20 Mart 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 20 Mart 2021 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (20 Mart 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün iç sesine güvenmen gerekecek. Özellikle de bazı insanlar ile alakalı hislere… Eğer içinden gelmiyorsa, güvenmiyorsan bunun bir sebebi olabilir. Kendini aksi için zorlamamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Spor konusunda yavaş bir başlangıç yapman iyi olabilir. Emeklemeden koşmaya çalışmamalısın. Biraz daha temkinli hareket etmende fayda var.

Aşk

Farklı insanlarla tanışmak ve onları anlamaya çalışmak daha iyi olabilir. Hemen bir aşk beklentisine girmeden önce karşı tarafı anlamaya çalışmak önceliğin olmalı.

Para

İş konusunda kime güveneceğine karar vermen gerekebilir ama etrafında güvenmediğin insanlar olabilir. Bu tür durumlarda en iyisinin kendine güvenmek olduğunu hatırlamalısın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (20 Mart 2021 Cumartesi)

Genel

Yasal işlemlere odaklanmak için iyi bir gün olmayabilir. Bazı önemli belgeleri başka zaman okuyabilir, onlara gereken zamanı başka bir gün verebilirsin. Bugün aklında başka şeyler olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yemek tercihinde dikkatli olmalısın. Sağlıklı beslenmeye özen göstermen gerekebilir. Kendini çok fazla yağlı ve tuzlu yiyeceklere itmemen gerekecek.

Aşk

Aşka odaklanmak isteyebilirsin. Bunun için ilk adımı da sen atabilirsin. Hoşlandığın birisi varsa eğer harekete geçmek sana iyi gelecek.

Para

İş ile alakalı konularda aceleci olmaman gerekecek. Özellikle de bir şeylere imza atman gerekiyorsa… Olanı biteni dikkatle görmek önem kazanabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (20 Mart 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün parasal konulara çok güvenmemelisin. Gelip geçici kararlara, olmamış ama olmuş gibi konuşulan olaylara dikkat etmen gerekecek. "Nasıl olsa para gelecek" diye düşünmemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hayatını bir düzene sokmak önceliğin olabilir, o yüzden spora odaklanabilirsin. Kuvvetini geri kazanmak ve kilo vermek için harekete geçebilirsin.

Aşk

Aşktansa arkadaşlık ağır basabilir. Eğer sevdiğin birisi varsa bugün onu arkadaş olarak görüp onunla öyle konuşman gerekecek. Değer verdiğin kişiyle arkadaş da olabilmelisin.

Para

Eğer beklediğin ve kesin geleceğini düşündüğün bir para varsa bugün gelmeyebilir. Bir şeyleri ertelemek zorunda kalmamak için sadece bu paraya güvenmemelisin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (20 Mart 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün kime ne kadar güvendiğine dikkat etmen gerekebilir. Herkese güvenmemelisin. Bazı şeyleri birilerine anlatmak sana pahalıya mal olabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Evinde temizlik ve düzene dikkat etmek için iyi bir gün olabilir. Eğer çok fazla eşya biriktirdiysen bunları elden çıkarmak için hazırlık yapabilirsin. Evini derleyip toplamak iyi gelecek.

Aşk

Aşk konusunda kalbini dinlendirmek isteyebilirsin. Son zamanlarda canını sıkan bir mevzu olduysa eğer bunu aşmak için sakince düşünmeye ve kalbinin yorgunluğunu atmaya odaklanmalısın.

Para

Maddi konularda bağımsız olmak sana iyi gelecek. Başkasına güvenmeden kendi planlarını yapmalısın. Kendini bu konuda özenli olmaya itmen iyi olabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (20 Mart 2021 Cumartesi)

Genel

İş ortamlarında yaşanan bir duruma canın sıkılmış olabilir. Bugün bunları dikkatle düşünmek ve objektif olmak için iyi bir gün olacak. Yaşananlardan ders çıkarabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün enerjine dikkat etmen gerekebilir. Çok fazla yorulmak da sana yaramayacak, çok fazla tembellik etmek de… İkisinin arasındaki dengeyi tutturmalı ve dikkatli bir gün geçirmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda anlaşmazlıklar olması sürekli senin bir şeylerden fedakarlık etmeni gerektirmemeli. Bu konularda biraz düşünebilir ve değişim yoluna gidebilirsin.

Para

Maddi mevzularda yaşanan gerginlikleri aşmak için senin yapıcı davranman gerekebilir. Daha doğru kararlar almak için zihnini dinlendirmen gerekecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (20 Mart 2021 Cumartesi)

Genel

Geçmişte yaşanan bazı olayların tekrar aklına gelip kalbini kırması olası. Bazı şeyleri atlattığını ve unuttuğunu düşünsen de bugün geriye gidebilirsin. Seni geren şeyle yüzleşmek daha doğru olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini yeni şeylere açmak için bugün biraz zaman gerekebilir. Dinlenmek önceliğin olabilir. Farklı şeylere odaklanmadan önce kendi iç huzuruna odaklanmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişinin kalbini kazanmak için ona jestler yapabilirsin. Ufak bir mesaj, samimi ve çok pahalı olmayan bir hediye… Karşı tarafın kalbini ısıtmak bu kadar basit olabilir.

Para

Sahip olduklarına şükretmek daha farklı bir hava yaratabilir. Evinde, sakin bir biçimde, sahip olduğun imkanlara şükretmek senin için daha pozitif olacak.
Başak Burcu Günlük Yorumu (20 Mart 2021 Cumartesi)

Genel

Havada bir konu yüzünden gerginlik olabilir. Ama gerginliklere odaklanmak yerine çözüme odaklanmayı tercih etmek senin elinde olacak. Yapıcı kalmalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

İç sesini dinlemen önemli olabilir. Bunun için de sakin, huzurlu bir ortamda bulunman gerekecek. Zor olsa da biraz kendine zaman ayırmalısın.

Aşk

Aşk konusunda ilginç gelişmeler yaşanabilir. Yeni durumlar kafanı karıştırsa da aşkta bir hareketlilik olacak. Bazı şeyleri gözlemlemek için kendine zaman vermek daha doğru olabilir.

Para

Maddi gerginlikleri tek bir günde, tek bir seferde çözmeye çalışmak seni gereksiz yere yorabilir. Bugün sahip olduklarına şükretmek sana daha iyi gelecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (20 Mart 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün evinde sakin bir gün geçirmek, güzel bir kitap okuyup karnını sevdiğin yemeklerle doyurmak iyi gelecek. Sahip olduğun rahatlığa ve sakinliğe şükredeceksin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sakince bir gün geçirip dinlenmek, rahat bir ortamda vakit geçirmek sana iyi gelecek. Yatağından bile çıkmak istemeyebilirsin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle farklı aktiviteler planlamak yerine evde birbirinize zaman ayırmak sana daha iyi gelebilir. Zihnen, bedenen ve kalben evde olmak isteyebilirsin.

Para

Maddi konular seni yormayacak. Kaygıları geride bırakabilirsin. Daha rahat ve keyifli bir gün geçirmek önceliğin olabilir. Bunun tadını çıkarmalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (20 Mart 2021 Cumartesi)

Genel

Maddi konularda hatalar meydana gelebilir. Ama bu hataları fark ederek düzeltebilirsin. Eğer aldığın bir ürünün esas fiyatının şişirilmiş olduğunu düşünüyorsan üstüne gitmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak önceliğin olabilir. Keyif alacağın aktivitelere de odaklanabilirsin, egzersize de… Sadece zihnini boşaltmak için kendini çok fazla yormamaya özen göstermen iyi olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle birlikte ortak kararlar almak size iyi gelebilir. Bu kararlar ufak tefek şeyler ile alakalı da olsa size iyi gelecek. İletişiminizi artırabilirsiniz.

Para

Etrafında seni kandırmaya çalışanlara karşı dikkatli olman gerekecek. Senden fazla para koparmaya çalışanlara dik durmalı ve parana sahip çıkmalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (20 Mart 2021 Cumartesi)

Genel

Bazı şeyleri iki kere hatta üç kere kontrol etmek bugün iyi olabilir. Eğer yaptığın bir planlama varsa bu planları dikkatle gözden geçirmeli ve her konuyu ciddiye almalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyaçlarına odaklanman iyi olabilir. Sağlıklı bir bünye için ne gibi değişimler yapabilirsin, bunu düşüneceksin. Yeni bir rutin oluşturabilirsin kendine.

Aşk

Aşk konusunda güzel ve neşeli bir gün geçirebilirsin. Hayatına yeni bir etki girebilir. Bu kişi bir arkadaşın da olabilir. Sürprizler sana güzel gelecek.

Para

Eğer resmi belgeler ile alakalı işler varsa bugün özenli olman gerekebilir. Bazı şeyleri iki kere okumak, bazı konulardan iki kere emin olmak sana iyi gelecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (20 Mart 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün canını sıkacak bir durum ile karşılaşabilirsin. Ani tepkiler vermeden önce düşünmen gerekecek. Bu tepkilerden beslenenleri gözlemlemek ve sakin kalmak olayları değiştirebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığına odaklanman bugün iyi olabilir. Bedenini kuvvetlendirmen, enerjini artırman ve daha sağlıklı bir gün geçirmen bu odaklanmaya bağlı olabilir. Kendini ön planda tutmalısın.

Aşk

Yeni bir insan ile tanışman olası ama bu tanışmayı hızlandırmak veya aranızdaki iletişimden daha fazlasını beklemek pek doğru olmayabilir. Bazı şeyleri sakince, oluruna bırakarak güzelleştirebilirsin.

Para

Maddi konularda kendi bildiğini okumak isteyeceksin. Ancak bu konuda önüne engeller çıkabilir. Bazı harcamaları tekrar planlamak için biraz zamana ihtiyaç duyabilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (20 Mart 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün biraz yorgun olabilirsin. Güne başlamak zor gelebilir. Mümkün olduğunca dinlenmeli ve enerjini toplamaya odaklanmalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yorgunluğunu üzerinden atmak için biraz daha uyuyabilir, gün içerisinde daha rahat ve sakin aktivitelere odaklanabilirsin. Keyfince bir şeyler yapmak da enerjini toplayacak.

Aşk

Sevdiğin birisi varsa eğer birlikte farklı aktivitelere odaklanmak yerine sakince bir gün geçirmek size daha iyi gelebilir. Zihninizi boşaltmak ve birbirinize zaman ayırmak öncelikli olabilir.

Para

Haftanın bütün yoğunluğunun ardından biraz dinlenmeyi hak etmiş olabilirsin. Parasal mevzuları başka güne ertelemek ve kendine zaman ayırmak daha öncelikli olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel