20 Eylül 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 20 Eylül 2019 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (20 Eylül 2019 Cuma)

Genel

Bugün maddi konularda kendin için yapacağın harcamalar sana gereksiz masraf olarak gelebilir. Ancak kendine öncelik vermeli ve ihtiyaçların için daha dikkatli olmalısın. Masraflar ve harcamalar konusunda kendine biraz şans tanıman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yoga gibi bir egzersize ihtiyacın olabilir. Bugün bu tür egzersizleri araştırmak ve kendi başına neler yapabileceğine bakmak isteyebilirsin. Hem zihnini boşaltmak hem de kaslarını esnetmek sana çok daha iyi gelecek.

Aşk

Hoşlandığın bir insan varsa bu kişiyi etkileme fırsatı bulabilirsin bugün. Bu kişi ile aranızda istediğin gibi güzel bir iletişim olabilir. Aşkta güzel ve keyifli etkilere kendini açmalı ve daha atılgan olmalısın bugün.

Para

Maddi konularda çevrendeki insanlara destek olmak isteyebilirsin. Parasal konularda sadece kendini değil, etrafındakileri de düşünen bir yapın var. Bu durum bugün çevrene odaklanmana sebep olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (20 Eylül 2019 Cuma)

Genel

Strese karşı dikkatli olman gerekecek bugün. Gün içerisinde halledilmesi gereken mevzular için çok fazla gerilebilirsin. Bazı konularda sabırsızlık da edebilirsin. Bu durumu aşmak için keyif aldığın konulara odaklanabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Stresli konular seni biraz yorabilir bugün. Hem kaslarını esnetmen hem de zihnini boşaltman için egzersize vakit ayırabilirsin bugün. Kendini fazla yormadan, daha keyifli bir ruh haline girebilmek için esneme hareketlerine bakabilirsin bugün.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile vakit geçirmek biraz zor olabilir. Birbirinize zaman tanımak ve tek başınıza kafanızı toparlamak önemli olacak. Birbirinizi zorlamak yerine kendinize odaklanmanız daha iyi olabilir.

Para

Bugün maddi konularda güzel sonuçlar alabilmek için sabırsız olabilirsin. Bazı parasal gelişmeler için çok heyecanlanacaksın. Ancak sakin kalmak ve biraz sabretmek senin için önemli olacak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (20 Eylül 2019 Cuma)

Genel

Bugün yeni bir insan ile tanışabilirsin. Tanışacağın bu kişinin fikirlerinden daha çok etkilenebilirsin. Aranızdaki iletişim ve muhabbet, bu kişiden bir şeyler öğrenmek üstüne olabilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine vakit ayırmak ve kafanı toparlamak bugün önemli olabilir. Fiziksel aktivitelerden çok zihnini ferahlatacak konulara odaklanabilirsin. Keyfini yerine getirecek eğlenceli şeylere vakit ayırman sana daha iyi etkiler bırakabilir.

Aşk

Aşk konusunda keyifli ve güzel gelişmeler yaşayabilirsin bugün. Farklı ve güzel etkilere kendini açacağın bir gündesin. Eğer sevdiğin bir kişi varsa, birlikte yeni şeyler keşfetmek size daha iyi gelebilir.

Para

Parasal konularda güvende olmayı seviyorsun ancak güvende olmak için daha fazlasına ulaşmayı reddedebiliyorsun da. Bugün daha açık fikirli olmalı ve yeni konulara kendini açmalısın. Böylece eline daha fazla para geçmesi kolaylaşabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (20 Eylül 2019 Cuma)

Genel

Bugün alman gereken kararlar çok açık olsa da içine sinmeyen bazı şeylerle karşılaşabilirsin. Kendinle savaşmak yerine, içine sinmeyen şeyin ne olduğunu görmek için kendine zaman tanıman daha iyi olabilir. Acele kararlar almamalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Diyet ve egzersiz konularına daha fazla özen göstermen gerekebilir. Sadece dış görünüşün için değil, aynı zamanda kaslarının hareket kapasitesini artırmak için de hem yediklerine hem de hareketlerine dikkat etmen gerekecek bugün.

Aşk

Yeni olan şeylere tutkun daha da artacak bugün. Eğer bir ilişkin yoksa farklı bir insan ile tanışabilirsin. Eğer bir ilişkin varsa, sevdiğin kişi ile birlikte farklı şeyler öğrenmek isteyebilirsin. Dikkatini sadece yenilikler çekecek.

Para

Parasal konularda farklı bir insanın fikrini alabilirsin bugün. Maddi olarak atmak istediğin adımlarda yeniliğe gidebilir ve farklı bir strateji geliştirebilirsin. Para söz konusu olduğunda farklı etkiler gündeme gelecek bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (20 Eylül 2019 Cuma)

Genel

Bir şeyler araştırmak ve farklı konular öğrenmek sana daha iyi gelecek bugün. Eğer hayatın ile alakalı bir karar almak istiyorsan bu kararı almadan önce kafanı toparlamalı ve bilmen gerekenleri öğrenebilmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini çalıştırmak ve daha rahat olabilmek senin için önemli olabilir. Zihnini boşaltmak ve güzel şeylere açabilmek için meditasyon veya yoga gibi konulara odaklanman gerekebilir. Dikkatini toplamak için daha fazla hareket etmek de sana iyi gelecek bugün.

Aşk

Bugün aşkta güzel sürprizlerle karşılaşabilirsin. Yeni bir insan ile tanışabilirsin. Veya ilişkin varsa, sevdiğin kişinin sana bazı sürprizlerle gelmesi olası. İçinde bulunduğun ruh halini çok değiştirecek güzel bir gelişme yaşayabilirsin bugün.

Para

Maddi konularda çevrendekilerden farklı şeylere odaklanabilirsin bugün. Arkadaşlarından daha farklı harcamalar yapmak isteyebilirsin. Bir masrafa girmeden önce kendine "bunu neden yapıyorum" diye sorman gerekebilir bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (20 Eylül 2019 Cuma)

Genel

Bugün gireceğin sosyal bir ortamda bazı şeyleri abartarak anlatan bir insan ile karşılaşabilirsin. Karşıdaki kişinin tavrı bir yana, seni bir konuya ikna etmek zor olacak. Karşındaki insanlar ne derse desin, gerçeği çok açık bir şekilde görebileceksin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunun dengesini korumak için kendine dikkat etmen gereken bir gündesin. Özellikle yemekler ile alakalı daha dikkatli olman gerekecek. Bir öğünde abarttıysan eğer, diğerinde daha fazla su tüketebilir veya bol bol yeşil sebze yiyebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile fikir ayrılıklarına girebilirsin bugün. Karşındaki insanın görmek istedikleri ile senin gördüklerin uyuşmayabilir. Bugün olaylara daha gerçekçi ve farklı bir bakış açısı ile bakacaksın.

Para

Yeni bir şeyler denemek ve yeni şeyler almak isteyebilirsin bugün. Masraflardan korkmak yerine, edineceğin eşyaları veya deneyimleri düşünerek hareket etmelisin. Para harcamaktan çekinmemelisin bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (20 Eylül 2019 Cuma)

Genel

Bugün rüyalarına önem vermen gerekecek. Gördüğün veya göreceğin rüyaların senin için anlamı büyük olabilir. Bilinç altında taşıdığın ve sana yük olan mevzular tek tek rüyalarına girebilir. Veya gelecek ile alakalı haberci rüyalar görebilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmen gereken bir gündesin. Vücudunun azalan enerji miktarını eskisi gibi yükseltmek için dikkatli davranman gerekebilir. Bol bol su tüketerek kaslarına yeterince enerji gittiğinden emin olabilirsin.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile romantik bir gün geçirebilirsin. Bir süredir aranızda eskisi gibi bir tutku yoksa, bugün bu tutkuyu canlandırmak için iyi bir gün olacak. Bugün aranızda geçen muhabbet, ileride senin için daha önemli olabilir.

Para

Kendine bir bütçe ayırmak ve masraflarını bu bütçe içerisinde tutmak, sıkıntılardan kurtulmanı sağlayabilir. Eğer fazla para harcama gibi bir eğilimin varsa bugün bu konular üstünde çalışmalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (20 Eylül 2019 Cuma)

Genel

Bugün yeni konulara odaklanmak önceliğin olabilir. Farklı bir tarz, yeni konular ve dikkat isteyen konular zamanını alacak bugün. Bir adım atmadan önce o konu hakkında bilmen gereken her şeyi bildiğinden emin olmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunu dinlendirmen gerekebilir bugün. Eğer son zamanlarda çok fazla çalıştıysan ve bilgisayar başında çok fazla vakit harcadıysan bugün bu ortamdan uzak kalmak sana daha iyi gelebilir. Vücudunu çok fazla yormamalısın bugün.

Aşk

Hoşlandığın bir kişi varsa aranızdaki muhabbet, diğer insanlarınki gibi olmayabilir bugün. Normal ve sıradan bir işleyişe sahip bir muhabbetiniz olmayabilir. Birbirinizin farklı yönlerini görmeniz gününüzün daha keyifli geçmesini sağlayacak.

Para

Parasal konularda daha farklı düşünmen gerekebilir. Yaşadığın durumların tekrar yaşanmaması için geçmişten ders alman gerekecek. Aynı zamanda geleceğin için daha farklı bir yol izlemek isteyebilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (20 Eylül 2019 Cuma)

Genel

Kariyer mevzuları gündemini meşgul edebilir bugün. Bazı konularda doğru kararlar almak veya yeni adımlar atmak durumunda kalabilirsin. Bu durum sende stres yaratsa da parasal konularda güzel gelişmeler için bugünden kararlar alman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Stresin vücudundaki etkilerini azaltmak ve daha enerjik olabilmek için bol bol su tüketmen gerekecek bugün. Hem kaslarındaki gerginliği atabilmeli hem de vücudunda biriken toksinlerden kurtulmalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile güzel sohbetler edebileceğin bir gündesin. Aranızda çok güzel bir uyum ve muhabbet olacak. Eğer hayatında kimse yoksa, sohbeti ile kendine çekecek bir insan ile tanışabilirsin bugün.

Para

Bugün bazı masraflara girmek isteyebilirsin. Evine veya kendine almak istediğin şeyler için fiyat araştırması yapabilirsin. Yeni bir masrafa girmek için kendini daha hazır hissedeceksin bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (20 Eylül 2019 Cuma)

Genel

Sevdiğin bir arkadaşının sana açacağı uçuk bir fikri olabilir. Bazı konularda acele edebilir veya sonradan pişman olacağı hareketlere girebilir. Senin ise böyle durumlara daha sakin ve ayakları yere basar şekilde hareket etmen gerekebilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunu dinlendirmek, yorgunlukları atmak ve kendine zaman ayırmak sağlığını iyi etkileyecek bugün. Kafanı toparlamak ve kendine daha dikkatli bakmak için zaman ayırman gerekebilir. Yorgunluklardan kaçınmalısın bugün.

Aşk

Aşk konusunda farklı düşüneceksin bugün. Eğer bir ilişkin varsa sevdiğin kişi ile arandaki iletişimi farklı bir boyuta taşıyabilirsin. Eğer hayatında kimse yoksa çok farklı bir insan dikkatini çekebilir.

Para

Parasal konularda farklı bir yol izlemen gerekebilir bugün. Yeni bir iş fırsatı veya farklı projeler sana daha iyi paralar kazandırabilir. Bu konularda algılarını açık tutmalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (20 Eylül 2019 Cuma)

Genel

Zihnini geliştireceğin ve yeni şeyler öğreneceğin bir gündesin. Farklı konulara odaklanmak seni biraz yorabilir. Ancak genel olarak gün içerisinde güzel etkiler seni bekliyor olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Derin nefes egzersizleri ve açık hava yürüyüşleri, içinde bulunduğun negatiflikten çıkmanı kolaylaştırabilir. Duygusal gerilimleri üstünden atmak için rahat nefes alabileceğin ortamlarda bulunmalısın bugün.

Aşk

Bugün kendine bakım yapmak, kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir. Yeni ve farklı insanların dikkatini çekebilir ve özgüveninle bu kişileri etkileyebilirsin.

Para

Maddi konularda içinden geldiği gibi davranmak sana daha iyi gelebilir. Parasal konularda karar alman gerekiyorsa eğer, kendine göre bir karar alman daha doğru olacak. Önceliği kendi ihtiyaçlarına verebilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (20 Eylül 2019 Cuma)

Genel

Duygularını ve mantığını dengede tutmak senin için zor olabilir. Baktığın her şeyde hislerine göre hareket etmek isteyeceksin. Ancak mantıklı kararlar almak için dikkatli olman gerekecek. Her şeyi duygularınla çözemezsin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunu rahatlatmak ve kendine vakit ayırmak sağlığın için iyi bir etkiye sahip olacak. Masaj ve kasları esnetme gibi konular gündeme gelebilir. Ağrılara ve tutulmalara karşı erkenden önlemler alabilirsin bugün.

Aşk

Aşk konusunda kafan karışıksa fikirlerine değer verdiğin arkadaşlarından destek alabilirsin. İçini sıkan mevzuları seni seven insanlarla paylaşman sana daha güzel çözümler getirebilir bugün.

Para

Parasal konularda kendi başına adımlar atmak bugün zor olabilir. Etrafındaki insanların fikirlerini almak isteyebilirsin. Ancak günün sonunda parasal konularda senin kararların daha önemli olacak.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel