20 Aralık 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 20 Aralık 2020 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2020 Pazar)

Genel

Bugün her şeye temkinli yaklaşabilirsin. İçine sinmeyen mevzuları çözerken ihtiyatlı olacaksın. Hayatında bir şeyleri sonlandırmak, bir şeylerden uzaklaşmak gibi konular daha baskın gelebilir sana.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sevdiğin yemekleri yemek sana daha iyi bir enerji verecek. Mutfağa girip bu yemekleri kendin yapabilirsin. Güzel bir yemek yemek bütün enerjini yenileyebilir.

Aşk

Bugün aşka fazla vakit ayıramayabilirsin. Kafanda daha başka şeyler olabilir. Aşk konusunda bir şeyleri yarına bırakmak seni o kadar da üzmeyecek. Kafanı toparlamalısın.

Para

Zihnini sarmayan masrafları kısmalısın. Para kazanma konularında sana sıkıntı çıkaran şeyleri iki kere düşünebilirsin. Hem harcamada hem de kazanmada içine sinmeyen mevzuları ortadan yok etmeyi düşünebilirsin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2020 Pazar)

Genel

Bugün biraz kendini köşeye sıkışmış hissedebilirsin. Ev içerisinde yapabileceklerin sınırlanabilir. Ancak gün içerisinde zihnini çalıştırmak için yeni şeylere odaklanmanın programını yapabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün fiziksel enerjini artırmak için biraz daha egzersize odaklanabilirsin. Gün içerisinde boş boş oturmamalı ve biraz esneme hareketlerine odaklanmalısın. Kaslarını ve eklemlerini hareket ettirmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişiyle iletişime geçmek isteyebilirsin. Ama bunun için doğru zaman mı bilemeyeceksin. Ufak bir mesajlaşma aranızdaki etkinin nabzını ölçmek için iyi olabilir.

Para

Maddi açıdan sahip olduklarına şükretmek sana iyi gelecek. Sahip olduklarınla yetinme ve günü geçirme konusu daha rahat ilerleyebilir. Sakin kalmak ve büyük beklentilere girmemek önemli olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2020 Pazar)

Genel

Bugün kendini çok baskılanmış hissedebilirsin. Dışarı çıkamamak, evde başkalarıyla olmak seni yorabilir. Zihnini boşaltmak için kendi köşende sakin bir aktivite ayarlayarak olanlardan uzaklaşabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün esneme hareketleri, ufak tefek egzersizler sana daha iyi gelebilir. Sağlığın için biraz daha egzersiz yapabilirsin. Kendi alanında neler yapabileceğini görmek sana iyi gelecek.

Aşk

Bugün bir ilişkiyi sonlandırmak sana eskisi kadar zor gelmeyebilir. Seni mutsuz eden durumlardan uzaklaşabilirsin. Senden sürekli başka şeyler bekleyen kişiyle arana bir mesafe koyabilirsin bugün.

Para

Maddi konularda için rahat olacak. Elinden geleni yaptığını bilmek, ortak sorumluluklarda güçlü davrandığını bilmek seni mutlu edebilir. Senden daha fazlasını bekleyenlere kapıyı gösterebilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2020 Pazar)

Genel

Bugün kendini daha iyi hissedebilirsin. Hislerinle barışabilirsin mesela. Daha iyi bir şekilde olan bitene odaklanman olası. Keyfini yerine getirecek şeylere odaklanarak gününü geçirebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kuvvetin yerinde olacak. Egzersize daha fazla odaklanabilirsin. Hareket etmek seni o kadar da zorlamayabilir. Ev içerisinde yapabileceğin egzersizlere odaklanmak seni daha mutlu edebilir.

Aşk

Bugün aşk konusunda kafanı karıştıran durumlarla karşılaşabilirsin. Ama yaşadıklarını anlamlandırmak için gereken zamana sahip olabileceksin. Sağlıklı kararlar almak için biraz durup düşünmek iyi gelebilir.

Para

Maddiyat konuları seni eskisi kadar sarmayabilir. Daha kafana göre bir gün geçirmek isteyebilirsin. İş ve projelerle ilgili bir şeyleri ertelemek seni o kadar da zora sokmayabilir bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2020 Pazar)

Genel

Bugün çok hassas olabilirsin. Her şeye alınganlık göstermen olası. O yüzden kendi hislerini kontrol etmek ve aşırı tepkiler vermemek için kendine dikkat etmen gerekecek. Sağlıklı kararlar alabilmek için biraz durup düşünmelisin.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün zihnini yeni şeylere açman kolay olacak ama negatif olaylara daha fazla takılma tehlikesi ile karşı karşıya kalabilirsin. Gün içerisinde zihnini fazla yormamak için keyif aldığın şeylere odaklanmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Bugün aşk konuları seni biraz tedirgin edebilir. Tam olarak kendini ifade edememek veya hoşlandığın kişinin ilgisini kazanamamak seni yorabilir. Biraz durup kendine zaman ayırman gerekecek.

Para

Ani hareketlerle paranı harcamamalısın. Parana dikkat etmelisin bugün. Gereksiz masraflarla kendini zora sokmamak için bir bütçe belirleyip o bütçenin altında kalmak sana daha iyi gelebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2020 Pazar)

Genel

Etrafındaki dar görüşlü insanları neden memnun etmeye çalışıyorsun? Neden kendinden ödün vererek başkalarını memnun etmeye çalışıyorsun? Başkaları seni memnun etmek için neler yapıyor? Bu sorular kafanda dalgalanabilir bütün gün.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün sıcak çaylar içebilir, bünyeni sıcak tutmak için çaba gösterebilirsin. Gereksiz yere soğuk algınlıkları ile kendini yormamalısın. Özellikle virüsün kol gezdiği bu vakitlerde gerçek hastalık ile ufak soğuk algınlıklarını karıştırmamak için dikkatini artırman gerekebilir.

Aşk

Bugün aşka pek vakit ayıramayabilirsin. Daha çok kendince vakit ayırmak isteyebilirsin. Kendini biraz geri tutmak ve olan biteni uzaktan izlemek sana daha iyi gelebilir.

Para

Maddi kararlarını kendin almalısın. Kendin aldığın kararlarda da başkalarına göre hareket etmemelisin. Kendini etrafından bağımsızlaştırmak biraz yorucu olabilir ama parasal olarak önemli bir hareket olacak bu.
Başak Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2020 Pazar)

Genel

Bugün bağımsızlığına her şeyden daha fazla önem verebilirsin. Başkalarıyla aynı şeyleri yapmak zorunda kalmamak için kendince bir gün planlaman gerekecek. Sürü psikolojisinden çıkmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün sıcak bir kahve içmek zihnini daha da canlandırabilir. Kendine zaman ayırmak, kafana göre bir gün geçirmek ve istediğin şeylere odaklanmak sana daha iyi gelecek. Sessizlik kahvesi denilen şeyi hak ettiğini düşünebilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişiyle keyifli konuşmalar olabilir. Ama biraz zaman alabilir bu konuşmalar. Acele etmemek kendini zorlamamak ve biraz kendine zaman tanımak sana daha iyi bir aşk etkisi sunabilir.

Para

Kendine göre bir bütçe ayarlamak için hazırlıklara girişebilirsin. Özellikle de almak istediğin bir şey varsa. Hemen bugünden bu harcamaları yapamasan da ilerisi için güzel kararlar alabileceksin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2020 Pazar)

Genel

Bugün kendi beklentilerin ve isteklerin ile çevrendekilerinkileri kıyaslayabilirsin. Birisinden ödün vermek durumunda kalabilirsin. Senin için neyin önemli olduğuna çok dikkatle karar vermen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün zihnini boşaltmaya ihtiyacın olabilir. Kendince bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir. Biraz dinlenmek ve kafana göre takılmak sana daha iyi bir ruh hali sağlayacak.

Aşk

Bugün aşk konularında daha tutkulu olabilirsin. Kendini ifade ederken gözlerinden ateş bile çıkabilir. Bu güzel enerjiyi sevdiğin kişiyle konuşmalarına yansıtmak size daha iyi gelebilir.

Para

Yapılacak masrafları gözden geçirmek ve nelere öncelik vereceğini bilmek önemli olabilir. Gereksiz yere kendini yorarak herkesi memnun etmeye çalışmamalısın. Önceliklerini belirlemek parasal anlamda sana daha faydalı olabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2020 Pazar)

Genel

Çevrendeki insanlara yardımcı olurken kendine yardım edemeyebilirsin. O yüzden bugünü kendine ayırmanda fayda var. Başkalarının işine koşmaktansa kendi hayatına odaklanmalı, bu tavsiyeleri kendine vermelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün egzersize odaklanmalısın. Biraz daha hareket etmenin sana zararı olmayacak. Zihnini boşaltmak ve günlük bir disiplin oluşturmak için egzersize ihtiyacın olabilir.

Aşk

Bugün tanıdığın bir insanı daha farklı tanımaya başlayabilirsin. Onun esas duygu ve düşüncelerini görmek seni heyecanlandırabilir. Bir arkadaşlık, aşka dönüşebilir.

Para

Maddi açıdan kendi kararlarını almakta zorlanabilirsin. Güvendiğin kişilerden destek alabilirsin. Harcamalar söz konusu olduğunda dikkatli davranmak sana daha sonradan iyi gelebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2020 Pazar)

Genel

Bugün aile içerisindeki meseleleri halletmen gerekecek. Kendi kafana göre bir gün geçirmektense aile meselelerine dahil olabilirsin. Bir şeylere dikkatle yaklaşmak ve uzlaşmacı olmak bu meseleleri çözmeni kolaylaştırabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün odak noktanı kuvvetlendirmen gerekebilir. Çok kolay dikkatin dağılıyor olabilir. Zihnini kuvvetlendirmek için biraz da fiziksel egzersizlere özen göstermen ve kendine bir disiplin oluşturman gerekebilir.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile keyifli vakit geçirmek isteyebilirsin. Bunun için bir şeyleri oluruna bırakmanız gerekecek. Her şeyi kontrol ederek mutluluğunuzu sağlayamayabilirsiniz.

Para

Parasal açıdan ortak kararlar alınmalı ve ortak adımlar atılmalı. Hele ki bu para herkesin faydasına şeylere gidiyorsa… Bugün ailesel mevzularda maddiyatta adil olunması gerekebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2020 Pazar)

Genel

Bugün kendi hayatını sorgulayabilirsin. Her şey istediğin gibi gidiyor mu? Bunun cevabını aramak gününü planlamana ve gereken değişimler için hazırlıklar yapmana da vesile olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendini biraz zorlaman gerekebilir. Gerek egzersiz konularında gerekse yediklerin konusunda her zamanki halini aşman gerekecek. Öz disiplinini kuvvetlendirmek her şeyden önemli olabilir.

Aşk

Bugün aşk konusunda hiç beklenmedik güzellikte bir gelişme ile karşılaşman olası. Algılarını ve iletişim kanallarını açık tutmalısın. Nereden nasıl bir etki geleceğini kestiremeyebilirsin.

Para

Maddi konularda ileriyi düşünerek hareket edeceksin. Şu ana göre para harcamak pek doğru olmayabilir. Birikim yapmak ve tasarrufa gitmek senin için daha önemli olacak.
Koç Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2020 Pazar)

Genel

Bugün etrafında olan biteni anlamlandırmak için gereğinden fazla çaba göstermemelisin. Çünkü sürekli olarak seni şaşırtabilecek şeylerle karşılaşacaksın. Olayları kendi haline bırakmak senin için daha mantıklı olabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersiz konularında ufak ufak hareket etmelisin. Bir günde bütün dünyayı dolaşmaman gerekecek. Sakince, yavaşça ve güzel bir rutin ile egzersizi hayatına sokman gerekebilir.

Aşk

Bugün kendini çok romantik bir havada hissetmeyebilirsin. Aşk konularını biraz beklemeye alman olası. Sakin bir gün geçirip kafanı dinlemek aşkta daha iyi bir etki olabilir senin için.

Para

Maddi konularda gerginliklere veya kaygılara girmeden bir gün geçirmen gerekecek. Masraflara daha az girebilir, ilerisi için para biriktirebilirsin. Kazançtan çok sahip olduklarınla ilgili dikkatli hareketlere girebilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel