20 Nisan 2022 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 20 Nisan 2022 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (20 Nisan 2022 Çarşamba)

Genel

İnsanlara erişmek zor gibi gelebilir ama bu konuda kolay vazgeçmemelisin. Eğer telefonla veya yüz yüze konuşman gereken birisi varsa bu konuda daha ısrarcı olabilirsin. Özellikle de iş konuşmaları baskın olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Açık havada yürüyüş yapmak bütün enerjini daha iyi bir hale getirebilir. Genel olarak kendini biraz daha iyi hissetmeye ihtiyacın varsa işte bugün biraz temiz havayı içine çekmen gerekecek.

Aşk

Hoşlandığın kişiyle iletişimini artırman sana kendini daha iyi hissettirebilir. O kişiyi tanımak, ne hissettiğini anlamak, senin de nasıl adımlar atacağını netleştirecek. Bugün bu konularda geri durmamalısın.

Para

İş konularında cevap almak isteyeceksin. Bu konuda bir şeyler ters gitse bile kolay kolay vazgeçmemen olası. Bir cevap almak bu kadar zor olmamalı diye düşünebilirsin. Ve gerçekten de bir cevap almak için oldukça çaba göstereceksin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (20 Nisan 2022 Çarşamba)

Genel

Evinin işleriyle daha meşgul olman olası. Eğer eve bir tadilat gerekecekse bugün bu konularda daha seçici davranabilirsin. Eğer yeni eşyalar alınacaksa hem fiyat konularında hem de performans konularında daha özenli davranabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün sağlık açısından canını sıkan bir şey olmayabilir. Günü çok zorlamadığın ve kendini gereksiz yere yormadığın sürece bir şeylerin daha rahat yoluna girdiğini görebilirsin. Enerjini daha rahat kontrol edebileceksin bugün.

Aşk

Bugün aşk konularında büyük beklentilere girmemen olası. Bunun sebebi bir şey olmaması değil, yaşanacaklar konusunda içinin rahat olması olabilir. Aşkı kendi haline bırakarak da güzel gelişmeleri kendine çekebilirsin.

Para

Eğer eve bir masraf yapmayı düşünüyorsan daha dikkatli seçimlerde bulunman gerekebilir bugün. Daha dikkatli davranabilir, etiket fiyatlarını kıyaslayabilirsin. Doğru bir biçimde karar almak seni memnun edecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (20 Nisan 2022 Çarşamba)

Genel

Sevdiğin kişiyle bir iletişiminin olmaması seni zora sokabilir. Ama kendi kendini bu ruh haline soktuğunu görmen gerekecek. Neden bazı şeyleri karşındaki insandan bekliyorsun? Bugün bu konularda tekrar düşünebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Mutfağa girip hem kendine hem de sevdiklerine yemekler hazırlamak sana çok daha iyi gelebilir. Bu enerji seni daha iyi düşünmeye itecek. Tabii sağlıklı ve lezzetli yemeklerle herkese iyi gelecek bir öğün yedirmek de cabası.

Aşk

Bazen bazı insanlar birisinden hoşlanır ve o kişinin bir şey yapmasını bekler. Sen bu hataya düşmemelisin bugün. Bazı adımları senin atman, ilgini ifade etmen aşkta daha pozitif etkiler görmene vesile olabilir.

Para

Birikim yapmak bugün daha doğru olabilir. Gereksiz masrafları kısabilir, yapılması gereken masrafları da planlayarak dikkatlice hareket edebilirsin. Bütün parayı tek seferde harcamana gerek olmayacak bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (20 Nisan 2022 Çarşamba)

Genel

Uzak bir yer ile bir iletişime giriyorsan bu konuşmaları iki kere teyit ettirmende fayda olacak. Zira bazı iletişimler süreç içerisinde anlam karmaşası yaratabilir. Özellikle de iş ile alakalı yazışmalarda dikkati elden bırakmamanda fayda olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sevdiğin bir yemeği yemek pişmanlık vermemeli. Bazı şeyleri dengede tuttuğun sürece her istediğini yiyebilmelisin. Bugün sağlıklı beslenme konularında kendini cezalandırır gibi yemek seçmemen gerektiğini hatırlaman gerekecek.

Aşk

Aşka dair beklentiler söz konusu olduğunda iletişimi bir düzene koyman gerekebilir. Hiçbir iletişiminin olmadığı bir insanın gökten haber almışçasına bir gün senin kapına dayanmasını beklememelisin mesela.

Para

İletişim, iletişim, iletişim… İşte en önemli olacak konu bu iletişim olacak. Bazı şeyleri iki kere teyit ettirmek, gerektiğinde yüz yüze veya telefonda görüşüp o an içerisinde onay almak daha iyi olabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (20 Nisan 2022 Çarşamba)

Genel

İletişim daha fazla çaba isteyebilir. Doğru yerde doğru şeyi söylemek zorlaşabilir. Sevdiğin insanlarla veya iş ortamlarındaki kişilerle doğru bir biçimde iletişim kurmak için iki düşünüp bir konuşman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün bolca su tüketmek sana çok daha iyi bir enerji sağlayacak. Negatiflikten uzaklaşmak, vücuduna iyi gelecek şekilde sıvı tüketmek önemli olabilir. Ne kadar su tükettiğinin hesabını tutman iyi olabilir.

Aşk

Önemli olan üzüm yemek mi, bağcıyı dövmek ki? Bugün sevdiğin kişinin kalbini kırarcasına haklı çıkma çabalarından uzak durman daha iyi olabilir. Haklı olsan bile bunu daha yapıcı bir dille ifade etmen gerekecek. Sonuçta düşman çatlatmıyorsun, sevdiğin kişiyle konuşuyorsun.

Para

Bugün iş ortamlarında, iş ilişkileri daha baskın olabilir. Bazı konuşmalar bir şeylerin ne kadar yapıcı ne kadar yıkıcı olacağını belirleyebilir. Bu tür konularda daha özenli davranmanın karşılığını görebilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (20 Nisan 2022 Çarşamba)

Genel

Bugün odaklandığın konular sana bir türlü gerçek gibi gelmeyebilir. Bir şeyleri olmamış gibi görebilirsin. Tam olarak içine sinmeyen şeyleri gözlemlemek için kendine biraz zaman ayırman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı bir denge oluşturmak zaman isteyebilir. Her şeyi bir günde halledeceğini düşünmek gerçek dışı olabilir. Sağlıklı beslenmek, daha aktif bir hayat tarzı, daha hareketli bir gün… Her şey rutinini nasıl oluşturacağın ile bağlantılı olabilir.

Aşk

Sevdğin kişiyle bir türlü aynı konularda, aynı tonda konuşamıyormuş gibi hissedebilirsin. Bir şeyleri zorlamamak daha iyi olabilir. Karşı tarafa kendini anlatmak ile bir şeyleri zorlamak arasındaki farkı görmen gerekecek.

Para

Parasal açıdan biraz yavaş hareket etmen gerekecek. Seni acele ettirmeye çalışan şartlara inat bir şeyleri bekletebilirsin. Bakalım bu yavaşlık en çok kimin canını sıkıyor… Bir şeyleri gözlemleme vakti bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (20 Nisan 2022 Çarşamba)

Genel

Bugün mantığa sığınman en iyisi. Bazı şeyleri iç sesine göre yapmak doğru sonuçlar vermeyebilir. En iyisi mantıktan şaşmadan bir şeylere odaklanmak. Bazı konularda adım atmak yerine gözlem yapmak da iyi olabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersiz için bazı yeni kararlar alabilirsin. Yaza kadar vücudunu toparlamak ve daha aktif bir hayat tarzına merhaba demek için biraz daha hareket etmen gerekebilir. Bugün bu konularda biraz daha dikkatli kararlar alabilirsin.

Aşk

Aşka dair beklentilerinle güne odaklanmak yerine elinde var olan gerçeklerle bir şeylere zaman ayırmalısın. Elindeki sonuca odaklanmak ve karşı tarafı bir nevi aklamaya çalışmamak iyi olacak.

Para

Parasal konularda bir şeyleri gözden geçirebilirsin. Risk almak yerine mantığa sığınmak daha iyi sonuçlanabilir senin için. Bugün parasal konularda biraz daha yavaş hareket edebilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (20 Nisan 2022 Çarşamba)

Genel

Eğer halihazırda devam eden işinden o kadar memnun değilsen bugün ne gibi değişiklikler yapabileceğini gözden geçirebilirsin. Yeniliklere odaklanmak ve daha verimli iş çıkarmak gibi konular daha baskın olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Beslenme biçimine dikkat etmen gerekebilir. Kendini uzun saatler boyunca aç bırakmaman iyi olabilir. Daha sağlıklı beslenebilmek için ara öğünler yapmak daha mantıklı olabilir bugün.

Aşk

Aşka dair yeni adımlar atacaksan bugün bir şeyleri dikkatlice tartman daha doğru olabilir. Birisine hislerini açmak gibi önemli bir adım atmadan önce şartların doğru olduğundan emin olmak isteyebilirsin.

Para

Bugün kariyere odaklanabilirsin. Maddi konularda atacağın adımlar uzun vadeli çözümler üretebilir. Bugün parasal anlamda alacağın kararlar hemen yarın sonuç vermese de içine daha fazla sinebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (20 Nisan 2022 Çarşamba)

Genel

Bir şeyleri yoluna koymak isteyebilirsin. Bu konuda çabaların olabilir. Gerek işte gerekse sosyal konularda bir şeylerin tam olarak ne anlam ifade ettiğini görmek isteyeceksin. Ancak bu konuda çevrendeki insanları şu an için zorlamaman daha iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermen gereken bir gün olabilir. Bunu sadece kilo kontrolü için değil genel olarak günlük enerjini artırmak için de yapmalısın. Sindirim sistemini gereksiz yere yoran yağlı ve tuzlu gıdalardan uzak durman iyi olabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ne düşündüğünü merak edebilirsin. Ancak bu konuda karşı tarafı darlamaman daha iyi olacak. Bir şeyleri akışına bırakmayı öğrenmen gerekebilir. Kendini bu konularda zorlamamalısın.

Para

İş konularında bir cevap almak isteyebilirsin. Bir şeyin devam edip etmeyeceğini görmek istemen olası. Bu tür konularda insanlarla olan iletişiminde çok ısrarcı olmamak daha iyi olacak ama. Karşı tarafı sıkıştırmadan da cevap alabilmelisin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (20 Nisan 2022 Çarşamba)

Genel

Bugün çevrende büyük bir yoğunluk olabilir. Etrafındaki insanların sürekli bir koşuşturması olabilir. Senin de bu koşuşturmalara katılman olası. Bazı şeyleri daha iyi bir hale getirmek isteyebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Açık hava yürüyüşleri sana daha iyi gelebilir. Biraz daha hareketlenebilirsin. Daha aktif bir hayat tarzı için gidilmesi gereken yerlere yürümen daha iyi olabilir. Günlük rutinine açık hava yürüyüşleri katmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiye destek olma düşüncesi seni harekete geçirebilir. O kişinin zor duruma düşmemesi için kolları sıvayabilirsin. O kişinin yanında olacağını bilmesi de ilişkinize daha iyi gelebilir.

Para

Çevrendeki insanlara yardım etmek, sevdiklerine destek olmak maddi anlamda mümkün olabilir. Bugün yapacağın masrafları sadece kendin için değil, çevrendeki insanlar için de yapabilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (20 Nisan 2022 Çarşamba)

Genel

Kayıp bir eşyanı bulmaya çalışabilirsin. Veya bir süredir eline geçmeyen eşyaları çıkarıp yerlerine koymak isteyebilirsin. Bu süreçte evinde nelerin yer değiştirdiğini, nelerin kaybolduğunu daha net görebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Ev temizliği ve düzeni dikkatini çekebilir. Bu konulara daha fazla zaman ayırabilirsin. Evinin hijyenini sağlamak ve daha düzenli olmak zihnen ve bedenen sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşka dair beklentilerini iletişimle karşı tarafa ifade edebilirsin. Bir şeyleri karşı tarafın kendi başına fark edip halletmesini beklemek yersiz olabilir. İsteklerini kendin ifade edebilmelisin.

Para

Bugün para harcamamak en iyisi. Bir şeyleri zorlamaman gerekecek. Masrafları olabildiğince azaltmak ve tasarrufa gitmek sana iyi gelebilir. Parasal konularda kendini sıkmamalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (20 Nisan 2022 Çarşamba)

Genel

Bugün aklını işe ve parasal konulara vermen zorlaşabilir. Bugünden karar almak veya bir adım atmak için kendini zorlamamalısın. Biraz daha rahat davranman ve belki de bazı şeyleri ertelemen iyi olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersiz ve temiz hava sana iyi gelebilir. Bugün açık havada zaman geçirmen sana çok daha iyi gelecek. Aktif bir hayat tarzı için de bu en doğrusu olabilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle yapacağın konuşmalar ön plana çıkabilir. Eğer hayatında bir ilişki yoksa, bir flört durumu yaşanabilir ve bazı sohbetler seni bir ilişki düşünmeye itebilir. Aşka dair gelişmeler iletişimle sana ulaşacak bugün.

Para

İşe odaklanman zorlaşabilir. Parasal konularda dikkatini toplayamayabilirsin. O yüzden bugün maddi konuları bir başka güne ertelemenin bir yolunu bulman senin için daha iyi olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel