20 Kasım 2022 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 20 Kasım 2022 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2022 Pazar)

Genel

Daha önceden kapalı olan kapılar bugün sana açılabilir. Tıkanık olan enerjiler daha rahat yolunu bulabilir. Zihnen ve bedenen kendini daha rahat bir günde bulabilirsin. İşlerinin rast gittiği günlerden birisi olacak bugün. Bu enerjiyi doğru biçimde değerlendirmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hijyen her şeyden önde gelebilir. Evinin temizliği, kullandığın eşyaların hijyeni daha baskın olabilir. Eğer bir süredir giymediğin kıyafetler varsa bunları ortamdan çıkarmak da sana rahat bir nefes aldırabilir. Düzen ve dirlik sana iyi gelecek.

Aşk

Aşk konusunda ilerlemeyen bir konu varsa bugün bu konuda beklenmedik gelişmelerle karşılaşman olası. Kalbini daha rahat karşı tarafa açabilirsin. Ve bu konuda bir karşılık da görebilirsin. Aşk kendiliğinden yolunu bulacak bugün.

Para

Maddi anlamda kafanı kurcalayan meseleler olduysa bugün bunlara bir çözüm bulabileceksin. Eğer bir para gerekiyorsa bu para hakkında daha şanslı olabilirsin. Çevrendeki insanların seni rahatlatmak için çaba göstermesi de olası.
Kova Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2022 Pazar)

Genel

Bugün kafana koyduğun şeyi gerçekleştirene kadar kimse seni yolundan döndüremeyecek. Aklına koyduğunu gerçekte bir yere konumlandırabileceksin. İş ve profesyonel anlamda uğraş gerektiren konularda daha başarılı olman olası.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Dikkatini topladığın zaman hayatında bir şeylerin ne kadar yolunda gittiğini görebilirsin. Zihnen ve bedenen kendini biraz daha iyi hissettiğin bir gün olabilir o yüzden. Odaklandığın konularda harekete geçmek sağlık açısından da sana çok iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin ilgisini çekmek o kadar da zor olmayacak senin için. Aşka daha fazla odaklanabilirsin bugün. Kalbini karşı tarafa açmak seni zorlamayacak. Aksine, kendini daha iyi ifade ettiğin için mutlu olacaksın.

Para

Bugün kendini biraz daha işe verebilirsin. Yeni projeler geliştirmek, sonraki adımları hesaplamak ve daha aktif olarak hareket etmek adına bir şeyleri önden görmen olası. Zihnini bu konuya açman sana çok iyi sonuçlar getirecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2022 Pazar)

Genel

Kendini adayacağın konular bulmakta hiç de çekinmeyeceksin. Hayatı niyetlenerek yaşamak konusu daha fazla gündeme gelebilir o yüzden. Kendini verdiğin bir konu, odaklandığın bir proje daha fazla zaman alabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Eğer kilo kontrolü gibi bir düşüncen varsa bugün bu konularda daha sağlıklı kararlar alabilirsin. Kendi canına işkence etmeden, sağlığını ön plana alarak hareket etmek sana iyi gelebilir. Bu konuya aklını verdin mi çok güzel sonuçlar görebileceğini fark edebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyi mutlu etme arzusuyla dolabilirsin bugün. Ona ne kadar değer verdiğini göstermek önceliğin olabilir. Aşkta birbirinize gösterdiğiniz öneme odaklanarak hareket etmek her ikinize de iyi gelebilir.

Para

Bugün yeni konulara daha rahat odaklanabilirsin. Yeni şeyler öğrenmek, yeteneğini kuvvetlendirmek, emeğini yaymak gibi konularda fazlasını yapabilirsin. Fazlasına odaklanmak senin için zor olmayacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2022 Pazar)

Genel

Bazıları hayatı yaşamadığını, onu sadece izlediğini söyleyebilir sana. Bu tür konularda kendine haksızlık etmemen ve insanlara da ettirmemen gerekecek. Hayatındaki aktif rolünü ve niyetlerine göre hareket ettiğini onlara göstermek isteyebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Daha aktif bir hayat tarzına merhaba demen gerekebilir. Bugün bunun için gereken şartlara sahip olabilirsin. Egzersiz ve bol hareket daha fazla gündeme gelebilir. Bu konularda yeni başlangıçlar yapman sana iyi bir enerji katacak.

Aşk

Aşkta ilk adımı atan taraf sen olmalısın bugün. Karşı tarafın kendiliğinden bir şeyleri görerek hareket etmesini beklemek haksızlık olabilir. Bunun yerine hoşlandığını belli etmen ve bazı şeyler için yol açman gerekebilir.

Para

Bugün para söz konusu olduğunda bir şeyleri daha rahat halledebilirsin. Özellikle de yeni harcamalar söz konusuysa daha mantıklı hareket edebileceksin. Fazla para harcamak değil de yerinde ve kararında harcamak sana kendini iyi hissettirebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2022 Pazar)

Genel

Bugün bir şeylerin daha da yolunda gittiğini gördüğünde için rahatlayabilir. Hem kişisel hem de profesyonel anlamda odaklandığın ne varsa birden fazla gelişme görmen olası. Bir tıkanıklığın giderildiğini düşünmen ve rahatlaman sana iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Günü akışına göre yaşamak yetecek sana bugün. Bir şeyleri zorlamadan, rahat ve güzel bir şekilde güne odaklanarak zaman geçirmek zihnen ve bedenen sana iyi gelecek. Hayatı niyetlenerek yaşamak konusunda daha fazla yol kat edebilirsin.

Aşk

Kalbindeki insanla daha fazla zaman geçirmen olası. Aşka öncelik vermek sana mutluluk getirecek. Eğer hayatında birisi yoksa flört konularında daha şanslı olabilirsin. Aşk resmen kapını çalacak bugün.

Para

İş projeleri geliştirmek istiyorsan bugün tam zamanı olabilir. Zira bazı şeyler daha hızlı ve sağlıklı ilerleyebilir senin için. Parasal anlamda kendini kuvvetlendireceğin kararlar alabilirsin. Bu konuda daha keyifli gelişmeleri kendine çekebilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2022 Pazar)

Genel

Öz disiplin günün önemli teması olacak senin için. Hayatını daha iyi bir noktaya getirebilmek adına ne gibi değişimler yapacağına karar verebilir, daha sağlıklı bir gün geçirmek için kaostan uzaklaşabilirsin. Bütün bunlar öz disiplin gerektirecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hayatını daha kaliteli yaşamak düşüncesi daha baskın olabilir. Niyetlenerek, özenerek, sağlığa önem vererek... Bütün bu konular da öz disiplinle gerçekleştireceğin bir günlük rutine bağlı olabilir. Bu konularda kendini geliştirebilirsin.

Aşk

Sevdiğin birisi varsa ona ne kadar ilgi duyduğunu göstermek için bazı çabalara girmen gerekebilir. Somut bir şeylere yatırım yapabilirsin. Güzel ve incelikli bir hediye, onu mutlu edecek bir jest daha iyi olabilir. Bu tür konulara zaman ayırman aşkta daha pozitif etkileri sana getirecek.

Para

Hayat kaliteni artıracak ufak tefek şeylere özen göstermek biraz para harcamanı gerektirebilir. Mesela sürekli içinde bulunduğun ortamın ışıklarının gözünü yormaması, yeni masraflar demek olabilir. Ama bunlardan kaçınmamak önemli bir detay olacak, o yüzden para harcamaya hazır olmalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2022 Pazar)

Genel

Hayat tarzını daha da kuvvetlendirebileceğin fikirlere kendini açabileceksin bugün. Hayat kaliteni artıracak şeylere yatırım yapabilirsin. Kendini ve ileride daha rahat etme ihtimalini düşünerek bazı değişimler yapman olası. Bu sana çok iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Öz disiplinini kuvvetlendireceğin ve kendine iyi geleceğini bileceğin şeylere öncelik vermen olası bugün. Sağlıklı bir rutin oluşturmak adına bir şeylere daha fazla özen gösterebilirsin. Eğer halihazırda günlük bir rutinin varsa bunu daha da iyi bir hale getirmen olası.

Aşk

Aşka sıra gelmediğini düşünüyorsan bu konuda senin bir şeyler yapman gerekebilir. Göklerden sana bahşedilen bir sevgili beklemek yerine kendi hayatında bunun yerini sen yapabilirsin. Hayatında bir aşka yer açmak için bazı değişimler yapabilirsin.

Para

Maddi anlamda kaygılara düşmeden hareket etmen olası. Seni memnun edecek şeylere para harcayabileceksin bugün. Özellikle de günlük hayatında kullandığın şeylerin kalitesini artırmak genel olarak standartlarını iyileştirebilir. Para harcamaktan çekinmeyeceksin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2022 Pazar)

Genel

Bugün senin için rahat bir gün olacak. Özellikle maddi konularda kafana göre rahatça hareket edebilecek bir kabiliyete sahip olabilirsin. Ev için gereken tadilatlar için para ayırabilir, kendi isteklerin için daha rahat harcamalar yapabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Evinin temizliği ve düzeni oldukça önemli olabilir. Eğer son zamanlarda hijyene özen gösteremediysen bugün evinin temizliğini yapmak sana iyi gelecek. Yaşam alanını kaostan uzaklaştırmak rahat nefesler almanı kolaylaştırabilir.

Aşk

Aşka dair daha keyifli gelişmeler görebilirsin bugün. Eğer bir süredir seni mutsuz eden bir konu varsa bugün bu konu hakkında daha net bir tavır takınabileceksin. Seni üzen şeylerden uzaklaşmak ve mutluluğa odaklanmak daha kolay olabilir.

Para

Bugün para senin için bir kaygı aracı olmayacak. Paranın daha iyi şeylere yaraması olası. Bu konularda sıkıntılardan uzaklaşabilirsin. Eline geçen paraları daha sağlıklı bir şekilde değerlendirebilirsin. İçin bu konularda oldukça rahat olabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2022 Pazar)

Genel

Sürekli bir şeyleri elinden kaçırıyormuş gibi hissetmen olası. Sanki sürekli geride kalan senmişsin gibi bir yanılgıya girebilirsin. Geride kalma korkusu seni biraz sarsa da bugün kendini geri çekip hayatın hakkında gözlem yapabilmen önem kazanacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek demek hiç keyif almadığın şeyleri sıklıkla tüketmek demek değildir. Tarifleri çeşitlendirmek, yeni şeyler öğrenmek sana iyi gelebilir o yüzden. Sırf daha az kalorili diye yal gibi yemekler yemek yerine, baharatların tadını keşfetmen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle nasıl ilerleyeceğinizi düşünebilirsin bugün. Aşkınızın ne noktada olduğunu görmek isteyebilirsin. Birlikte bir yola çıkıp çıkmamak gibi konular daha baskın olabilir. Bu konularda ortaklaşa hareket etmeniz gerekecek.

Para

İş konularında çevrendeki insanlarla kendini kıyaslamayı bırakman gerekecek bugün. Başkalarının başarısına veya bu başarıya gidiş yoluna kafayı takmak yerine kendi elde ettiklerini düşünerek hareket etmek sana iyi gelebilir. Kıyaslamalar sana iyi bir enerji katmayacak bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2022 Pazar)

Genel

Bugün senin için harika geçebilir. Potansiyellerle dolu bir gün olacak çünkü. Emeklerinin karşılığını daha rahat alabileceksin. Eğer bir süredir yolunda gitmeyen şeylerle uğraşıyorsan, bugün bu engellerin kalktığını görebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Hayatında yolunda gitmeyen şeyleri tek tek sıraya koymak seni biraz daha iyi bir ruh haline getirebilir. Öz disiplinini kuvvetlendirerek kendin için en doğru şekilde hareket edeceğin bir gün olacak senin için. Bu güzel enerji de sağlık açısından seni olumlu etkileyebilir.

Aşk

Kalbini yeni insanlara açmak konusunda endişelerin varsa bugün bu konularda içine sinebilecek durumlarla karşılaşabilirsin. İnsanlara güven konusunda bazı sıkıntılar yaşadıysan bugün bu sıkıntıların hafiflediğini ve daha yapıcı etkilerle yüzleştiğini görmen olası.

Para

Maddi konularda refaha ermek o kadar da zor olmayabilir. Daha önceden gözünde büyüyen konular bugün sana o kadar da zor gelmeyebilir. İçini rahat ettirecek ve kaygılardan uzaklaştıracak maddi gelişmeler görmen olası.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2022 Pazar)

Genel

İnsanlarla zaman geçirmek seni yormayacak bugün. Aksine, daha çok keyif alabilirsin. Yeni haftaya başlamadan önce keyifli bir ortamda sevdiğin insanlarla bulunmak sana çok iyi gelebilir bugün. Buna o fırsatı sen yaratmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sosyal ortamlar, keyifli sofralar, neşe ve kahkaha... Bugün sana en iyi gelecek şeyler bunlar. Evde pineklemek veya kendini yalnızlaştırmak yerine bir süredir iletişim kuramadığın insanlarla güzel planlar yapmak sana çok iyi bir enerji verebilir.

Aşk

Eğer sevdiğin birisi varsa gün içerisinde onunla vakit geçirmek, birlikte sosyalleşmek sana çok iyi gelebilir. Gidilecek yerlere birlikte gitmeniz, aşka öncelik vermeniz size çok daha sıcak gelebilir. Birlikte kalabalıklara karışmalısınız.

Para

Bugün para harcamaktan korkmamalısın. Zira bugün harcanacak paralar seni zora sokmak veya hayatı burnundan getirmek için değil, keyifle ve güzel şeylere odaklanarak enerjini artırmak için var olabilir. Biraz harcama yapmak kimseye zarar vermez.
Koç Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2022 Pazar)

Genel

Bir şekilde insanların senden faydalandığını hissetmen olası. Çevrendeki insanlara güvenmekte zorluk yaşayabilirsin bugün. İnsanların sürekli senden bir parça koparmak için uğraştığını düşünebilirsin. Bu negatif etkileri aşmak için biraz kendinle baş başa kalman iyi olabilir.

Aşk

1/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün biraz canın sıkılabilir, hatta öfkelenebilirsin. Ancak kendi tepkilerini kontrol etme şansına da sahip olacaksın. Zihnini dinlendirmek, sakinleşmek ve kendi gündemini oluşturmak için biraz kafana göre hareket etmen gerekebilir.

Aşk

Sevgi ve ilişkiler insana o güven duygusunu vermeli. Aksi takdirde sürekli tetikte kalan ve hiç rahat yüzü görmeyen, nevrotik bir insan haline dönüşebiliriz. Senin de bu güven duygusunu daha net görme ihtiyacın giderek artabilir. Bunu göz ardı etmemen gerekecek.

Para

Para söz konusu olduğunda herkese güvenmemen en iyisi. Eğer bir harcama yapılacaksa o harcamanın ne kadar gerekli olduğu konusunda kendi araştırmalarını yapabilirsin. İnsanların sana gereksiz yere borç veya sorumluluk bırakmaması için temkinli davranman gerekecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel