20 Ekim 2020 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 20 Ekim 2020 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (20 Ekim 2020 Salı)

Genel

Etrafındaki insanlarla olumlu iletişimler için kendini zorlayabilirsin. Bir şeylere tek başına karar vermemeli ve çevrendekilerin de fikrini almalısın. Zorbalık etmemen gereken bir gün olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Baş ağrılarına karşı dikkatli olman gerekebilir. Bu ağrıların kaynağına inmek ve bunu engellemeye çalışmak senin için önemli olacak. Ayrıca daha fazla su tüketerek bu ağrıları azaltmaya çalışabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle birbirinizi destekleyeceğiniz bir gün olabilir. Birbirinize karşı daha yapıcı olabilirsiniz. Bazı konularda bir şeyleri birbirinize diretmediğiniz sürece daha pozitif bir gün olabilir.

Para

Bugün ani kararlar almamalı ve hızlı adım atmamalısın. Parayı hemen elden çıkarmak sana yaramayabilir. O yüzden dikkatli olman gerekecek. Bazı harcamalar için iki kere düşünmen gerekebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (20 Ekim 2020 Salı)

Genel

Bugün hayatında nelere öncelik verdiğine dikkat edebilirsin. Bir şeyleri yoluna koymak için rahatlık alanından çıkman gerekecek. Daha pozitif etkiler için kabuğunu kırmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Diş sağlığına ekstra özen göstermen gereken bir gün olabilir. Ağrılar veya çürükler oluşmadan önlem almak daha önemli olacak. Ağız sağlığın için ekstra önlemler alabilirsin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişinin bazı hareketlerine karşı çok eleştirel yaklaşabilirsin. Karşındaki insanın kalbini kırmaman gerekecek. Birbirinize karşı daha nazik olmayı ve kelimeleri dikkatle seçmeyi öğrenmeniz gerekebilir.

Para

Bugün olaylara daha pozitif odaklanabilirsin. İşine ve maddi durumlara daha iyi odaklanacaksın. Parasal açıdan kendini kuvvetlendireceğin bir gün olacak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (20 Ekim 2020 Salı)

Genel

Negatif insanların etrafında olmak senin de enerjini düşürebilir. O yüzden kimlerle muhatap olduğunu gözden geçirebilirsin. Hayatına daha pozitif etkiler katmak sana daha güzel gelecek. Bugün kimle ne konuştuğuna odaklanmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve daha pozitif şeylere odaklanmak seni zorlayabilir. Ancak stres kaynaklarından uzak durmanın bir yolunu aramalısın. Kendi ruh sağlığın için daha pozitif kararlar almalısın.

Aşk

Bugün aşk konularında normalin dışına çıkman gerekebilir. Aşkı her zamanki yerlerde bulamayabilirsin. Her zamankinden farklı ortamlar, daha farklı insanlar sana daha güzel bir aşk getirebilir.

Para

Bugün bir şeylere mantığın ile odaklanacaksın. Ancak mantığının sana işkence etmesine izin vermemelisin. İsteklerini de göz önünde bulundurman gerekebilir. Kendine para harcamak için absürt bekleyişlere girmemelisin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (20 Ekim 2020 Salı)

Genel

Bugün mantığın üst seviyede olacak. Olaylara net çözümler bulabilirsin. Kafan daha fazla çalışabilir. Bazı şeyleri çözmek ve yoluna koymak için güzel kararlar alabileceksin. Bu güzel enerjiyi iyi değerlendirmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kaslarını çalıştırmak için kendine biraz zaman ayırman gerekebilir. Esneme hareketleri ve ufak egzersizler sana daha iyi gelecek. Bugün bunlar için kendine bir alan yaratabilirsin.

Aşk

Bugün hoşlandığın birisi ile daha fazla iletişimin olabilir. Eğer daha önceden bu kişiyle konuşma fırsatı bulamadıysan bugün şans senden yana olacak. Kendini iyi bir biçimde ifade edebilirsin.

Para

Kendini meşgul tutmalısın. Bir şeyler bugün sonuçlanmasa da üretken kalmaya çaba göstermen gerekecek. Maddi açıdan kendini kuvvetlendirmek için sonuca değil, gidişata odaklanman gerekebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (20 Ekim 2020 Salı)

Genel

Bugün kendine zaman ayırmak ve biraz dinlenmek sana daha iyi gelebilir. Enerjini toplamak ve hayatına bir çekidüzen vermek için kendince bir gün geçirmen gerekecek. Hayatın için isteklerini tek tek gözden geçirebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı kararlar almak için neler yapman gerekeceğine odaklanabilirsin. Özellikle de virüsle sınandığımız bu süreçte. Kendi çabaların ve çevrendekileri koruyabilecek hareketler daha ön planda olabilir.

Aşk

Bugün sosyalleşmek ve aşkı hayatına çekmek için iyi bir gün olabilir. Aşk konusunda daha pozitif etkileri kendine çekebilirsin. Bu güzel etki seni çok daha mutlu edebilir.

Para

Etrafındaki herkes parasal konularda iki kere düşünüyor olabilir. Onlardan örnek alman gereken durumlar olabilir. Bir şeyleri aceleye getirmemek maddi açıdan sana daha iyi fayda sağlayabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (20 Ekim 2020 Salı)

Genel

Bugün bir şeyleri halletmek için kendine daha fazla güvenebilirsin. Harekete geçerek güzel sonuçlar elde edebileceksin. Maddi konularda bir şeyler daha da istediğin gibi gidebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Virüsle mücadelede dikkatli olman gereken bir gün olabilir. Sağlığını ve çevrendekilerinin sağlığını ekstra düşünmen gerekebilir. Mesafe ve maske konularına ekstra özen göstermelisin bugün.

Aşk

Çevrendeki insanların ilgisini üstünde toplayabilirsin bugün. Ufak flörtler ve ilgiler üstünde olacak. Bugün aşk konularına daha pozitif ve flörtöz yaklaşacaksın.

Para

Maddi konularda alacağın kararlar önemli olabilir. Daha mantıklı hareket etmek ve kendine güvenmek güzel sonuçlar verecek. Bugün parasal konularda kendini geliştirebileceksin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (20 Ekim 2020 Salı)

Genel

Sevdiğin insanları mutlu etmek için çaba sarf edebilirsin. Herkesi mutlu edecek bir harekete girişmen olası. Bugün sadece kendine değil çevrendeki insanlara da odaklanabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

2/5

Sağlık

Bol bol su tüketmenin sana daha fazla faydası olabilir bugün. Düşen enerji seviyeni artırmak ve zihnini berraklaştırmak için su tüketimini artırmalısın. Bunun için alışkanlık haline getirebileceğin şeylere yatırım da yapabilirsin.

Aşk

Bugün sevdiğin insana daha pozitif davranabilirsin. Aşkın daha da netleşebilir. Eğer hayatında bir ilişki yoksa o zaman bir şeyleri değiştirecek boyutta güzel hislerle karşılaşabilirsin. Aşka daha pozitif odaklanacaksın.

Para

Bugün maddi kaygılarla güne başlamak seni yorabilir. O yüzden bir şeylere çok fazla odaklanmak yerine keyfine göre bir güne bakmalısın. Maddi kaygılara daha az odaklanmak sana fayda sağlayabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (20 Ekim 2020 Salı)

Genel

Bugün hayatında bir şeyler daha rahat ilerleyebilir. İsteklerine ulaşmak için çok fazla çaba göstermene gerek olmayabilir. İçtenlik ve samimiyet, işlerinde de insanlarla iletişiminde de sana daha iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz ve esneme hareketleri sana daha iyi gelebilir bugün. Evinin rahatlığında yapabileceğin hareketlere odaklanabilirsin. Kan dolaşımını artıracak ve kaslarını esnetecek hareketlere odaklanmalısın.

Aşk

Bugün etrafındakilerin ilgisini üstüne çekebilirsin. Eğer farklı bir ortama gireceksen gözler senin üstünde olabilir. Farklı insanların sana ilgisini fark ederek kendine olan güvenini artırabilirsin.

Para

Maddi konularda fikir üretmen gerekebilir. Güvendiğin dostlarından destek alabilirsin. Eline daha fazla para geçmesi için neler yapman gerekecek bugün ona odaklanabilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (20 Ekim 2020 Salı)

Genel

Olaylara pozitif odaklanmak iyidir ancak bunun dozunu ayarlamak sana düşecek. Duygusal hareket etmeden önce iki kere düşünmen gerekebilir. Olaylara mantığın ile yaklaşmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Taze sebze ve meyve tüketmek sana daha iyi bir enerji verebilir. Akşam yemekleri için de sebze yemekleri tercih etmek sana daha iyi gelecek. Sindirim sistemini yormamak ve bol vitaminli besinler tüketmek sana yarayacak bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranda daha keyifli bir sohbet dönebilir. Eğer hayatında kimse yoksa aşk konularında samimi konuşmalar sana daha iyi gelebilir. Aşkta büyük hareketler ve beklentiler yerine samimi konuşmalar daha ön planda olacak.

Para

Maddi konularda duygusal davranmamalısın. Kendini güvenceye almalı ve mantığına güvenerek hareket etmelisin. Parasal açıdan biraz daha dikkatli kararlar alman senin faydana olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (20 Ekim 2020 Salı)

Genel

Bazı şeyleri sonlandırmak, yarım kalan işleri bitirmek gibi isteklerin olabilir. Hayatında bir şeyleri düzene oturtmak için daha fazla çaban olacak. Bugün daha mantıklı kararlar alabilir ve sağlam adımlar atabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Şekerli ve işlenmiş gıdalarla aran nasıl? Bir şeyleri çok fazla tüketiyor olabilir misin? Sindirim sistemini hafifletmek ve daha az şeker tüketmek için doğru kararlar alabilirsin bugün. Şekeri azaltmalısın.

Aşk

Bugün sakin ve samimi bir ortamda sevdiğin kişiyle ufak bir sohbet sana çok daha iyi gelebilir. Aşk konusunda illa karşındaki insanı büyük hareketlerle etkilemek zorunda değilsin. Bugün ufak bir muhabbet size daha iyi gelecek.

Para

Farklı konulara odaklanman parasal konulardaki gerginliğini azaltacak. Ve paraya odaklanmadığın zaman işlerin nasıl da yolunda gittiğini görerek şaşırabileceksin. Bir şeye çok odaklanmak başarı garantisi olmayabilir, bunu bugün öğrenebilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (20 Ekim 2020 Salı)

Genel

Bugün çevrendekilere destek olman gerekebilir. Bazı konularda sadece kendini düşünmemeli, çevresel faktörlere de odaklanmalısın. Eğer çevrende desteğine ihtiyacı olanlar varsa gözünü bu durumlara kapatmaman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Uyku düzenine dikkat etmen gereken bir süreç olabilir. Erkenden yatağa girmek ve gereken melatonin seviyesini yakalamak için biraz çaba göstermen gerekecek. Akşam saatlerinde uyku getirebilecek bitki çayları tüketebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli konulara odaklanmak aranızda daha pozitif bir etki yaratabilir. Gülüp eğlenebileceğiniz şeylere odaklanmaya çalışabilirsiniz. Birbirinizi eğlendirmek size daha iyi gelecek.

Para

Aceleyle hata yapmaya meyilli olabilirsin. O yüzden kendine zaman vermen daha iyi olabilir. Maddi konularda hızla hareket etmek yerine biraz sabretmen ve bir şeyleri iki kere düşünmen sana daha iyi gelebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (20 Ekim 2020 Salı)

Genel

Kendine güvenerek hareket etmen gereken bir gün olacak. Kendinden şüpheye düşmemelisin. Kendine ne kadar güvenirsen hayatına da o kadar sahip çıkabileceksin. Adımlarını sağlam atmalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek sana daha iyi gelebilir. Kaybettiğin enerjini toplamak için su tüketimini artırman gerekecek. Şekerli gıdalar tüketmek yerine sıvı tüketimini artırman daha uzun süreli enerji sağlayabilir.

Aşk

Bugün aşk konularına negatif odaklanmamalısın. Bir şeyler nasıl olsa olmayacak diye düşünmek seni güzel bir mutluluktan alıkoyabilir. Aşk konularına olumlu ve umut dolu yaklaşman gerekebilir.

Para

Geçmişte yaşananlardan ders çıkarıp parasal konuları ciddiye alabilirsin. Aynı hataları tekrarlamamak için kendine güvenerek hareket etmen gerekecek. Maddi konularda son sözü sen söyleyeceksin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel