20 Aralık 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 20 Aralık 2019 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2019 Cuma)

Genel

Evinde vakit geçirmek ve bazı şeyleri düzenlemek sana daha iyi gelebilir. Halledilmesi gereken işleri gündemden çıkarmak, kafanı toplaman için güzel bir fırsat tanıyacak sana. Bugün halledilmesi gereken konulardan kaçmamalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Temizlik ve hijyen, ihtiyacın olan bir şey olabilir. Evini veya içinde bulunduğun alanları temizlemek hem mikroplardan arınmanı hem de zihnini boşaltmanı sağlayacak. Bugün temizlik yapmalısın!

Aşk

Etrafındaki insanlar seni daha çekici bulabilir bugün. Eğer hoşlandığın bir insan varsa onun ilgisini kazanabilirsin. Ancak aşk konularına vakit ayırabilmek için hayatında halletmen gereken diğer konuları tamamen çözmen gerekecek.

Para

Hayallere dalarak etrafında olan biten güzellikleri kaçırıyor olabilirsin. Parasal konularda ileriye dönük fikir ve hayallere odaklanarak bugün elinde olanlara dikkat etmiyor olabilirsin. Biraz geri durup düşünmek sana daha iyi gelebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2019 Cuma)

Genel

Karşındaki insanın söyleyeceklerini dinlemek daha iyi olabilir. İkili ilişkiler konusunda kafandaki düşüncelerine göre çıkarım yapmak yerine karşındaki insanı anlaman gerekecek. Daha sağlıklı iletişimler kurabilmelisin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bazı konularda kontrolü elinden kaçırmış gibi hissedebilirsin. Ancak söz konusu sağlık ve sağlıklı kararlar olduğunda senden başka kimse kontrol sahibi değil. Bugün vücuduna odaklanman kendini daha iyi hissettirebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile dışarı çıkmak, keyifli ortamlara girmek isteyebilirsiniz. Bazı konularda aranızdaki iletişimi artırmak için çevrenizi değiştirmeniz size daha iyi gelebilir. Aşk konularında daha yapıcı olmalısın bugün.

Para

Sadece para kazanmak için normalde ilgilenmeyeceğin konulara odaklanmak seni gereksiz yere yorabilir. Kafanı bu tür konularla bozmadan önce neyden keyif alıp almadığını görmen gerekecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2019 Cuma)

Genel

Bugün birçok konuda güzel gelişmeler görebilirsin. Bazı sıkıntıları çözmek ve daha keyifli konulara odaklanmak seni mutlu edebilir. İlişkiler konusunda iletişime dikkat ettiğin sürece kafanı kurcalayacak çok fazla şey olmayacak bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Daha sağlıklı beslenmek önceliğin olabilir. Vücudunun ihtiyacı olan vitamin ve besinleri tüketmesi gerekecek. Vücudunu içten dışa beslemen gerekebilir bugün.

Aşk

Aşk konularında karşındaki insanın fikirlerine saygı duymak güzeldir ancak kendi hislerinden ödün vermek o kadar da iyi olmayabilir. İçine sinmeyen şeyleri dile getirebilmelisin bugün.

Para

Maddi konularda sıkıntılı bir duruma girdiğinde etrafında kim olduğuna dikkat etmen gerekebilir. Bugün parasal konularda kendini sıkmadan önce yanında olan insanlara güvenmeli ve insanlarla daha yapıcı olmalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2019 Cuma)

Genel

Bazı şeyleri planlamak için iyi bir gün olacak. Hislerine yenilip ani hareketlere düşmediğin sürece her şey düşündüğün gibi ilerleyebilir. Daha sağlıklı adımlar atmak için biraz sakin kalmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sevdiğin yemekleri yemek sana daha iyi gelebilir bugün. Sağlığını düşünerek alacağın kararlarda kendini çok fazla zorlamamak da olmalı. Keyif aldığın şeyler tüketmek ruh haline daha iyi gelebilir.

Aşk

Bazı şeyleri ifade etmek senin için daha önemli olabilir. Aşk konularında içinde tuttuğun veya kimsenin bilmediğini düşündüğün konuları açmak isteyeceksin. Etrafındaki insanlar senin, hislerine sahip çıkmandan mutlu olabilir.

Para

Maddi konularda biraz daha rahat olmak isteyebilirsin bugün. Elde ettiğin kazanç ile alakalı konularda daha rahat olmak ve eğlenceye odaklanmak daha güzel sonuçlar getirebilir. Bugün kendini sadece işle sınırlamamalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2019 Cuma)

Genel

Hallolması gereken mevzuları halletmek için biraz yere basman gerekebilir. Hayalleri bir kenara bırakmalı ve gerçek hayata dönmelisin. Bazı konularda daha gerçekçi davranmak sana iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Aynada gördüğün insan ile daha iyi anlaşabilmek için sağlığına dikkat etmen gerekecek. Daha fit olmak ve sağlıklı beslenmek önceliğin olabilir. Bu konuda kafana göre değil de profesyonellere danışarak hareket etmek daha güzel sonuçlar getirecek.

Aşk

Farklı insanlarla konuşmak, yeni aşklara yelken açmak olası. Bugün hoşlanacağın yeni bir insanı görebilirsin. Bu konularda kendini aşka daha fazla açacaksın.

Para

Para biriktirme konularına normalden daha fazla vakit ayırabilirsin bugün. Yatırım ve birikim konuları önceliğin olabilir. Eline geçen her parayı harcaman gerekmediğini görmen gerekecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2019 Cuma)

Genel

Kendini ifade etmek, her zamankinden daha fazla önem kazanabilir senin için. İsteklerini dile getirmek için çaba göstermen gerekecek. Ancak bu sayede bazı şeyleri istediğin gibi şekillendirebileceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendi sağlığına özen göstermen daha iyi olabilir. İlgiyi başkasından beklememelisin. Seni rahatsız eden veya daha iyi bir hale gelmesini istediğin konuları, özellikle de sağlığını kendi başına bir yola koyman gerekecek.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile alakalı yeni şeyler öğrenebilirsin bugün. Bu kişiye bakışın biraz değişebilir. Ancak kulaktan dolma bilgilerle hareket etmek yerine karşındaki insanı tanımak için iletişim kurmalısın.

Para

Parasal konularda daha iyiye odaklanmak seni mutlu edebilir. Bugün daha fazla para kazanmak için içinde bir azim bulabilirsin. Hedeflerini doğru seçmek ve iyi bir strateji geliştirmek için güzel bir gündesin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2019 Cuma)

Genel

Bugün bir çok konuyu halledebilecek kuvvetin olacak. Halledilmesi gereken meseleleri gündemden kaldırmak seni daha da rahatlatabilir. Sadece insanlarla arandaki iletişime dikkat etmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Duygusal gerginlikleri aşmak bugün önemli olacak senin için. Bazı konuların vücudunda stres yaratmaması ve kaslarını yormaması için daha açık olman gerekebilir. Yorgunluk ve strese karşı önlemini almalısın.

Aşk

Bazı konularda kendini biraz zorlayabilirsin. Aşk konularında güzel gelişmeler görmek veya günü kavgasız gürültüsüz kapatmak için biraz fazlaca çaba göstermen gerekebilir. Biraz kafanı dinlemek daha iyi olacak bugün.

Para

Maddi konuları insanlar önünde konuşmak seni yorabilir. Parasal konularda seni sıkan mevzuları herkese aktarmamalısın bugün. Bazı şeyleri kendi içinde çözmek sana daha iyi gelecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2019 Cuma)

Genel

Bugün duygularını daha agresif bir dille açabilirsin. Ancak karşındaki insanlar senin tam olarak ne demek veya ne yapmak istediğini anlayamayabilir. Bugün daha sağlıklı iletişimler için kendi işlerine odaklanman daha iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığın söz konusu olduğunda bir şeylere çok fazla yüklenmemelisin. Kendini daha iyi hissetmek için biraz zaman ve dinlenmek daha iyi olabilir. Her şeyi aynı anda düzeltmeye çalışmak seni gereksiz yere yorabilir.

Aşk

Bugün kapılarını aşka kapatmış gibi hissedebilirsin. Bazı hislerinin karşılığı yokmuş gibi gelebilir. Bu negatif durumu aşmak ve güzel olan şeylere odaklanmak için kendine zaman vermen gerekecek.

Para

Maddi konularda bir şeyleri halledebileceğini düşünebilirsin. Ancak aceleci olmamak ve kendine zaman tanımak daha iyi olabilir. Bütün sorumlulukları tek başına üstlenmemelisin bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2019 Cuma)

Genel

Duygularını ifade etmek kolaylaşacak. Ancak bu duyguları, karşı tarafın doğru anladığından emin olman gerekecek. Bazı şeyleri daha açıkça dile getirmen iletişim sorunlarını çözmeli, daha fazlasını yaratmamalı…

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Öz disiplin konuları daha fazla gündeme gelebilir. Kendi sağlığının peşine kendin düşmelisin. Sağlıklı adımlar atmak için kendi disiplinini sağlamalı ve belli bir rutin oluşturmalısın. Bugün bu konulara odaklanmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile arandaki iletişimi kuvvetlendirmen gerekebilir. Aranızda gereksiz yere yanlış anlaşılmaların yaşanabileceği bir gündesiniz. O yüzden bu konuların önüne geçmek biraz sana düşebilir.

Para

Parasal olarak biraz kendini geri çekmen daha iyi olabilir. Gereksiz masraflara kendini kaptırmak yerine ilerisini düşünerek hareket etmelisin. Maddi olarak bugünden hareket etmek ve harcama yapmak seni gerebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2019 Cuma)

Genel

Hayallere dalmak ve bazı şeyleri unutmak eğiliminde olabilirsin. Ancak bu eğilime rağmen, daha pratik olman gerekecek. Kendi fikirlerini bir süreliğine de olsa kendine saklaman ve daha pratik olman sana iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve esneme hareketlerine odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Kaslarında biriken gerginlikleri atmak ve vücudunda daha fazla su bulunması için dikkatli davranman gerekecek bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda ufak tefek gerginlikler yaşanabilir bugün. Bu tür konularda kendini çok fazla sıkmamalı ve olayı kendi içinde büyütmemelisin. Yapıcı kalmak ve sıkıntıları çözmeye odaklanmak daha mantıklı olabilir.

Para

Maddi konularda kime güveneceğini bulman gerekebilir bugün. Herkese maddi konuları açmaman gerektiğini görebilirsin. Seni anlayacak ve tam olarak güvenebileceğin insanlarla konuşmak sana iyi gelebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2019 Cuma)

Genel

Bugün pratik olman gerekecek. Karşına çıkan mevzuları halletmek için derin derin düşünmek yerine hızlı çözümler bulabilmelisin. Algıların bu konuda daha açık olacak. Çözüm üretmeye odaklanabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Öz disiplinini kuvvetlendirmek ön plana çıkabilir bugün. Kendi enerjini yükseltmek ve daha rahat hareket edebilmek için günlük yapman gereken egzersizleri ve takip etmen gereken beslenme düzenini tekrar gözden geçirmen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile daha fazla keyif alacağınız konulara odaklanabilirsiniz bugün. Bazı sıkıntıların ortadan kalkması ile üstünüze güzel bir enerji gelebilir. Birlikte eğlenmenin yollarını bulmalısınız.

Para

Büyük masraflara girmeden önce düzgün bir planlama yapman gerekebilir. Ödeme için seni zorlamayacak bir yol bulmak ve buna çaba harcamak zihnini açacak bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (20 Aralık 2019 Cuma)

Genel

Bugün sahip olacağın enerji, kendini ifade etmeni gerektiren konulara odaklanmanı kolaylaştıracak. Duygusal ve sosyal konularda daha fazla şeye odaklanabilirsin. Aşk ve ilişkiler konuları daha fazla gündeme gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine sağlığın ile alakalı yeni hedefler koyabilirsin. Kendini geliştirmek istediğin konulara daha fazla vakit ayırmak, ileriyi düşünerek plan ve program çıkarmanı da kolaylaştıracak. Yeni bir rutin hazırlayabilirsin bugün!

Aşk

Bugün duyguların daha açıkta olabilir. Kendini bu konularda daha fazla ifade etmek isteyebilirsin. Ufak hoşlantılar, güzel aşklara dönüşebilir. Ancak beklentilerini kontrol altında tutmakta fayda var.

Para

Maddi konularda bazı durumların kendiliğinden gelişmesini beklemek isteyebilirsin. Ancak bazı durumlarda senin adım atman daha hayırlı olabilir. İş ve parasal konularda atak olmalı ve beklememelisin bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel