20 Mart 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 20 Mart 2020 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (20 Mart 2020 Cuma)

Genel

Bugün farklı insanlarla muhatap olabilirsin. Bu kişilere dostça yaklaşman ve onları terslememen önemli olabilir. İnsanlarla daha iyi konulara odaklanman sende daha güzel etkiler yaratacak bugün. Dostluk ve arkadaşlık konularına özen gösterebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı bir hayat tarzı kurmak istiyorsan plan ve programa özen göstermen gerekecek. Öz disiplinini kuvvetlendirecek programlar yapmak ve sağlıklı kararlar almak sende fark yaratabilir. Egzersiz ve diyet konularında dikkatli hareket etmelisin.

Aşk

Bugün tutkuların canlanabilir. Aşk konularına özen gösterebilirsin. Yeni etkilere kendini açabilir ve iyi hissetmeye daha da yaklaşabilirsin. Kalbin daha hızlı atacak bugün. O yüzden etrafındaki etkilere dikkat etmelisin.

Para

Parasal konulara odaklandığında dikkatini başka şeylere vermen zorlaşıyor olabilir. Ancak bugün ilgi odağında daha farklı konular olmalı. Sadece iş ve parasal gelişmeleri düşünmemeli, senin için önem taşıyan diğer konulara özen göstermelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (20 Mart 2020 Cuma)

Genel

Bugün aklında birden fazla konu olabilir. Hayatında bir şeyleri yoluna koymaya çabalarken etrafındaki insanlarla arana mesafeler girebilir. İnsanlar senin soğuk olduğunu düşünebilir. Ancak kendi işlerini halletmeye öncelik vermek seni daha mutlu edecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak için farklı yollar denemen gerekebilir. Keyif aldığın bir aktivite, zihnini boşaltmak adına yaptığın bir egzersiz sende daha iyi olabilir. Stres ve gerginliklere yer vermemek için kendine dikkat etmen gerekecek bugün.

Aşk

Bugün aşk konularında hızlı kararlar almamalısın. Bir şeylerin şekil alması için zaman tanıman gerekebilir. Hızlı kararlar almadan gözlem yapmak daha iyi olacak senin için. Aşkta aceleci olmamalısın.

Para

Maddi anlamda daha bağımsız olabilirsin. Bazı gelişmeler seni daha mutlu edebilir. Eline daha fazla para geçmesi içinin rahat etmesine ve daha rahat nefes almana vesile olabilir. O yüzden bu güzel gelişmeler için algıları açık tutman gerekecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (20 Mart 2020 Cuma)

Genel

Farklı bir ortama girmeye heveslenebilirsin bugün. Her zamankinden farklı düşünmene vesile olacak güzel etkilere yakın olmak isteyeceksin. Ortam değiştirmeden farklı şeylere odaklanmak da sana iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Dinlenmek, yeteri kadar beslenmek ve bol bol su tüketmek sana iyi gelecek bugün. Vücudunu fazla yormadığın ve yediklerine dikkat ettiğin zaman elde edeceğin enerji seni bile şaşırtabilir. Bu konulara özen göstermelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle birbirinize odaklanamayabilirsiniz bugün. Halletmeniz gereken farklı şeyler olabilir. Birbirinize zaman tanımak ve bir alan açmak sizde daha iyi bir etki oluşturabilir.

Para

İleride daha rahat edebilmek için bugünden ekstra mesai yapman gerekebilir. Bir şeyleri yoluna koymak ve maddi anlamda daha sağlam hareket etmek ilerisi için önemli olabilir. Bir planın varsa geleceğe yönelik hareket etmelisin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (20 Mart 2020 Cuma)

Genel

Bugün etrafındaki insanları bir şeylere ikna etmek seni zorlayabilir. Kendini ifade etmek zorlaşabilir. İnsanları zorlamamak ve ısrarcı olmamak hedeflerinde daha sağlıklı ilerlemene vesile olabilir. Aceleci davranmamalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendine koyacağın hedeflerin gerçekçi olmasına özen göstermelisin. Vücudunu hızlı bir biçimde gereksiz yere yormanın sana iyi gelmeyeceğini görmelisin. Sağlığına dikkat etmek için daha dikkatli ve programlı hareket etmen gerekebilir.

Aşk

Aşk konusunda kendine dürüst olacağın bir gün olacak. İçinde bulunduğun durumları açık bir şekilde görebilirsin. Kendini mutlu etmek için atman gereken adımları daha dikkatli atabilirsin bugün.

Para

Bugün bir sürü işi halledebilirsin. Bunları hallederken keyifli bir ruh haline de girebilirsin. İşine keyif katmak ve maddi kaygılarda değil de keyifle işe odaklanmak sana daha fazla para getirebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (20 Mart 2020 Cuma)

Genel

Zihnini açmak her şeyden önemli olabilir bugün. Farklı ortamlarda bulunmaya durumun yeterli olmasa da zihnini farklı yerlere götürebilmelisin. Araştırmalar, okumalar ve yeni şeylere odaklanma konusu sende daha iyi etkiler yaratabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yeme programlarına özen göstermek sende daha iyi etkiler oluşturabilir. Beslenme konusunda bir bilenden destek alabilirsin. Yediklerine ve neyi ne zaman yediğine dikkat ederek sağlığında daha fark yaratabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle parasal konulara girebilirsiniz. Ancak maddi konularda hislerinle hareket etmemen gereken bir gün olacak. O yüzden aranızda alınması gereken bir karar varsa acele etmemeniz gerekebilir.

Para

Maddi konularda ani tepkiler olarak harcamalara girmen olası. Ancak sadece o anki ruh haline göre para harcamaman gerekecek bugün. İyi bir denge yakalamak ve stresle hareket edip masrafa girmemek senin için iyi olabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (20 Mart 2020 Cuma)

Genel

Bugün farklı insanlarla tanışma ve bir araya gelme fırsatı elde edebilirsin. Bu süreçte insanları tanımak ve onları anlamak sende daha iyi etkiler yaratabilir. Yeni ilhamlar alabilir, olaylara daha farklı bakmaya başlayabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bağışıklık sistemini kuvvetli tutmak ve hijyen konularına özen göstermek stresi de üstünden atmana vesile olabilir. Vücuduna özen gösterdikçe zihninde bir rahatlık oluşabilir. Bu dengeyi kurmak için nelere odaklandığına dikkat etmelisin bugün.

Aşk

Aşk konusunda büyük etkilere kendini açabilirsin. Hoşlandığın kişinin etkisi artabilir. Sevgi konularına özen gösterebilirsin. Hissettiklerini hazmetmen için bugün biraz düşünmen ve acele kararlar almaman gerekebilir.

Para

Algılarını açık tutmalı ve insanların aslında ne demek istediğine dikkat etmelisin. Farklı konular ve bahaneler altında sana alınganlık yapan kişilerin aslında maddi anlamda bazı sıkıntıları olabilir. İnsanlara dikkat etmen gerekecek bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (20 Mart 2020 Cuma)

Genel

Halletmen gereken işlere odaklanmışken etrafında senin dikkatini çekmeye çalışanlar olabilir. İnsanlara hayır demeyi öğrenmeli ve hareketlerini kendin belirlemelisin. Bir mesaja geç cevap vermek veya bir telefona sonra dönmek seni daha az yorabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

2/5

Sağlık

Kendin için mutfağa girmen ve sağlıklı yemekler yapman sende daha iyi bir etki oluşturabilir. Hem zevk aldığın hem de sana iyi gelecek yemekler yapmak için mutfağa senin girmen gerekecek. Kendin için neyin iyi olacağına sen karar vereceksin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiye vakit ayırmak için halletmen gereken şeyleri bir kenara bırakman gerekebilir. O yüzden önceliklerine özen göstermen gerekecek bugün. Sorumluluklarına öncelik vermek, daha sonradan sevdiğin kişiye odaklanmanı kolaylaştırabilir.

Para

Maddi konularda ufak bir terslikte aklına hemen bütün gemileri yakmak gelebilir yine. Ancak bu konuda daha az tepki vermen gerekecek. Her şeyi sonlandırmak çok büyük tasarruf planlarına girmek yerine bugünü sağlam geçirmeye odaklanman gerekebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (20 Mart 2020 Cuma)

Genel

Çevrendeki insanlara yardım etmek için kesenin ağzını açmak isteyebilirsin. Ancak bazı yardım olayları biraz zaman isteyebilir. Neye nasıl yardım edeceğini düşünmek ve planlı hareket etmek seni daha mutlu edebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek ve organik beslenmek sende önemli olabilir. İşlenmiş gıdalar ve şekerden uzak durmak sağlığın için daha iyi olacak. Yediklerine dikkat ederek enerjini daha da artırabilirsin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli konulara odaklanırken bir şeyleri abartabilirsiniz. Birbirinizi gaza getirmeniz ve daha fazlası için zorlamanız olası. O yüzden hareketlerinizde ve kararlarınızda daha sakin olmanız gerekecek.

Para

Fikrini değiştirebilen insanlarla her zaman karşılaşmıyor olabilirsin. Bugün başka bir insanın sende daha büyük bir etkisi olabilir. Kulaklarını açmak ve karşı tarafın fikirlerini dinlemek sana daha heyecanlı gelebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (20 Mart 2020 Cuma)

Genel

Bugün senin için daha iyi bir gün olabilir. Sevdiklerine daha fazla vakit ayırabilirsin. Halletmen gereken ufak tefek sorumlulukları hallettikten sonra günün büyük kısmında neye odaklanmak istersen ona vakit ayırabileceksin. Bu da seni çok daha iyi bir ruh haline sokabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Daha keyifli bir ruh hali etrafında olan bitene daha sakin yaklaşmana vesile olabilir. Aynı şekilde sağlık ile alakalı konulara da daha rahat odaklanabilirsin. Zihinsel ve bedensel bütünlüğün için bol bol güleceğin aktiviteler daha öne çıkabilir.

Aşk

Sevdiğin bir insana destek olmak senin için önemli olabilir bugün. Aşk konusunda yardımlaşma ve konuşmalar daha ön plana çıkacak. Sevdiğin insanın bir sıkıntısına çözüm aramak aranızda daha iyi etkiler oluşturabilir.

Para

Maddi konularda detaylara çok fazla kapılmaman gereken bir gün olabilir. Gereksiz alınganlıklar ile iyi gitmesi olası bazı şeylerin önünü kesebilirsin. Açık ve uyumlu olmak, insanlarla anlaşmak daha önemli olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (20 Mart 2020 Cuma)

Genel

Maddi konulara her zamankinden fazla endişelenebilirsin. Gerek çevrendeki insanların sözleri gerekse banka hesabındaki sürekli para çıkışı seni tedirgin edebilir. Bu konulara özen göstermek için kendini biraz geri çekmen gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Öz disiplin konularına özen göstermen gerekecek. Aldığın kararlara uymak ve sağlığın için hareket etmek için kendine karşı çok acımasız olabilirsin. Ancak bugün kendini fazla yormamaya ve bir şeylere adapte olmaya açman gerekecek. O yüzden keskin hareketlerden ve kararlardan kaçınmalısın.

Aşk

Bugün insan ilişkileri daha baskın olabilir. O yüzden kimin sana yaradığını kimin yaramadığını görmen gerekecek. Aşk konularında sana iyi gelen etkilere odaklanmak sende büyük farklılıklar yaratabilir.

Para

Sana yakın bile olmayan insanlar dahi senin maddi durumun üzerine konuşma hakkı buluyorsa kendine, o zaman dikkatli olmanın vakti gelmiş demektir. Etrafındakilerle sağlıklı sınırlar çekmek ve kendi işine odaklanmak daha iyi olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (20 Mart 2020 Cuma)

Genel

Bugün dikkatin biraz dağınık olabilir. Sebebi de halletmen gereken birden fazla iş olması olabilir. Gerek maddi gerekse manevi konularda her şeye aynı anda odaklanmak yerine bir şeylere öncelik vererek planlama yapman daha doğru olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Yorgunluklara karşı önlemini almalısın. Vücudumuz yorgun olduğunda ilk hasar gören yer bağışıklık sistemi olur. Bağışıklık sistemini kuvvetli tutmak için gereken vitamin ve mineralleri tükettiğinden emin olmalısın. Ayrıca gün içerisinde dinlenmeye özen göstermen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle ortak kararlar almak seni daha mutlu edebilir bugün. Bazı konularda aynı fikirde olmanız size daha iyi gelecek. O yüzden birlikte karar alabileceğiniz şeylere odaklanabilirsiniz.

Para

Kendin için bazı masraflara girmen gerekebilir. Bir şeyleri dikkatle planlamak ve indirimleri takip etmek senin için daha iyi olabilir. Bir vermen gerekirken on vermek zorunda hissetmemeli ve acele etmemelisin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (20 Mart 2020 Cuma)

Genel

Bugün senin için meşguliyeti bol bir gün olabilir. Daha fazla insan ile muhatap olabilirsin. Bu yoğunluğun senin yorgunluğuna sebep olmaması için dikkat etmen gerekecek. Yeterince uyku çektiğinden ve dinlendiğinden emin olmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bütün olan bitene tek başına koşturmak seni yorabilir. Enerjini daha dikkatli kullanmak için çevrendekilerle iş bölümü yapabilir, gününü daha dikkatli planlayabilirsin. Sahip olduğun enerjiyi korumaya çalışmalısın bugün.

Aşk

Aşk konusunda farklı ve zihnini çalıştıracak konular gündeminde olabilir. Yeni tanışacağın birisi hem sana çok şey öğretebilir hem de duygularını harekete geçirebilir. İnsanlarla iletişimine açık yüreklilikle girmelisin bugün.

Para

Eğer maddi konularda ortaya koyduğun uğraşlar seni memnun etmiyorsa farklı fikirlere odaklanabilirsin. Eline para geçmesi için her zamankinden farklı düşünmen gerekebilir bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin AppGallery ile keşfedin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel