20 Kasım 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 20 Kasım 2021 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2021 Cumartesi)

Genel

Hayatında değişiklik yapmak için daha istekli olmalısın. Hedeflediğin değişime ulaşmaya çalışmak senin için önemli olacak. Bu sebeple çalışma düzeninde değişiklik yapmak sana iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Zihnini biraz dinlendirmek sana iyi gelecek. Çok düşünmek yerine kendine zaman ayırmakta yarar var. Meditasyon sayesinde zihnini boşaltmak mümkün olacak. Ağır yiyeceklerden uzak durmak ve bitki çayı içmek sana iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin insanın sana yapacağı sürpriz sayesinde günün düşündüğünden güzel geçebilir. Onunla vakit geçirmek kendini iyi hissettirecek. Seninle ilgilenen bir insanın var olduğunu bilmek gelecek hakkında güzel düşüncelere dalmanı sağlayabilir.

Para

Sıkı çalışmanın meyvelerini toplamaya hazır olmakta yarar var. Uzun zamandır uğraştığın işin istediğin gibi sonuçlanması seni çok mutlu edecek. Eline geçecek para sayesinde hayatına istediğin gibi yön verebileceksin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2021 Cumartesi)

Genel

Hayatın seni istediği yöne götürmesinden çekinmemelisin. İşlerini akışına bırakmak güzel şeylerle karşılaşmanı sağlayabilir. Yeni insanlarla tanışmak için hevesli olmakta yarar var. Karşına çıkacak fırsatları artırmayı denemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hayata karşı olumlu kalmaya devam etmelisin. Bu sayede hem fiziksel hem de duygusal olarak iyi bir durumda olacaksın. Egzersiz konusunda yeniliklerden çekinmemekte yarar var. Programını değiştirmeyi düşünebilirsin.

Aşk

Şansın yüzüne güldüğünü görebilirsin. Yeni ortamlara girmeye, yeni insanlarla tanışmaya devam etmelisin. Kendini rahat hissettikçe seninle ilgilenen insanın dikkatini daha çok çekmeyi başarman mümkün.

Para

Yeni girişimlerinin istediğin gibi şekillenmesi seni mutlu edecek. Para konusunda şansının yaver gitmesi başka fırsatlarla ilgilenmeni sağlayacak. Yeni girişimlere karşı açık olmak sana farklı gelir kapıları açabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2021 Cumartesi)

Genel

Etrafındaki insanlarla konuşurken kırıcı olmamaya özen göstermen gerekecek. Halden anlayıp ona göre davranmak olaylar üzerindeki kontrolünü de artıracak. Karşıdaki insanı anlamak için uğraşmak yapıcı olmanı sağlayacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Fiziksel olarak sağlıklı hissetmek seni mutlu edecek. Bu durumu korumak için özen göstermelisin. Yediklerine dikkat etmek sana bu konuda yardımcı olabilir. Fırsat buldukça yürüyüş yapmayı ihmal etmemelisin.

Aşk

Partnerinle aranda ufak anlaşmazlıklar yaşayabilirsin. Bunları çözmek için istekli olman gerekecek. Aranızdaki uyumu tekrar sağlamak için daha çok çabalamak isteyeceksin. Gün sonunda ortak bir nokta bulmanız mümkün olacak.

Para

Yeni fırsatları değerlendirmek için güzel bir gün olacak. Bu sayede kendine yeni hedefler belirleyip bunlara ulaşmak isteyebilirsin. İstediğin gelişmeyi gerçekleştirmek için bolca imkanının olması seni mutlu edecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2021 Cumartesi)

Genel

Yardımını isteyecek bir aile yakınınla çokça zaman geçirebilirsin. Ona yardımcı olmak kendi işlerin hakkında düşünmene, çözümler üretmene sebep olacak. Yakınının sorunlarını düşünüp kendi durumun hakkında tespitler yapmak sana iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hayatına düzen getirmek için daha çok çabalayacaksın. İstediğin değişikliklerin gerçekleşmesi sana daha fazlası için cesaret verecek. Egzersiz konusunda yeni şeyler denemekten kaçınmamakta yarar var.

Aşk

Hoşlandığın insanla düşündüğünden fazla konuşma şansın olacak. Onunla konuşurken kendinden emin davranman önemli olacak. Kendine güvendikçe şansının yüksek olduğunu göreceksin.

Para

Yaptığın planların istediğin gibi gerçekleşmesini görmek sana cesaret verecek. Arkana yaslanıp gidişatı izlemek sana keyif verebilir. Kalan zamanda başka fırsatlar hakkında düşünmek yararlı olacak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2021 Cumartesi)

Genel

Sevdiklerinle zaman geçirmek için daha istekli olabilirsin. Programını buna göre düzenlemek senin için önemli olabilir. Onlarla zaman geçirdikçe kendine daha çok değer vermek isteyeceksin. Seni seven insanların varlığı sana iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Daha iyi hissetmek için hayatında değişiklik yapmak isteyebilirsin. Alıştığın düzeni iyileştirmek için çabaların olacak. Uzmanlardan yardım istemek sana iyi gelecek. Fırsat buldukça yürüyüş yapmakta yarar var.

Aşk

Hoşlandığın insanın dikkatini çekememek canını sıkmamalı. İstediğin insanla konuşamamak, çekici ya da güzel olmadığın anlamına gelmez. Kendine zaman yaratıp başka ilişki ihtimalleri hakkında düşünmek senin için daha önemli olacak.

Para

Yaptığın yatırımların istediğin sonuçları vermemesi seni yıldırmamalı. İstikrarlı bir şekilde çalışmaya devam edersen başarıya ulaşmak mümkün olacak. Sıkı çalışmaya devam etmekte yarar var.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2021 Cumartesi)

Genel

Hayatındaki kontrolünü artırmak için daha kararlı olmak isteyeceksin. Başkaları tarafından yönlendirilmemeye dikkat etmelisin. Kararlarına güvenmek senin için daha önemli olacak. İnsanların seni istediği yöne çekmesine karşı durmak sana iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

İşine daha iyi odaklanmak için zihnini sık sık yenilemek isteyeceksin. Meditasyon sana yardımcı olacak. Açık havada vakit geçirmek istediğin şeye yoğunlaşmanı kolaylaştırabilir.

Aşk

Kendi iradeni korumak senin için önemli olabilir. Partnerinin seni sömürmesine izin vermemelisin. İstediklerini sürekli yaptırmasının seni yıpratmaması için onunla konuşmakta fayda var. Duruşunu netleştirmek iyi olacak.

Para

İşin hakkında kesin düşünmek iyi olacak. Atacağın adımları önceden kararlaştırmak gelişim için daha aktif olmanı sağlayabilir. Önemli kararlar almaktan çekinmemelisin. Programını bu yönde değiştirmek sana iyi gelecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2021 Cumartesi)

Genel

Hayatın istediğin yöne giderken yaşayacağın olaylar başka yönlere savrulmana sebep olabilir. Dikkatli olmak senin için iyi olacak. Kararlı duruşunu koruyup planına sadık kalmak senin için daha önemli olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Her zamankine göre daha fazla şükretmen gerekebilir. Hayata karşı minnetini ifade etmek, sahip olduklarının kıymetini daha iyi vermeni sağlayacak. Yediklerine özen göstermek sana bu konuda yardımcı olacak.

Aşk

Yeni ortamlara girmekten çekinmemelisin. Arkadaşlarınla bir arada olmak sana hareket özgürlüğü verecek. Kendini rahat hissetmen başka insanlarla tanışmanı kolaylaştıracak. Aşk konusunda sürprizlere hazır olmakta yarar var.

Para

Emeklerinin karşılığını almaya yaklaştığını göreceksin. Beklediğin değişimi yaşamak için önünde çok az zaman kaldığını göreceksin. Eline geçecek para sayesinde hayallerini gerçekleştirmek daha mümkün olacak.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2021 Cumartesi)

Genel

Hedeflerini, planlarını herkesin yanında konuşmamak senin için daha önemli olacak. Başarmak istediklerini bir süreliğine gizli tutmak onlara giden yolda daha az engel çıkmasını sağlayabilir. Kendine güvenmeye devam etmekte yarar var.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Gün içinde enerjik kalmak için daha istekli olabilirsin. Egzersiz programına sadık kalmaya çalışmak daha iyi hissettirecek. Eline geçen fırsatları dinlenmek için değerlendirmeye devam etmek sana iyi gelecek.

Aşk

Aşk konusunda başkalarının düşüncelerine gerekenden fazla önem vermemelisin. Kendi kararlarına, seçimlerine güvenmek senin için daha iyi olacak. Kendi hislerine güvenmek senin için iyi olacak.

Para

İşlerinin bir düzene girdiğini görüp biraz da olsa rahatlamak sana iyi gelecek. Dikkatini başka alanlara yöneltmek farklı alanlarda iş üretmene yardımcı olacak. Kendini bir alanla kıstlamamak önemli olabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2021 Cumartesi)

Genel

Rahatsız olduğun gidişatı değiştirmek için karşına fırsatlar çıkabilir. Bunları doğru zamanda değerlendirmek, güzel gelişmeler olmasını sağlayabilir. Kafandakileri uygularken ani davranışlardan kaçınmak ilerisi için daha tutarlı davranmana yardımcı olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Alışkanlıkların hakkında değişiklik yapmayı düşünebilirsin. Düzenini iyi inceleyip sana yardımcı olacak en iyi yöntemi seçmek mümkün olacak. Sevdiklerinden sana yardımcı olmasını isteyebilirsin.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte gelecek için endişelendiğini fark etmen mümkün. Ortak bir gelecek hakkında konuştuğunuzu görmek seni heyecanlandıracak. Bu konu hakkında partnerinle daha çok konuşmak gelecek için iyi olacak.

Para

Karşına yeni iş imkanlarıyla ilgili çeşitli fırsatlar çıkabilir. Bunlardan senin için en uygun olanını değerlendirmek isteyebilirsin. Arasından seçim yapma şansının olması bile çok şanslı olduğunu gösterecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2021 Cumartesi)

Genel

Arkadaşlarınla beraber daha çok zaman geçirmeyi düşünebilirsin. Kendini daha rahat hissettiğin ortamlarda bulunmak gelecek hakkında düşünürken daha rahat olmanı sağlayacak. Sana güven veren insanlarla bir arada bulunmak sana güç verecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün daha az yorulmayı tercih edebilirsin. Hayatındaki hareketi azaltmak senin için önemli olacak. Sakin bir gün geçirmek için daha çok çaba göstermen gerekebilir. Ağır yiyeceklerden uzak durmak senin için iyi olacak.

Aşk

Yeni bir ilişki konusunda çekingen davranabilirsin. Önceki deneyimlerin seni daha temkinli davranmaya zorlayabilir. Ama geçmişi geride bırakmak senin için yararlı olacak. Geleceğe odaklanıp ona göre davranmak sana iyi gelecek.

Para

Tanıdıkların sayesinde yeni iş imkanlarıyla karşılaşman mümkün. Sosyal çevrenin sana sürekli iş imkanı sağladığını görmek kendini iyi hissettirecek. Bu fırsatları değerlendirmek ileride maddi getiriler sağlayabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2021 Cumartesi)

Genel

Aynı zevkleri paylaştığın insanlarla br arada olmak senin için daha iyi olacak. Kendini geliştirmek için gereken ilhamı bu ortamda bulabilirsin. Eksik olduğun yönleri fark edip seninle benzer düşünen insanların yardımını istemek daha iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz konusunda daha girişken olmak isteyebilirsin. Yeni bir program yaparak kendini daha zinde hissetmek mümkün olacak. Hayatını bir şekilde düzene soktuğunu görmek kendini iyi hissettirecek.

Aşk

Yeni ortamlara girmek senin için önemli olacak. İlgi alanının yönlendirdiği şekilde ortamlara girerek yeni insanlarla tanışmak ileride kafa olarak sana uygun olan biriyle tanışmanı sağlayabilir. Girişken olmakta fayda var.

Para

Karşına çıkacak imkanları değerlendirmek için aceleci olmamak gerekecek. Sabırlı olmak daha makul yatırımlar yapmanı sağlayacak. Bilgisine güvendiğin insanlardan tavsiyeler almayı düşünebilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2021 Cumartesi)

Genel

İçinde bulunduğun durumu derinlemesine incelemek isteyeceksin. Çözülmesi gereken sorunların üstüne gitmek için bir plan yapmak senin için iyi olacak. Buna göre bir program hazırlayıp uygulamakta inatçı olmak sana iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hareketli ortamlara girmekten çekinmemelisin. Hayatına biraz hareket katmak sana iyi gelecek. Dikkatini dağıtıp işine tekrar konsantre olmak için egzersize daha fazla eğilmeyi düşünebilirsin. Yemekte aşırıya kaçmamak iyi olacak.

Aşk

Mevcut ilişkinin ilerleyişinde ani gelişmeler yaşanabilir. Hazır olmadığın gelişmelerle başa çıkmak için sabırlı olmakta yarar var. Gözlemi doğru yapmak, en uygun çözümü uygulamak için önemli olacak.

Para

Para konusunda daha dikkatli olman gerekebilir. Maddi olarak sıkıntılardan uzak durmak için tutumlu davranmakta yarar var. Dişini biraz daha sıkmak senin için iyi olacak.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel