20 Aralık 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 20 Aralık 2021 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2021 Pazartesi)

Genel

Kendini ifade etmek için çekinmemen gerekecek. İstediklerini doğru bir şekilde tarif etmek onlara ulaşma ihtimalini artıracak. Bunu yaparken bir fikre körü körüne bağlanmak yerine gelişime açık olmak senin için daha faydalı olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Arkadaşlarınla beraber zaman geçirmek kendini yenilemek için istediğin ortamı sağlayabilir. Onlarla birlikte değişik etkinliklere katılmak, farklı aktiviteler için istekli olmak sana yararlı olacak. Yemek konusunda aşırıya kaçmamaya dikkat etmelisin.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte aranızdaki ilişkinin daha iyiye gitmesi için farklı adımlar atmak isteyebilirsiniz. Birlikte daha çok zaman geçirmek için yeni fırsatlar yaratmak aranızdaki iletişimin güçlenmesini sağlayacak.

Para

Sıkı çalışmanın karşılığını almaya yaklaştığını göreceksin. İnsanların seni takdir etmesi ve yardım için yanında bulunması daha farklı girişimler için girişken olmanı sağlayabilir. Yeniliklerden korkmamak sana iyi gelecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2021 Pazartesi)

Genel

Daha aktif olmak ve yeni adımlar atmak için istekli olmalısın. Gelecek ile ilgili yeni kararlar alıp bunları uygulamaya çalışmak senin için önemli olacak. Sana destek olacak insanların da yardımıyla hedeflediğin gelişimi gerçekleştirmek daha mümkün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Eve kapanıp hareketsiz kalmamak senin için önemli olacak. Fırsat buldukça kısa da olsa yürüyüş yapmalısın. Ciddi egzersizler yerine yürüyüş yapmak da yararlı olacak. Yemekte aşırıya kaçmamak olası sindirim sorunlarını engelleyecek.

Aşk

Seçeneklerini açık tutmak yeni fırsatlarla karşılaşmanı sağlayacak. Bu sayede düşündüğün ilişkiye yaklaşman daha mümkün olacak. Yeni insanlarla tanışıp yeni ortamlara girmeye devam etmek senin için önemli olacak.

Para

Paranı harcarken daha dikkatli olmakta yarar var. Gereksiz harcamalardan uzak durmak ister istemez daha tutumlu olmanı sağlayacak. İleriye dönük tasarruf planlarını kontrol etmekte yarar var.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2021 Pazartesi)

Genel

Duygusal olarak hassas olduğunu fark edebilirsin. Ani kararlar almamak senin için daha iyi olacak. Karşılaşacağın olaylara tepki verirken daha kontrollü olmak beklenmedik sonuçlarla karşılaşmanı engelleyebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Günlük rutininde değişiklik yapmak senin için daha iyi olacak. Sınırları zorlamaya çalışmak kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir. Sağlığın için yeni kararlar alabilmek, gelişmeye daha uygun bir ortam sağlayacak.

Aşk

Yeni ortamlara girmek ve sosyalleşmek için her türlü fırsatı değerlendirmelisin. Şansının yaver gitmesi yeni insanlarla tanışmanı sağlayabilir. Her zamankinden daha fazla aktif olmak senin için daha iyi olacak.

Para

İnsanların işin hakkında söylediklerini ciddiye almaman gerekecek. Onlar ne derse desin bildiğin yolda ilerlemek senin için daha iyi olacak. Emeklerinin karşılığını almaya başladıkça başkalarının ne dediğinin hiç önemli olmayacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2021 Pazartesi)

Genel

İstediğin değişikliklerin gerçekleşmesi için bir kenarda oturmak yerine harekete geçmek gerekecek. Hayal ettiğin gelişmelerin yaşanması için olaylara daha çok müdahil olmak senin için iyi olacak. Hayatın hakkında söz sahibi olduğunu görmek iyi gelecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Sıradan bir gün geçirdiğini düşünebilirsin. Hareketten ve heyecandan uzak olmak seni şaşırtmamalı. Odanda kendi başına kalmak gelişmek için zaman yaratabilir. Bu fırsatı değerlendirip zihnen yenilenmekte fayda var..

Aşk

Partnerinle beraber ilişkiniz ile ilgili yeni kararlar almak isteyebilirsin. Yakın geleceğinizi etkileyecek büyük gelişmeler yaşamak bu kararları yakından etkileyecek. Ne olursa olsun birbirinize güvenmeye devam etmek ilişkinin geleceği için iyi olacak.

Para

Sahip olduklarının farkına varmak onları daha etkili kullanmanı sağlayacak. Daha iyi bir gelecek için sahip olduklarından en yüksek derecede faydalanmayı ihmal etmemelisin. İstediğin şartlara ulaşmak bu sayede mümkün olacak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2021 Pazartesi)

Genel

Kendini duygusal olarak hassas bir yerde görebilirsin. Her şeyden kolay incinmek diğer zamanlara göre daha kolay olacak. Söylenenleri, yapılanları kişisel almamak senin için önemli olacak. Aşırı düşünmekten uzak durmak rahat etmeni sağlayacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendi başına takılmak senin için daha önemli olacak. Çok gerekmedikçe kimseyle görüşmek istemeyebilirsin. Sinirlerini kontrol etmek için dikkatini dağıtmayı tercih edebilirsin. Yürüyüşe çıkmak sana yardımcı olacak.

Aşk

Yeni ortamlara girmekten çekinmemelisin. Mevcut arkadaş ortamının dışına çıkmak yeni insanlarla tanışmak için iyi olacak. Bu sayede ileride sağlam bir ilişkiye dönüşebilecek bir arkadaşlığa başlayabilirsin.

Para

Arkadaşlarınla birlikte yeni bir ortaklık deneyimin olabilir. Birlikte hareket etmeyi kolaylaştırmak için programı en başından düzgüne hazırlamakta fayda var. İleride yaşanması mümkün anlaşmazlıklar için anlaşma zemini hazırlamak iyi olacak.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2021 Pazartesi)

Genel

Karşılaştığın olaylara karşı kararsız kalmamak senin için önemli olacak. Hayatına devam etmek için bir şekilde karar vermek isteyeceksin. Ne yapacağını düşünmekle vakit kaybetmek yerine bir şekilde harekete geçmek senin için daha iyi olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Heyecandan uzak bir gün geçireceksin. Yine de hareketsiz kalmamaya dikkat etmelisin. Ufak da olsa egzersiz girişimlerinde bulunmakta yarar var. Yeni şeyler denemekten kaçınmamak yararına olacak. Bol su içmeyi unutmamalısın.

Aşk

Kendini yeni bir ilişkiye hazır hissetmeyebilirsin. Bir süreliğine yalnız kalıp deneyimlerin hakkında bir değerlendirme yapmak isteyeceksin. Zamanı gelince hayal ettiğin insan karşına çıkıp istediğin ilişkiyi yaşamak mümkün olacak.

Para

Hayat seni yeni ve farklı bir yöne doğru yönlendirebilir. Buna direnmeyip karşına çıkacak fırsatları en iyi şekilde değerlendirmek isteyebilirsin. Şimdi vereceğin kararların faydasını ileride görmek mümkün olacak.
Başak Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2021 Pazartesi)

Genel

Ev ile ilgili işlerle daha çok vakit geçirebilirsin. Ertelediğin sorunlarla ilgilenmek seni gün boyu meşgul edecek. Bu işleri hallederken kendini gereksiz yere yormamaya dikkat etmelisin. Ailenden yardım istemek senin için iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığın için yeni şeyler denemek isteyebilirsin. Yeni egzersiz programları için girişken olmak kendini daha yii hissetmek için önemli olacak. Hayatına hareket katmakta yarar var. Bu düzenini destekleyecek yiyecekler tercih etmek sana iyi gelecek.

Aşk

Mevcut ilişkinin daha iyiye gitmesi için daha çok çaba sarf etmek isteyeceksin. Partnerinin de senin kadar istekli olması ilişkinizin ileride boyut değiştirmesi mümkün olacak. Birlikte geçirdiğiniz zamanı en iyi şekilde değerlendirmek için istekli olmakta yarar var.

Para

Maddi konulardaki talihini değiştirmek için daha fazla çaba göstermen gerekebilir. Kararlı duruşun sayesinde hedeflediğin değişiklileri gerçekleştirmek senin için iyi olacak. Geleceğini olumlu etkileyecek adımlar atmaktan korkmamalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2021 Pazartesi)

Genel

Seni mutlu edecek şeyi olduğun yerde bulamamak seni üzmemeli. Aramaya devam etmek güzel şeylerle karşılaşma ihtimalini artıracak. Senin için önemli olan motivasyonu bulmak için kendini daha istekli görebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini iyi hissetmek için kötü olan her şeyden uzaklaşmak isteyeceksin. Gerekirse ortam değiştirmek de sana iyi gelecek. Mümkün oldukça yürüyüşe çıkmak işlerine daha iyi odaklanmana yardımcı olacak.

Aşk

Sevdiğin insanla daha çok zaman geçirmek, planladığın geleceğe ulaşmanı kolaylaştıracak. Birlikte geçirdiğiniz zaman sayesinde ilişkinizin derinleşmesi ikinizi de mutlu edecek. Gelecek ile ilgili farklı planlar yapmak seni şaşırtmamalı.

Para

Eline büyük bir miktarda para geçebilir. Bunu akıllıca değerlendirmek isteyeceksin. Planladığın harcamaları yapıp gelecekte daha rahat etmek için kalanı bir kenarda tutmak senin için iyi olacak.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2021 Pazartesi)

Genel

Yanındaki insanlarla birlikte çalışmak senin için önemli olacak. Grup çalışmalarına önderlik etmekten çekinmemelisin. İnsanları etkileyebildiğini fark etmek sana cesaret verecek. Yeni şeyler denemekten çekinmemek senin için iyi olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yalnız kalmamaya özen göstermelisin. Yanındaki insanlarla ne kadar çok şey paylaşırsan kendini o kadar iyi hissedeceksin. Egzersiz konusunda daha istekli olmakta yarar var. Hayatına hareket katmak senin için iyi olacak.

Aşk

Sevdiğin insanla iş sebebiyle bir süreliğine ayrı kalabilirsin. Bu mecburi ayrılığın ilişkinizi etkilemesine izin vermemelisin. Mümkün olan her yolu iletişim için değerlendirmek ilişkinin korunmasını sağlayabilir.

Para

İş yerinde sorumluluk almak durumunda kalabilirsin. Bilgine ve tecrübene başvuracak insanlarla birlikte sorunların üstesinden gelmek iyi olacak. Bu sayede kariyerin için etkili bir gelişme sağlayabilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2021 Pazartesi)

Genel

Uzun zamandır görüşmediğin insanlarla karşılaşmak seni şaşırtabilir. Onlarla beraber geçen zaman hakkında konuşmak, yapılanları kıyaslamak isteyebilirsin. Yapacağın konuşmalar farklı bakış açıları edinmene yardımcı olup, önüne yeni fırsatlar çıkarabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sevdiğin insanlarla aynı ortamda bulunmak kendini daha iyi hissetmek için önemli olabilir. Onlarla birlikte sosyalleşmek sana iyi gelecek. Dışarıda fazla vakit geçirmemek hastalıklardan uzak kalmana yardımcı olacak.

Aşk

Görüştüğün insanla aranızdaki arkadaşlığın düşündüğünden hızlı ilerlediğini fark edebilirsin. İşleri biraz yavaştan almak senin için daha iyi olabilir. Kendini rahat hissetmek, gelecek ile ilgili çekincelerinin azalmasını sağlayacak.

Para

Sosyal çevrenin değişmesi iş konusunda farklı seçeneklerle karşılaşmana sebep olabilir. Karşına çıkacak fırsatları değerlendirmek için daha dikkatli olmak isteyeceksin. Yeni arkadaşlarından bu konuda yardım istemek yararlı olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2021 Pazartesi)

Genel

Etrafındaki gelişmelere duygusal tepkiler vermemek senin için önemli olacak. Duygularını kontrol ettikçe kendini daha çok geliştirme imkanı bulabilirsin. Gereksiz detaylarda boğulmak yerine olayın bütünün görmek senin için daha yararlı olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

İşlerine daha iyi odaklanmak için daha istekli olabilirsin. Dikkatini istediğin şeye yönlendirmek senin için önemli olacak. Meditasyon senin için yararlı olabilir. Yemek konusunda aşırıya kaçmaktan çekinmek yararına olacak.

Aşk

Partnerinle gelecek hakkında yeni kararlar almak isteyebilirsin. İkinizin planlarının farklı olması aranızda ufak anlaşmazlıkların çıkmasına sebep olabilir. Ortak noktalarda buluşmaya çalışmak yararlı olacak.

Para

Yeni girişimler konusunda arkadaşlarından daha çok fikir almayı düşünebilirsin. Tavsiyelerin seni yönlendirmesine izin vermemelisin. Kararlarını uygulamakta daha cesur davranmak dış etkilerden daha az etkilenmeni sağlayacak.
Koç Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2021 Pazartesi)

Genel

Etrafındaki hareketliliğe uyum sağlamak isteyebilirsin. Arkadaşlarınla birlikte bu hareketliliğin parçası olmak iyi hissetmene yardımcı olacak. Diğer insanlarla daha çok muhabbet edip yeni şeyler keşfetmeye, öğrenmeye devam etmekte yarar var.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Tek başına kalmaktansa arkadaşlarınla vakit geçirmek daha iyi olacak. Arkadaş ortamının enerjisinden faydalanıp hayatına hareket katmak sana iyi gelecek. Egzersiz konusunda daha istekli olmakta yarar var.

Aşk

Yeni bir ilişki için sürprizlere açık olmakta yarar var. Daha çok sosyalleştikçe yeni birisiyle tanışma ihtimalin artacak. Yeni ortamlara girmek için daha istekli olmak gelecekte güzel bir ilişki yaşamanı sağlayabilir.

Para

İş ortamında olası değişiklikler için hazır olmak iyi olacak. Karşına çıkacak fırsatları değerlendirip yeni başlangıçlara karar vermen mümkün. Planını uzun vadeli yapmak senin için daha iyi olacak.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel