20 Mart 2023 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 20 Mart 2023 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (20 Mart 2023 Pazartesi)

Genel

Kendini sorgulayacağın bir gün olabilir bugün. Yaptıklarını, kararlarını, adımlarını… Ancak bunu yaparken fazla yargılayıcı olmamalı ve kendini olduğun gibi kabul etmelisin. Bugün kendine ağır ve kaba olmamaya çalış.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine nazik olman gereken bir gün. Yediklerin, içtiklerin ve yaptıkların için kendini suçlamamalısın. Eğer değişmesini istediğin bir şey varsa günlük rutininde, bunu kendini dövmeden yapman gerekecek.

Aşk

Aşk konularında bazı şeyleri oluruna bırakmak seni biraz daha rahatlatacak. Bazı konularda tek başına karar almak, hayatının ve kalbinin kontrolünü eline almanı sağlayacak. Kafanı toparlamak için güzel bir gün.

Para

Maddi konularda kendini toparlamak için biraz zamana ihtiyacın olabilir. Bugün geleceğin hakkında nasıl bir yola gireceğine karar verebilir ve kendini parasal sıkıntılardan kurtarmaya bir adım daha yaklaşabilirsin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (20 Mart 2023 Pazartesi)

Genel

Hayatın ile alakalı güzel kararlar alırken duygularına danışmadan edemiyorsun. Bugün yeni adımlar atmadan önce kalbinin sesini dinleyeceksin. O yüzden etrafında seni destekleyen ve seni seven insanların olmasına dikkat etmeli ve kendini iyi şeylerle çevrelemelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Daha açık olmak ve etrafına karşı atak davranmak iç sesini dinleyip kendine güvenmekle başlar. O yüzden bugün kafanı boşaltmalı, kalbini dinlemeli ve daha aktif olmalısın. Enerjini ve öz güvenini arttırdıkça sağlığını iyi bir düzeye taşıyacaksın bugün.

Aşk

Yeni birisi ile tanışabilir veya bir süredir tanıdığın birisi ile alakalı yeni şeyler öğrenebilirsin. Bu kişi ile alakalı keşfedeceğin şeyler sende bazı duyguların yeşermesini sağlayabilir. Dış etkilere açık olacaksın bugün.

Para

Kredi kartı harcamalarına dikkat etmelisin bugün. Kendini kaptırarak sahip olduğun paradan fazlasını harcayabilir ve kendini zora sokabilirsin. Bugün mümkün olduğunca elin karta gitmemeli.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (20 Mart 2023 Pazartesi)

Genel

Geçmişi geçmişte bırakarak yeni bir maceraya atılacaksın. Bazı şeyleri tamamen bitirip kafanı boşaltmak seni çok rahatlatacak. Kendine odaklanabilecek ve hayatın ile alakalı yeni kararlar alabileceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendin için güzel yemekler hazırlamak, kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayacak. Vücudun ile ilgilendiğini bilerek, daha iyi kararlar alabilecek ve sağlığına çok daha fazla dikkat gösterebileceksin. O yüzden yemek hazırlamak gibi konulara özen göstermelisin bugün.

Aşk

Bugün aşk konularına vakit ayırmak istemeyebilirsin. Kafanda, ilgilenmen gereken farklı meseleler olabilir. Ancak aşk gelip seni bulacak yine de. O yüzden planlarında esnek olmalı ve yeni insanlarla tanışmaya yer açmalısın.

Para

Etrafındaki insanları memnun edeceğin bir gün. Ancak herkesin keyfi yerinde olsa da parasal konularda kendini biraz sıkabilirsin. Biraz da kendine nazik olmalı ve kendine para harcamalısın bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (20 Mart 2023 Pazartesi)

Genel

Bugün kendini işine verebilirsin. Bazı şeyleri halletmek ve sonlandırmak isteyebilir ve bunun için ekstra bir çaba sarf edebilirsin. Detaylara dikkat etmen daha sonradan işine yarayacak güzel bir şey keşfetmeni sağlayabilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Uykuna dikkat etmen gerekecek bugün. Daha düzgün bir uyku düzenine sahip olmak kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayabilir. Bu düzeni sağlamak için ne zaman ne yediğine ve içtiğine dikkat etmen gerekebilir.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile daha da yakınlaşabilirsin bugün. Bu güzel gelişme ve aranızdaki iletişimin derinleşmesi seni çok mutlu edecek. Bu tür bir olay için ilk adımı sen atabilir ve konuşmayı sen başlatabilirsin.

Para

Maddi konulara kafayı çok fazla takarak hayatının geri kalanını da sınırlamış bir hale gelebilirsin. Bugün bu durumu düzeltmen gerekecek. Hayatının bütün alanlarını maddi kaygılarla kısıtlamanın ne kadar yanlış olduğunu fark edebilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (20 Mart 2023 Pazartesi)

Genel

Ufak tefek değişimler için kendine fırsat tanımalısın. Küçük bir sıkıntıda her şeyi yıkıp baştan yapmak yerine, esnek kalmak ve her türlü olaya fırsat tanımak bugün seni rahatlatmaya yetecek. Kendine karşı nazik olmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendini bir köşeye sıkışmış hissedebilirsin. Bu hisleri atmak ve kendini daha rahat hissetmek için daha fazla açık havada bulunmalı ve egzersiz düzenini buna göre ayarlamalısın. Böylece kendini çok daha iyi hissedeceksin.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile arandaki muhabbet çok keyifli olabilir bugün. Eğer hoşlandığın ancak konuşmadığın birisi varsa bugün bu iletişimi kurabilirsin. Eğlenceli ve güzel bir muhabbet sizi daha da yakınlaştıracak.

Para

Bugün maddi konularda etrafındaki insanların senden bazı beklentileri olabilir. Sana zor gelse de bazı şeylerde fedakarlıklar yapabilirsin. Ancak bugün gönül almak, masraftan kaçmaktan daha önemli olacak senin için.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (20 Mart 2023 Pazartesi)

Genel

Arkadaşlık veya aşk konularında ilgini çeken tipler genellikle nevi şahsına münhasır dedikleri tipten insanlar oluyor. Ancak bugün ilginç karakterdeki insanların peşine düşmek yerine kendi kafana göre bir gün geçirmen gerekecek. Bırak, onlar senin peşinden gelsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Anksiyete insanı hep aynı döngüye sürükleyebilir. O yüzden bu döngüyü kırmak ve kendini daha iyi hissetmek için düşüncelerini izlemen gerekecek. Daha fazla egzersiz ve açık havada bulunmak kafanın dağılmasını sağlayabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile konuşman gereken önemli mevzular olabilir. Bunları konuşmak düşüncesi seni gerse de içinde tutmaktan daha iyi olacak senin için. Kendini güzel ifade edebilecek ve olayları çözebilecek kabiliyete sahip olacaksın bugün.

Para

Maddi konularda seni fazlaca yoran sorumlulukların olabilir bugün. Genel olarak uğraştığın meselelerde ve işlerde yorgun düşebilirsin. O yüzden önemli kararlar almakta acele etmemeli ve kendine zaman ayırarak parayı dert etmemelisin bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (20 Mart 2023 Pazartesi)

Genel

Bugün attığın her adımı dikkatle planlamak isteyeceksin. Hayatının düzenli bir şekilde gitmesi seni mutlu ediyor ve bugün bu düzeni sağlamak için ekstra bir çabaya girebilirsin. Ancak bu çabanın seni germemesine ve yormamasına dikkat etmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Eyleme geçmek için hiç acele etmiyor olabilirsin. Ancak daha aktif bir hayat ve daha düzgün bir yeme biçimi sana çok iyi gelecek. O yüzden bu tür konulara bugün daha dikkat etmen gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişiye karşı duygularının daha da derinleştiğini fark edebilirsin. Karşındaki insan ile arandaki bağın bir başka boyuta taşınması seni çok mutlu edebilir, aynı zamanda korkutabilir de. Bu hisleri hazmetmek için kendine zaman tanımalısın bugün.

Para

Bugün elindeki parayla veya uğraşmakta olduğun iş ile gurur duyacaksın. Ancak bunu etrafındakilere çok fazla belli etmemelisin. Paranın ne zaman ve nasıl el değiştireceği belli olmaz, o yüzden kendin için önlemler almalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (20 Mart 2023 Pazartesi)

Genel

Dünyayı istediğin şekle sokmak ve arkadaşlarını buna dahil etmek istiyorsun ancak bugün bunlara enerjin yetmeyebilir. Kendin için planlar yapmalı ve başkalarının sana uyması için onları zorlamamalısın. Bugün kendine odaklan.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini disipline sokmak ve daha fazla spor yapmak konularında zorlanıyorsan bugün adım atman gerekebilir. Yeni ve daha güzel bir egzersiz programı ile tembellikten uzak bir gün geçirebilirsin bugün.

Aşk

Bugün, daha önce başına gelen olayları tekrar tekrar düşünebilirsin. Nelerin yanlış gittiğini, nerede hata yaptığını… Ancak kendine nazik olmalı ve ilişkilerde bir hata varsa iki tarafın da buna dahil olduğunu hatırlamalısın.

Para

Maddi konularda sana gün gibi açık gelen tehlikeler, etrafındaki insanlara öyle gelmeyebilir. Kendi parana odaklanmalı ve başkalarının kararlarına saygı duymalısın bugün. Maddi konulardaki fikirlerini kendine saklaman gerekecek bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (20 Mart 2023 Pazartesi)

Genel

İş konularında etrafındaki insanlarla iyi anlaşsan da bazen kendini ifade etmek sana zor gelebiliyor. Bu tür konularda karşındaki insanın seni olduğun gibi anlamasını ve her şeyin tam olarak, düzgün bir şekilde yoluna konduğunu görmen gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün sağlığına daha da dikkat etmek ve hareket miktarını arttırmak isteyebilirsin. Vücudunun daha aktif olması ve hareket kabiliyetini arttırman kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak. O yüzden bugün spora biraz önem göstermelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda bazı sıkıntılar var ise bugün bunları çözmek için çaba göstereceksin. Senin iletişime açık olman ve bazı tekliflerin senden gelmesi, olayın kontrolünü ele almanı ve bazı şeyleri daha dikkatle çözmeni sağlayacak.

Para

Maddi konularda adım atmak için daha yaratıcı fikirlere sahip olman gerekecek bugün. Karşına çıkan mevzuları çözmek için herkesten farklı düşünerek bir adım öne geçebilirsin. O yüzden hep aynı yolu izleme bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (20 Mart 2023 Pazartesi)

Genel

Etrafındaki insanlara karşı daha açık görüşlü olman gerekecek. Sadece onlara anlayış göstermen değil, onlardan yeni şeyler öğrenmen de bugün sana güzel etkiler getirecek. O yüzden etrafındaki kişilerden örnek alman gerekecek bazı şeyleri.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yemek düzenine dikkat ederek şeker düzeyini dengede tutmak gereksiz yiyeceklere abanmanı engelleyecek. Atıştırmak ve sağlıksız yiyeceklere odaklanmak yerine bugünün yemek programını daha sağlam tutmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişimin düzgün gitmesi için ekstra bir adım atman gerekebilir. Yanlış anlaşılmalara fırsat vermemeli ve birbirinizi olduğunuz gibi kabullenmelisiniz. Böylece aranızdaki gerginlikler azalacak.

Para

Maddi konularda yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmalısın. İşin ile alakalı olarak daha net davranmalı ve söylenilen sözlerden emin olmalısın. Parasal konularda kararsız kalmamaya ve karşındaki insanın senin tam olarak ne söylemek istediğini anladığına emin ol.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (20 Mart 2023 Pazartesi)

Genel

Bugün gereksiz muhabbetlerden kaçınacaksın. Sadece sevdiğin kişilerle ve sana destek olan insanlarla muhatap olmak isteyeceksin. Eğer işyerinde enerjini düşüren insanlar varsa bugün muhabbeti daha da azaltabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün yemek konusunda kaçamak yapmak isteyebilir veya tembellik edip sadece oturmak isteyebilirsin. Ancak bu dürtüleri aşmalı ve kendin için daha sağlıklı olanı yaparak yediklerine dikkat etmeli ve hareketten kaçmamalısın.

Aşk

Sosyal ortamlarda daha çok bulunabileceğin ve keyfini çıkarabileceğin bir gün olacak. Yeni insanlarla tanışmak ve flörtleşmek keyfini daha da yerine getirebilir. Bugün dış etkilere kendini açmalısın.

Para

Etrafındaki insanlara maddi konularda çok fazla şey anlatmamana gerekecek bugün. Senin parasal konularda çok fazla söylendiğini düşünebilirler bugün. Maddi konularda kime ne dediğine dikkat etmelisin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (20 Mart 2023 Pazartesi)

Genel

Bugün etrafındaki insanları organize etmek ve sözünü geçirmek senin için daha kolay olacak. İnsanlar seninle tartışmak veya sana ters gitmek yerine senin yolundan gidecekler. Bu güzel enerjiyi işine veya uğraştığın projelere yönlendirebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yeteri kadar su tüketmek kolay görünse de insanı yoran bir şeydir. Normalde bir vücudun alması gereken su miktarı tahmin ettiğimizden fazladır. Bugün ne kadar su içtiğinin hesabını tutman gerekecek.

Aşk

Bugün aşk konularında kendine daha fazla güveneceksin. Eğer ilgisini çekmek istediğin bir insan varsa bu kişi ile aranda bazı yakınlaşmalar meydana gelebilir. İlk adımın senden gelmesi olaylara daha güzel etki sağlayabilir.

Para

Bugün maddi konularda acele karar vermemelisin. Etrafında bazı işleri aceleye getirmeye çalışanlara karşı dikkatli olmalı ve sonradan pişman olacağın şeyler yapmamalısın. Etrafını dikkatle izlemelisin bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel