20 Mayıs 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 20 Mayıs 2021 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2021 Perşembe)

Genel

Etrafa karşı daha olumlu bir tavır sergilemelisin. Birisi sana bir şey söylediğinde otomatik tepkin direkt olarak "Hayır!" olmamalı. Bir şeylere açık olmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Taze sebze ve meyve tüketmek bugün sana her zamankinden daha fazla enerji verebilir. O yüzden bu konulara dikkat etmeli, gerekirse kendi alışverişini kendin yapmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişinin yeni fikirleri olabilir. Bunu dikkatle dinlemeli ve karşı tarafı memnun etmelisin. Yapıcı olmak, olumlu davranmak ve yeni şeyler denemek aşka hayat getirebilir.

Para

İş konularında farklı fikirler dinlemek sana fayda sağlayabilir. Bunu kendine yapılan bir saldırı olarak görmemelisin. Çevrendeki insanları dinlemek sana iyi gelecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2021 Perşembe)

Genel

Etrafa karşı bir şeyleri tolere edebilecek olmak seni daha üstün kılabilir. Çevrendeki insanların davranışlarına vereceğin tepkileri kontrol etmek seni daha rahat bir noktaya taşıyabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün uyku düzenine odaklanmalısın. Biraz daha erkenden uyumak sana enerjini geri verebilir. Daha rahat uyuyabilmek için temiz çarşaflar, ufak bir lavanta kesesi ve daha önemlisi telefondan uzak durmak iyi olabilir.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile arandaki iletişimde sakin kalman gerekecek. Karşı tarafı anlamaya çalışmak önemli olabilir. Burada önemli olan haklı çıkmak değil, huzuru korumak olabilir.

Para

Maddi konularda daha verici olabilirsin. Çevrendeki insanları düşünerek hareket etmen olası. Daha keyifli bir biçimde paylaşımcı bir ruhla maddi konulara odaklanabilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2021 Perşembe)

Genel

Kendini ifade ediş biçimin bugün önemli bir konu olacak. Zira etrafında seni belirli kalıplara sokmaya çalışanlar ve bu sebeple kalbini kıranlar olabilir. Kendin olmanın önemini daha net görebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hijyene özen göstermek bugün sana kendini daha iyi hissettirebilir. Hem yaşam alanını temizlemek hem de çalışma alanını bir düzene oturtmak ruhen ve bedenen daha iyi olmanı sağlayacak.

Aşk

Aşka odaklanırken sürekli olarak karşı tarafı mutlu etmeye odaklanmamalısın. Bir şeylerin karşılıklı olduğunu kendine hatırlatman gerekecek. Senin de mutlu olmaya hakkın olduğunu unutmamalısın.

Para

Parasal kararlarında kendine güvenmelisin. Başkasının kararlarıyla veya düşüncesiyle işlere dahil olmamalısın. Eğer bir masraf yapılacaksa bu konuda senin net bir karar alman gerekebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2021 Perşembe)

Genel

Yeni şeyler denemek senin kanında var, orası kesin. İşte bugün bu hissiyatı alıp iş ve maddi konularda tıkanan şeyleri çözmek adına kullanabilirsin. Yenilikçi olmanın faydasını görebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Virüs konularında daha özenli davranmak seni birçok sıkıntıdan koruyabilir bugün. Özellikle de ev dışında elini attığın eşyaları temizlemek, dezenfektan kullanımını artırmak sana iyi gelecek.

Aşk

Hoşlandığın birisi varsa aranızda daha sakin bir iletişim kurmak senin için öncelikli olabilir. Bir şeyleri abartmadan, gözünde büyütmeden, beklentilere girmeden yoluna koymak önemli olabilir.

Para

İş ortamında belli kuralların seni yavaşlattığını düşünmen normal. İşte bugün bu kurallara karşı kendi kararlarını alabilir ve bunları uygulayabilirsin. Bu durum işte ilerlemeni sağlayabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2021 Perşembe)

Genel

Başkalarına kendini beğendirmek için çabalamamalısın bugün. Kendini üzmemen gereken bir gün olabilir. Sırf başkasını memnun edeceksin diye kendinden feragat etmemeli, fedakarlığın dozunu ayarlamalısın.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Strese karşı dikkatli olman gereken bir gün olacak. Bugün kendi zihnini zorlamamalısın. Dikkatli davranmalı ve zihinsel yorgunluklara özen göstermelisin.

Aşk

Aşka daha rahat odaklanmak isteyeceğin bir gün gelebilir. Ama o gün bugün olmayabilir. Bir şeyleri zorlamaman gerekecek. Karşı tarafı mutlu etmek adına kendin üzülmemelisin.

Para

İş konularında kendi bildiğini yapman daha iyi olabilir. Sırf başkasını memnun etmek için kendinden olmayan şeyler yapman ters tepebilir. Daha kendince olmalısın bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2021 Perşembe)

Genel

Günün daha rahat ve uyum içerisinde geçebilir. Kendini sürekli bir şeylerle savaşıyormuş gibi hissetmeyeceksin mesela. Bu bile sende büyük bir rahatlık ve huzur yaratabilir. İşlerin yolunda gitmesi seni memnun edecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Virüs konusunda dikkatlerin işe yarayabilir bugün. Hijyen ve maske kullanımına gösterdiğin özen seni bundan koruyabilir. O yüzden bu önlemleri artırmalısın.

Aşk

Aşkta daha sakin ve huzurlu bir gün seni bekleyecek. Eğer hayatında birisi yoksa bile aşk konularında üzülmeyeceksin. Bir şeylerin kendi halinde ilerlemesi sana mutluluk verebilir.

Para

İş ortamlarında bir şeyler yolunda gidebilir. Daha güzel gelişmeler ve uyumlu iletişimler sana iyi gelecek. Herkesin hemfikir olduğu konular çok daha rahat ilerleyebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2021 Perşembe)

Genel

Bugün hem kendini ifade edebilecek hem de insanları çok daha iyi anlayabileceksin. İnsanlarla iletişiminde daha iyi gelişmelerle karşılaşman olası. Bu durum hayatına renk katacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün bol bol su içmelisin. Bu konuyu ciddiye almalısın hatta. Sen farkına varmasan da vücudun su kaybedebilir. Özellikle de sıcak havalarda buna ekstra özen göstermen gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha iyi anlaşacağın ve iletişimini artıracağın bir gün olacak. Güzel sohbetler sana iyi gelebilir. Eğer hayatında birisi yoksa o zaman güzel bir iletişim başlayabilir.

Para

Maddi konularda için rahat olacak. Yeni bir kazanç kapısı açılabilir senin için. Maddi mevzulara odaklanman rahatlayabilir. Bu da sana iyi gelecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2021 Perşembe)

Genel

Bugün sürprizlere hazırlıklı olmalısın! Maddi konularda da insan ilişkilerinde de çok keyifli gelişmelerle karşılaşman olası. Keyfini çok ama çok yerine getirecek bir duruma merhaba diyebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığını gözardı etmemelisin. Sağlıklı alışkanlıklar için kendini zorlamalı ve öz disiplinini terbiye etmelisin. Egzersiz için bahaneler üretmemelisin mesela.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiye zaman ayırmak biraz zorlayıcı olabilir. Ancak bu konuda kalbin kırılmayacak veya karşı tarafı üzmeyeceksin. Bazen iki tarafın da kendi önceliklerine odaklanması iyi olabilir.

Para

Bugün parasal konular seni çok mutlu edebilir. Eline ekstra para geçebilir. Bu parasal gelişme kalıcı ve uzun vadeli de olabilir. Maddi konularda için çok daha rahat olacak.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2021 Perşembe)

Genel

Yeni arkadaşlar edinebilir, insan ilişkilerinde daha keyifli durumlarla karşılaşabilirsin. İletişim söz konusu olduğunda çok daha keyifli sonuçlara varabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün bol bol hareket etmelisin. Tembellik etmek için kendine bahane yaratmamalısın. Ev içerisinde de olsa hareket etmeye özen göstermen gerekecek. Esneme hareketleri yapmak sana iyi gelebilir.

Aşk

Aşka daha farklı bir bakış açısıyla odaklanman olası. Sevdiğin kişiyle daha keyifli bir biçimde anlaşabilirsin. Eğer hayatında birisi yoksa bugün daha güzel bir iletişim bağı kurabilirsin.

Para

Parasal kararlar alman gerekiyorsa çevrendeki insanlara danışman iyi olabilir. Çevrende bazı konularda bilgi sahibi olan kişilerle istişare etmek maddi konularda sana yarayacak.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2021 Perşembe)

Genel

Bugün senin için çok keyifli bir gün olabilir. Daha önceden yoluna girmeyeceğini düşündüğün ve hatta umutsuzluğa kapıldığın bir konuda güzel gelişmeler görebilirsin. Kendini yenileyeceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Şekerli gıdalardan uzak durmak için harika bir gün olacak. Ne kadar şeker tükettiğine dikkat etmelisin. Bu konuda kendini dizginlemek ve sağlıksız gıdalardan uzak durmak sana iyi bir enerji verebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda daha yapıcı iletişimler yaşanabilir. Birbirinize daha keyifle odaklanabilir ve daha önceden yaşanabilen durumları düzeltebilirsiniz.

Para

Eline daha fazla para geçmesi olası bugün. Daha güzel kazançlar ile güne odaklanabilirsin. Parasal konularda şanslı oluşun seni ileriyi daha rahat bir biçimde düşünmeye itebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2021 Perşembe)

Genel

Bugün senin için harika bir gün olacak. Özellikle de çevrendeki insanları etkilemek istiyorsan! Kendini daha rahat ifade ederek insanların ilgisini üstünde toparlayabileceksin!

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığına özen göstermek için bazı değişimler yapman gerekebilir. Hayat tarzında yapacağın bu değişimin uzun süreli olması için dikkatli olmalı ve öz disiplinini kuvvetlendirmelisin.

Aşk

Hoşlandığın birisi varsa onun ilgisini üstüne çekebilirsin. Eğer hayatında birisi yoksa yeni bir kişi ile flörtleşmeye başlaman mümkün. Aşka daha açık olacaksın.

Para

İş konularında dikkat çeken kararlar alabilirsin. Etrafındaki insanlar seni takdir edebilir. İşe daha dikkatle odaklanabilirsin bugün. Ve bunun da karşılığını alacaksın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2021 Perşembe)

Genel

Yazılı iletişimlerde bugün daha başarılı olabilirsin. Atacağın e-postalar daha etkili olabilir, iş başvurusu için yazacağın niyet mektupları daha yerini bulabilir. Eğer bu şekilde kendini ifade etmen gerekiyorsa bugün bu etkiyi gözden çıkarmamalısın.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol su tüketerek güne başlamak sana iyi bir enerji verecek. Sıcak havalarda enerjini korumak ve vücudunun su kaybını engellemek için daha fazla su içmen gerekebilir. Bugün buna dikkat etmelisin.

Aşk

Aşka odaklanmak zorlayıcı olabilir. Bir şeyleri oluruna bırakmalı ve kendi kalbini yormamalısın. Israrcı tavırlardan uzak durmalı ve kendini korumalısın bugün.

Para

Yeni iş başvuruları veya farklı projeler ile alakalı girişimlerde bulunmak için iyi bir gün olabilir. Parasal olarak daha iyi bir noktaya gelebilmek adına doğru adımları atabilirsin. Algıların iş konularında daha açık olacak.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel