20 Aralık 2022 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 20 Aralık 2022 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2022 Salı)

Genel

Bugün etrafınla daha uyumlu olman beklenebilir senden. Sana bir faydası olmayacak işler için inatlaşmamalı ve insanlarla kavga etmemelisin. Çevrendeki insanlarla daha olumlu iletişimler kurmak sana bağlı olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Kaygı ve stresten uzak durmak senin için önemli bir hal alabilir bugün. Rahatlamak için daha dikkatli olmak isteyebilirsin o yüzden. Sessiz bir ortamda vakit geçirmek senin için daha iyi olabilir. Kendine molalar verdirmek iyi bir karar olabilir.

Aşk

Sevdiğin insanla daha çok zaman geçirmek için planlarında değişiklik yapmayı düşünebilirsin bugün. Beraber bir tatil planlamak size iyi gelebilir. Sadece bunun hayalini kurmak bile enerjinizi yerine getirebilir.

Para

İş ortamlarında senden farklı düşünenler olabilir. Bu gayet normal. O kişilerin kendi tavır ve beklentileriyle ne gibi sonuçlar elde edeceklerini görmen gerekecek. Başkalarıyla bu konularda inatlaşmamak ve dediğim dedik bir biçimde hareket etmemek iyi olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2022 Salı)

Genel

Aşka daha fazla odaklanabileceğin bir gün geçirmen olası bugün. Çok iyi anlaşacağın birisiyle tanışabilirsin. Gezegenlerin burcundaki etkisi, aşk ile alakalı detayların altını çizmiş adeta. Kendini bu konuda daha şanslı hissedebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersiz konusunda yeni bir şeyler yapmakta zorlanıyorsan, günlük hareketlerine odaklanman daha iyi bir çözüm üretebilir senin için. Gün içerisinde hareketini artırmak sana iyi gelebilir. Biraz daha fazla yürümen sana iyi bir enerji katabilir.

Aşk

Bugün aşk konusu daha fazla gündeme gelebilir. Eğer hayatında birisi varsa onunla çok daha fazla şey paylaşabilirsin. Eğer birisi yoksa yeni birisiyle tanışabilirsin. Eğer hoşlandığın birisi varsa o zaman onunla iletişim daha iyiye gidebilir. Aşkın kaçarı yok!

Para

Maddi açıdan bol bol şükredeceğin bir gün olabilir. Seni fazla zorlayan bir şey olmaması olası. Paranın cebinde kalması ve aşırıya kaçmaman sana yetecek. Parasal açıdan kendini sağlama alabilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2022 Salı)

Genel

Her zamankinden daha fazla girişken olman gerekebilir bugün. Karşına çıkacak fırsatların üzerine gitmek ve yeni fırsatlar kovalamak sana daha çok kapı açacak. Yeteneklerine güvenerek hareket edersen birçok şeyi başarabileceksin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Alışkanlıkların hakkında daha dikkatli davranman gerekebilir bugün. Rutinini değiştirmek için biraz daha çaba göstermen gerekebilir. Özellikle de bu rutin hiç hareket içermiyorsa... Egzersize yönelmen önemli bir konu haline gelebilir.

Aşk

Artık sana üzüntü veren olaylar için daha fazla kendini yormamayı öğrenmen gerekebilir. Vereceğin kararlar ileride daha mutlu olman için yeni yollar açabilir çünkü. Seni mutsuz eden bir aşktan sıyrılmak kalbini kırmamalı. Aksine, sana bir rahatlık getirmeli bugün.

Para

İş ortamınla alakalı birtakım değişiklikler planlayabilirsin bugün. Mevcut düzeninin seni kısıtladığını düşünebilir, daha farklı şeylere öncelik verebilirsin. Kendini daha yaratıcı bir ortama sokmak için daha sıkı çalışmak gerekebilir o yüzden.
Yay Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2022 Salı)

Genel

Bugün kendine olan güvenini korumak için daha fazla çabalaman gerekebilir. Hayatın üzerine daha çok geldiğini düşünmek pes etmene sebep olmamalı o yüzden. Yaptığın işe daha sıkı sarılmak, olası sorunları çözmek adına daha iyi gelişmelere vesile olabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini daha sık kontrol etmek isteyebilirsin bugün. Aşırıya kaçmadan bunu yapmak iyi olacak ama. Bir uzmana görünüp yeni tavsiyeler istemek sana iyi gelebilir. Kafanda kurduğun hastalıklara inanmamak en iyisi.

Aşk

Sevdiğin insanla kısa süreliğine ayrı düşebilirsin bugün. Elinde olmayan sebepler için kendini üzmemelisin ama. Şu an var olan durumlar uzun süre sizi rahatsız etmeyebilir. Günü kendi haline bırakmanız ilişkiniz için iyi olabilir.

Para

İş yerinde birtakım tartışmalar yaşanabilir bugün. Bunları profesyonelce karşılaman gerekebilir hatta. Eleştirilenin sen değil, yapılan iş olduğunu kabul etmen gerekebilir. Öz güveninin sarsılmasına izin vermemen gerekecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2022 Salı)

Genel

Kendini biraz da olsa hayatın akışına bırakman gerekebilir. Bu olay planlarından vazgeçmeni gerektirmeyecek üstelik. Kaderinle inatlaşıp üzülmemek senin için daha iyi olabilir. Bir şeyleri akışına bırakıp neler olacağını görme ihtiyacında olabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Eve kapanmak senin için iyi bir tercih olmayabilir bugün. Mümkün olduğunca sosyalleşmeyi tercih etmelisin o yüzden. Arkadaş ortamında daha fazla zaman geçirmek kendini iyi hissetmene yardımcı olabilir. İnsanlarla keyifli sohbetlere ihtiyacın olabilir.

Aşk

İlişkinde seni memnun etmeyen şeyler hakkında daha fazla düşünebilirsin bugün. Partnerinle bu konu hakkında konuşman gerekebilir hatta. Olası sorunları çözmeye çalışmak ikiniz için de iyi olabilir. Yapılması gerekeni ertelememek ve yapıcı iletişimler kurmak size iyi gelecek.

Para

Arkadaşlarınla daha çok zaman geçirmek yeni iş imkanlarına daha çabuk ulaşmanı sağlayabilir bugün. Onlar sayesinde yeni insanlarla tanışıp yeni sosyal ağlar kurabilirsin. Bugün sosyalleşmenin etkisini çok daha fazla görebilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2022 Salı)

Genel

Yanındaki insanların kalbini kırmamak için daha fazla özen göstermen gerekebilir bugün. Onların sana yardımcı olmaya çalıştığını unutmamalısın sadece. Hata yaptıklarında çıkışmak yerine beraber düzeltmeye çalışmak aranızdaki ilişkiyi daha iyi bir noktaya getirebilir. İnsanları yargılamamalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Daha sağlıklı bir yaşam için daha çok hareket etmen gerekebilir. Egzersizden kaçınmamak yararına olacak o yüzden. Sık sık temiz hava almaya çalışman da gerekebilir bugün. Bağışıklığını kuvvetli tuttuğun sürece soğuk havalar seni rahatsız etmeyebilir.

Aşk

Yeni birisiyle tanışmak seni heyecanlandırabilir bugün. Onunla zaman geçirmek için sabırsızlanabilirsin hatta. Ancak o kişiyi yargılamak için de acele etmemelisin. Senden farklı olan bir tavrı varsa bunu hemen bir sonuca vardırmaman iyi olabilir.

Para

Yeni bir iş hakkında bir haber alabilirsin bugün. Bu haber sayesinde karşına değişik fırsatların çıkması da mümkün olabilir hatta. Adımlarını doğru atarak bu durumları değerlendirmek ileride güzel gelirler elde etmeni sağlayabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2022 Salı)

Genel

Bugün kendini soktuğun sıkıntıdan çıkman gerekecek. Eğer sürekli kendini durgun veya sıkkın hissediyorsan bunun için bir şeyler yapman gerekebilir. Kendi modunu değiştirmen gerekecek. Bunun için çaba göstermen şart.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Eğer canın sıkkınsa keyfini yerine getirecek insanlarla iletişim kurmalısın. Kendini içine kapatman hiçbir işe yaramayabilir. İnsanlarla sağlıklı iletişimler kurmak için kendini biraz daha zorlaman gerekebilir.

Aşk

Stres ve gerginlikle aşka odaklanmak senin kalbini kırabilir. Alınganlıklar ve küskünlüklerle aşktan bir beklentiye girmek de öyle... Yapıcı iletişimlere açık olmadığın sürece aşkın seni mutlu etmesini beklememelisin.

Para

Maddi açıdan elin daha sağlam olabilir. Bugün yapman gereken tek şey şükretmek olabilir. Kendine daha iyi enerjileri çekmek istiyorsan şükretmenin gücüne inanman gerekecek. Bazı şeyler şükrettikçe çoğalabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2022 Salı)

Genel

İşleri yoluna koyarak hayatının keyfini çıkarabilirsin bugün. Gerek para harcama konularında gerekse hayatında daha keyifli konulara odaklanmada daha şanslı olabilirsin. Seni zihnen yoran şeyler olmayacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendine dikkat etmen gereken bir gün olabilir bugün. Özellikle de böyle soğuk havalarda kendini iyice korumaya alman gerekebilir. Kendi sağlığını düşünerek hareket etmek ve bağışıklığını kuvvetlendirmek iyi olabilir.

Aşk

Kalbini açmakta sıkıntı görmemelisin. Hislerini içine atmak yerine karşındaki insan ile daha sağlam bir iletişim kurman önemli olabilir. Aşka kendini ne kadar açarsan o kadar iyi gelişmelerle karşılaşabilirsin.

Para

Bugün para kazanmada da harcamada da bir sıkıntın olmayabilir. Bir şeyler daha iyiye gidebilir. İş konusunda karşında çok daha iyi fırsatlar olabilir. Hayatında bu tür konularda daha keyifli bir sürece girebilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2022 Salı)

Genel

Bugün planlarında esnek kalmak senin adına önemli olabilir. Etrafına daha kolay uyum sağlamak için fikirlerini de esnetmen gerekebilir. Onların düşüncelerine saygılı davranarak hareket etmek vizyonunu geliştirebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Keyifli ortamlarda bulunmak için daha istekli olmalısın bugün. Hayata daha olumlu bakmak için kendini zorlamakta yarar var o yüzden. Zihnen ve bedenen yeni bir enerjiye ihtiyaç duyuyorsan güzel ortamların enerjisine ihtiyaç duyabilirsin.

Aşk

Yeni ortamlara girmek senin için çok daha iyi olacak. Yeni insanlarla tanışmak, onlarla yeni arkadaşlıklar kurmak ileride aşk konusunda sürprizlerle karşılaşmana sebep olabilir çünkü. Aşk konularında daha farklı ve yeni etkilere karşı açık olmakta yarar var.

Para

Kendine zaman ayırmayı düşünebilirsin biraz. Uzun zamandır almak istediklerin için para harcamak sana iyi gelebilir o yüzden. Bugün kazanmaktan çok harcamaya odaklanabilirsin. O yüzden iyi şeylere harcadığına emin olmalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2022 Salı)

Genel

Kendini işe vermekten alıkoymayacaksın. Ve güzel şeyleri de kendine bu vesileyle çekebileceksin. Dikkatini verdiğin her iş konusunda güzel gelişmeler gerçekleşebilir. İnsanlarla mesajlaşmalar, e-mailleşmeler de oldukça önemli olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün sağlıklı beslenmek gibi konularda daha mantıklı kararlar alabilirsin. Kendi sağlığını düşünerek iyi bir beslenme programı hazırlayabilirsin. Karbonhidratı azaltmak o yüzden sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

Hislerini ifade etmekte bir sıkıntı yaşamayacaksın bugün. O yüzden eğer hoşlandığın birisi varsa onunla iletişimde kalman en iyisi. Karşı taraf senin düşüncelerini tam anlamıyla görebilir. Bu da iyi gelişmelerin kapısını aralayabilir.

Para

Bugün iş konularında bir adım ötesini görebileceksin. Ve karşındaki fırsatlar da sana daha da ilerleme şansı tanıyabilir. Güzel şeyler başarabilirsin. Parasal açıdan kendini daha da iyi bir konuma getirmen çok daha olası.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2022 Salı)

Genel

İnsanların seninle aynı fikirde olmaması canını sıkmamalı bugün. Bunu avantaja çevirmek her zaman mümkün olabilir zira. Farklı düşünen insanları anlamaya çalışmak daha yararlı olabilir. Empati yapabilmek için kendini geliştirebilirsin bugün.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Gün içinde hareketten uzak durmak isteyebilirsin bugün. Odanda sessiz bir şekilde oturup kahvenin tadını çıkarmak daha makul olabilir. Sevdiğin bir kitabı okumak da sana iyi gelebilir. Zihnen kendini kuvvetlendirmen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle ne kadar farklı düşündüğünüzü görmek gözünü korkutmamalı. Bazen yaşam koşulları, insanların düşünce tarzını da etkileyebilir. Bunu göz ardı etmemek ve karşındaki insanı anlamaya çalışmak önemli olabilir.

Para

Emeklerinin karşılığını aldığını görmek seni mutlu edebilir bugün. Uzun süren çalışmanın istediğin gibi sonuçlanması kendine olan güveninin güçlenmesini sağlayabilir. Ancak bu süreçte senden farklı düşünenleri de dinlemek, farklı kapılar açabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2022 Salı)

Genel

Sahip olduğun değerleri fark etmek senin için önemli olacak. Kendini işe kaptırmışken hayatında gerçekten önemli olan şeylere yeterli zaman ayıramadığını düşünebilirsin. Hala zaman varken güzel şeylere odaklanabilmen gerekecek. Hayatı niyetlenerek yaşamaya başlaman gerek bugün.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Arada bir dikkatini başka şeylere yoğunlaştırmak senin için önemli olabilir bugün. Zihnini dağıtmak ve farklı taraflara yönelmek için uzun bir yürüyüşe çıkmak, güzel bir kitap okumak senin için yararlı olabilir.

Aşk

Geçmişle ilgili canını sıkan mevzuları çözmek isteyebilirsin. Seni ileride rahatsız etmemesi için önlem almak gerekebilir hatta. Bazen insanlara bir şeyi defalarca anlatmak gerekebilir, yaşadığın ve geçmişte kalan aşkta da bunu görebilirsin.

Para

İşlerin bugün her zamankinden yoğun olabilir. Kendine çok az zaman ayırmak zorunda kalabilirsin belki de. Ancak tam da bu süreçte neden iş konusunda bir şeylerin bu kadar yığıldığını sorgulaman ve hayatında önem verdiğin şeylere tekrar öncelik vermen gerekebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel