20 Ekim 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 20 Ekim 2022 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (20 Ekim 2022 Perşembe)

Genel

Elde ettiklerinin sıkı çalışmalarının sonucu olduğunu bilmek senin için önemli olacak. Çalışma düzenini yeniden düzenlerken bunu hatırlamak sana büyük fayda sağlayabilir. Başarıya giden yolda istikrarını korumaya özen göstermelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yeni şeyler deneyerek sınırları zorlamayı düşünebilirsin. Bu durumun enerjini tamamen tüketmesine izin vermemelisin. Yenilenmek için kendine yeterli zamanı sağlamak sana iyi gelecek. Bol su içmeyi ihmal etmemelisin.

Aşk

Sürprizlere hazır olmalısın. Yeni tanışacağın birisi ile konuşmak seni her zamankine göre daha mutlu edebilir. Muhabbeti ilerlettikçe ortak noktanızın arttığın görmek bir ilişkiye başlama ihtimalinizi yükseltecek.

Para

İş yerinde ön plana çıkmak seni şaşırtmamalı. Çalışkanlığın sayesinde çalışma arkadaşlarına göre daha ön planda olmak kariyerin için güzel fırsatlar yaratacak. İşini iyi yaptıkça güzel gelişmelere hazırlıklı olman gerekebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (20 Ekim 2022 Perşembe)

Genel

Dikkatini toplayıp işine yoğunlaşmak sana daha çok fayda sağlayacak. Hedeflerine ulaşmak için işine odaklanmaya daha çok özen göstermelisin. Seni işinden ve gelecek planlarından alıkoyan ne varsa uzaklaşmak sana fayda sağlayacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudun için daha çok özen göstermek senin için daha iyi olacak. İhtiyacını belirlemek için kendini daha çok dinleyebilirsin. Alınması gereken önlemleri belirlemek sana uzun vadede büyük yararlar sağlayabilir.

Aşk

Gireceğin ortamlarda eskiye dair izler görüp hüzünlenebilirsin. Bu durumun seni tamamen kontrol etmesine izin vermemelisin. Gelecek hakkında daha özgür olmak için geçmişin etkisinden kurtulmaya çalışmak iyi olacak.

Para

Aklına gelecek iş fırsatları hakkında yardım istemeyi düşünebilirsin. Tecrübeli olduğuna inandığın insanlarla çalışmak için fırsat yaratmak iyi olacak. Kendi yolunu çizerken onların diyeceklerini dikkate almayı unutmamalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (20 Ekim 2022 Perşembe)

Genel

Bugün karşılaşacağın bir olay hayattaki duruşunu sorgulamana sebep olacak. Her şeye bir ara verip bu duruma yoğunlaşmak ve uzunca düşünmek isteyebilirsin. Bu fırsatı kendini geliştirmek için kullanmak sana yarar sağlayacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlık konusunda radikal kararlar almaktan çekinmeyeceksin. Egzersiz ve diyet için uzmanlarla görüşüp senin için en uygun programı hazırlamalarını sağlayabilirsin. Soğuk algınlığına karşı dikkatli olmaya devam etmelisin.

Aşk

Sevdiğin insanla daha çok zaman geçirmek gelecek planlarınızı direkt olarak etkileyecek. İlerisi için planlar yaptıkça birbirinize daha çok bağlanabilirsiniz. Günün sonunda ilişkinizin daha da derinleştiğini görmek seni şaşırtmasın.

Para

Maddi konularda daha kararlı olmaya özen göstermelisin. Harcama planın hakkında daha dikkatli olmak senin için iyi olacak. Düzenli bir harcama planı yapmak sana uzun vadede de fayda sağlayabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (20 Ekim 2022 Perşembe)

Genel

Bugün başkalarıyla konuşmak içinden gelmeyebilir. Tek başına olmak sana daha çok keyif verecek. Yanındaki insanların seni merak etmemesi için arada bir haber etmek mantıklı olacak. Onları boşuna endişelendirmeye gerek yok.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Tek başına olabileceğin aktiviteleri tercih etmekte yarar var. Uzun yürüyüşlere çıkmak seni için makul bir seçenek olacak. Ya da egzersiz için yeni şeyler denemek isteyebilirsin. İçinden geldiği gibi davranmak iyi hissetmeni sağlayacak.

Aşk

Aşk konusunda şansının yaver gittiğini göreceksin. İlk adımı attığın sürece karşılığını almak konusunda sıkıntı yaşamayabilirsin. Kendini ifade ederken yapmacıklıktan uzak durmak şansını artıracak.

Para

Yeni işlere girişmeden önce araştırmanı iyi yapmalısın. Senin için en iyi olanı bulmak için uğraşmak sana iyi gelecek. Sonrasında harekete geçmek için gereken cesareti toplayacaksın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (20 Ekim 2022 Perşembe)

Genel

Başarını devam ettirmek için sıkı çalışmaya devam etmelisin. Programına daha dikkatli ve özenli yaklaşmak sonuca daha çabuk varmanı sağlayacak. Bu sırada ailene zaman ayırmayı da unutmamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sessiz bir yerde tek başına zaman geçirmek sana ilgi çekici gelebilir. Herkesten uzak bir şekilde kendinle baş başa kalmak sana iyi gelecek. Meditasyon yaparak aradığın huzura ulaşman mümkün olabilir.

Aşk

Partnerinle arandaki güven meselelerini çözmek için adım atmalısın. Ona olan sevginin yargını etkilemesine izin vermemelisin. Sorunları çözmeye çalışırken objektif kalmaya çalışmak sana yarar sağlayabilir.

Para

Uzun süredir planını yapıp bir türlü fırsat bulamadığın harcamaları yapma imkanın olabilir. İhtiyaçlarını karşılamak kendine olan güvenin yerine gelmesini sağlayacak. Savurganlıktan uzak durmaya özen göstermelisin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (20 Ekim 2022 Perşembe)

Genel

Etrafındaki olayları kontrol etmekte istekli olabilirsin. Ama bunu yapmak fazladan yorulmana sebep olacak. Kendini böyle boş yere yormak yerine olayları akışına bırakmak hayattan daha fazla zevk almanı sağlayacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Arkadaşlarınla daha çok zaman geçirmek ve bu amaçla sosyalleşmek iyi olabilir. Grup olarak aktivitelere katılmayı düşünebilirsin. Yemekte abartıya kaçmamak gün boyunca rahat etmene yardımcı olacak.

Aşk

Sevdiğinle birlikte daha çok zaman geçirmek için planını baştan ayarlamayı düşünebilirsin. Onunla daha çok bir arada olmak kendini daha iyi hissetmene yardımcı olacak. Bu şekilde ilişkinizin derinleşmesi mümkün olabilir.

Para

İş konusunda aldığın kararların arkasında durmak önemli olabilir. Gelecek planlarını başkalarının eleştirilerine göre şekillendirmemek sana daha çok yara sağlayacak. Kendi kararlarına güvenerek hareket etmek sana iyi gelecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (20 Ekim 2022 Perşembe)

Genel

Çok çalışmanın faydalarını görmek üzeresin. Düzenli çalışmaya devam etmek senin için daha iyi olacak. Başardıklarını gördükçe daha iyisi için kendini motive etmeye devam edeceksin. Programına sadık kalmak sana yarar sağlayacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Duygularını ön plana çıkarmak yerine mantığınla hareket etmek daha iyi olacak. Meditasyon yaparak dikkatini istediğin şeye yönlendirmek senin için daha mümkün olacak. Bu sayede duygusallıktan biraz daha uzaklaşabilirsin.

Aşk

Yanında huzurlu hissettiğin insanla daha çok zaman geçirmek ister istemez daha mutlu olmanı sağlayacak. Bu insanla her anı değerlendirmeye çalışmak aranızdaki ilişkinin ilerlemesi için önemli olabilir.

Para

Eline geçecek para sayesinde gününü daha rahat geçirebilirsin. Harcamadan çok gelecek için birikim yapmak senin için daha önemli olacak. Harcama konusunda dikkatli olmak için daha fazla plan yapmak isteyebilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (20 Ekim 2022 Perşembe)

Genel

Her işi tek başına yapmaya çalışmak daha çok yorulmana sebep olacak. İş yükünü azaltmak için daha istekli olmalısın. Bu sayede kendine daha çok zaman ayırıp yeni şeyler öğrenmeye devam edebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersiz ile ilgili daha istekli olmak sana yarar sağlayacak. Programını oluştururken bir uzmandan yardım istemekte yarar var. Yediklerine daha çok dikkat edip bol su içmeye devam etmelisin.

Aşk

İlişkinin omzuna gereksiz yükler bırakmasının önüne geçmelisin. Enerjini emen, seni bitiren ilişkilerde ısrarcı olmamak sağlığın için de iyi olacak. Üzüleceğini bile bile ilişkide ısrar etmekten vazgeçmelisin.

Para

Üstündeki yükü azaltmak için sorumluluklarını paylaştırmayı düşünebilirsin. Programını buna göre tekrar düzenlemek sana gerekli boşluğu yaratmak için imkan verecek. Sana kalacak zamanı yeni iş fırsatları için değerlendirebilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (20 Ekim 2022 Perşembe)

Genel

Gün boyunca zorluklarla karşılaşmak seni yorabilir. Yanındakilerden yardım istemeyi ihmal etmemelisin. Ailen ya da arkadaşların sana yardımcı olmak için gönüllü olacak. Onların desteği zor durumları atlatmana yardım edecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Duygusal açıdan canlı kalmaya çalışmaya devam etmekte yarar var. Dikkatini başka şeylere yönlendirmek sana ummadığın şekilde iyi gelebilir. Yeni egzersizler denemek kendini iyi hissetmene yardımcı olacak.

Aşk

Aşk ile ilgili yeni kararlar almaktan çekinmemelisin. Alacağın kararlar sayesinde ileride daha huzurlu olman mümkün olacak. Aldığın kararlar seni şu an üzse de uzun vadede büyük yararını görebilirsin.

Para

Sürpriz harcamaların karşına çıkması seni şaşırtmasın. Bu harcamaları halletmek için zamanında harekete geçmelisin .Ertelemek ileride daha büyük sorunlar yaşanmasına sebep olabilir. Sorunlarını çözmek için uğraşmaya devam etmelisin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (20 Ekim 2022 Perşembe)

Genel

Gün boyunca sabırlı kalmaya çalışmak senin için önemli olabilir. Soğukkanlılığını korumak sana fayda sağlayacak. Olaylara vereceğin tepkileri kontrol etmek, işleyiş üzerindeki genel hakimiyetini artırabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Alışkanlıkların hakkında değişiklik yapmak sana zor gelse de sağlıklı bir hayat için üstüne düşeni yapmalısın. Egzersiz ile ilgili yeni şeyler denemekten çekinmemelisin.

Aşk

Aşk ile ilgili genel değerlendirmeler yapmak seni gün boyu meşgul tutacak. Gelecek ile ilgili hayaller kurup olası ilişkiler hakkında fikirler yürütmeye çalışmak sana cesaret verecek.

Para

Tanıştığın insanlar sayesinde yeni imkanlarla karşılaşacaksın. Bu imkanlar ile ilgili yeni çalışmalar yapmak için zaman ayırabilirsin. Gerekli planları yaparken güvendiğin insanlardan yardım istemek sana yarar sağlayacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (20 Ekim 2022 Perşembe)

Genel

Bugün şanslı olduğunu görebilirsin. İstediklerini kolayca elde etmek seni şaşırtacak. Yine de sıkı çalışmaktan vazgeçmemelisin. Programına uymaya çalışmak seni başarıya daha kolay götürebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Arkadaşlarınla daha çok zaman geçirmek senin için daha makul olabilir. Onlarla farklı aktiviteler içine girmek kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak. Soğuk havalara karşı önlem almayı ihmal etmemelisin.

Aşk

Sevdiğinle birlikte daha sakin ortamlara girme fırsatın olacak. Bu ortamlarda daha çok baş başa zaman geçirmek ilişkinizin istediğin gibi şekillenmesi için katkısı büyük olacak. Gelecek ile ilgili hayaller kurmak sana iyi gelecek.

Para

Aklındaki yatırımlar için doğru zamanı bulacaksın. Hayallerinin düşündüğün gibi gerçekleşmesi daha fazlasını arzulamak için seni cesaretlendirecek. İleride güzel günler seni bekliyor.
Koç Burcu Günlük Yorumu (20 Ekim 2022 Perşembe)

Genel

Çevrendeki insanlarla ilgili daha dikkatli olmalısın. Yanındaki insanların hepsi başarıların hakkında olumlu düşünmeyebilir. İşlerinin planladığın gibi gitmesini istiyorsan kötü olduğunu düşündüğün insanlardan uzak durmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Alışkanlıklar hakkında daha dikkatli olmakta fayda var. Bu sebeple bulunduğun ortamda düzenlemeler yapmak isteyebilirsin. Bu değişiklikler sayesinde alışkanlıklarını daha düzgün bir temele oturtmak mümkün olacak.

Aşk

Sevdiğin insanla zaman geçirmek için daha çok çabalamak isteyebilirsin. Birlikte zaman geçirmek ve bundan keyif almak onunla beraber geçen zamanın değerli olmasını sağlayacak.

Para

İş konusunda daha çok sorumluluk almak isteyebilirsin. Bu sayede başkalarına işlerin nasıl halledilmesi gerektiğini gösterebilirsin. Tecrübenin ön plana çıkması seni şaşırtmasın. Bu hareketin kariyerin için önemli olacak.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel