20 Kasım 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 20 Kasım 2019 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün insanlarla arandaki iletişime dikkat etmen gerekecek. Yanlış anlaşılmaların önüne geçmek için net ifadeler kullanmalısın. Karşı tarafın kendi kafasına göre çıkarımlarda bulunmasına izin vermemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol su tüketmelisin bugün. Daha fazla su içerek hem enerjini yükseltecek hem de sindirim sistemini hafifleteceksin. İçtiğin su miktarı ile kendini nasıl hissedeceğin orantılı olacak bugün.

Aşk

Sevdiğin kişinin kendi fikirlerinde kaybolup gittiğini görebilirsin. Bazı konularda onun daha fazla yönlendirici olması seni üzebilir. Onun hislerine ve düşüncelerine göre hareket etmek yerine aranızdaki mevzuları çözmek için karşılıklı iletişim kurmanız gerekecek.

Para

Bugün sahip olduklarına şükretmek ileride eline geçeceklerin kıymetini daha iyi anlamana vesile olabilir. O yüzden keyifli ve huzurlu bir gün geçirmeli ve para ile kavga etmemelisin. Sahip olduğun şeylere özen göstermek enerjini yenileyecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün rüyalarına odaklanabilirsin. Bilinçaltına attığın bazı şeyler kendilerini rüyanda sana gösterebilir. Bugün rüyanda göreceğin şeylere özen göstermek ve anlamlarına bakmak sana iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini dinlendirmek ve zihnini boşaltmak bugün daha önemli olabilir. Düşüncelerini bir düzene koymak stresin vücudundaki etkilerini de azaltacak. Vücudunu dinlendirerek kaslarında biriken negatif etkiyi atabilirsin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile yeni şeyler denemek ve birbirinizi daha iyi anlamak önceliğin olabilir. Eğer hayatında kimse yoksa ilgini çekecek bir kişi ile güzel muhabbetlere girebilirsin. Bugün aşktaki enerji iletişim ve muhabbet üzerine olacak.

Para

Etrafındaki insanlarla parasal konularda daha fazla anlaşabilirsin. Bu anlaşma ve uyum için biraz daha fazla çaba göstermen gerekse de kendin için daha iyi ve sağlıklı adımlar atabileceksin. İstikrarlı bir gidişat seni bekliyor.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün işlerinde güzel sonuçlar almaya başlayabilirsin. Bu güzel sonuçlar parasal olarak olmasa da insanlarla arandaki iletişim konusunda daha iyi olabilir. Yaptığın ve emek verdiğin konularda adından söz ettireceksin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığın ile alakalı yeni kararlar alabilir ve bu kararları sınayabilirsin. Kendini daha iyi hissetmek için neler yapman gerekeceğine bakabilirsin. Daha güzel kararlar almak için iyi bir gündesin.

Aşk

Aşk konularında içindeki hisleri paylaşmadan rahat edemeyeceksin bugün. Eğer sevdiğin kişi ile aranızda canınızı sıkan bir mevzu varsa bunu beklemek seni yorabilir. Ancak aceleci olmaman gerekecek.

Para

Bugün sahip olduklarına şükretmek sana daha iyi gelebilir. Parasal konularda hırsla hareket etmek ve daha fazlasını elde etmek yerine bugünlüğüne de olsa sahip olduğun şeylere odaklanmak sana ilerisi için daha iyi bir enerji sağlayacak
Yay Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün zihnini açık tutmalısın. Halletmen gereken sorumlulukların artabilir. Okuman ve imzalaman gereken belgelere özellikle dikkat etmelisin. Bazı işleri halletmeye çalışmak sana daha iyi gelecek bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen gerekecek bugün. Vücuduna yaramayan gıdaları kesmek için iyi bir gündesin. Eğer neyin sana yarayıp neyin yaramadığını bilmiyorsan, bir profesyonele danışman sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızdaki uyumu artırmak için daha fazla çaba gösterebilirsin bugün. Aranızdaki muhabbetin artışı, ileride atacağınız adımları da şekillendirecek. Bugünden harekete geçmek iyi olabilir.

Para

Maddi konularda beklentilerini kontrol etmen gerekecek. Hemen harcamaya geçmek yerine daha mantıklı davranmak sana iyi gelebilir. Gereksiz yere bütçeni yoracak kararlar almamalı ve gerçek hayata dönmelisin bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün birden fazla konuyla ilgilenmen gerekebilir. Özellikle okuman gereken metinlere dikkat etmeli ve dikkatinin dağılmamasını sağlamalısın. Eğer bazı işler dikkatini dağıtıyorsa bunları bir sonraki güne bırakmayı öğrenmen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yeni şeylere odaklanmak sana iyi gelecek bugün. Yeni bir egzersiz, yeni bir tarif, yeni bir esneme hareketi… Daha farklı şeylere odaklanarak sağlığını kuvvetlendirebileceğini göreceksin bugün.

Aşk

Seni artık mutlu etmeyen ilişkileri sonlandırmak isteyebilirsin bugün. Kalbini kıran ve seni üzen kişiyle arana bir mesafe koymak isteyebilirsin. Seni üzen konuları sonlandırmak için iyi bir gündesin.

Para

Birbirine uymayan şeyleri bir araya getirmek parasal olarak daha güzel şeyler elde etmeni sağlayabilir. Her şeyin tek düze ve tek bir uyum içerisinde olma ısrarından vazgeçersen çok daha güzel sonuçlar elde edebilirsin bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün bir süredir görmediğin bir sevdiğini görmek isteyebilir ve kendine bunun için vakit ayırabilirsin. İnsanlarla arandaki iletişime dikkat etmek isteyeceğin bir gün olacak bugün. Bu enerjiyi daha yapıcı etkiler için kullanmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol su içmek ve açık havada bulunmak kendini iyi hissetmeni sağlayabilir. Zihinsel ve bedensel bir denge için bu konulara dikkat etmelisin. Yediğin yemek kadar stresin de vücudunda etkisi olduğunu görmezden gelmemelisin.

Aşk

Aşk konusunda şansını denemek ve seçenekleri açık tutmak isteyeceksin. Eğer bir ilişkin yoksa etrafında senin ilgini çekmeye çalışan kişilere karşı daha açık olabilirsin. Aşk konusunda güzel sürprizlere açık olman gerekecek.

Para

Yeni şeyler öğrenmek ve parasal açıdan daha farklı bir yol izlemek sana daha çekici gelebilir. Yatırımlar ve harcamalar konusunda elindekini aşmadan güzel bir yol bulmak için dikkatle düşüneceğin bir gündesin. Bugün daha mantıklı kararlar alabilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün insanlarla kuracağın iletişim yeni kararlar almak için seni gaza getirebilir. Hayatın ile alakalı veya belli bir konu ile alakalı daha sağlam adımlar atmak için çevrendeki insanlarla daha fazla iletişim kuracaksın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün bol bol su içmeli ve derin nefes egzersizlerine odaklanmalısın. Zihninin daha berrak olması için duygusal yüklerden kendini kurtarmalısın. Fiziksel olarak kuvvetini artırmak ve daha rahat nefes almak zihinsel olarak da sana iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle arandaki gerginlikleri çözmek için çok fazla çaba sarf ediyor olabilirsin. Bu durumların seni yormaması için kendine biraz zaman tanımalı ve kafanı boşaltabilmelisin. Israr ve inat işe yaramayabilir bugün.

Para

Maddi konularda güzel başarılara kendini hazırlamalısın. Hiç beklemediğin bir anda keyifli gelişmeler yaşayabilirsin. Parasal açıdan emeklerinin karşılığını almak sana çok iyi gelecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün kendini yazılı olarak daha iyi ifade edebilirsin. Eğer kendini anlatman gereken bir durum varsa yazılı olarak şansını denemelisin. Bazı şeyleri kelimelere dökmek senin için daha kolay olabilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz ve yediklerine dikkat etmek sana daha iyi sonuçlar getirebilir bugün. Eğer bir süredir diyet ve egzersiz konularında bir değişim içindeysen bugün güzel sonuçlar almaya başlayabilirsin. İstikrarlı olmak sana yarayacak.

Aşk

Bugün etrafındaki insanların ilişkilerinde etkin olabilir. Onaylamadığın veya aklına yatmayan şeyleri daha rahat ifade edebilirsin. Sevdiklerinin iyiliği için hareket etmek ve tavrını belli etmek sana iyi gelecek.

Para

Bugün maddi konularda gösteriş yapma eğilimin olabilir. Ama bu yola girmek yerine daha alçak gönüllü olmak sana daha keyifli etkiler sunabilir. Sahip olduklarına şükretmek ve gösterişten uzak durmak sana paranın kıymetini bildirecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün okuduklarından ve dinlediklerinden çok etkileneceksin. Etrafında olan bitene karşı ilgin artabilir. Gördüğün ve duyduğun konulara dikkat etmek ve bazı konuları çözmeye çalışmak enerjini daha da artırabilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kendini fazla yormamak sana daha iyi gelebilir. Gereksiz yorgunlukları gündeminden çıkarmak ve kafanı toparlamaya daha fazla vakit vermek sana kendini iyi hissettirecek. Vücudunun dinlenmesi için fırsat yaratmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişimi artırman gerekecek bugün. Bazı konularda birbirinizi daha iyi anlamak aranızdaki aşkı artırabilir. Aranızdaki bağı kuvvetlendirecek bir aktivite veya hareket size çok daha iyi gelecek.

Para

Bugün para ile aran iyi olacak. Gerek kazanmada gerekse harcamada başarılı olacaksın. Parayı istediğin gibi yönlendirmek kendine olan güvenini artırmayı da sağlayacak. O yüzden bugün maddi konularda geri durmamalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün senden ilgi bekleyen insanlara vakit ayırmak sana da iyi gelecek. Senin dikkatini çekmek veya onayını almak isteyen kişiler olabilir. Gençler ve çocuklarla daha iyi anlaşabilir ve öğretici yanını ortaya koyabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı kararlar almak için yarını beklememelisin. Bugünden alacağın kararlar daha kalıcı olabilir. Özellikle yeme ve içme konularında göstereceğin özen daha kalıcı olacak. O yüzden bugünden bu konulara odaklanmalısın.

Aşk

Bugün sosyal ortamlara girmek aşk konusunda daha keyifli etkileri hayatına çekmene vesile olabilir. Gireceğin bir ortamda ilgini çeken ve muhabbetiyle seni kendine odaklayan birisi ile tanışabilir ve dikkatini bu kişiye verebilirsin.

Para

Maddi konularda biraz tutumlu olman gerekebilir bugün. Eline geçen her parayı harcamak zorunda hissetmemeli ve ileriye dönük yatırımlar yapmalısın. Paranın kıymetini bilmen gereken bir gün olacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün okuyacağın veya dinleyeceğin şeyler kendi fikrini oluşturman için sana ilham olabilir. Algılarının daha açık olacağı bir gündesin. Bugün karşına çıkan her şeyden mantıklı çözümler üretebileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün daha fazla hareket etmeli ve yediklerine dikkat etmelisin. Hem aktif olmak hem de düzenli beslenmek enerjini artırmana ve fazla kiloları vermene yarayacak. Bugünden bir rutin oluşturmak isteyebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile ortak harcamalar yapmanız gerekebilir. Maddi konularda birbirinizle daha fazla iletişim kurmanız aranızdaki uyumu sağlamak için çabalamanıza vesile olacak. Parasal konularda ortak kararlar almak size yarayacak bugün.

Para

Daha rahat hareket edebileceğin bir gündesin. Maddi konularda seni kısıtlayan şeyler gündemden kalkabilir. Daha güzel ve keyifli bir gün için para harcayabileceksin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (20 Kasım 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün halletmen gereken birden fazla sorumluluğun olabilir. Faturalar, ödemeler, yeni iş fırsatları veya insanlarla arandaki iletişimler seni biraz yorabilir. Kafanı veremediğin konuları ertelemek için fırsat yaratman gerekebilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Stres ve gerginlikleri üstünden atmak için dikkatli olman gerekecek. Yoğunluk ve hareketlilik vücudunda fazlaca stres birikmesine sebep olabilir. Bunlarla başa çıkabilmek için esneme hareketlerine özen göstermen gerekecek.

Aşk

Bugün aşk konuları sana keyifli gelecek. Ancak aceleci olmamalı ve bazı şeyleri zorlamamalısın. Güzel konulara odaklanmak biraz zaman alabilir. Ama genel olarak aşkın fikri bile sana keyifli gelecek.

Para

Maddi konularda net sonuçlar görmek isteyeceğin bir gün. Ancak bazı şeyleri aceleye getirmemeli ve beklemelisin. Sabrının sonucunu güzel bir şekilde almak için istikrarlı davranman gerekecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel