20 Ağustos 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 20 Ağustos 2022 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (20 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Sorumluluklarına daha sıkı sahip çıkmalısın. Günün sonunda kendine daha fazla zaman ayırabilmek için gün içinde üzerine düşeni yapman gerekecek. Her işi zamanında yapmaya çalışmak sana fazlasıyla yardımcı olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zor olsa da stresten uzak kalmaya çalışmakta yarar var. Yürüyüşe çıkıp dikkat dağıtmak sana yardımcı olabilir. Ya da arkadaşlarınla birlikte daha fazla zaman geçirmek sana iyi gelecek. Yemekte aşırıya kaçmamaya dikkat etmelisin.

Aşk

Sevdiğin insanla daha çok zaman geçirmek için daha çok çaba sarf etmelisin. İlişkiye vereceğiniz emek ikinizin geleceği için de iyi olacak. İstediğiniz geleceğe ulaşmak için birbirinize daha fazla zaman ayırmak isteyeceksiniz.

Para

Harcama konusunda daha dikkatli davranmalısın. Gereksiz sayılabilecek masrafları fark etmek dahi senin için önemli bir gelişme olacak. Bu dönemi bu şekilde atlatmak ileride bolluk içinde geçecek zamanların gelmesini kolaylaştıracak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (20 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Arkadaşlarınla yapacağın görüşmeleri daha fazla ertelememelisin. Sosyalleşmek için karşına çıkacak fırsatların tekrarı düşündüğün kadar erken gerçekleşmeyebilir. Sosyal konularda daha aktif olmak sana yarar sağlayacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kapalı ortamlarda bulunmak yerine kendini daha çok açık ortamlara atmalısın. Temiz hava sayesinde enerjini daha kolay yenilediğini bilmek seni daha üretken yapacak. Yemek konusunda aşırıya kaçmamaya dikkat etmelisin.

Aşk

Sevdiğin insanın senden istediklerini karşılamak için gerekirse daha dikkatli olmalısın. İlişkinizin ilerlemesi için birbirinize daha çok zaman ayırıp birbirinizi daha çok dinlemek ikiniz için de yararlı olacak.

Para

Yeni insanlarla tanışmak için karşına çıkan fırsatları iyi değerlendirmelisin. Gelişen sosyal çevren sayesinde iş konusunda daha fazla fırsatla karşılaşman mümkün olacak. Bunların arasında seçim yapmak seni memnun edecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (20 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Gün boyunca işlerine odaklanmayı zorlaştıracak şeylerle karşılaşabilirsin. Bunları atlatmak için yakınlarından, arkadaşlarından yardım istemekten çekinmemelisin. Onların yardımları sayesinde büyük adımlar atmak mümkün olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yapılacak işlere daha iyi odaklanmak için meditasyonu denemekte yarar var. Bu sayede gereksiz düşüncelerden uzaklaşıp asıl konuya daha iyi odaklanabilirsin. Kalabalık içinde bulunurken daha dikkatli olmakta fayda var.

Aşk

Sevdiğin insanla düşündüğünden daha çok zaman geçireceksin. Beraber geçireceğiniz zamanı gelecek hakkında farklı planlar yapmak için kullanabilirsiniz. Bu sayede ilişkinin istediğin yönde geliştiğini görmen mümkün olabilir.

Para

Eline bir miktar para geçebilir. Bu para sayesinde günü umduğundan daha rahat geçirebilirsin. Harcamaların konusunda sıkıntı yaşamamak sana güven verecek. Yine de savurganlıktan uzak durmakta fayda var.
Yay Burcu Günlük Yorumu (20 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Arkadaşlar arasında yaşanacak fikir ayrılıklarının seni kötü etkilemesine izin vermemelisin. Önünde sonunda senin dediklerinin çıkacak olması içini rahat tutmana sebep olacak. Yapıcı davranmaktan vazgeçmemelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün dinlenmek senin için daha önemli olacak. Dikkatini belli bir noktaya toplamaya çalışmak senin için daha yararlı bir aktivite olabilir. Meditasyondan faydalanmaya çalışmakta yarar var. Nefes egzersizleri yapmayı unutmamalısın.

Aşk

Sevdiğin insanla arandaki olası anlaşmazlıkları çözmek için yapıcı davranmalısın. Bu anlaşmazlıkları en başından çözmeye çalışmak ilişkinizin istediğin yönde ilerlemesine katkısı büyük olacak.

Para

Yeni iş fırsatları konusunda daha cesur adımlar atabileceksin. Kendini geliştirmeye olan hevesini canlı tutmak sürekli yeni iş imkanlarıyla karşılaşmana sebep olacak. Bu imkanları gelire dönüştürmek için düşünme fırsatın olacak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (20 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün yeni bir şeye başlamak için doğru zaman olmayabilir. Mevcut işlerine odaklanıp onları bitirmeye çalışmak senin için daha yararlı olacak. Her şeye rağmen olumlu kalmaya çalışmak senin için zor olsa da gerekli olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kontrolün dahilinde olmayan olaylar hakkında üzülüp kendini sıkmaya gerek yok. Kaygı ve endişeden uzak durmak senin için daha iyi olacak. Arkadaşlarınla beraber zaman geçirmek senin için daha iyi olacak.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte yeni planlar yapmak seni heyecanlandıracak. Gelecek hakkında ortak hayaller kurabildiğinizi fark etmek aranızdaki ilişkinin daha da değerlenmesini sağlayabilir. Hayalleri kurarken gerçekçi kalmakta yarar var.

Para

Alacakların konusunda sıkıntı yaşamak canını sıkabilir. Her şeye hazırlık olup buna göre davranmak daha iyi olacak. Yeni masraflar yapmaktan kaçınmak seni ileride oluşacak büyük sorunlardan koruyabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (20 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Sevdiklerinin yanında olmaması canını sıkabilir. Bir şekilde onların yanında olmak ya da onlara yakın olmak senin için önemli olacak. İletişime devam etmek için her yolu denemekte yarar var. Mümkün olduğunca tek başına kalmamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Gün içinde mümkün olduğunca yorulmaktan kaçınmalısın. Enerjini korumak günü daha verimli geçirmene yardımcı olabilir. İmkan oldukça yürüyüş yapıp kafa dağıtmak kendini daha iyi hissetmene yardımcı olacak.

Aşk

Yeni tanışacağın bir insanla daha çok zaman geçirmek için farklı girişimlerin olabilir. Zaman geçtikçe kendini onun yanında rahat ve huzurlu hissedeceksin. Bu durumu korumak için elinden geleni yapmaya devam etmelisin.

Para

İş hakkında farklı sorumluluklar alman gerekebilir. Yapılması gereken için adım atmaktan, öne çıkmaktan çekinmemelisin. Cesaretinin ödülünü yakın zamanda alıp daha rahat zamanlara geçiş yapman mümkün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (20 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Etrafındaki insanlarla tartışmalara girmekten kaçınmalısın. Sana bir şey kazandırmayacak tartışmalara girmek seni yormaktan başka bir şeye yaramayacak. Enerjini koruyup üretken olmaya çalışmak senin için daha yararlı olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

İçinde bulunduğun ortamın sessizliği içinde daha fazla düşünme fırsatın olacak. Yanındaki insanlarla ilişkin hakkında daha fazla değerlendirme yapma imkanı bulabilirsin. Kendinle ilgili bir değerlendirme yapmak daha rahat hissetmene yardımcı olacak.

Aşk

Mevcut ilişkini hareketlendirmek için farklı girişimlerin olacak. Partnerinle beraber yeni aktivite planları yapmakta fayda var. Yeni yerler görmek, yeni şeyler denemek aranızdaki ilişkinin daha iyiye gitmesine yardımcı olacak.

Para

Bir işi bitirmeden diğerine başlamak seni düşündüğünden fazla yorabilir. Yaptığın işe kendini mümkün olduğunca fazla vermek işinin sonuçlarının olumlu olmasını sağlayacak. Başarıya ulaşmak seni fazlası için motive edecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (20 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Arkadaşlarınla daha fazla görüşme fırsatı bulabilirsin. Bu imkanı yeni etkinlikler planlamak için kullanmak senin için önemli ve yararlı olacak. Kendine daha çok zaman ayırmak, özel işlerine daha çok zaman ayırmanı sağlayacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bulunduğun ortam sağlığın için zorlayıcı bir durumda olabilir. Kendine gereken önemi gösterip gerekli önlemleri almak senin için iyi olacak. Öğün atlamamaya dikkat etmek diyet konusunda daha başarılı olmanı sağlayabilir.

Aşk

Sevdiğin insan seni yanındaki insanlardan, arkadaşlarından kıskandığını söyleyebilir. Onun duygularına yenik düşüp bulunduğunuz ortamın tadını kaçırmasına engel olmak isteyeceksin.

Para

Yeni bir iş konusunda karar alırken zorlandığını hissedebilirsin. Başkalarından yardım istemekten çekinmemelisin. Zamanı daha doğru kullanmak için bu yardım senin için önemli olacak.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (20 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Günlük işlerini aksatmamak için daha fazla çaba göstermen gerekecek. Yapılması gerekeni ertelemek yerine zamanında harekete geçmelisin. Bu sayede omuzlarından büyük yük kalktığını fark etmek kendine daha çok zaman ayırmanı sağlayabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Soğuk algınlığına karşı daha dikkatli olmakta yarar var. Alacağın önlemleri artırmak günü daha iyi geçirmene yardımcı olacak. Yeterince su içtiğinden emin olmalısın. Egzersiz konusunda kendini fazla zorlamamayı deneyebilirsin.

Aşk

Yeni ilişkiler konusunda kendine olan güvenini tazelemek isteyebilirsin. Girdiğin ortamlarda kendinden daha emin olmak yeni ilişki konusunda şansını artıracak. Daha kararlı bir duruş sergilemek öne çıkmana yardımcı olacak.

Para

Yeni iş fırsatları ile ilgili girişimlerin olabilir. Mevcut işinle ilgili iyileştirici imkanları değerlendirmek istemek senin için daha mümkün olacak. Bu şekilde gelirini artırıp hayat kaliteni artırma hayalin gerçekleşebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (20 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Beklenmedik olaylarla karşılaşmak planlarının istediğin gibi işlememesine sebep olacak. Ne olursa olsun kararlı duruşundan vazgeçmemelisin. İşlerini planladığın gibi gerçekleştirmeye çalıştırmak seni başarıya daha çok yaklaştıracak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Her şeye rağmen yaratıcı düşünmekte fayda var. Zihnini açık tutarak her şeyinle buna yönlenmek sana büyük yararlar sağlayacak. Meditasyon sana bu konuda yardımcı olabilir. Hafif yiyecekler ile dikkatini toplamak kolaylaşacak.

Aşk

Başkalarının kafanı karıştırmasına izin vermemelisin. Başkalarının sebep olacağı yanlış anlaşılmalara yer vermemek için direkt davranmak, kesin cevaplar peşinde koşmak her zaman yararına olacak.

Para

Karşına çıkacak yeni iş fırsatları hakkında arkadaşlarınla beraber konuşacaksın. Onların yardımları sayesinde yeni adımlar atmak sandığından daha kolay olacak. Girişken davranmaktan korkmamalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (20 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

işler düşündüğünden farklı gelişecek. Her şeye hazırlıklı olup avantajlı duruma geçmekte yarar var. Acil durum planını hazırlamak işlerini kolaylaştıracak. Çalışma temponu korumak sana güç verecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Alışılmışın dışında hareketli bir gün geçirebilirsin. Harekete hazır olmak senin için yararlı olacak. Enerjini yüksek tutmak günü verimli geçirmek için sana yardımcı olacak. Hafif yiyecekler tercih etmek bu konuda yardımcı olabilir.

Aşk

Sevdiğin insanın yanında olmamasının canını sıkmasına izin vermemelisin. Bu durumun geçici olduğunu bilmek ilişkiyi güçlendirmek için elinden geleni yapmana yardımcı olacak. İletişimi korumaya çalışmak ikiniz için de en faydalı yöntem olacak.

Para

Maddi durumun hakkında yeni önlemler alman gerekebilir. Gereken tedbirleri gerçekleştirip gerisi için arkana yaslanıp beklemek seni daha az yoracak. Kontrol edemeyeceklerini düşünerek vakit kaybetmemelisin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (20 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Öğreneceğin şeylerin canını sıkmasına izin vermemelisin. Planına uygun hareket etmeye devam etmek sana daha iyi gelecek. Bu sürede yalnız kalmamak isteyebilirsin. Birlikte vakit geçirmek iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sosyal çevrenin tadını çıkarmak için elinden geleni yapmalısın. Arkadaşlarınla birlikte daha çok zaman geçirip yaptıklarından daha çok keyif alabilirsin. Bu sayede kendini daha iyi hissetmek mümkün olacak. Yemek konusunda aşırıya kaçmamakta fayda var.

Aşk

Sevdiğinle birlikte gelecek ile ilgili konuşmalar yapmanız gerekebilir. Alacağınız kararların birbiriniz için ne kadar önemli olduğunu paylaşmak konusunda geç kalmamalısınız. Kendini ifade etmekte çekingen davranmamalısın.

Para

İşinin gidişatı hakkında endişelenmeye gerek duymamalısın. Alacağın haberler seni daha rahat bir duruma sokacak. Rehavete kapılmamak işin için atacağın en önemli adım olacak.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel