20 Mayıs 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 20 Mayıs 2020 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2020 Çarşamba)

Genel

İletişime açık olduğun her an güzel gelişmeler görmen olası. Çevrendekilere kendini ifade ederken o kadar da yorulmayabilirsin. İş arkadaşlıklarında daha güzel gelişmeler olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek ve egzersiz konularına özen göstermek sende daha iyi bir etki yaratabilir. Vücudunun daha sağlıklı bir şekle girmesi ve kendini iyi hissedebilmen için ikisini bir bütün olarak görmeli ve ona göre program yapmalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile alakalı daha sağlam adımlar atabilirsin. Daha fazla iletişim kurman ve kendini sağlam bir biçimde ifade etmen olası. Aşk konularında beklentiler kurmadan önce iletişim kurabilirsin ve bu da çok iyi bir gelişme olarak kenara kaydedilebilir.

Para

Başarılı olmak ve üretken kalmak için birden fazla çaban olabilir. Kendini kariyer konularında daha net ifade edebilirsin. Güzel gelişmeleri hayatına çekecek bir enerji yakalaman olası. O yüzden bugün işe odaklanman daha iyi olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2020 Çarşamba)

Genel

Sevdiğin kişilerden iyi bir destek görebilirsin bugün. Gerek arkadaşlarından gerekse sevdiğin diğer insanlardan sana bir destek çıkabilir. Aşk konularında kendini daha iyi hissedebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermek vücudunun enerjisini daha net görmene vesile olabilir. Vücudunu yoracak gıdalardan uzak durmak ve sağlıklı sebze ve meyveler tüketmek kendini çok daha iyi hissetmene vesile olabilir.

Aşk

Hoşlandığın birisi varsa onunla iletişimini şekillendirmek için iyi bir fırsatın olacak bugün. Sağlıklı iletişimler kurmak kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayabilir. Sonuç ne olursa olsun kendini ifade edebilmenin mutluluğunu yaşayabilirsin.

Para

Kazandıklarını ve kaybettiklerini değerlendirmek için iyi bir gün olabilir. Maddi açıdan nasıl bir noktada olduğunu görmek için bir durum değerlendirmesi yapman gerekecek. Maddi açıdan kendini daha iyi bir hale getirmek için çaba gösterebilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2020 Çarşamba)

Genel

Beklenmedik gelişmeler seni daha farklı düşünmeye itse de kendini germemen gerektiğini fark edeceksin. Bir şeyleri oluruna bırakma ve sakin tepkiler verme konusunda kendini rahatlattığın noktada bazı şeyler daha rahat ilerleyebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı yemekler yemek sana iyi gelebilir. Hem zihnini boşaltmak için hem de sindirim sistemini yormamak için yediklerine özen göstermen gerekecek. İşlenmiş gıdalar ve şekerli yiyecekler vücudunda gereksiz bir yorgunluk yaratabilir. O yüzden yediklerine dikkat etmelisin.

Aşk

Aşk konusunda değişmesi gerekenlerin değişmesine fırsat vermelisin. Değişime direnmemelisin. Sevdiğin kişi ile aranızdaki muhabbette farklılıklar varsa bu muhabbetin sonunun nereye varacağını görmek için bir şeyleri oluruna bırakman gerekecek.

Para

Bugün yoğun çalışmalarının sonucunu daha rahat alabilirsin. Eğer bir yerden para bekliyorsan bugün güzel gelişmeler görmen olası. Maddi açıdan emeklerinin karşılığını almaya ve kendini daha iyi hissetmeye başlayabilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2020 Çarşamba)

Genel

Herkesi ilgilendiren konularda kendini geliştirmek isteyebilirsin. Yeni şeyler öğrenmek, okumak, haberlere özen göstermek kendini daha toplum içerisinde hissetmeni sağlayabilir. Dikkatini vereceğin konular önem kazanabilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Öz disiplinini kuvvetlendirmek için hareketlerinde dikkatli olmalısın. Tutarlı kararlar almak ve zihnini boşaltmak, vücudunu daha iyi bir hale getirmek için güzel gelişmeler oluşturabilir. Rutininde boşvermemeli ve bir şeyleri yarına bırakmamalısın.

Aşk

Hislerin daha da netleşebilir bugün. Aşk konularına daha farklı bir noktadan bakabilirsin. Kendi hislerinle barışman bir şeyleri daha net görmene vesile olacak. Aşk konularında mutluluk ihtimalini görmezden gelmemelisin.

Para

Çevrendeki insanların maddi konularında onlara destek olmak ve onlar için bir plan program çizmek isteyebilirsin. Sevdiklerinin rahat etmesi önceliğin olabilir. Bu konularda için rahat ettiğinde daha farklı konulara odaklanabileceksin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2020 Çarşamba)

Genel

Hayatında değişim görmek isteyebilirsin. Konuştuğun insanlarda, bulunduğun ortamlarda… Fırsatını bulduğun bir anda güzel bir değişime yaklaşmak isteyeceksin. Algıları açık tutmalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün bol bol su tüketmelisin. Su tüketimini artırmak vücudundaki enerjiyi temizlemene de vesile olabilir. Kendini daha enerjik ve iyi hissetmek istiyorsan su tüketimini belli bir seviyenin üstünde tutman gerekecek.

Aşk

Aşk konularında kendi davranışlarına özen göstermen gerekiyor olabilir. Eğer hayatında bir değişim ve güzellik görmek istiyorsan kendi bakış açını değiştirmen gerekebilir. Aşk konularında her zamankinden farklı düşünmen ve kendi hatalarını görmen gerekecek.

Para

Maddi konularda karşına beklenmedik durumlar çıkabilir. Ancak bu ani masraflar için kendini hazırlaman gerekecek. Yaşanabilecek masraf konularına önceden hazırlanman içinin daha rahat etmesini sağlayabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2020 Çarşamba)

Genel

Etrafındaki insanların fikrini alman gereken konular olabilir bugün. Yardım istemekten çekinmemeli, insanlarla iletişimini artırmalısın. Bazı konularda daha açık olmak sana iyi gelebilir. Kendini geliştirmek için fırsatlar yaratabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığını iyi ve kötü etkileyen şeyleri dikkatle bulup çıkarman gerekebilir. Yediğin bir yemeğin vücudundaki etkileri daha net görmen gerekebilir. Yaptığın bir hareket sonrası nasıl hissettiğini sorgulaman gerekebilir. Sana neyin yaradığını neyin yaramadığını bulman gerekecek.

Aşk

Aşk konularında hisler daha derinleşebilir. Hisler derinleştiğinde verilen tepkiler de sertleşebilir. Bir şeylerin o anki hissiyatına kapılarak ani tepkiler vermekten kaçınmalısın.

Para

Maddi konularda seçeneklerini çoğaltman gerekebilir. Tek bir kaynaktan para elde etmek yerine birden fazla konuya odaklanabilirsin. Kendine ek gelir sağlamak için algıları açman gerekebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2020 Çarşamba)

Genel

Yeni fikirler geliştirebilir, zihnini açabilirsin. Hayatında olan bitene daha mantıklı yaklaşımlarda bulunman olası. Güzel şeylere odaklanmak daha güzel sonuçlarla şenlenebilir. O yüzden neye odaklandığına dikkat etmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz ile vücut ve zihin dengeni sağlaman gerekecek. Sadece fit olmak için veya kilo vermek amacıyla değil aynı zamanda zihnini dinlendirmek amacıyla da hareket etmelisin. Düzenli bir egzersiz programı sana çok iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin kendi hayatına odaklanabilmesi için kendini biraz geri çekmen gerekebilir. Aşk konularında sürekli talep halinde olmak sizi yıpratabilir. O yüzden dikkatli olmalısın bugün.

Para

Planlı ve programlı hareket etmek hayatında yaşanan değişimlere daha rahat ayak uydurmanı sağlayabilir. Maddi açıdan değişimlere gireceksen eğer önceden adımlarını dikkatli sayman gerekebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2020 Çarşamba)

Genel

Kariyer konularında güzel gelişmeler seni bekliyor olacak. Emeklerinin karşılığını daha rahat görebilirsin. Maddi konulara daha fazla zaman ayırarak yapmak istediklerine vakit ayırabilir ve kendini çok daha iyi hissedebilirsin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Uyku düzenine özen göstermelisin. Vücudunun yeteri kadar dinlendiğine emin olmalı ve yeterince melatonin salgıladığını bilebilmelisin. Yatağa erken girmenin bir yolunu bulman gerekecek bugün.

Aşk

Aşk konularında direnç ile karşılaşabilirsin. Hoşlandığın kişinin sana tavırlı olduğunu fark edebilir aranızda bir mesafe oluştuğunu görebilirsin. Bu duruma odaklanmadan önce biraz geri çekilmek daha iyi olabilir.

Para

Kariyerine her şeyden daha fazla öncelik verebilirsin bugün. Eline maddi anlamda daha fazla para geçmesi için güzel gelişmelere kendini açabilir, algılarını bu yönde kuvvetlendirebilirsin. İyi fikirler üretebilir, güzel paralar kazanabilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün eyleme geçmen gerekecek. Daha hareketli olmalı ve bir şeylerden vazgeçmemelisin. Kendini daha sağlıklı bir biçimde ifade edebilmek için çevrendeki insanlarla bir uyum yakalaman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Bir şeylere hassasiyetin artabilir. Hissiyat açısından kendini yorgun hissedebilirsin. Bu negatif durumu atlatmak için bol bol su tüketmek ve zihnini dinlendirebileceğin ortamlarda bulunmak iyi olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda gereksiz yanlış anlaşılmalar olmaması için iletişiminize dikkat etmeniz gerekecek. Seçtiğiniz kelimelerde dikkatli olmalı ve bir şeylerde ısrarcı olmamalısınız. Aranızda gerginlik oluşmaması için dikkatli olman gerekebilir.

Para

Bir şeyleri fazlaca gözünde büyütüyor olabilirsin. Evet, içinde bulunduğun durum o kadar da iyi olmayabilir. Ancak maddi konulardaki sıkıntılar bir tek senin başına gelmiyor. Kendini bu negatif düşünceden kurtarman gerekecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün sakin bir gün olabilir. Bir şeyleri yoluna koymak için daha rahat hareket edebilirsin. Sakince bir şeylere odaklanabilmek, daha fazla iş bitirebilmene vesile olabilir. Daha üretken olabilirsin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Gerginlikleri vücudundan atmak için bol bol esneme hareketi yapman gerekebilir. Vücuduna daha nazik olmak için bu hareketleri araştırabilirsin. Hem kaslarını rahatlatmak hem de zihnini rahatlatmak için esneme hareketlerini öğrenmen gerekecek.

Aşk

Aşk konularında beklenmedik gelişmeler görmen olası. Aklında birisi varken bir başka insanın etkilerini de hissetmeye başlayabilirsin. Zihnini aşk konularında toplamak için zamana ihtiyacın olabilir.

Para

Etrafındaki insanları daha iyi anlayabilirsin. Eğer iş birliği yapılması gerekiyor veya bir masrafın altından birlikte kalkılması gerekiyorsa daha mantıklı kararlar alabileceksin. Başkalarından ders çıkarmak ve onlara anlayışla yaklaşmak sana iyi gelebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2020 Çarşamba)

Genel

Bir şeyleri tolere etme kuvvetin azalmış olabilir. Ancak bu sıkıntılı ruh halinden kendini yine sadece kendin çıkaraiblirsin. Sabrını zorlayan şeylerin temelini sakin bir biçimde görmek ve ona göre hareket etmek birçok şeyi değiştirebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Öz disiplinini kurmak ve kendi vücudun ile barışmak için iyi bir gün olabilir. Kendini farklı şeylere kaptırarak vücudunu ihmal etmemelisin. Daha sağlıklı bir bünye için bugünden harekete geçmen gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli bir vakit geçirmek günün stresini ve üzüntüsünü giderebilir. Birbirinizden destek alabilir, yarınlara daha pozitif bakabilirsiniz. Birbirinizden güç bulacağınız bir an yaratmanız gerekebilir.

Para

Maddi konularda açık fikirli olman gerekecek. Daha evvel anlamadığın veya sana fayda sağlamadığını düşünerek gözardı ettiğin konuları gözden geçirebilirsin tekrar. Maddi açıdan bir şeyleri yeniden öğrenmen gerekebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2020 Çarşamba)

Genel

Geleceğin hakkında daha detaylı düşünebilir ve yeni planlar yapabilirsin. Çevrendeki insanlardan geri dönüş alabileceğin ve bu konularda daha rahat konuşabileceğin bir gün olacak. İş odaklı düşünebileceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz, iyi bir uyku, sağlıklı beslenme ve bol bol su. Vücudunun temel ihtiyaçları bunlar. Bunlara odaklanmak daha sakin bir gün geçirmene de vesile olabilir. Bugün basit şeylere odaklanmalısın.

Aşk

Aşk konularında gerginliklere karşı önlem alman gerekebilir. Karşı tarafın kalbini kırmamak sana düşecek gibi. Kelimeleri dikkatle seçmek ve içinde bulunduğun durumları sakince iletmek aranızda daha sağlam bir iletişim oluşturabilir.

Para

Bir şeyleri geride bırakmanın vakti gelmiş olabilir. Maddi açıdan sana sıkıntı çıkaran konuları geride bırakabilir ve sana faydası olmayan işlerden vazgeçebilirsin. Şimdi kendini yenileme ve daha iyi şeylere odaklanma zamanı!


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel