20 Kasım 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 20 Kasım 2020 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2020 Cuma)

Genel

Bugün konsantrasyonun de emeklerin de doğru yeri bulacak. Çaba gösterdiğin her konuda güzel gelişmeler göreceksin. Dikkatini verebildiğin her konuda güzel ve keyifli gelişmelerle daha mutlu olabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol taze sebze ve meyve tüketmeye çalışmak sana daha iyi gelebilir. Sağlıklı bir bünye için bol bol vitamin alman gerekecek çünkü. Sağlığın için dikkatli tüketimlerde bulunmalısın.

Aşk

Aşk konularında daha mantıklı kararlar almaya özen göstermelisin. Duygusal hareket etmek yerine olan biteni net bir biçimde görmen gerekecek. Kendini kandırmamaya dikkat etmelisin.

Para

Parasal açıdan elini kuvvetlendireceğin bir gün olacak. Daha mantıklı kararlar alabilir ve kazancını artırabilirsin. Sadece kazanç meselesi de değil, harcamalarda da doğru kararlar alabileceksin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2020 Cuma)

Genel

Yeni kararlar alıp kendini kuvvetlendirebileceğin bir gün olabilir. Güzel şeylere başlamak, daha keyifli kararlar almak sana iyi gelecek. Bu güzel enerjiyi boş geçmemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Doktora gitmek bu aralar her şeyden zor olabilir. Ancak bir şeyleri ertelemek, ötelemek sana iyi gelmeyecek. Sağlık kontrollerini göz ardı etmemelisin. Bir şeylere daha dikkatle odaklanman gerekecek.

Aşk

Aşk konularında kendi hislerini net bir biçimde görmeden yeni adımlar atmamalısın. Bir şeyleri önce kendi içinde çözmen gerekecek. Kendi hislerini anlamadan başkasının hislerine dalmamalısın bugün.

Para

Parasal anlamda yeni kararlar almak, güzel şeylere başlamak sana daha iyi gelecek. Daha keyifli gelişmeler görmek için enerjini parasal konulara verebilirsin. Alacağın kararlar boş olmayacak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2020 Cuma)

Genel

Hayatın akıp gittiğini ama bir şeyleri uzaktan izlediğini hissedebilirsin bugün. Bunun sebeplerinden bir tanesi de tabii ki de dünyada olanlar. Ancak kendi hayatına hareket katmak için yeni kararlar alabilirsin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Eğer uyku konusunda sıkıntılar çekiyorsan bugün bunu daha ciddiye alman gerekebilir. Daha iyi bir uyku çekmek için gerekirse bir profesyonelden destek almalısın. Eğer evde kendi yapabileceğin şeyler varsa onları araştırman gerekebilir bugün.

Aşk

Sevdiğin birisi yoksa eğer yeni insanlara odaklanabilirsin. Her şeyin bir merakla başladığını kendine hatırlatman gerekecek. Bir şeylerin kendiliğinden yoluna girmeyebilir.

Para

İşleri yoluna koymak, parasal mevzuları bir düzene oturtmak seni mutlu edecek. Bir şeyleri planlamak ve dikkatle hareket etmek sana daha iyi kazançlar getirebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2020 Cuma)

Genel

Bugün ruh halin daha iyiye gidecek. Hayatından daha fazla keyif alabileceksin. Baktığın şeylerde negatif durumlar görmek yerine daha pozitif olarak bir şeyleri düzeltebileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini fazla yormamak önemli olabilir. Enerjini dikkatli kullanmalısın. Her şeye aynı anda yetişmeye çalışmak yerine kendince bir gün geçirip sakin olmak daha iyi olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda daha iyi bir iletişim olabilir. Birbirinizi daha iyi anlayabilirsiniz. Sevginizi artırmak için iletişime güvenebilirsiniz bugün.

Para

Parasal açıdan daha doğru kararlar alman olası. Bu kararları alırken gerçekten güvendiğin kişilerden destek alabilirsin. Ancak daha çoğunlukta sen ne istersen ona odaklanabileceksin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2020 Cuma)

Genel

Disiplinli davranacağın bir gün olacak. Hayatında nelere öncelik verdiğin dikkat çekebilir. Neleri halletmek için çaba göstereceğin senin nasıl bir gün geçireceğini de belirleyecek.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Şekerli gıdaları çok fazla tüketiyor olabilir misin? Şekeri çok sık tüketmek enerji seviyesinde ve ruh halimizde dalgalanmalara sebep olur. Bunun önüne geçmek için dikkatli davranman ve daha az şeker tüketmen gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle sıcak ve samimi bir ortam sana daha iyi gelebilir. Ona verdiğin değeri göstermek için bazı hazırlıkları sen yapabilirsin. Sevdiğin kişiye odaklanabilir ve daha pozitif gelişmeler görebilirsin.

Para

Maddi olarak isteklerine yatırım yapabilirsin. Eğer almak istediğin bir şey varsa bugünden para biriktirebilirsin. Hedefine doğru adım adım ilerleyeceksin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2020 Cuma)

Genel

Hayat tarzını kuvvetlendirecek yeni fikirlere kendini açabilirsin. Önceden hayatında olmasını istediğin şeyleri gerçekten hayatına dahil etmek için fırsatların olabilir. Bugün kendini geliştireceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Açık havada yürümek sana çok daha iyi gelebilir. Kan dolaşımını artırmak, biraz nefes almak sana iyi gelecek. Sağlık koşullarına dikkat ederek yapacağın yürüyüşün güzel etkilerini görebilirsin.

Aşk

Hayatında birisi yoksa bile kendince güzel bir gün geçirebilirsin. Romantik bir film izlemek, kafana göre davranmak sana daha iyi gelecek. Keyfince bir gün, aşk için daha pozitif etkiler getirebilir.

Para

Yeni başlangıçlar, güzel kararlar maddi açıdan sana daha iyi gelebilir. Ancak yine de bir adım atmadan önce iki kere düşünmende fayda var. Zira bu yolda başarısız olmanı isteyenler olabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2020 Cuma)

Genel

Bugün sakin bir gün geçirmen gerekebilir. Kafanı çok zor işlere yormamalı, kendine zaman ayırmalısın. Keyif aldığın şeylere vakit ayırmak ve sakin bir güne odaklanmak sana çok daha iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Ev içinde yapabileceğin egzersizler ve esneme hareketleri sana daha iyi gelecek. Sağlığın için büyük ve yorucu hareketlerden çok kan dolaşımını artıracak ufak egzersizlere odaklanmalısın bugün.

Aşk

Aşk konusunda daha direkt olabilirsin. İsteklerini açık açık dile getirebilirsin. Sevdiğin kişiyle daha samimi olman olası. İletişim kanallarını açık tutmak sana çok iyi gelecek.

Para

Parasal olarak büyük beklentilere girmeden sakin bir gün geçirmelisin. Ani kararlar sonradan pişman olmana sebep olabilir. Bugün daha sakin hareket etmelisin parasal olarak.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2020 Cuma)

Genel

Bir şeyleri yoluna koymada güzel bir çaban olacak. Ancak büyük kararlar almadan önce olayları iyi gözlemlediğine emin olmalısın. Büyük kararları biraz ertelemen ve olanı biteni daha iyi anlaman daha doğru olabilir. Aceleci olmamalısın. (Falcihane.com - Anloft)

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine biraz zaman ayırmak ve stresten uzaklaşmaya çalışmak daha doğru olabilir. Kendi sağlığını gözardı etmemelisin. Stres ve gerginlikleri kontrol altına alman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişinin sana güzel sürprizlerle gelmesini isteyeceksin. Ancak bazen karşı tarafın hareketlerini kontrol edemediğini kendine hatırlatman gerekecek. Büyük beklentilere girmemek hayal kırıklığından koruyabilir seni.

Para

Yarım kalan işlere odaklanmak ve onları sonlandırmak daha büyük önceliğin olabilir. Maddi açıdan daha mantıklı hareket etmek ve yeni başlangıçlar için biraz kendine zaman vermek daha doğru olacak.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2020 Cuma)

Genel

Bugün bir şeyleri yoluna koyabileceksin. Enerjin yüksek olacak ve odak noktandaki meseleleri halledebileceksin. Yarım kalan işleri bitirmek için daha mantıklı kararlar alabilirsin. Enerjini iyi değerlendirmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Şekerli ve gazlı içeceklerden uzak durmak sana daha iyi gelebilir. Bunlar yerine su içmeye özen göstermelisin. Hem şeker hem de diğer kimyasallardan uzak bir içecek tercihi sana çok daha iyi gelecek.

Aşk

Aşk konularında kafanı toparlaman gereken bir gün olabilir. Daha önceden yaşananları gözden geçirebilir, kendine bir Z raporu verebilirsin. Bir şeyleri daha net görmek ve mantığını kullanmak için iyi bir gün olacak.

Para

Parasal anlamda isteklerine odaklanmaktan suçluluk duymamalısın. İnsanın kendine para harcamasında ne gibi sıkıntı olabilir? İhtiyaçlarını görmezden gelmemeli ve paranı başkaları için harcamamalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2020 Cuma)

Genel

İnsanları bir araya getirmek konusunda üstüne kimse olamaz. Etrafındaki kişilerin nerede nasıl ifadeler kullanacağını kestirebileceksin. Bir iş veya proje için gereken kişileri aynı niyet altında toplayabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek sana daha iyi gelebilir. Vücudunun su ihtiyacını karşılamak hem toksinleri vücudundan atmana hem de enerji seviyeni yükseltmeye yarayacak. Daha fazla su tüketmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişinin düşüncelerini merak edeceğin bir gün olabilir. Karşı tarafı anlamak için çaba göstereceksin. Bir şeyleri daha pozitif görmeniz için iletişiminizi artırmanız gerekecek.

Para

İş ilişkilerine özen göstererek güzel sonuçlara varmak isteyeceksin. Ancak bunun için karşı tarafın neler dediğini dikkatle dinlemen gerekecek. Yanlış anlaşılmalara mahal vermediğin sürece güzel gelişmeler göreceksin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2020 Cuma)

Genel

Etrafındaki insanların seni kullandığını veya kandırdığını hissedebilirsin. Kesin yargılara varmadan önce iletişimi kuvvetlendirmeli ve olayları teyit etmelisin. Kendini güvenceye almalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Hijyene özen göstermen gereken bir gün. Özellikle de virüse karşı önlem almak için. Sağlığını güvene almak için daha dikkatli olmalı ve eve giren şeylerin temizliğine özen göstermelisin.

Aşk

Sağlıklı iletişimler bir şeylerin çözümü olabilir. Eğer sevdiğin kişiyle aranızda yaşanan bir gerginlik varsa bunu çözmek için biraz daha iletişiminizi kuvvetlendirmeniz gerekecek. Bu konuya özen göstermelisin.

Para

Maddi olarak kendi kararlarını almak ve başkasının parasıyla değil de kendi sahip olduklarına güvenmek daha iyi olabilir. Parana sahip çıkmalı ve başkasının parası ile hayal kurmamalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2020 Cuma)

Genel

Daha önceden zorla ilerleyen konular bugün çok daha kolay ilerleyebilir. O yüzden yarım kalan işlere odaklanabilir, daha önceden zorlandığın konuları gündemine alabilirsin. Bir şeyleri bitirmek senin için daha kolay olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlık konularında öncelikli olarak virüsten korunmaya dikkat edebilirsin. Virüsün hem seni hem de etrafındaki insanları etkilememesi için önlemleri daha sıkı alman gerekecek.

Aşk

Aşk konularına kafa yormak seni biraz üzebilir. Biraz nostaljik takılabilirsin bugün. Ancak geçmişin neden geçmişte kaldığını da kendine hatırlatman gerekecek.

Para

Yarım kalan işleri halletmek, faturaları ödemek ve masrafları düzenlemek kafanı boşaltmana yarayacak bugün. Eksik gedik bir şey bırakmadan parasal mevzuları çözmek önemli olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel