20 Şubat 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 20 Şubat 2021 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (20 Şubat 2021 Cumartesi)

Genel

Bazı şeyler biraz daha sakin ilerleyebilir bugün. Ve sen de bu durumu biraz dinlenmek için kullanabilirsin. Kafanı boşaltmak ve kendi hayatına odaklanmak sana iyi bir enerji verebilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bolca su içmelisin bugün. Şekerli gıdalar ve hatta içeceklerden uzak durmak ve bunun yerine su tüketmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi seni mutlu etmek için güzel adımlar atabilir. İletişime açık olabilirsin aşk konusunda. Keyfini yerine getirecek sohbetlere dahil olman olası.

Para

İş konuları kendiliğinden yoluna girebilir. Bazı şeyleri çok fazla kafaya takmayabilirsin. Zihnini boşaltarak gün içerisinde gerçekten neyin önemli olduğuna karar vereceğin bir zaman geçirebilirsin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (20 Şubat 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün olayları gözünde büyütmemen gerekecek. Kafanı yorduğun meseleler düşündüğün kadar büyük veya zor olmayabilir. Bazı şeyleri daha kolay halledebilirsin, o yüzden kendine güvenmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermen sana iyi bir enerji verebilir. Boşuna seni ve mideni yoracak şeyler tüketmemelisin. Taze sebzeler ve bunlarla yapılacak tencere yemekleri sana iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konusunda vaktin olmayabilir belki ancak kendi içinde bu konular hakkında hayallere dalabilirsin. Hayatına sokmak istediğin bir aşk için bugün düşüncelere dalacaksın.

Para

İş konusunda sana doğru gelmeyen meselelerin üstüne gidebilirsin. Daha iyi kararlar almak adına bugünü değerlendirmen gerekecek. Gereksiz drama yaratarak kendini zora sokmamalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (20 Şubat 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün biraz duygusal olarak yorgun hissedebilirsin kendini. Haftanın yorgunluğu kendini gösterebilir. Ağır işlerden uzak durmak ve kafanı boşaltmak önceliğin olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Ev içerisinde vakit geçirmek, dinlenmek sana iyi gelebilir. Duygusal ve fiziksel olarak kendini daha iyi hissetmek için biraz zamana ihtiyacın olabilir. Bugün o zamanı değerlendirmelisin.

Aşk

Aşkta seni mutsuz eden bir durum varsa bu konuları çok zorlamamak sana daha iyi gelebilir. Biraz kendi iç sesini duyman ve olanları kendi içinde değerlendirmen gerekebilir.

Para

Maddi konularda sahip olduklarınla yetinmek sana iyi gelecek. Gereksiz masraflarla kendini zora sokmamalısın. Sahip olduklarının değerini bilmen gereken bir gün olacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (20 Şubat 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün kendine vakit ayırmak sana iyi gelebilir. Kendi hayatını değerlendirmeye sokabilirsin. Kendin için bir hesap tutman daha iyi kararlar almana vesile olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendince sakin bir gün geçirmek ve enerjini toplamak sana iyi gelebilir. Zihnini boşaltmak ve fiziksel olarak güç toplamak için biraz daha dinlenebilirsin.

Aşk

Aşkta seni mutsuz eden konuları gözden geçirmen olası. Direkt olarak bir adım atmasan da seni tam olarak neyin rahatsız ettiğini görebileceksin.

Para

İleride eline daha iyi paralar geçmesi için bugün güzel kararlar alabilirsin. Yeni bir projeye başlamasan bile elindeki parayı değerlendirmek adına doğru adımlar atacaksın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (20 Şubat 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün geçmişte yaşanan bazı konular tekrar gündeme gelebilir ve bu durum seni biraz üzebilir. O yüzden dikkatli olmalısın. Kendini gereksiz yere üzecek şeylerden uzak durman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Duygusal gerginlikler seni negatif düşünmeye itebilir. Ve bu da üstünde bir stres yaratabilir. Bugün bunu aşmaya çalışmak önceliğin olmalı.

Aşk

Aşkta daha önce yaşanan bir konu hakkında düşünebilirsin. Geçmişte iyi gitmeyen bir ilişki gündeme gelebilir. Bu süreçte kendine haksızlık etmemeyi öğrenmen gerekecek.

Para

Maddi konularda çok büyük adımlar atmamak bugün iyi olabilir. Kendini gereksiz yere yoracak maddi kararlar almamalısın. Parana sahip çıkman gerekebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (20 Şubat 2021 Cumartesi)

Genel

Gerçekçi olmak bir şey, acımasız olmak ise başka bir şeydir. Kendi beklentilerin ve isteklerin için kendine karşı acımasız olmamalısın. Önce kendine karşı nezaket göstermen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini yoran şeylere, stres kaynaklarına odaklanabilirsin. Bazı şeyleri düzeltmek, yoluna koymak için biraz kendince zaman geçirmen gerekebilir. Zihnini boşaltmaya zaman ayırmalısın.

Aşk

Aşkta bir şeyler seni yormuş olabilir. Bu yorgunluğu atmak için kendine biraz zaman ayırabilirsin. Kafanı toparlamak ve yalnız bir zaman geçirmek sana iyi gelecek.

Para

Hayatta bazı şeyler tam istediğin gibi gitmese de bunları yoluna koyabilecek bir kuvvete sahip olabilirsin. Bu süreçte sadece kendine yüklenmemeyi öğrenmen gerekebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (20 Şubat 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün, gün içerisinde yaşanabilecek olayları kontrol etmek isteyebilirsin. Daha kontrollü olmak ve abartı hareketlere girmemek sana iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Esneme hareketlerine odaklanarak kaslarını ve eklemlerini hareket ettirebilirsin. Ve böylece daha rahat bir hareket kabiliyetine ulaşabilirsin. Bugün buna özen göstermen gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle samimi ve keyifli bir sohbete dahil olman olası. Aranızdaki iletişim daha iyi bir biçimde artabilir. Aşka kendini açacaksın.

Para

Maddi açıdan masraflara girmemek senin için iyi bir çözüm olabilir. Gereksiz masrafları kesmek ve yarınlara para ayırmak için bugüne odaklanabilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (20 Şubat 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün senin için harika bir gün olacak. Her şey yoluna girebilir. Birçok konuda için rahat edebilir. Bazı konular kendiliğinden şekil alarak seni çok rahatlatacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Stres ve kaygıların vücudundaki etkilerini azaltmak için iyi bir gün olabilir. Biraz dinlenmek, kendine vakit ayırmak, sakin bir gün geçirmek sana iyi gelecek.

Aşk

Aşkta daha keyifli gelişmeler görmen olası. Eğer hoşlandığın ancak bir şans göremediğin birisi varsa bugün bu konuda gelişmeler yaşayabilirsin.

Para

İş konusunda kafanı kurcalayan meseleler bitebilir. Maddi olarak elin genişleyebilir. Parasal kaygıları tamamen geride bırakarak geleceğe pozitif odaklanabilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (20 Şubat 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün keyifli bir gün geçireceksin. Sakin bir gün içerisinde isteklerine odaklanmak, biraz dinlenmek ve kafanı boşaltmak sana çok iyi bir enerji sağlayacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kafanı boşaltmak için keyifli olaylara odaklanabilirsin. Zihnini boşaltarak gün içerisinde eğlenmek, güzel aktivitelere vakit ayırmak strese karşı seni bir adım öne geçirebilir.

Aşk

Aşkta bir şeyler değişebilir. Kalbin tekrar hızlı atmaya başlayabilir. Eğer aşktan ümidini kestiysen bugün fikrini değiştirecek gelişmelerle karşılaşabilirsin.

Para

Maddi olarak kendini çok zorlamamak bugün iyi olabilir. Büyük masraflara girmemek para biriktirmende yardımcı olabilir. Maddi açıdan sakin bir güne odaklanabilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (20 Şubat 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün yarım kalan işleri bitirmen iyi olabilir. Haftayı bitirmeden önce bir şeyleri yoluna koyman önemli olacak. Eksik iş bırakmaman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Gün içerisinde enerjini toplamak için şekeri azaltmak ve bol bol su tüketmek sana iyi gelebilir. Gereksiz yere vücudunu yoracak gıdalardan uzak durmak enerjin için önemli olabilir.

Aşk

Aşk konusunda daha keyifli gelişmeler görmen olası. Kalbini ısıtacak bir muhabbete dahil olabilirsin. Ve bu muhabbet beklenmedik bir süreçte karşına çıkabilir. Sürprizlere hazırlıklı olmalısın.

Para

Zihnini meşgul edecek iş durumları yaşanabilir. Bazı şeyleri bugünden halletmende fayda olacak ama. Eksik kalan işleri bugünden yoluna sokmalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (20 Şubat 2021 Cumartesi)

Genel

Etrafındaki insanların canını sıkmasına izin vermemen gerekecek. İletişimini azaltman gereken insanlar olabilir. Bu konularda sağlıklı sınırlar çekmek sana düşecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bolca su tüketmek sana iyi gelebilir. Vücudun son zamanlarda su kaybettiyse bunu düzeltmek sana düşecek. Gün içerisinde içtiğin su miktarını artırmak için dikkat edebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle bazı anlaşmazlıklar yaşaman olası. O yüzden canını sıkabilecek konulara dahil olmaman gerekecek. Biraz kendince vakit geçirmen sana iyi gelebilir.

Para

Maddi konularda kafanı kurcalayan mevzular içni başkalarının sözlerini dinlememelisin. Nelerle uğraştığına, nasıl gelişmelere dahil olacağına sen karar vermelisin. Başkasını işlerine dahil etmemelisin bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (20 Şubat 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün senin için iyi bir gün olacak. Her işin yoluna girebilir. Eksik bir puzzle parçasını tamamlar gibi her şeyi yerine oturtacaksın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığına özen göstermek isteyebilirsin bugün. Yediklerine özen göstermek ve mideni yormamak önemli olabilir. Taze sebze ve meyve tüketimini artırmalısın.

Aşk

Aşka vakit ayırabilirsin. Yeni bir flört yaşaman olası. Beklenmedik gelişmeler aşka bakışını yumuşatabilir bugün.

Para

Maddi kararlar almada daha başarılı olabilirsin. Bunları yoluna koymada da. Maddi kazancını artırmak için güzel gelişmeler görmen olası.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel