20 Temmuz 2021 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 20 Temmuz 2021 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (20 Temmuz 2021 Salı)

Genel

Eğer kendini huzursuz hissedersen biraz fazla enerji biriktirmiş olabilirsin. Bu fazla enerjiyi iyi kanalize etmek için daha fazla egzersize odaklanabilir, ufak yürüyüşlere çıkabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol su içmek sana iyi gelecek. Eğer dışarıda vakit geçireceksen bunun için içtiğin suya özen göstermen gerekebilir. Daha fazla su tüketmek seni güneşin negatif etkilerinden koruyabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile iletişimde kalmak önemli bir detay olabilir. Aranızda daha az yanlış anlaşılma olması için birbirinize karşı dürüst ve net olmanız gerekecek. İletişim birçok şeyin çözümü olabilir.

Para

Parasal konularda bir şeyleri kendi haline bırakman bugün sana çok daha iyi gelebilir. Çünkü elindekilerle mutlu olabileceğini fark edebilirsin. Bol bol şükremelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (20 Temmuz 2021 Salı)

Genel

Hayatındaki değişiklikler sen farkına varmasan da senin için olumlu şekilde gerçekleşiyor. İstediğin şeylerin olmaması belki de daha iyisi gerçekleşeceği içindir. Geleceğe umutla bakmak sana iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Derin nefes egzersizleri bugün sana daha iyi gelebilir. Hele bir de bu egzersizleri insanlardan uzak ve açık bir havada yapabilirsin. Ufak bir yürüyüş enerjini toplamana vesile olacak.

Aşk

Bugün aşk konusundaki beklentilerini gözden geçirmen en iyisi olabilir. Mutlu olmak için kendinden neler beklediğini görebilmeli ve olaylara daha objektif yaklaşabilmelisin.

Para

İçinde bulunduğun sıkıntılı durum geçici bir durum. Arkadaşların sayesinde yeni iş imkanlarıyla karşılaşman olası. Arkadaşlarınla aranı iyi tutmaya devam etmelisin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (20 Temmuz 2021 Salı)

Genel

Hedeflerine ulaşmak için yürüdüğün yolda emin adımlarla gidiyorsun. Başkaları ne derse desin, bu yolda inandıklarına ve hayallerine sarılarak yürümeye devam etmek senin için çok faydalı olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Dışarıdaki olaylara tepkini duygusal şekilde vermek yerine fiziksel aktivitelere yönelmeyi tercih edebilirsin. Takip ettiğin bir program varsa sıkı sıkıya sarılmak için uygun zaman olabilir.

Aşk

Yeni bir ilişki için atmosfer uygun olmayabilir. Bunun yerine kendinle başbaşa kalıp geçmiş deneyimlerinden bir şeyler öğrenmeyi isteyebilirsin. Bir sorun varsa çözmek senin için yararlı olacak.

Para

Beklemediğin bir yerden para ya da yeni iş imkanları gelebilir. Bunun seni savurganlığa yöneltmesine izin vermemelisin. Tasarruf ve birikime dikkat etmek gelecek için iyi olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (20 Temmuz 2021 Salı)

Genel

Başkalarının senin hakkında düşündüklerinin seni üzmesine izin vermemelisin. Başkalarını mutlu etmek için yaşamıyorsun. Sadece kendine hesap vereceğini bilmek sana iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

1/5

Sağlık

Bugün zihin olarak çok canlı ve enerjik hissedeceksin. Bu zindelik fiziksel enerjine de yansıyacak. Yeni kararlar alıp uygulamak isteyebilirsin. Yeniliklere açık olmakta yarar var.

Aşk

Aşk konusunda şans senden yana. Uzun zamandır dikkatini çeken insanla konuşma fırsatı yakalayabilirsin. Hislerini anlatırken açık olmak senin için çok faydalı olacak.

Para

İş konusunda büyük farklılıklar yaratacak kararlar alabilirsin. Yarattığın farklılıklar bulunduğun ortamlarda öne çıkmanı sağlayabilir. İnsanlara yeni fırsatlara gitmeleri için önderlik edebilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (20 Temmuz 2021 Salı)

Genel

Bugün olaylar planlandığı gibi gitmeyebilir. Olayların kontrolün dışında geliştiğini düşünebilirsin. Bu seni korkutmamalı. Olayları kontrol edip yorulmak yerine akışına bırakıp keyfini çıkarmayı tercih edebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kendini zihnen yorgun hissedebilirsin. Enerjini toparlamak için meditasyonu tercih edebilirsin. Ağır yemeklerden kaçınmak ve bol bol su içmek sana iyi gelecek.

Aşk

Aşk konusunda gelecek hakkında yersiz kaygılara kapılmaktan vazgeçmelisin. Kendine güvenip mutluluğun senin için doğru zamanda geleceğini bilmek senin için iyi olacak.

Para

Bugün karşına yeni iş fırsatları çıkacak. Bu fırsat sayesinde geleceğe yönelik planlarını daha net oluşturabileceksin. Tasarruf yapmayı düşünüp bunun için adım atabilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (20 Temmuz 2021 Salı)

Genel

Bugün aile üyelerinden biri senin yardımına ihtiyaç duyabilir. Ona destek olmak için elinden geleni yapmak isteyebilirsin. Yardımcı olurken kendinden çok fazla ödün vermemeye dikkat etmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Tembelliğe teslim olup sağlığın için harekete geçmeyi daha fazla ertelememelisin. Egzersize devam etmek sağlığın için iyi olacak. Gelecekte rahat etmek için şimdi harekete geçmekte yarar var.

Aşk

Aşk konusunda uzun zamandır beklediğin fırsatın karşına çıkması mümkün. Hoşlandığın insana açılmayı düşünebilirsin. Aşk konusunda içinden geldiği gibi davranmak iyi olacak.

Para

Bugün karşına çıkması muhtemel masrafları ertelememek senin için iyi olacak. Alışkanlıklarını bozsa da bu harcamaları yapman gerekebilir. Dikkatli olmakta fayda var.
Başak Burcu Günlük Yorumu (20 Temmuz 2021 Salı)

Genel

Bugün bulunduğun ortamlarda ön plana çıkman mümkün. Aldığın kararlarla onlara önderlik etmeni bekleyebilirler. İstek ve kararlılıkla bütün işlerin üstesinden geleceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Görünüşüne önem vermek moralini yerine getirecek. Görünüşün için biraz yorulman gerekebilir. Formunu korumak için egzersiz konusunu ciddiye almak senin için iyi olacak.

Aşk

Aşk konusunda kaygı ve endişeyi geride bırakacaksın. Karar vermekte yaşadığın zorlukları geride bırakıp aşk hayatında kontrolü ele alacaksın. Senin için güzel gelişmelere hazır olmakta yarar var.

Para

İş ve para konusunda üstlerin seni daha çok kontrol etmek isteyebilir. Bu da senin üretkenliğini etkileyebilir. Gelecek planlarının etkilenmemesi için kontrolü ele alman gerekebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (20 Temmuz 2021 Salı)

Genel

Kontrol edemediğin olaylar için kendini yormamalısın. Bir şey olmuyorsa zorlamak bazen zarar verebilir. Olayları akışına bırakmak senin için daha iyi olabilir. Hayattan zevk almaya çalışmak sana iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Enerjini yeniden toplamak, zihnen ve bedenen yenilenmek için bir tatil düşünmen mümkün. Olası bir tatil için de forma girmek sana iyi gelecek. Hafif yiyecekler tercih edip bol bol su içmeyi ihmal etme.

Aşk

Aşk konusunda yenilikler seni bekliyor. Yeni ortamlara girip uzun zamandır bulmayı umduğun ruh eşinle karşılaşman mümkün. Yeni fikirlere açık ol.

Para

Karşına yeni iş fırsatları, yeni iş imkanları çıkabilir. Bunları değerlendirmek isteyip geleceğe yönelik planlar yapabilirsin. Birikim planlarını etkilemeden yeni işler hakkında planlar yapmak senin için iyi olacak.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (20 Temmuz 2021 Salı)

Genel

Bugün karşına tahmin ettiğinden karışık konular çıkabilir. Durumu mizahla karışık bir şekilde kontrol altına almaya çalışmak senin için daha iyi olacak. Kelimeleri dikkatli seçmekte yarar var. Karşıdakini gücendirmek istemeyebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Aklındaki işleri gerçekleştirmek için canlı ve enerjik kalman gerekecek. Zinde kalmak için spora ve egzersize önem göstermen gerekebilir. Yağlı yiyeceklerden uzak durmak odaklanmana yardımcı olacak.

Aşk

Aşk hayatında yeni kararlar vermen gerekebilir. Geçmişten gerekli dersi alıp ilerlemek senin için daha iyi olacak. Eski ilişkilerde takılmak sana sadece yük olup düzgün düşünmeni etkileyebilir.

Para

Uzun zamandır hayalini kurduğun işler için harekete geçmen gerekecek. Doğru zamanı beklemek işlerin gerçekleşmesi ve başarıya ulaşma ihtimalini doğurabilir. Bu sebeple harekete geçmek iyi olacak.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (20 Temmuz 2021 Salı)

Genel

Başkalarının sana nasıl davranman gerektiğini söylemesinden rahatsız olabilirsin. Başkalarını mutlu etmek için olmadığın biri gibi davranmamak senin için daha iyi olacak. Başkaları yerine kendini mutlu etmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz konusunda isteksiz davranmamak senin yararına olacak. Kendini biraz zorlaman gerekse de egzersiz konusunda ciddi adımlar atman mümkün. Cildini ihmal etmemelisin. Bol bol su içmeyi de ihmal etmemelisin.

Aşk

Sevdiğin insanla beraber ilişkiniz hakkında konuşmalar yapabilirsin. Birbirinizi daha iyi anlamayı deneyebilirsiniz. Aranızdaki ufak anlaşmazlıkları büyümeden çözmek ilişkiniz için iyi olacak.

Para

Planların haricinde bir harcamayla karşılaşabilirsin. Masrafları ertelemek yerine anında çözmeyi tercih ederek sorunları büyümeden halletmek sana iyi gelecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (20 Temmuz 2021 Salı)

Genel

Bugün yalnız kalıp kafanı dinlemek isteyebilirsin. Kendini geri planda tutup olanı biteni seyretmek isteyebilirsin. Kendini hayatın akışına bırakıp yenilenmek için bir fırsat yaratmak sana iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün sakin kalmak senin için iyi olacak. Enerjini toparlamak için sakin kalıp kafanı dinlemek isteyebilirsin. Fiziksel olarak çok da hareketli olmak istemeyeceksin. Zihnen yenilenmek sana iyi gelecek.

Aşk

Aşk konusunda hareketli bir gün geçirebilirsin. Sevdiğin insanla beraber zaman geçirip birbiriniz için bir şeyler yapmak ilişkiniz için iyi olacak. İlişkiniz sonraki safhalar için mümkün hale gelebilir.

Para

Planlarının istediğin gibi gitmesi içini rahatlatacak. İşler düşündüğün gibi gittikçe başka fırsatlar senin için daha çok öne çıkacak. Yeni şeyler düşünmek, yeni imkanlar yaratmak sana iyi gelecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (20 Temmuz 2021 Salı)

Genel

Bugün insanların senin arkandan konuştuğunu fark edebilirsin. Hemen tepki göstermek yerine bunun arkasındaki sebepleri öğrenmen senin için daha iyi olacak. İnsanlara sebep vermemeye çalışmak sana iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Başkalarının senin hakkında ne düşündüğünü öğrenmeye çalışarak yorulmamalısın. Enerjini daha verimli kullanmalısın. Dikkatini kendini yenilemeye harcamak sana çok daha iyi gelecek.

Aşk

Bugün aşk konusunda seni tatmin edecek gelişmeler yaşanabilir. Sevdiğin insanla ilişkini daha da derinleştirmek isteyip daha çok şey paylaşabilirsin. Birbiriniz hakkında daha çok şey öğrenip beraber geçirdiğiniz zamandan daha çok keyif alacaksınız.

Para

Karşına çıkacak iş fırsatları hakkında daha açık fikirli düşünmen gerekebilir. Alıştığın şekilde para kazanmanın yanında yeni şeyler denemek isteyebilirsin. Dikkatli olmakta fayda var.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel