20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 20 Haziran 2019 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (20 Haziran 2019 Perşembe)

Genel

Kendini yorgun hissedebilirsin bugün. Kendini ifade etmek, bazı işlerin üstesinden gelmek seni yorabilir. Vücudunun dengesini sağlamak senin için önemli olacak. Çok fazla işi aynı anda halletmeye kalkmamalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

İyi bir uyku çekmek vücudunun dengesini kurmasında faydalı olacak. Bugün uyku konularında daha fazla önem göstermen gerekebilir. Yatağa erken girmek ve uyku için güzel bir ortam sağlamak önceliğin olabilir bugün.

Aşk

Aşk konularında daha rahat olmalı ve daha geniş düşünmelisin. Geçmişe takılarak kendini kısıtlaman olası. Yeni etkilere kendini açman daha iyi hissetmeni sağlayabilir bugün.

Para

İçinde bulunduğun ortamı güzelleştirmek için bazı masraflara girebilirsin bugün. Tamir, tadilat ve dekorasyon gibi konulara bir bütçe ayırmak hem keyfini yerine getirecek hem de bu bütçeyle daha fazla masraf yapmamış olacaksın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (20 Haziran 2019 Perşembe)

Genel

Kendini çok enerjik hissedeceğin ve birden fazla meseleyi çözmek için harekete geçeceğin bir gün. İnsanlarla arandaki mevzuları değerlendirmen daha kolay olabilir ve bazı konularda daha rahat yol alabilirsin. Sosyal olmaya çalış bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Zihninin boşalması, daha rahat hareket etmeni de sağlayacak. Hem kafanı toplamak hem de hareket kabiliyetini arttırmak için daha fazla egzersiz yapabilirsin. Bugün bu tür konulara odaklanarak daha iyi sonuçlar alabilirsin.

Aşk

Etrafındaki insanların dikkatini çekeceğin bir gündesin. Kendine olan güvenin ve sözlerinle çok daha keyifli bir gün geçirebilirsin. Senden hoşlanan insanlar çıkabilir bugün.

Para

Duygusal mevzuları çözüp kendi hayatına odaklandığında sana daha fazla para kaldığını fark edebilirsin bugün. Sana yük olan veya istemediğin masrafları yaptıran kişilerden uzaklaşmak için iyi bir gündesin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (20 Haziran 2019 Perşembe)

Genel

Tam olarak ne istediğini veya nasıl hissettiğini söylemezsen, başın belaya girebilir. İletişimde çok net olman gereken bir gün. Yanlış anlaşılmalara fırsat bırakammalı ve sözlerini dikkatlice seçmelisin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığını daha da iyi bir hale getirmek için nelere odaklanman gerektiğini düşüneceksin bugün. Hem yediklerine hem de hareketlerine dikkat etmelisin. Daha fazla hareketi hayatına sokmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

Sakin bir gün geçirmeyi bekliyorsan yanılıyorsun. Sevdiğin kişi ile çok eğlenceli ve keyifli bir gün geçirebilirsin. Birlikte, sizi mutlu edecek ortamlara girebilir ve daha sosyal olarak eğlenebilirsiniz bugün.

Para

Bugün işine odaklanmayı bir kenara bırakabilir ve keyfince bir gün geçirebilirsin. Maddi konularda daha rahat olacağın bir gün. Bu günü kendini şarj ederek geçirmeye bak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (20 Haziran 2019 Perşembe)

Genel

Sadece kendini düşünmemeli ve etrafındaki insanları da hayatına katmalısın. Eğer ortada bir proje varsa takım çalışmasının tek başına yapacağın işten çok daha faydalı olacağını görebilirsin. Etrafındaki insanlara daha fazla güvenmen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendini iyi hissetmek için neye ihtiyacın var? Bugün bu soruya bir cevap arayabilirsin. Sağlığının daha iyi bir noktaya gelmesi için, daha iyi hissetmen için nelere ihtiyacın olduğunu düşünüp bunlara bir yol arayabilirsin.

Aşk

Hiç beklemediğin bir anda aşk kapını çalabilir. Bu ani gelen durum seni çok heyecanlandıracak. Karşına çıkacak olan insanı merak etmek, onun hakkında bir şeyler öğrenmek, gününün daha iyi geçmesini sağlayabilir.

Para

Maddi konularda bazı şeylere dikkat etmen aylar sürecek ödemeleri ve masrafları kesmende faydalı olabilir. Büyük bir masrafa girmeden önce dikkatle düşünmeli ve ödemen gerekecek olan esas parayı dikkatli hesaplamalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (20 Haziran 2019 Perşembe)

Genel

Etrafında çok fazla dedikodu dönüyor olabilir. Bu gereksiz laflara katılmamak ve sadece dinlemek, ileride pişman olacağın şeylere bulaşmanı engelleyecek. O yüzden bugün söyleyeceğin sözlere dikkat etmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün duruşuna dikkat etmelisin. Dik durmak ve boyun ağrılarına fırsat vermemek senin için önemli olacak. Hareketlerine dikkat etmek ve daha sağlıklı bir duruşa sahip olmak ağrılardan uzak durmanı sağlayacak.

Aşk

Aşk hayatına bir renk katmak isteyebilirsin bugün. Her zaman gittiğiniz ortamlar, her zaman yaptığınız eylemler sıkıcı gelebilir. Sevdiğin kişiyle keyifli bir vakit geçirmek için fırsatlar bulmalısın bugün.

Para

Rahat etmek istediğin bir gün olabilir. Ancak sorumlulukların da ağır basacak. Bugün maddi konularda halletmen gereken şeyleri günün erken saatlerinde halletmeye bak. Ardından istediğin gibi keyif yapabilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (20 Haziran 2019 Perşembe)

Genel

Sosyal olmak için güzel bir gün. Arkadaşlarınla birlikte keyifli ortamlara girebilir ve çok eğlenceli vakitler geçirebilirsin. Eğer ortada bir program yoksa teklifin senden gelmesi herkesi memnun edecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen gereken bir gün. Yağlı ve ağır yemeklerden uzak durmalı ve her zaman yediklerinden farklı şeyler yemelisin. Farklı tarifler denemek, yeni yemeklere kendini açmak daha iyi hissetmeni sağlayacak.

Aşk

Yeni bir aşka yelken açabileceğin bir gündesin. Eğer hoşlandığın birisi varsa bu kişi ile çok keyifli ve eğlenceli bir gün geçirmen olası. Güzel etkilere kendini açmalı ve rahat olmalısın bugün.

Para

Kendine zaman ayırmak ve kendin için para harcamaktan kaçınmamalısın bugün. Eğer kendine para harcamayacaksan o parayı neden kazandığını düşünmen gerek. Bugün keyfini çıkarmak sana kalmış bazı şeylerin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (20 Haziran 2019 Perşembe)

Genel

İş ve eğlenceyi bir dengede tutman gerekecek bugün. Günün keyfini çıkarmak ve sorumluluklarını halletmek bugün kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayacak. O yüzden iki konuya da yeterince önem göstermelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun verdiği sinyallere dikkat etmelisin. Ara ara gelen ağrılara ve genel olarak nasıl hissettiğine odaklanmalı ve bu konularda nasıl destek alacağını gözden geçirmelisin. Önlem almak, tedavi etmekten daha kolay olabilir.

Aşk

Bugün romantizimi uçlarında yaşayabilirsin. Eğer bir randevun varsa hiç beklemediğin kadar yoğun geçebilir. Karşındaki kişi ile arandaki duyguların daha yoğun olacağı ve kendini daha iyi hissedeceğin bir gün.

Para

Bugün atacağın her adım daha büyük etkilere sebep olacak. Maddi konularda yapacağın her şey seni daha da etkileyebilir. O yüzden çok büyük masraflardan kaçınmalı ve bütçe konularında dikkatli olmalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (20 Haziran 2019 Perşembe)

Genel

Bugün senin için güzel geçecek. Her şeyin yolunda gittiği, sakin ve huzurlu bir gün seni bekliyor. Emek verdiğin konularda güzel bir şekilde yol alarak daha yeni ve sana daha uyan kararlar alabilirsin. Güzel sonuçlara hazırlıklı ol bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Karar almakta zorlanıyorsan eğer sebebi zihninin çok yoğun olması olabilir. Bugün kafanı dağıtmak ve tek başına biraz vakit geçirerek ne istediğine odaklanmak sana daha iyi gelecek. Stresten uzak durarak bünyene bir iyilik yapmış olacaksın.

Aşk

Bugün etrafındaki insanlara karşı ilgin biraz azalabilir. Eğer hoşlandığın bir kişi varsa ona karşı biraz soğuk kalabilirsin. Bu durum, karşındaki insanın senin ilgini çekmeyi daha fazla istemesi ile sonuçlanabilir.

Para

Sevdiğin ve güvendiğin birisinden gelecek olan "fazla para harcama" önerisini dikkatle dinlemen gerekecek. Lükse kaçmak ve gereksiz şeylere para ayırmak gününün akışını engelleyebilir. Dikkatli olmalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (20 Haziran 2019 Perşembe)

Genel

Bugün keyifli bir gün geçirmeye bak ve olayları çok da ciddiye alma. Eğleneceğin şeylere odaklanmak hem kafanın dağılmasına hem de daha iyi etkilerin hayatına girmesine vesile olacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendine dikkat etmen gereken bir gün. Sağlığına, hijyenine, dış görünüşüne. Bünyene bir bütün olarak bakmalı ve seni sıkan konuları değiştirmek için adımlar atmalısın. Her şeyin birbirini tetiklediğini unutmamalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile aranda bir gerginlik veya iletişimsizlik varsa bugün bu durumu değiştirmek için güzel fırsatların olacak. İçinde bulunduğun ruh hali ile karşındaki insanla arandaki durumları değiştirmek daha kolay olacak senin için.

Para

Bazı sorunları gidermek için kesenin ağzını açmakta acele etmemelisin. Bazı şeylerin üstesinden gelmek için paraya gerek olmayabilir. Durumları dikkatle incelemeli ve ne yapabileceğini kestirmek için kendine zaman tanımalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (20 Haziran 2019 Perşembe)

Genel

İletişim konusunda dikkatli olmalısın bugün. Nasıl hissettiğini, ne yapmak istediğini etrafındakilere iletirken olabildiğince açık olmalısın. Başkalarının istekleri doğrultusunda ihtiyaçlarını gideremeyeceğini bilmelerini sağlamak senin elinde olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sessiz ve sakin bir ortamda kafa dinlemek sana çok iyi gelecek bugün. Zihnini boşaltmak ve yeni şeyler için yer açmak, stresten uzak kalarak daha rahat bir gün geçirmeni sağlayabilir.

Aşk

İlişkiler konusunda kafanın karışabileceği bir gün. Bazı şeyler, beklediğin gibi ilerlemeyebilir. Ancak bu tür konularda bazı şeyleri oluruna bırakmak ve kendini çok zorlamamak daha iyi olur. O yüzden kendine dikkat et bugün.

Para

Keyifli bir gün seni bekliyor. Ancak bu keyif içerisinde maddiyatı da göz önünde bulundurman gerekecek. Belli bir bütçe içerisinde kalmak ve abartıya kaçmamak senin için önemli olacak bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (20 Haziran 2019 Perşembe)

Genel

Sevdiklerine onlar hakkında nasıl hissettiğini söylemen gerek bugün. Seçtiğin hiçbir kelime boşa gitmeyecek. O yüzden bu güzel enerjiyi, sevdiklerinle bol bol vakit geçirerek harcayabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stresin vücuduna etkisi düşündüğünden daha büyük olabilir. Sadece kasları ve zihnini değil, vücudunun genel işleyişine de etki edebilir bu stres. O yüzden şimdiden önlem almalı ve stresin etkilerini azaltmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki muhabbet daha da derinleşebilir bugün. Birbirinize daha yakın olabilir ve olaylara daha anlayışla yaklaşabilirsiniz. Bugün birbirinize vakit ayırmalısın.

Para

Maddi olarak kendini güvende hissetmek senin için önemli olabilir bugün. Parasal konularda dikkatli adımlar atmak ve geleceği düşünerek hareket etmek gününün daha rahat geçmesini sağlayacak.
Koç Burcu Günlük Yorumu (20 Haziran 2019 Perşembe)

Genel

Bugün eyleme geçme günü! Bazı isteklerini sadece hayalde bırakmamalı ve gerçekleştirmenin yollarını aramalısın. Bazılarını gerçekleştirmek için bütün fırsatlara sahip olduğunu fark edebilirsin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve daha rahat kararlar almak senin için önemli olabilir bugün. Bu zihinsel berraklığı sağlamak için yoga ve meditasyona yönelebilir ve kendine zaman ayırarak bu durumu çözebilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile arandaki durumların hızlı geliştiğini düşünebilirsin. Bu duruma bir sınır çekmek ve daha yavaş ilerlemek önceliğin olabilir bugün. Bunu düzgün bir dille iletmek ise nezaketin önemini vurgulayacak.

Para

Yeni projelere başlamak ve parasal konularda yeni atılımlar yapmak için güzel bir gün. Daha önceden başladığın ve devam eden meseleleri bitirebilir ve yeniliklere yer açabilirsin bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel