20 Mayıs 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 20 Mayıs 2019 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2019 Pazartesi)

Genel

İş konularında gergin olduğunu hissedebilirsin bugün. Ancak elini attığın her konuda güzel sonuçlar elde edebileceksin. Strese rağmen bir sürü şeyle başa çıkabileceğin ve kendini günün sonunda çok daha mutlu hissedeceğin bir gün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Genel olarak sağlık açısından kendini iyi hissedeceğin bir gün. Kendine ne kadar dikkat edersen bugün o kadar rahat geçecek. Bu güzel enerjiyi açık havada bir yürüyüş ile taçlandırabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda kendini çok iyi hissedeceğin bir gün. Yeni insanlarla tanışabilir veya hayatındaki insan ile daha güzel muhabbetler kurabilirsin. Aşk konusunda kendini daha rahat ifade edebileceksin.

Para

Parasal konularda kafanın dolu olacağı bir gün. Bugün kendi başına neler yapabileceğini düşünmeli ve mali konulara çevrendekileri katmamalısın. Bazı şeyleri tek başına daha kolay halledebileceğini görünce şaşıracaksın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün insanlarla arandaki iletişimde çok zeki davranışlarda bulunacaksın. Herkesten bir adım önde olacağın bir gün. Bu güzel enerjiyi dikkatle kullanarak iş gibi konularda daha sağlam bir konuma gelebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen gereken bir gün. Eğer çok fazla dışarıda yemek yiyorsan bugün bu konuda daha dikkatli olmalısın. Yediklerinin temiz olduğuna dikkat etmeli ve her şeyi yememeye çalışmalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile güzel iletişimlere geçebileceğin bir gün. Aranızdaki duygular hakkında konuşmasanız da birbirinizi tanımada çok yol kat edebileceksiniz.

Para

Parasal mevzularda öne geçmek için fazlaca çaba sarf etmen gerekecek bugün. Bu konularda etrafındakilere sert davranabilirsin. Ancak hareketlerinde bu tür bir değişime gitmeden önce bugün parasal konularda neler yapabileceğini iyi planlamalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2019 Pazartesi)

Genel

Kariyerin ile alakalı daha sağlam adımlar atacağın bir gün. Okul veya iş konularında daha özgüvenli olacaksın. Alacağın kararlar da, atacağın adımlar da seni çok daha güzel bir konuma getirecek bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunun verdiği sinyalleri iyi değerlendirmen gerekecek bugün. Bünyeni kuvvetli tutmak için baş ağrıları, susuzluklar ve sindirim yorgunluklarına dikkat etmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel vakitler geçirebileceğin bir gün. Eğer ortada henüz bir buluşma planı yoksa bu planı sen ayarlayabilirsin. Sevdiğin kişi, ortaya koyduğun değeri ve emeği çokça takdir edecek bugün.

Para

Bazı mevzuları para ile çözemeyeceğini görebilirsin bugün. Bazı insanlarla arandaki iletişimi düzeltmek, daha sonrası için faydalı olacak. Ancak bunu parayı kullanarak yapmamalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2019 Pazartesi)

Genel

Ufak tefek şeylerin yoluna çıkmasına izin vermeyeceksin bugün. Hiçbir şeyin enerjini düşürmesine izin verecek gibi durmuyorsun. Bu güzel enerjiyi bir süredir kafanı kurcalayan mevzuları çözmek için kullanabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sindirim sistemine dikkat etmen gereken bir gün. Bugun yaparken, zayıflamak ve daha az kilolu görünmek adına değil, iç organlarının gereken besini almasına dikkat ederek yapmalısın.

Aşk

Yeni insanlarla tanışmak isteyeceğin bir gün. Bugün olabildiğince sosyal ortamlarda bulunarak hayatına yeni etkilerin girmesini sağlayabilirsin. Aşk konusunda sürprizlere hazırlıklı ol.

Para

Emeklerinin karşılığını almak isteyeceğin bir gün. Bu konuda daha aktif olmalı ve hak ettiğini düşündüğün paranın peşine düşmelisin. Etrafında sana bu parayı vermemek için "paragöz" muamelesi yapanları gözardı etmeli ve hakkını kazanmalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2019 Pazartesi)

Genel

Etrafında olan bitenle gereksiz yere bir savaş halinde olabilirsin bugün. Konuştuğun insanlarla aynı şeyleri farklı şekilde dile getirerek kendini yorabilirsin. Kiminle neyin kavgasını yaptığına dikkat etmelisin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Duygusal yoğunluğu ve zihinsel yorgunluğu atmanın yolu bir köşeye çekilip tek başına durmak değildir. Daha aktif olmalı ve açık havaya daha fazla çıkmalısın. Böylece zihnini daha kolay boşaltabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile keyifli vakitler geçirebileceğin bir gün. Eğer hoşlandığın bir kişi var ve ona duygularını açamıyorsan o kişiyle eğlenceli programlar yapabilir ve onun ilgisini daha rahat kazanabilirsin.

Para

Daha fazla para kazanmak için insanların sana fırsat sunmasını beklememelisin. Eğer maddi bir konuda öne geçmek istiyorsan senin bazı adımlar atman gerekecek. Kimse sana altın tepside para sunmayacak bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün bazı konularda başa dönmen gerekebilir. Her şeye baştan başlamak için değil, arada gözünden kaçan mevzuları anlamak için dikkatle düşünmen gerekecek. Dikkatlice gözden geçireceğin meseleler, gelecekte daha sağlam adımlar atmanı sağlayacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Egzersiz programını kuvvetlendirerek çok daha iyi bir enerjiye sahip olabilirsin. Günlük hayatında daha az yorulmak için ve kendini çok daha kuvvetli hissetmek için egzersiz programına ağırlık vermelisin.

Aşk

Yeni insanlarla tanışabileceğin bir gün. Hayatına yeni bir etkinin girmesi söz konusu. Bu kişiyi tanımak ve ona bir şans vermek sana kendini çok daha iyi hissettirecek.

Para

Maddi konularda kendi üstüne çok yüklenebilirsin bugün. Yaptığın harcamaları sorgulayabilirsin. Çevrendeki insanlarla bu konuda daha açık bir iletişimde olursan güzel tavsiyeler ile bu konunun üstesinden gelebileceksin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2019 Pazartesi)

Genel

Ektiğini biçeceğin, emeğinin karşılığını alacağın bir gün. Bugün bir süredir üstünde çalıştığın konularda somut gelişmeler yaşayabilir ve ilerisi için çok daha fazlasını kazanmak adına bir adım atabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Evini temizlemek ve dağınıklıktan kurtulmak hem daha sağlıklı bir ortamda bulunmanı sağlayacak hem de kafanı dağıtmanı… Bugün temizliğe odaklanarak bir taşla iki kuş vurabilirsin.

Aşk

Cesur adımlar atacağın bir gün bugün. Hoşlandığın kişiyle iletişime geçmek veya sevdiğin insan ile önemli mevzuları konuşmak sana hiç zor gelmeyecek. Aşkta şans senden yana.

Para

Bazı faturaları yatırmak için kendini fazladan zorlayabilirsin bugün. Veya henüz günü gelmemiş masrafları bugünden düşünerek kendini gereksiz yere kaygılandırabilirsin. Parasal konularda bazı şeyleri oluruna bırakman gerekecek bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2019 Pazartesi)

Genel

Sorunlarının çözümünü elde edebileceğin bir gün. Bazen ortadaki problemi tanımlamak, onun çözmenin yarısı eder. Bugün ortadaki mevzuyu anlamak seni çok daha rahatlatacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Öz disiplinini sağlamak sağlam bir rutinden geçer. Egzersiz ve diyet mevzularında kendini çok fazla zora sokman daha iyi bir disipline sahip olacağın anlamına da gelmiyor. Bu konuda daha dikkatli olmalı ve daha düzgün bir programa sahip olmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiye karşı olabildiğince dürüst olman gerekecek bugün. İmalı sözler, laf dokundurmalar senin arkadaşın değil. Düşündüğünü açıkça dile getirmen, aranızdaki muhabbetin düzelmesini de sağlayacak.

Para

Maddi konularda şanslı bir gündesin. Ektiğini biçeceğin ve daha fazlasını elde etmek için güzel fırsatlar bulacağın bir gün. Bugünün şansını iyi değerlendirerek yatırımlarda da başarılı olabilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2019 Pazartesi)

Genel

Yaratıcı yanının ağır basacağı bir gün. Bugün birçok konuyu bu yaratıcılığın sayesinde kolaylıkla halledebileceksin. Bu konuda kendini geliştirmek istiyorsan ilham alacağın şeylere odaklanmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığımız yerine olduğu sürece aynada gördüğümüz kişiyi de beğeniriz. Cildimiz daha güzel parlar ve saçlarımız çok daha iyi durur. İşte bugün bunun için gerekli adımları atmak isteyebilirsin.

Aşk

Normalde sakin ve huzurlu ilişkileri sevsen de bugün sevdiğin kişi ile arandaki muhabbetin daha neşeli ve hareket dolu olmasını isteyebilirsin. Bu güzel enerjiyi sevdiğin kişiyle sosyal aktivitelere katılarak değerlendirebilirsin.

Para

Maddi açıdan daha rahat bir geleceğe sahip olmak istiyorsun ve bunun kaygısı seni yoruyor. İstediğin gibi bir geleceğe sahip olmak için bugününü zehir etmemelisin. Kendine güvenmeli ve bazı şeyleri oluruna bırakmalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2019 Pazartesi)

Genel

Yeni şeyler öğrenmek isteyeceğin bir gün. Bugün odak noktanda birden fazla konu olacak. Hayatında yeni şeylere yer açmak, daha geniş bir bakış açısına sahip olmanı sağlayacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Bol bol vitamin tüketmen gereken bir gün. Bunun en güzel yolu da taze meyve ve sebzelerden geçiyor. Eğer son zamanlarda taze meyve ve sebze tüketmemişsen bugün bunun için hazırlıklar yapabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişiyi daha iyi tanımak için bazı adımlar atacaksın. En başta bu konularda kararsız olsan da bu kişi ile alakalı daha net bir karara varmak için bu adımı atman şart. Karşındaki kişiyi tanımak için bir fırsat vermelisin bugün.

Para

Maddi konularda ciddi kararlar alman gereken bir gün. Çevrendeki insanların da aynı ciddiyette olması gerekiyor. Maddi kayıplar yaşamamak için bugünden bazı planlar yapman gerekebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2019 Pazartesi)

Genel

Stresli bir gün olsa da iç sesin sayesinde birçok konuda başarılı olacaksın. Kendine güven ve adımlarını buna göre at. Etrafındaki insanlar seni örnek alacak ve bu sayede birçok konuda rahat edeceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bünyeni kuvvetli tutman gereken bir gün. Dışarıdan gelen etkilere ve mikroplara karşı sağlam bir bağışıklığının olması şart. Bunun için dikkatlice önlemler alabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyi güldüreceğin bir gün. Aranızdaki muhabbetler çok keyifli olabilir. O yüzden sevdiğin kişiyle bolca vakit geçirmeli ve onunla uzun muhabbetler etmelisin.

Para

Birlikte iş yaptığın insanlarla iyi anlaşmak için kendini zorlamamalısın. Bazen sadece neden bir arada olduğunuzu hatırlaman ve ona odaklanman gerekiyor. Bugün iş ilişkilerini olduğu gibi bırak.
Koç Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2019 Pazartesi)

Genel

Duygularının yoğun olacağı bir gün. Bugünün duygusallığı senin enerjini düşürmeyecek, aksine daha fazla iş yapabilmek için kullanmak isteyeceksin bunu. Bazı konularda hemen yargıya varmamalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığının sürekli olarak belirli bir düzeyde kalması gerekiyor. Bunun için de düzenli olarak yediğine ve içtiğine dikkat etmelisin. Bugün sindirim sistemini çok yormamaya çalış.

Aşk

Hoşlandığın kişinin farklı bir yanını görebilirsin. Bazı konularda senden daha bilgili oluşu seni biraz gerebilir. Ancak aranızda muhabbet edecek daha fazla konu buldukça kendini iyi hissetmeye başlayacaksın.

Para

Parasal anlamda istediğin noktaya gelebilmek için daha fazla çaba göstermen gerekecek bugün. Bu durum sende kaygılara sebep olabilir. Ancak ne yapacağını önceden planlarsan her şey senin için daha kolay olacak.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel