20 Nisan 2021 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 20 Nisan 2021 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (20 Nisan 2021 Salı)

Genel

Etrafındaki insanların gergin halleri sana da nüksedebilir. Bu süreçte kendini yormaman ve önemli kararlar almaman iyi olabilir. Kendini gererek yanlışa sürüklenmemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün sağlıklı beslenmeye ayrıca odaklanabilirsin. Daha dikkatli beslenmek sende fayda edecek. Tercihlerine dikkatle odaklanarak daha doğrusuna yönelebilirsin.

Aşk

Bir görüp bir daha görmediğin ama merak ettiğin birisi var mı? Bu kişiyle tekrar denkleşmen olası. Onunla görüşebilir, hatta ilk adımı sen atabilirsin.

Para

Gerginlikle ani kararlar almak sana masraf yaptırabilir. Bu konuda dikkatli olman gerekecek. Gereksiz masraflara aniden girmemelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (20 Nisan 2021 Salı)

Genel

Hislerin biraz gelgitli olabilir. Bunu etrafına da yansıtabilirsin üstelik. Ani kararlar almaktan kaçınmalı ve biraz daha yapıcı olmaya çalışmalısın. Ama tabii seni sürekli olarak açmaza sürükleyen bir durum varsa bu konuda daha rahat davranabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Kendine zaman ayırmalı ve sakince düşünmelisin. Stresle, kaygılarla hareket etmek seni gereksiz yorabilir. Bugün sakin kalmaya özen göstermelisin.

Aşk

Enerjini ve zamanını emen, seni mutlu etmeyen, üzen ve geren mevzuları kesip atma vakti gelmiş olabilir. Bir ilişki seni mutlu etmiyorsa bunu hayatından çıkarabilirsin.

Para

İş mevzularında biraz ters davranman olası. Bir şeylerin gidişini bozman ve çevrendekilerle kavga etmeni kendi içinde haklı görebilirsin ama günün sonunda kaybeden sen olabilirsin. Aman dikkat.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (20 Nisan 2021 Salı)

Genel

Canını sıkan bir durum olursa bunu dile getirmelisin. Eğer hakkının yendiğini düşünüyorsan açıkça dile getirmelisin bugün. Etrafındaki insanların gerginlikten faydalanmasına izin vermemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Açık hava yürüyüşleri senin için iyi olabilir. Biraz temiz hava almak ve hareket etmek kan dolaşımını çok daha artırabilir, kendini daha iyi hissedebilirsin.

Aşk

Etrafında olanlardan gerilebilirsin ve bu durum aşk konusunda da etkisini gösterebilir. Yeni bir iletişim öncesi belki biraz kendince zaman geçirmen gerekebilir.

Para

İş konusunda dik durman gerekecek. Emeklerinin arkasında durmalısın, hakkını yedirmemelisin. Zira etrafında aç kurtlar gibi birikebilirler.
Yay Burcu Günlük Yorumu (20 Nisan 2021 Salı)

Genel

Bugün karşına beklenmedik sıkıntılar çıkabilir. Bu süreçte, bu sıkıntılara karşı dikkatli yaklaşman gerekecek. Yapıcı davranman önem kazanabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersiz seni birçok yönden daha iyi bir hale getirebilir. Sadece fiziksel olarak da değil aynı zamanda zihinsel olarak da rahatladığını hissedebilirsin.

Aşk

Aşk konusunda bir şeyler tam olarak yolunda gitmeyebilir, ama bu yolun sonu demek değil. O yüzden her şey bitmiş, yanmış, kül olmuş gibi düşünmemelisin.

Para

İş konusunda yolunda gitmeyen etkenler kafanı karıştırabilir. Ama kendini bu konularda negatife odaklamamalısın. Biraz daha yapıcı düşünmek sana iyi gelebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (20 Nisan 2021 Salı)

Genel

Bugün keyfin yerinde olsa da dış etkenlere çok açık olacaksın. Etrafında can sıkıcı insanlar, muhabbetler olabilir. Beklentilerini çok yüksek tutmamanda fayda var o yüzden.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kafan rahat olacak, stresten uzak durmak isteyeceksin. Etrafındaki negatif enerjiyi kendinden uzak tuttuğun sürece keyfin de enerjin de yerinde olacak.

Aşk

Sevdiğin kişiyle anlaşmazlıklar yaşanabilir ama bunlar uzun vadeli olmayacak. Sakin kalıp yapıcı olduğun sürece sıkıntılarınızı çözebileceksiniz.

Para

Maddi olarak kendine yetmenin faydalarını görebilirsin. Başkasından beklentiye girmemen sana iyi gelecek. Kendi işini kendin görmelisin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (20 Nisan 2021 Salı)

Genel

Bugün başkalarının gözüne gelmemen iyi olabilir. Dikkatleri üstünde toplaman, insanların öfkesini sana kusması ile sonuçlanabilir, aman dikkat!

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı bir düzen oluşturmak için yarınları beklememelisin. Ufak ufak da olsa bazı değişimler yapman gerekebilir. Bugün mesela ne kadar su tükettiğine odaklanabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda bir şeyleri gözden geçirebilirsin bugün. İyi gitmeyen bir ilişki varsa bu durumu sorgulaman ve bunu bitirmek istemen olası. Aşk konularında net olacaksın.

Para

Bugün kendi işine odaklanmalısın. Başka şeylerle muhatap olmamalı, olabildiğince az insan ile iletişime geçmelisin. Böylesi senin için daha hayırlı olabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (20 Nisan 2021 Salı)

Genel

Etrafındaki insanların garip davranışlarından etkilenebilirsin. Ani duygu durum değişimlerine göre hareket edenlerin etkisinde fazla kalmamak için kendi işine bakmalısın bugün.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Duygusal gerginliklere kapılmamak için meditasyon şart. Bugün kendine zaman ayırabilir ve biraz meditasyona odaklanabilirsin. Bu sana iyi gelecek.

Aşk

Etrafındaki bazı insanlar aşk konusunda canını sıkabilir. Birisini sana layık görmeyebilirler mesela, bu konuda üstten üstten konuşabilirler. Bu etkiden uzak durman gerekecek.

Para

İş ortamında kafası karışan veya bozulanlar sana sarabilir. Aman dikkat! Kendini işine vermeli ve başkası ile fazla muhatap olmamalısın bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (20 Nisan 2021 Salı)

Genel

Etrafındaki insanların kolaya kaçması seni sinirlendirebilir. Güzel ve emek isteyen şeyler için kolay yoldan öne geçmeye çalışanlara odaklanmamalı, kendi işine bakmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün neler tükettiğine özen göstermen sana iyi gelebilir. Daha az yağlı tüketmen seni iyi hissettirebilir. Bol bol taze sebze veya meyve tüketebilirsin.

Aşk

Başkasına aşk konusunda tavsiye vermeden önce kendi durumunu gözden geçirmen gerekebilir. Biraz kendine odaklanabilirsin, bu iyi olabilir. Ve tabii başkasına fazladan atıp tutmamalısın.

Para

Emek veriyorsun, işlerinde ilerliyorsun. Güzel noktalara doğru tam gaz devam ediyorsun. Bırak başkalarının ne yaptığını, kendi işine odaklan bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (20 Nisan 2021 Salı)

Genel

Bugün ilgileri üstünde toplayabilirsin. Emeklerin takdir görebilir. Daha güzel gelişmelerle karşılaşarak kendini ifade edebilirsin. Bu süreç iş konularında güzel gelişmeler getirebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bir şeylere pozitif bakmanın etkisini görebilirsin bugün. Hayatının birçok alanında da sağlığında da pozitif olmak sana yarayacak. Daha iyi bir enerjin olacak bugün.

Aşk

Bugün aşk konusunda bir adım atmasan da kendi içinde nasıl hissettiğini net olarak göreceksin. Aşk konularında kendi duruşunu bilmek bile seni memnun edebilir.

Para

Eğer rekabeti bol bir iş fırsatı varsa bugün parlama vakti! Herkesi aşıp kendini gösterebilirsin. Bugün iş konularına ekstra özen göstereceksin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (20 Nisan 2021 Salı)

Genel

Etrafındakileri kontrol etme isteğinden vazgeçmelisin. Bazı şeyleri kendi oluruna bırakman gerekecek. Müdahaleci tavrın ters tepebilir, aman dikkat!

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Biraz daha erken uyanmak birçok sıkıntını çözebilir aslında. Kendine zaman ayırabilir, daha erken ayıkabilir ve işlere daha rahat odaklanabilirsin. Uyku mevzusuna odaklanmalısın.

Aşk

Bugün aşk konularında çok derin düşünebilirsin. Bu durum seni büyük beklentilere girmeye itebilir. Bunu engellemek için biraz kafanı toparlaman gerekecek.

Para

Bugün iş ortamlarında "benim dediğim olsun" tavrı işe yaramayabilir. Her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır derler ya, bırak çevrendekiler ne yapıyorsa yapsın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (20 Nisan 2021 Salı)

Genel

Etrafındaki insanların barut küpüne döndüğünü görebilirsin. Her an patlamaya hazır olabilirler. Sen ise ne olduğunu anlamadan bir kenardan duruma yabancı kalabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün yeni bir egzersiz rutini için kararlar alabilirsin. Daha önceden hiç denemediysen eğer yoga gibi egzersizler sana daha iyi gelebilir. Bu tür şeylere yönelebilirsin.

Aşk

Eğer bir ilişki içerisindeysen aranızdaki farkları görmen olası. Bunları bir kusur olarak görmemeli ve bunları gidermek için ekstra çaba göstermemelisin. Bazı şeyleri olduğu gibi kabul etmende fayda var.

Para

Bugün kendi işine bakman en iyisi. Fazla insan ile muhatap olmaman, kendi işini görmen maddi açıdan daha iyi olabilir. Bağımsız olman iyi sonuç verebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (20 Nisan 2021 Salı)

Genel

Bugün duygularınla hareket edebilirsin. Biraz sabrın zorlanabilir. Ani tepkiler vermek istemesen de bu duruma engel olamayabilirsin. Yine de kelimeleri dikkatli seçmende fayda var.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Ne yediğini değiştirerek ruh halini de değiştirebileceğini biliyor muydun? Daha az şekerli tüketerek mesela enerji seviyeni stabil tutabilir, ani dalgalanmalarla tepkiler vermekten kaçınabilirsin. Bunu bir düşünmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda bazı anlaşmazlıklar olabilir. Bu durumu çözmeye odaklanman ve yapıcı davranman gerekecek. Veya eskilerin de dediği gibi, söyleyecek iyi bir şeyin yoksa susman en iyisi.

Para

İş ortamlarında canını sıkan bir şeyler yaşanabilir. Bu süreçte kendini mantığa vermen iyi olacak. Acele etmemeli ve ani kararlar almamalısın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin AppGallery ile keşfedin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel