ve hareket etmek önceliğin olmalı bugün.

Aşk

İlişki konusunda istemediğin şeyleri yapmak zorunda hissetmemelisin, özellikle de bugün. Bir şey seni heyecanlandırmıyorsa ve eski etkisini yitirmişse tekrar değerlendirmekte bir fayda olabilir. Bitmesi gereken şeyleri bitirmekten çekinmemen en iyisi.

Para

Para konusunda işlerin daha iyiye gitmesi seni yeni harcama planları yapmaya itebilir bugün. Gereksiz harcamalardan uzak durmak senin için daha iyi olacak ama. Eline geçecek parayı tasarruf ve birikim amaçlı kullanmak kendini ileride daha güçlü hissetmeni sağlayabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (20 Temmuz 2022 Çarşamba)

Genel

Bir arkadaşından gelecek güzel bir haber sayesinde günün çok daha güzel geçebilir. Gelecek haberin de yardımıyla yeni şeylere başlamak için gereken motivasyonu da rahatlıkla bulabilirsin. Güzel iletişimler ve keyifli adımlar gününü belirleyebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Günün güzel geçmesi için karamsar insanlardan uzaklaşman gerekebilir. Sen kendini iyi hissederken gereksiz negatifliklerle yükünü sana atmaya çalışanlar olabilir zira. İnsanlara hayır demeyi bilmek, stresle arana bir mesafe koyabilir.

Aşk

Yeni bir ilişki için kendini hazır hissedebilirsin bugün. Ancak ha deyince olmayabilir bazı şeyler. Beraber bir şeyler yapmaktan keyif alacağın, zaman geçirirken eğleneceğin birini bulmak zaman içinde mümkün olabilir. Aşk konusunda kendini aceleye getirmemelisin.

Para

Yeni fırsatları değerlendirmek için heyecanlı hissedebilirsin bugün. Yeni başlangıçlar yapmak, senin daha yaratıcı olmana yardımcı olabilir. Bu yeniliklere keyif ve neşeyle odaklanmak ise sana çok şey katacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (20 Temmuz 2022 Çarşamba)

Genel

Aile üyeleriyle anlaşırken kırıcı olmamaya dikkat etmen gerekebilir. Her şeyi kişisel algılamamak bugün için daha önemli olabilir. Bazen insanlar sinirlerini en yakınındakinden çıkarabilir, bu yüzden aile üyelerine karşı yapıcı olmak insan ilişkileri için daha önem kazanabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Çevrendeki insanlarla olası tartışmalardan kaçınmak için yalnız kalmayı tercih edebilirsin bugün. Sessiz bir yerde kitap okumak sana daha cazip gelebilir. Bitki çayı içmek de kendini daha rahat hissetmene yardımcı olabilir.

Aşk

Bugün aşka çok fazla zaman ayıramayabilirsin. Bir şeyleri kendi halinde bırakmak sana daha iyi gelebilir. Aşktan beklentileri en aza indirgemek, bu konuda kalp kırıklığı yaşamanı da engelleyebilir.

Para

Bugün aile için yapılacak masrafları gözünde büyütmemen gerekecek. Hane için yapılması gereken bir masraf varsa herkesin elini taşın altına koyarak bir sorumluluk alması gerekebilir. Ve senin de bu konuda daha yapıcı davranman gerekebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (20 Temmuz 2022 Çarşamba)

Genel

Bugün kendini çevrendeki insanların yardımına koşmaya adayabilir, insanlara destek olmak isteyebilirsin. Başkasına yardımcı olmak, senin için önemli olabilir. İnsanların senin sayende işlerini halledebildiğini görmek seni daha memnun edecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün masa başında kendini çürütmemen gerekecek. Açık havada hareket etmek sana daha iyi gelebilir. Kan dolaşımını artırmak ve kalp atışını daha iyi bir hale getirmek için yürüyüşlere açık olmalısın.

Aşk

Aşk konusunda arkadaşlarının önerilerini dinlemek senin için daha yararlı olabilir bugün. Onların tavsiyelerine kulak vermek olaylara farklı açıdan yaklaşmanı sağlayabilir. Onların desteği ile hoşlandığın insana ulaşmak için çaba göstermen boşa gitmeyecek bugün.

Para

İş arkadaşların senin tecrübene ihtiyaç duyabilir bugün. Onlara işleri konusunda yardımcı olmak kariyerin için önemli gelişmelerin olmasını da sağlayabilir hatta. Tecrübeni paylaşmaktan çekinmemelisin o yüzden.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (20 Temmuz 2022 Çarşamba)

Genel

Cana yakın tavır takınmak yanındaki insanlar tarafından istediğin ilgiyi görmeni sağlayabilir. Onların yardımıyla işlerini daha kolay halletmen mümkün olabilir. Her şey bir sonraki adım için birbirini tetikleyebilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün havalara karşı dikkat etmen gerekecek. Güneşin zararlı etkilerinden korunmak ve ani hava değişimlerine karşı da önlemini almak iyi olabilir. Sıcağın seni çok fazla etkilemesine izin vermemen gerekecek.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte daha çok zaman geçirmek seni ona daha da bağlayabilir bugün. Onunla geçirdiğin zamandan aldığın keyfin artması ilişkinin boyut değiştirmesi için gereken zemini yaratabilir. Aşka kendini açmalısın.

Para

Yeni bir iş hakkında hızlıca karar vermen gerekebilir bugün. Senin için doğru olanı kısa sürede seçmeye çalışmak seni strese sokabilir biraz. Çevrendeki insanlarla bu tür konularda konuşmak içine daha çok sinebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (20 Temmuz 2022 Çarşamba)

Genel

Kendini duygusal olarak çok daha hassas hissedebilirsin bugün. Etrafındaki herkesin seni sinir etmeye çalıştığını düşünebilirsin hatta. Böyle düşünmek yanlış kararlar vermene sebep olabilir, o yüzden dikkatli davranman gerekecek. Stresle karar almaman en iyisi.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini gereksiz yere yormaktan vazgeçmelisin bugün. Stresle ve yorgunlukla iyi bir şeyler çıkmasını beklememen gerek zira. Biraz dinlenmek ve kendine zaman ayırmak her şeyin önüne geçebilir.

Aşk

Aşkta duygusal hareket etmen olası. Ancak bu duygusallığın stres ve kaygıyla birleşme riski olabilir. İyi görmen gereken şeyleri negatif görebilirsin. Bir şeyleri kötüye sürüklememek adına kendini geri çekmen gerekebilir.

Para

Harcamalarında daha dikkatli olman gerekebilir bugün. Alış veriş yaparken gerçeklikten kopmamak senin için daha önemli olabilir. Gelecek hakkında planlama yapmayı da ihmal etmemelisin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (20 Temmuz 2022 Çarşamba)

Genel

Bugün pratik olmaya ayrıca özen göstermen gerekebilir. Pratik zeka ile halledemeyeceğin bir şey olmayacak zira. İşlerine devam etmek için yeni çözümler bulmak demek, seni daha fazla ön plana çıkarabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Daha hareketli bir hayat tarzı için elinden geleni yapman gerekebilir. Bir yerde tıkanıp kalmak seni psikolojik olarak da etkileyebilir zira. Egzersiz rutini oluşturmak ve hareket etmek o yüzden önem kazanabilir.

Aşk

Aşk konusunda kendi ayağına sıkmamalısın bugün. Pratik davranman gerekecek. Bir şeyleri karışık hale getirmemelisin. İmalarla veya dolambaçlı yollarla kendine aşkı zehir etmemeli, direkt olmalısın.

Para

Yeni iş fırsatları hakkında daha rahat düşünebilmelisin bugün. Geleneksel yöntemlerin sağlayacağı imkanların kısıtlı olması seni başka fırsatları değerlendirmeye itebilir zira. Yeni şeylere odaklanmak sana daha çok şey kazandırabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (20 Temmuz 2022 Çarşamba)

Genel

Dışarıda zaman geçirmek konusunda kendini yeni şeylere açmalısın. Yeni ve etkileyici insanlarla tanışıp hayatını renklendirmen olası. Tanıştığın insanların kariyer konusunda da birçok yardımı dokunabilir. Girişken olmak senin için önemli olacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığın için daha çok önlem alman gerekebilir bugün. Alışkanlıkların hakkında daha dikkatli olman gerekebilir. Çok fazla çay ve kahve tüketiyorsan eğer, bunu düzenlemek ve daha fazla su içmek isteyebilirsin.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte gelecek hakkında planlar yapmak seni mutlu edebilir. En ufak karardan en büyüğüne, birlikte fikir birliği yaparak hareket etmek aşkta keyfini yerine getirebilir bugün.

Para

Tanıştığın insanlarla iş hakkında fikir alış verişi yapmak seni mutlu edecek bugün. Yeni fırsatlarla karşılaşmanı sağlayıp iş konusunda daha ileri gitmene ortam sağlayabilir bu kişiler. O yüzden yeniliklere açık olmakta fayda var.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (20 Temmuz 2022 Çarşamba)

Genel

Ev içinde yanlış anlaşılmalar yaşanabilir bugün. Bunları engellemek için insanları tam olarak dinlemeden bir karar vermemen gerekecek. Ön yargıdan uzak durmak daha yapıcı olmanı sağlayabilir. Aile içi iletişimin hakkında daha titiz davranmalısın.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Ne olursa olsun moralini yüksek tutmak isteyebilirsin. Etrafında dikkatini dağıtıp seni bu olumlu bakıştan uzaklaştıracak olaylar olabilir bugün. Ama bu konuda daha kararlı olmak seni stresten uzaklaştırabilir.

Aşk

Aldığın kararlar konusunda pişmanlık duymamak için iyice düşünmeden hareket etmemelisin bugün. Geleceğini etkileyecek kararları almadan önce güvendiğin insanlara danışabilirsin. Farklı fikirlere açık olman gerekebilir.

Para

Beklediğin paranın zamanında gelmemesi harcama planlarını olumsuz etkileyebilir bugün. Bu duruma hazırlıklı olmakta yarar var o yüzden. Acil olmayan harcamaları şimdilik bekletmek olası sıkıntılardan uzak durmana yardımcı olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (20 Temmuz 2022 Çarşamba)

Genel

Bugün her zamankinden daha sosyal olma kararı alabilirsin kendin için. Arkadaşlarınla birlikte zaman geçirmek senin için daha önemli olabilir. Yapılan davetleri geri çevirmemek, arkadaşlarınla aranı daha iyi bir hale getirebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Arkadaşlarınla daha çok zaman geçirmek isteyebilirsin bugün. Sevdiğin insanlarla birlikte sosyalleşmek moralini yükseltecek zira. Keyifli ortamlar, hayata olan bakış açını da daha iyi bir biçimde etkileyebilir.

Aşk

Aşk konusunda beklediğin gelişmelerin gerçekleşmemesi seni üzmemeli. Olmuyorsa daha zamanı gelmemiştir belki. Kendinden emin şekilde geleceğe hazırlanmak senin için daha iyi olabilir. Bu konuları aceleye getirmemen en iyisi.

Para

Bugün iş konusunda daha farklı düşünmeye başladığını fark edebilirsin. Daha önceden görmediğin bazı detaylara daha fazla odaklanman olası. Bakış açını yenilemek birçok konuda fayda sağlayabilir sana.
Koç Burcu Günlük Yorumu (20 Temmuz 2022 Çarşamba)

Genel

Bugün yaratıcı yönünü güçlendirmek için yeni projelerde çalışmak isteyebilirsin. Kendini denemek için önüne değişik fırsatlar çıkabilir hatta. Bu fırsatlar sayesinde hayal gücünün sınırlarını zorlamak senin için ilginç bir deneyim olabilir. Sınırları zorlayabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün hareketsizlik sana iyi gelmeyebilir. Masa başında olsan bile sürekli olarak, esneme egzersizleri yapmalısın. Biraz hareket ve egzersiz sana çok daha iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin insanla daha çok zaman geçirmek ilişkiye bakış açını değiştirebilir bugün. Bunun olumlu yönde bir değişim olması için birbirinize karşı yapıcı olmanız gerekebilir. İletişimde daha sağlıklı adımlar atmanız ilişkiyi etkileyebilir.

Para

Yeni iş imkanlarıyla karşılaşmak için genel yaklaşımını değiştirmen gerekebilir bugün. Daha girişken bir tavır karşına daha çok fırsat çıkmasını sağlayacak zira. Atak olup bir şeyleri önden görmek ve yaratıcı davranmak daha iyi olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel