20 Nisan 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 20 Nisan 2020 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (20 Nisan 2020 Pazartesi)

Genel

Bazı konularda gelişmeler görmek için muhatap olduğun insanların kararını beklemen gerekebilir. Bu bekleme süreci seni biraz yorabilir. Ancak olaylara daha sakin yaklaşman gerekecek. Biraz sabır her şeyin çözümü olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kafanı karıştıran konularla başa çıkmadan önce zihnini boşaltman gerekebilir. Eğer bazı şeyler olması gerektiğinden daha uzun sürüyorsa, odaklanma sıkıntın olabilir. Bugün zihnini boşaltmak için egzersizlere odaklanabilirsin.

Aşk

Kulaktan dolma bilgilerle ilişki olmayacağını öğrenmelisin. "Acaba hoşlanıyor mu" veya "benim hakkımda ne demiş" gibi başkalarını dahil edeceğiniz sorular yerine direkt olarak birbiriniz ile iletişim kurmak daha iyi olabilir.

Para

Sevdiğin kişilere destek olmak ve onlara arka çıkmak, maddi gelişmelerden daha keyifli gelebilir. Yardıma ihtiyacı olanların yanında olmak sana daha iyi bir etki sağlayacak. Bugün maddi konularda çevreni daha rahat düşünebileceksin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (20 Nisan 2020 Pazartesi)

Genel

Karar almak seni biraz zorlayabilir. Ancak ilerisi için planlar yapmak daha da kolaylaşacak. Eğer bir şeyler için aceleci olmazsan daha güzel sonuçlar görebileceksin. Her şeyi bugün halletmek zorunda hissetmemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunu daha iyi bir hale getirmeye odaklanabilirsin. Sağlıklı beslenmek ve dikkatli egzersizlerle forma girmek isteyebilirsin. Bu konularda kulaktan dolma bilgilerle hareket etmemeli ve gerektiğinde bir bilene danışabilmelisin.

Aşk

Yanlış anlaşılmaları düzeltmek için çaba gösterebileceksin bugün. Eğer bir ilişkin varsa ve aranızdaki iletişimde sıkıntılar varsa bunu halletmek isteyebilirsin. Sevdiğin kişinin senin ne düşündüğünü daha net görmesi için harekete geçebileceksin.

Para

Maddi konularda organize olmak ihtiyacın olan şey olabilir. Gelir gider tablonu gözden geçirip bir denge yakalamalısın. Bir şeyleri düzene oturtmak içinin rahat etmesini sağlayabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (20 Nisan 2020 Pazartesi)

Genel

Kendine zaman ayırmak çok ihtiyacın olan bir şey olabilir. Sağlığına ve sevdiklerine odaklanmak sana daha iyi gelecek. Bu süreçte canını sıkan şeyleri geride bırakmalı ve kafanı toplamak için biraz geri çekilmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

İyi niyet ve umut ile bir şeylere odaklanmak sana daha iyi bir enerji katabilir. Her ne kadar anksiyete verici haberlerle kuşatılsak da bir şeylerin yoluna gireceğine inanmak, kendine daha dikkatle odaklanmana vesile olabilir.

Aşk

Ani tepkiler ve hızlı çıkışlarla kendini ve sevdiğin kişiyi yormamalısın. Bir şeylere daha pozitif odaklanabilmeniz için biraz zamana ihtiyacınız olabilir. Acele etmemek ve çok büyük tepkiler vermemek önemli olacak.

Para

Maddi konular ile alakalı başka insanlarla iletişimini artırman gerekebilir. Birden fazla konuşma, maddi konularda nasıl adımlar atacağını şekillendirecek. İş ağı, hızlı paradan daha kıymetli olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (20 Nisan 2020 Pazartesi)

Genel

Eğer yardıma ihtiyacın varsa çevrendeki insanlardan destek alabilirsin bugün. Bir şeyleri yoluna koymak için tek başına yorulmaktansa el birliği ile bir şeyleri halletmek daha iyi olabilir. Böylece kendine biraz daha fazla vakit ayırabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

İç huzurunu yakalamak için kendine vakit ayırman ve zihnini boşaltman gerekebilir. Bir şeylere daha rahat odaklanabilmek için çaba göstermen gerekecek bugün. Daha sağlıklı kararlar alabilmek adına dikkatli davranman gerekebilir.

Aşk

Hislerin açığa çıkması biraz zaman alabilir. Bu süreçte kendi iç huzuruna odaklanman gerekecek. Aşk konularında bir netlik oluşması ve kafanda daha sağlıklı bir resim çizebilmek için bugün biraz geri çekilebilirsin.

Para

Maddi konularda ileriye dönük yatırımlar ve birikimler yapmak isteyebilirsin. Özellikle sağlık ile alakalı yapılabilecek harcamaları göze alarak para biriktirmek daha içine sinebilir. Geleceğin için nasıl bir yatırım istediğini düşünebilirsin bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (20 Nisan 2020 Pazartesi)

Genel

Etrafındaki insanlara destek olmak için iyi bir gün olabilir. Kendin için daha fazlasını istemek ve onlara odaklanmak yerine sevdiklerine destek olabilirsin. Halledilmesi gereken işlere el atmak, herkesi mutlu edecek bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Fiziksel egzersiz konularına özen göstermen gerekebilir. Ancak bu fiziksel egzersizi kaslarını esnetmek ve eklemlerini oynatmak için yapmalısın bugün. Vücudunda birikebilecek gerginlikleri atabilmek için esneme hareketlerine odaklanman gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile alakalı harekete geçmen gerekebilir. Onu mutlu etmek, onunla daha keyifli bir sohbete girmek gibi konularda senin adım atman gerekecek. Bugün bazı meseleleri daha iyi bir ruh haliyle ele alabileceksin.

Para

Etrafındaki herkes gibi sen de bir şeylerden sıkılmış olabilirsin. Bazı durumların değişmesi elinde olmasa da gelecek ile alakalı planlarına daha sıkı sarılabilirsin. Bugün gözünü hedeften ayırmamalı ve olan bitene rağmen sağlam kalmalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (20 Nisan 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün senin için meşgul bir gün olabilir. Halledilmesi gereken birden fazla iş olabilir. Gerek ev gerekse iş konularında çok hareket etmen gerekebilir. Ancak bazı şeyleri bugünden halletmek senin için önemli olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek enerjini yüksek tutmanı sağlayabilir. Su ile arandaki ilişkiyi düzeltmen gerekecek bugün. İçmen gerektiği kadar su tüketmen sana iyi gelecek. Getireceği enerjiyi gün içerisinde rahatça kullanabileceksin.

Aşk

Hoşlandığın kişiye kendini ifade edebilmek için iyi bir şansın olabilir. İletişim konularında daha dikkatli olabilirsin. Bir şeyler senin için daha rahat ilerleyebilir. Bir şeyleri zorlamadan iletişim oluşturmak seni mutlu edecek bugün.

Para

Etrafındaki insanların dikkatini dağıtmalarına izin vermemelisin. Bugün yaptığın işe daha fazla odaklanman gerekebilir. Gereksiz konuşmalar ve detayalarla kendini boğmamalı, işine odaklanmalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (20 Nisan 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün birden fazla işi halledebileceksin. Gerek iş gerekse ev hayatında halledilmesi gereken sorumlulukları tek tek çözebileceksin. Yapman gerekenleri zamana bölmeli ve kendini gereksiz yorgunluklardan kurtarmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sana stres veren şeyleri çözmek için zamana ihtiyacın olabilir. Zihnini dinlendirmek ve kendine alan yaratmak önemli olacak. Zihnini yeni bilgilere açabilmek ve gün içerisinde sürekli savaş halinde olmamak için meditasyon konularına odaklanmalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek için biraz daha fazla şey yapman gerekebilir. Onun ilgisini cezbedecek konulara odaklanmak ve güzel sohbetler etmek iyi bir başlangıç olabilir sizin için. Bu konuda harekete geçmelisin.

Para

Parasal konularda biraz düşünmen gerekebilir. Bu düşünce seansını tek başına yapman önemli olabilir. Bazı kararlara tek başına varman her şeyden önemli olacak. Bugün kendi işini kendin görmelisin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (20 Nisan 2020 Pazartesi)

Genel

Yeni bilgileri analiz etmek için iyi bir gün. Hem iş konularında hem de genel olarak hayatında önemli olabilecek şeyler öğrenebilirsin. Bir şeyleri anlamak ve yoluna koymak senin için kolay olacak. Ancak bu güzel ruh halini günlük can sıkıntısına kaptırmamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

İyi bir vücut sağlığı için yapman gerekenleri gözardı etmemelisin bugün. İyice dinlenmek, sağlıklı beslenmek ve bol bol su tüketmek… Bütün bunlar enerji seviyeni artırmanı sağlayacak. Bunları sağladıktan sonra vücudunu yoracak egzersizlere girişebilirsin ancak.

Aşk

Hoşlandığın kişiyi daha yakından tanımak için iyi bir fırsatın olabilir. Bu kişinin nasıl bir insan olduğunu görmek ve aranızdaki uyumu anlamak önemli olacak. Bazı konularda daha sağlam adımlar atabileceksiniz bugün.

Para

Maddi konularda güzel gelişmelerle karşılaşabilirsin. Ancak bunun için ilk olarak ruh halini iyi tutman gerekecek. Bir şeyler kötü gitse de bu kötü şeylerin ardından senin için büyük ve güzel gelişmeler olabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (20 Nisan 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün farklı bir şeyle ilgilenmen gerekebilir. Aniden karşına ilgilenmen gereken yeni bir konu çıkabilir. İnsanlar senden destek isteyebilir ve bir anda bir hareket halinde bulabilirsin kendini. Bu değişimin sana yaradığından emin olmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini çalıştıracak, seni hareket ettirecek şeylere odaklanabilirsin bugün. Planlar yapmak, temizliğe odaklanmak bunlardan olabilir. Geleceğin için güzel kararlar alarak bunlar için çaba göstermek de enerjini artırabilir bugün.

Aşk

Aşk konusunda güzel şeylere odaklanmak istiyorsan yeni etkileri hayatına sokman gerekebilir. Daha önceden seni hayal kırıklığına uğratmış şeylerin mucizevi bir şekilde değişmesini beklemek yerine hayatına daha farklı bir etki sokmak daha etkili olabilir.

Para

Masrafları kontrol etmek kendin için yapacağın en iyi şey olabilir bugün. Maddi olarak dikkatli davranmak ve masrafları kısmak sana çok daha iyi gelecek. İlerisi için daha iyi harcamalar yapabilmek adına bugün bir şeyleri kısman gerekebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (20 Nisan 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün meşgul bir gün geçirebilirsin. Kafanı vermen gereken birden fazla konu olabilir. Halletmen gerekenleri bir yola koymak zamanını alabilir. Ancak kendini meşgul tutmak sana çok daha iyi bir etki sağlayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine iyi planlar yapabilirsin bugün. Düzgün yeme planları, egzersiz planları gündeme gelebilir. İstediğin fiziğe sahip olmak için öz disiplinini kuvvetlendirebileceğin bir gün olacak senin için.

Aşk

Bazen bir kapı kapanır, bir diğeri açılır. Aşk konularında da durum böyle. Sana istediğin mutluluğu veremeyen ve seni muallakta bırakan bir durumu kesmen, karşına çok daha iyi bir etkinin çıkmasına vesile olabilir. Kendini yeni etkilere açman gerekecek bugün.

Para

Bir bütçe ayarlamak ve ona göre hareket etmek hem sana hem de sevdiklerine daha fazla yarayabilir. Maddi açıdan daha sağlıklı hareket edebilmek için dikkatli davranman gerekecek. Parasal açıdan bir şeyleri düzene koymak ve bir bütçe ayarlamak sana düşebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (20 Nisan 2020 Pazartesi)

Genel

Teknolojiye dikkat etmelisin bugün. Kendini yeni şeyler öğrenmeye açmak sana yarayabilir. Bilgisayar ve telefonla ilişkini artırmak, yeni şeyler öğrenmek, ileride daha güzel paralar kazanmana vesile olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini sıkışmış hissedebilirsin. Bu hissi aşabilmek için insanlarla iletişimi açık tutman gerekecek bugün. Kendini ifade edemiyor gibi hissetmemeli ve güvendiğin insanlara kendini açabilmelisin. Stres ve gerginliği bu şekilde yenebileceksin.

Aşk

Eğer sevdiğin kişiyle son zamanlarda aranızda bazı gerginlikler olduysa bugün bu durumu düzeltmek için bir yol bulabilirsiniz. Sağlıklı bir iletişim kurmak ve birbirinize zaman vermek size iyi gelebilir. Aşkta eski mutluluğa tekrar geri dönebilirsiniz bugün.

Para

Duygusal anlamda destek sağlamak, maddi destek sağlamaktan daha önemli olabilir. Çevrendekilere destek olmak için sadece parayı düşünmemelisin. Maddi konularda bir şeyler zamanla yoluna girebilir, bugün insan ilişkilerine bakmalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (20 Nisan 2020 Pazartesi)

Genel

Eğer kariyer ve eğitim konularında değişime gitmek istiyorsan, araştırma yapmak için iyi bir gün olabilir. Yeni bir şeyler öğrenmek ve daha keyifli kararlar almak için kendini hazır hissedebilirsin. Çevrendeki insanlarla iletişimini bu konuda artırabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yarın bir şeylerin değişmesini istiyorsan bugünden harekete geçmelisin. Egzersiz ve spor konuları özen isteyebilir. Yeni şeyler öğrenebilirsin. Evinin konforunda nasıl spor yapacağını görebilir kendini bu konulara alıştırabilirsin.

Aşk

Kendine özen göstermek ve aynadaki insan ile barışmak, etrafındaki insanların ilgisini çekebilir. Bugün birçok insandan iltifat alabilirsin. Kendine özen göstermen, yeni bir insanın da dikkatini çekebilir. Flört havalarına girmen gerekecek bugün.

Para

Ne kadar para harcadığına dikkat etmen gereken bir zamandan geçiyor olabilirsin. Çevrendekilere bir şeyler almak istiyor olabilirsin. Ancak bunun için acele etmemelisin. Maddi konularda harcama değil, biriktirme zamanı senin için.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel