20 Şubat 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 20 Şubat 2020 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (20 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Kariyer konularında değişim istiyorsan bugün bu durum üzerine daha fazla odaklanabilirsin. Yeni iletişimler kurmak ve farklı fırsatlar keşfetmek bugün senin için daha kolay olabilir. Sağlıklı kararlar almak senin için daha rahat olsa da adımlar atmak için acele etmemen gerekeceğini kendine hatırlatmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Erken yatıp erken kalkmak vücudunun enerjisini daha dikkatli kullanmana vesile olabilir. Düzenli bir uyku, günlük rutinini değiştirmende faydalı olacak. Sağlıklı bir döneme girmek için bu rutine özen göstermen gerekebilir.

Aşk

Aşk konularında bir şeyleri zorlamamalı ve oluruna bırakmayı öğrenmelisin. Kesin bir sonuç ve bir açıklık için karşı tarafı sıkıştırmak ters tepebilir. Aşk konularında biraz daha sabırlı olman gerekecek bugün.

Para

Etrafındaki insanlarla maddi konularda konuşmak istemiyor olabilirsin. Ancak parasal konularda çevren ile uyumun önemli olabilir bugün. Yaşanan güzel gelişmelerin yanında aynı zamanda sıkıntılı durumları da gözlemlemeli ve ortak kararlar almalısınız.
Kova Burcu Günlük Yorumu (20 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Bugün hislerin ve düşüncelerin uyum içerisinde olacak. Kalbin de aklın da aynı şeyi söyleyecek. İnsanlarla arandaki iletişimde bu konuda daha sağlıklı kararlar alabilir ve sağlam adımlar atabilirsin. Kendi iç sesine güvenmelisin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Meşguliyet ve yorgunluk vücudunda iyi etkiler bırakmıyor olabilir. Bugün daha sağlıklı bir gün geçirmek için kendine dikkat etmeli ve yeterince dinlendiğinden emin olmalısın. Vücudunun ihtiyaçlarına önem göstermen gereken bir gün olacak.

Aşk

Aşk konularında önceden yaşanan gerginlik ve negatifliklere çok fazla takılmaman gerekecek. Bazı konuları geride bırakmak ve yeni etkilere kendini açmak aşkta daha mutlu olmana vesile olabilir. Ama bugün aklında, geçmişten kalanlarla uğraşman gerekecek.

Para

Maddi konularda genel durumlar dikkatini çekebilir. Ekonominin gidişatı, marketlerdeki pahalılık… Ama bu süreçte kendini diğer insanlara göre daha iyi bir konumda olduğunu düşünmeye itebilirsin. Gereksiz kıyaslamalar yapmamalı ve bu gemide herkesle beraber olduğunu kendine hatırlatmalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (20 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Bugün evde misafir ağırlaman olası. Beklemediğin misafirler evine gelebilir veya hiç planlanmamış ortamlara girmen gerekebilir. Bu güzel ve keyifli muhabbet seni daha mutlu edecek bugün. O yüzden bazı şeyleri akışına bırakmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen ve bol bol su tüketmen gereken bir gün. Vücudundaki enerjiyi kontrol etmek için bu durumlara özen göstermelisin. Hem toksinlerden kurtulmak hem de gerekli besinleri tüketmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Senden hoşlanan bir insanın tavırları dikkatini çekebilir. Bu kişinin kalbini kırmamak ve onun duyguları ile oynamamak senin için önemli olabilir. Bugün aşk konularında empati yapman gerekebilir.

Para

Maddi olarak daha keyifli sonuçlara varmak için iyi niyet ve güzel fikirlerle yola çıkman gerekebilir. Bazı konularda en basit şekilde düşünmeli ve ne kadar emek o kadar ekmek olacağını görmelisin. Büyük stratejiler için yanlış bir gün olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (20 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Bilgisayar ve internet üzerinden daha fazla şey öğrenebilirsin bugün. Daha mantıklı konulara vakit ayırmak ve parasal konularda yeni keşiflerde bulunmak için bakış açını değiştirmen gerekecek. İnternet ve bilgisayar ikilisi sana bu konuda güzel çözümler getirebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kafanı koyduğun şeyleri halledebilecek bir enerjin var. Ancak kafana bir tek sağlığın ile alakalı bir hedef koymuyorsun. Bugün kendi sağlığın için önemli kararlar alman gerekebilir. Bugün alınacak kararlar ve başlanacak programlar daha sağlıklı olabilir.

Aşk

Aşk konularında birden fazla etkiye açık olabilirsin. Aklında veya kalbinde birden fazla insan olabilir. Bu kişileri tanımak ve hangisinden gerçek anlamda hoşlandığını görmek için biraz zamana ihtiyacın olacak. Ani kararlar vermemelisin bugün.

Para

Maddi konularda etrafındaki insanlara güvenirken dikkatli olman gerekebilir. Herkese güvenmemen gereken bir gün olabilir bugün. İçine sinmeyen masraflara girmemeli ve her borç isteyene inanmamalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (20 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Arkadaşlarınla keyifli vakitler geçirmek isteyebilirsin. Ancak daha fazla insan ile muhatap olmak sende biraz gerginlik oluşturabilir. Bugün denge kurduğun ve hem kendine hem de sevdiklerine eşit derecede vakit ayırdığın takdirde daha keyifli bir gün geçirebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve gerginliklere karşı önlem alman gereken bir gün olabilir. Gerginken vücudunun verdiği sinyalleri doğru alamıyor olabilirsin. Can sıkıntısını açlık, gerginliği uykusuzluk olarak görebilirsin. Bu durumlardan kurtulmak için stres atmaya yönelmelisin.

Aşk

Bugün aşk konularında bazı şeyleri oluruna bırakman gerekebilir. Bazı konuları fazlaca düşünmemek ve altında bir sebep yattığını düşünmemek sana daha iyi gelebilir. Aşk ve ilişkiler ile alakalı daha rahat davranman gereken bir gün olacak.

Para

Bugün bütçene çok sıkı bir şekilde sadık kalman gerekecek. Bir kuruşu bile gereksiz yere harcamamalısın. İleride daha rahat ve keyifli hareket edebilmek için bugünden önlemini alman gerekebilir. Parasal olarak dikkatli olman gereken bir gün olabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (20 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Bugün bilgisayar ve telefonla daha fazla vakit geçirebilirsin. Yeni şeyler öğrenmek, okumalar yapmak ve farklı insanlara odaklanmak sende yeni bir bakış açısı yaratabilir. Bugün algılarını dış dünyaya daha fazla açabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Açık havada egzersiz sana daha iyi gelebilir bugün. İletişim konuları kafanı şişirebilir ve bazı konularda gerginlikler oluşturabilir. Bu durumu aşmak için derin nefes alabileceğin ve daha fazla hareket edeceğin ortamlarda bulunman gerekebilir.

Aşk

Aşk konularında hızlı kararlar almak sana yaramayabilir bugün. Bir ilişkiye başlama veya bir ilişkiyi sonlandırma gibi konularda dikkatli hareket etmelisin. Bu tür durumları aceleye getirmeden sakin bir şekilde düşünmen gerekecek.

Para

Bugün sadece kendi işine ve parana odaklanman gerekebilir. Çevrendeki insanların işine karışmak iyi bir fikir olmayabilir. Kendi isteklerine öncelik vermek ve kendine göre masraflara girmek sana daha iyi gelecek bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (20 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Bugün birçok işi daha hızlı bir şekilde halledebilirsin. Bir süredir çözülmemek için direnç gösteren ve seninle inatlaşan konuları daha rahat halledebilirsin. Bu güzel enerjiyi daha üretken olarak kullanman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kendine vakit ayırmak ve kendini mutlu etmek daha iyi olabilir. Sağlıklı kararlar alabilmek ve kendin için doğru olacak tercihlerde bulunmak sağlığına daha iyi gelebilir. Temiz beslenmek, iyi bir egzersiz ve dinlenme sana daha iyi gelecek.

Aşk

Bugün hislerin konusunda kafan karışabilir. Hoşlandığın kişi ile arandaki durum hakkında tam bir sonuca varamayabilirsin. Aşk ve ilişkiler ile alakalı hızlı kararlar almamalı ve günü sakin bir şekilde geçirmelisin bugün.

Para

Parasal konularda etrafındaki insanlarla daha iyi anlaşabilirsin bugün. Maddi olarak atacağın adımlar ve alacağın yeni kararlar sana daha iyi gelebilir. Çevrendekilerle daha uyum içerisinde olacak ve kendini güvende hissedeceksin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (20 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Bugün insanlarla aranda daha iyi bir iletişim olabilir. Sevdiğin insanlara daha fazla vakit ayırabilir ve daha iyi muhabbetler edebilirsin. İnsan ilişkilerinde yapıcı olacağın bir gündesin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün vücudunun enerjisi ile savaşmayacaksın. Sahip olduğun enerji ile rahat bir şekilde gününü geçirebileceksin. Bu güzel enerjiyi desteklemek için temiz beslenmeye özen gösterebilirsin. Beyaz et ve taze sebze tüketimini artırmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiye vakit ayırmak ve aranızda daha keyifli durumlar oluşmasını sağlamak sana daha iyi gelebilir. Aşk ve ilişkiler konusunda daha yapıcı olacaksın. Eğer hoşlandığın ancak açılamadığın birisi varsa bugün daha iyi bir sonuç alabilirsin.

Para

Parasal olarak daha rahat edeceğin bir gün olabilir. Elindeki parayı daha dikkatli harcayabilir ve akıllı kararlar alabilirsin. Bugün para senin düşmanın değil, dostun olacak. Bu konuda daha iyi gelişmeler görmen olası.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (20 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Bu gece rüyalarına dikkat etmelisin. İlginç rüyalar görebilir ve bazı mesajlar alabilirsin. Göreceğin sembolleri unutmamak için bir kağıt kalem bulundurman iyi olabilir. Bugün algıların çok açık olacak çünkü.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün fiziksel enerjin yerinde olacak. Kendini daha kuvvetli ve güçlü hissedebilirsin. Bu güzel enerjiyi iyi bir egzersize verebilirsin. Zihinsel olarak da kendini iyi hissetmek için aktif olmak ve egzersize odaklanmak iyi olabilir.

Aşk

Bugün aşk konularında kafan karışabilir. Bazı konular daha fazla gündemini meşgul edebilir. Ancak seni rahatsız eden şeyin ne olduğunu tam olarak kestiremeyebilirsin. Bu konuyu aşmak için biraz zamana ihtiyacın olacak bugün.

Para

Yarın atacağın adımları bugünden hesaplamak sana daha iyi gelebilir. Bugün maddi konular ile alakalı daha net düşünebileceksin. Zihnini boşaltabileceğin ve önemli konuları gündeme alabileceğin bir gün olacak. Bugün parasal konularda daha iyi sonuçlar alabilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (20 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Bazı şeyler gecikebilir, ufak tefek aksaklıklar yaşanabilir. Bunlar normal şeyler. Önemli olan bu ufak tefek sıkıntılara karşı nasıl tepkiler vereceğin. Yapıcı olmak ve sakin kalmak sana daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kalabalık insanlarla daha keyifli bir enerjin olabilir bugün. Eğer sağlık konularına daha fazla vakit ayırmak ve bu konuda iyi adımlar atmak istiyorsan etrafındaki insanlarla ortak planlar yapabilirsin. Daha sağlıklı durumlar için sevdiklerinle birlikte hareket etmelisin.

Aşk

Bugün aşk konularında ilginç etkiler görebilirsin. Hoşlandığın kişi ile aranızdaki muhabbet daha farklı bir şekil alabilir. Bu kişiyi yakından tanımak beklentilerini karşılamayabilir. Ancak bazı konulara daha iyi bir açıklık getirebilirsin bugün.

Para

Bugün maddi konularda büyük beklentilere girmemen gerekebilir. Elde edeceğin sonuçlar emeklerinle doğru orantılı olacak. Daha fazlasını beklemek sadece seni yoracak bugün. O yüzden elindekiyle yetinmen gerekebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (20 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Bugün yeni konulara odaklanabilir ve kimsenin görmediği şeyleri görebilirsin. Yaratıcılık ve fikir geliştirme konularında rahat olacaksın. Sadece kendini etrafındaki insanlarla kıyaslamamalı ve herkesin kendine göre bir akışı olduğunu hatırlamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunu dinlendirmek önemli bir konu olabilir. Erken uyumak ve erken uyanmak sana daha iyi gelebilir. Kendine dikkat etmeli ve vücudunu gereksiz yere yorarak sinirlerini daha da bozmamalısın bugün.

Aşk

Aşk konularında büyük değişimler kapıda olabilir. Ama bu değişimlere gitmeden önce ilişkiler konusunda nerede yanlış yaptığını görmen gerekecek. Daha yapıcı ilişkiler için çaba gösterebileceğin bir gündesin.

Para

Bu aralar maddi konularda esnek kalamıyor olabilirsin. Kendini daha rahat hissetmek için yaşanabilecek durumlara karşı önlem alman gerekiyor olabilir. Bugün bu uyuşmazlığı çözmek için halihazırda yaptığın masraflara odaklanabilir ve kendine bir bütçe yaratabilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (20 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Canını sıkabilecek konulara karşı dikkatli olmalısın. Gereksiz yere gerilmen ve agresifleşmen olası bugün. Stres ve gerginliğin gününü mahvetmesine izin vermemeli ve keyifli konulara odaklanmak için planlar yapabilmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Açık hava yürüyüşleri ve derin nefes egzersizleri bugün sana daha iyi gelebilir. Daha sağlıklı bir gün için stresin etkilerini vücudundan atman gerekecek. Bugün bu konulara dikkat etmelisin.

Aşk

İçinde bulunduğun ilişkide sürekli aynı negatiflikler gündeme geliyorsa durup bir düşünme vakti gelmiş olabilir. Bazı konularda yapıcı olmak yeterli olmayabilir. O yüzden bu konuda daha net adımlar atmak ve sıkıcı durumları sonlandırmak daha iyi olabilir.

Para

Bugün daha fazla para harcamak isteyebilirsin. Ancak bu hissiyatı bastırman gerekecek. Belli bir bütçe altında kalmak ve gereksiz masraflara girmemek sana daha iyi gelebilir. Bir şeyin etiketinde daha az fiyat gördün diye düşünmeden hareket etmemelisin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel